Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305509 defa)

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4500 : 16 Ocak 2021, 09:04:55 »
Uche' de Danimarka' dan gelmisti zaten. Brondby idi sanirim.

Uche de önce kiralık gelmişti, her ülkesine gittiğin geç geliyordu eğer yanlış hatırlamıyorsam. Ta ki son senelerine kadar hep sıkıntı yaşatmıştı bize tatilleri..

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4501 : 16 Ocak 2021, 10:21:06 »
Uche de önce kiralık gelmişti, her ülkesine gittiğin geç geliyordu eğer yanlış hatırlamıyorsam. Ta ki son senelerine kadar hep sıkıntı yaşatmıştı bize tatilleri..

Högh kiralık oynadı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4502 : 16 Ocak 2021, 19:27:24 »
Mesut tamam deniyor.En popüler taraftar forumu Antu çoştu.Umarım başarılı olur.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4503 : 16 Ocak 2021, 20:19:19 »
NTV 3,5 yıllık sözleşme imzâladığımızı söyledi az önce. Twitter'da yarın geceye doğru geleceği konuşulmakta. Pazartesi resmî açıklama deniyor.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #4504 : 16 Ocak 2021, 21:14:45 »
Mesut tamam deniyor.En popüler taraftar forumu Antu çoştu.Umarım başarılı olur.
En popüleri 12 numara değil mi?

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4505 : 16 Ocak 2021, 21:43:01 »
Mesut Ozil transferi Ali Koc'un secim donemi dahil baskanligi donemindeki butun sozlerine ters.

O kadar caba ve mesai harcanan fenerol kampanyasinda toplanan para bile bu transferde harcanacak parayi karsilamaz. Kaldiki sponsor desteginin bile Koc grubu sirketi olacagi soyleniyor

Asil sasirtici olan camianin bu transfere sampiyon olmus gibi sevinmesi. Hicbir transfer basari degil, basarinin tek olcusu Fenerbahce muzesindeki kupalardir

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4506 : 16 Ocak 2021, 21:48:25 »
Katılıyorum.Ama son dönemlerde böyle transfer olmadı.Galatasaray Sneiderı Drogbayı Gomisi alırken biz az sönük kaldık.Bakmayın  Falcaoda özünde iyi ama şu var Mesut sakat değil ve aklında oynamak varsa başarılı olur.

Profosoyonel yaşam az şovdur tadında ama.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2021, 21:56:12 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4507 : 16 Ocak 2021, 22:50:38 »
Mesut Ozil transferi Ali Koc'un secim donemi dahil baskanligi donemindeki butun sozlerine ters.

O kadar caba ve mesai harcanan fenerol kampanyasinda toplanan para bile bu transferde harcanacak parayi karsilamaz. Kaldiki sponsor desteginin bile Koc grubu sirketi olacagi soyleniyor

Asil sasirtici olan camianin bu transfere sampiyon olmus gibi sevinmesi. Hicbir transfer basari degil, basarinin tek olcusu Fenerbahce muzesindeki kupalardir

zamanında gs devre arası sneijder drogbayı getirip şampiyon olup psikolojik üstünlüğü ele aldı, Fener olun amacı şuydu kulübe nakit girişi sağlamak uefa buna direk izin vermediği için fener ol bahanesi oldu Ali Koç gibi biriside maliyetini biliyordur herhalde bu işin forması sponsoru forma sponsoru olacak işin taraftar kısmı ise Alex'ten beri camia bu tarz topçuya özlem duyuyor normal yani

