Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305154 defa)

0 Üye ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5055 : 01 Temmuz 2021, 00:00:11 »
Valla 1 haziranda direk ismini foruma yazdığım hoca ben istiyorum gelmesini nasıl Erol'a gelirken 2-3 kişilik ekiple gel dedilerse Fonseca içinde tam tersi kabul etmez V.D kalıyor olabilir ama ana yardımcı olmaz. Takımda en tehlikeli hocayı yeme ihtimali olan Mhy-Caner-Ozan yerli tayfası bunlara söz geçirirse başarılı olur hoca
Bi zahmet adam olmayanın amk diyebilsinler bunlara. Aman diyim Volkan Demirel gönderilsin varlığı zarar. Tamamen kendi ekibiyle gelsin kalacaksa Almanya'dan gelen hoca kalsın yardımcı

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5056 : 01 Temmuz 2021, 00:00:44 »
Smith Jr Hocam ben Rogon işine sıcak bakıyorum. Dışardan bakınca kucağa oturma durumu yok saçmasapan adamları fahiş fiyatlarla köklemiyorlar bize.

Szalai gibi bir cevheri tutmuş çerez parasına vermiş sana. Pelkas'ı ucuz fiyata getirmene yardımcı olmuş. Gustavo'yu getirmiş.
İnan bana yine onların getirdiği Falette bile Lemos ve Tissrand'dan iyi oyuncu. Steven Caulker elimizdeki Szalai dışındaki bütün stoperlerden iyi. Rogon olmasa Bjk'ye gidecekti büyük ihtimalle.

Kemal Ademi dışında falso transfer yok. Varsa da ben bilmiyorum.
Haklısın ama işte onlar olmasa sanki oyuncu bulamayacakmışız gibi

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5057 : 01 Temmuz 2021, 00:41:22 »
Bi zahmet adam olmayanın amk diyebilsinler bunlara. Aman diyim Volkan Demirel gönderilsin varlığı zarar. Tamamen kendi ekibiyle gelsin kalacaksa Almanya'dan gelen hoca kalsın yardımcı
hoca ve ekibi 6 milyon euro tutuyormuş kaynak sportsdigitale doğruysa facia bu paraları veremeyecekse zaten ne anlamı var yabancı sıradan hoca getirmenin 1.5-2 civarı hoca arıyor herhalde

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #5058 : 01 Temmuz 2021, 01:16:39 »
Floryalılar şampiyon olur.Artık bilinçli yapıldığını düşünüyorum.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #5059 : 01 Temmuz 2021, 09:27:48 »
Yönetim beceriksizliklerinin sorumlusu da mı yerliler ? Bu adamlar kim hocayı yiyecek çapları ne Allah aşkına. Başkan da zaten ruhsuz muhsuz dedi topu attı futbolculara. 1 maç önce Ankaragücü'nü son saniye golüyle yenen adamları mı ruhsuz ?

Şu saate kadar hocanın belli olmamış olması nasıl bir şey diyecek kelime bulamıyorum. Amaç ne abi bilerek mi yapıyosunuz ?

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5060 : 01 Temmuz 2021, 09:35:43 »
Bu arada Caulker ile ilgili ne düşünüyorsunuz?
Bir de bırakmıştım ben bu takımı sözde ya :(

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #5061 : 01 Temmuz 2021, 09:39:42 »

Bence daha stoper alınmaz Caulker-Szalai ikilisi götürür ligi. Çok iyi olmasa da eldekilerden Szalai hariç hepsinden iyi.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5062 : 01 Temmuz 2021, 09:59:35 »

Ya takimin sikintisi oyuncu mu? yoksa oynatacak adam mi?

Bence Serdar Szalai de iyiydi ... millet ne odunlarla oynuyor ... Caulker la tahminen daha iyi olur...
Orta sahaya laf eden carpilir ... bekler en iyisi mi ? degil ? ama oynar mi? oynar ...
Forvet evet lazim ...

Ama once bunlari oynatacak adam lazim ... maca hazirlayacak, mac planini kurgulayacak adam lazim ... LOW gibi adam lazim.
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2021, 10:04:54 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5063 : 01 Temmuz 2021, 12:09:18 »
Yönetim beceriksizliklerinin sorumlusu da mı yerliler ? Bu adamlar kim hocayı yiyecek çapları ne Allah aşkına. Başkan da zaten ruhsuz muhsuz dedi topu attı futbolculara. 1 maç önce Ankaragücü'nü son saniye golüyle yenen adamları mı ruhsuz ?

Şu saate kadar hocanın belli olmamış olması nasıl bir şey diyecek kelime bulamıyorum. Amaç ne abi bilerek mi yapıyosunuz ?
Sen Caner-Gökhan-Ozan-Mhy çok hafife alıyorsun hocam bu adam istedikleri zaman oynar istemedikleri zaman oynamazlar mesele zaten samandırada temizlik yapılması bu takımın yardımcıları hocayı halıya saralım demediler mi :D sen 1 ankaragücü maçı sayıyorsun ben sana geçen seneden 15-20 maç sayayım burada yönetimin beceriksizliği değil konu

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5064 : 01 Temmuz 2021, 12:11:22 »
Fenerbahçe'de Steven Caulker'ın transferinin ardından mevcut kadroda yer alan Mauricio Lemos, Zanka ve Sadık Çiftpınar ile yolların ayrılması bekleniyor.
Ne Zankaymış adamın sözleşmesi bitmiyor yıllardır

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #5065 : 01 Temmuz 2021, 13:07:14 »
Sen Caner-Gökhan-Ozan-Mhy çok hafife alıyorsun hocam bu adam istedikleri zaman oynar istemedikleri zaman oynamazlar mesele zaten samandırada temizlik yapılması bu takımın yardımcıları hocayı halıya saralım demediler mi :D sen 1 ankaragücü maçı sayıyorsun ben sana geçen seneden 15-20 maç sayayım burada yönetimin beceriksizliği değil konu

Samet hocam ben bu arkadaşların mücadeleden kaçtıklarını hiç hissetmedim sahada. Saha dışında da bence hoca yiyebilcek çapta adamlar değiller.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #5066 : 01 Temmuz 2021, 13:48:17 »
Samet hocam ben bu arkadaşların mücadeleden kaçtıklarını hiç hissetmedim sahada. Saha dışında da bence hoca yiyebilcek çapta adamlar değiller.
Caner Gökhan gibi insanlar Volkan,Emre kuşağından geldiği için aldıkları nefes bile tehlikelidir.
Sahada %100’ünü verir ama istemediği bir harekette hocanın ayağını kaydırır.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5067 : 01 Temmuz 2021, 18:52:25 »
igor angelovski diye biriyle görüşmelere başlamışız makedonya hocasıymış kendisi.çalıştırdığı tek kulüp rabotnicki :)

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5068 : 01 Temmuz 2021, 18:56:58 »
O haber doğruysa eğer Aziz Yıldırım'dan önce taraftar Ali Koç'u yollar

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5069 : 01 Temmuz 2021, 18:57:42 »
igor angelovski diye biriyle görüşmelere başlamışız makedonya hocasıymış kendisi.çalıştırdığı tek kulüp rabotnicki :)

yakisir vizyonumuza
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....