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4508 : 16 Ocak 2021, 23:38:24 »
Transferle ancak kendimizi psikolojik olarak tatmin ederiz 2 mac puan kaybettigin anda o psikoloji ne oluyor defalarca yasanmis seyler bunlar bizim tarafimizdan
Boyle transferlerde 3 milyon 5 milyon gibi sponsorluklar ancak menejer komisyonunu karsilar belki karsilamaz. 300-500 bin formada primlerini.
Cok buyuk yetenek, cok buyuk transfer aksini soylemek icin aptal olmak gerekir ama 1 senedir top oynamamis, yasi kemale ermis, top ayaginda olmadigi anlarda oyunda olmayan gamsiz ve hem alman milli takimi ile hemde arsenalde hocasiyla sorunlar yasamis vs vs. Aldiginin karsiligini bize Alex gibi sampiyonluk kazandirarak vermedikten sonra hicbir kiymeti yok.
Bana hatirlattigi sey Revivo, Rapaicli kadroya Ortega transferi
Insallah basarili olur

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4509 : 16 Ocak 2021, 23:47:55 »
Eğer buraya yatmaya geliyorsa kötü herşey Mesuta bağlı.Yatmak istese Amerikaya gider diyede düşünüyorum.Revivo rapaiçli kadro şampiyon yaptı takımı .Denizli dönemi.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2021, 23:48:40 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4510 : 16 Ocak 2021, 23:49:29 »
Mesut eğer oynamaya gelirse çok şey katar. Öyle 3 sene bizi taşımasına da gerek yok. 1 sene kendi standartlarında bize katkı verse yeter. Tek ihtiyacımız bir şampiyonluk ve şampiyonlar ligine katılmak. Gerisi gelir zaten.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4511 : 16 Ocak 2021, 23:50:03 »
Eğer buraya yatmaya geliyorsa kötü herşey Mesuta bağlı.Yatmak istese Amerikaya gider diyede düşünüyorum.Revivo rapaiçli kadro şampiyon yaptı takımı .Denizli dönemi.
Ama Ortega nın hiçbir faydası olmadı o takıma.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4512 : 16 Ocak 2021, 23:50:15 »
şimdi abi cımbızla laf çekmişsin ben şampiyon olup psikolojik üstünlük sağladı dedim hatırla o sezon drogba akhisar deplasmanı ilk maç girdi attı golü adamlar eşiği geçti top oynamamış arda fark yaratıyor müzmin sakat perotti şu haliyle san 5-6 puan getiriyor mesut bunlardan kat kat iyi topçu 32 yaş ne ki ayıca sakatlık geçmişi yok, arteta ile sorun yaşadı alman milli takımı siyasi karıştırmamak lazım.Ortega transferinde hoca loranttı ve adam ilk kez ülke dışına çıktı bir alaka göremedim

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4513 : 17 Ocak 2021, 00:00:23 »
şimdi abi cımbızla laf çekmişsin ben şampiyon olup psikolojik üstünlük sağladı dedim hatırla o sezon drogba akhisar deplasmanı ilk maç girdi attı golü adamlar eşiği geçti top oynamamış arda fark yaratıyor müzmin sakat perotti şu haliyle san 5-6 puan getiriyor mesut bunlardan kat kat iyi topçu 32 yaş ne ki ayıca sakatlık geçmişi yok, arteta ile sorun yaşadı alman milli takımı siyasi karıştırmamak lazım.Ortega transferinde hoca loranttı ve adam ilk kez ülke dışına çıktı bir alaka göremedim

+1

Alex koşmuyor goygoyu aklıma geldi. :D Mesut nihayetinde fiziksel özellikleri ve dinamizmiyle oynayan bir oyuncu değil. Perotti örneği gibi, bize zekası ve vizyonuyla maç kazandıracak adam lazım. Mesut da bu işin profesörü olduğuna göre, yeter ki hazırlık sürecini en kısa sürede atlatsın.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4514 : 17 Ocak 2021, 00:03:48 »
Ben de benzer bir cümle yazmış olabilirim ama fanatik Fenerli adam için "eğer oynayamaya gelirse" demek biraz saçma oluyor sanki. O niyeti olsa, MLS vs. başka bir lige giderdi bence de. E sakatlık sorunu falan da yok, daha n'olsun.