Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304687 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5175 : 23 Temmuz 2021, 14:14:02 »
Vedat Muriqi'den daha iyi ceza sahası dışından etkili şutları var :D bu sosyal medyadaki elemana yok mu utamaz herifler

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5176 : 23 Temmuz 2021, 14:18:34 »
istesem ronaldo kadar zıplarım diye açıklama yapmıştı ilk geldiğinde rezillik ya cidden :D

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5177 : 23 Temmuz 2021, 16:04:20 »
Thiam bedavaya aldığımız bir oyuncuydu umarım bonservis alırız, bana ilginç gelen bu kadar çabuk gözden düşmesi yedek kalmayı sorun etmez hücumda her yerde oynar ilginç tercih bence

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5178 : 23 Temmuz 2021, 16:07:05 »
Thiam kadro disi kalmis. Yabanci siniri da bir sebep ama oynadigi mevki ve kadroda kalan yabancilarin kalitesine bakinca alternatif olarak tutulmaliydi.

Dun programda ahmet selim hoca 2 transfer istedi biri forvet, digeri hizli bir stoper dedi. Kadromuzda bu kadar forvet ve stoper varken ne kadar hatali transfer politikamizin oldugunun kaniti.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5179 : 23 Temmuz 2021, 16:15:03 »
Thiam kadro disi kalmis. Yabanci siniri da bir sebep ama oynadigi mevki ve kadroda kalan yabancilarin kalitesine bakinca alternatif olarak tutulmaliydi.

Dun programda ahmet selim hoca 2 transfer istedi biri forvet, digeri hizli bir stoper dedi. Kadromuzda bu kadar forvet ve stoper varken ne kadar hatali transfer politikamizin oldugunun kaniti.
Forvet olarak 2 kişi var elimizde abi Samatta-Serdar bence yetersiz sen Valencia'yı forvet olarak mı düşünüyorsun
Stoper konusunda katılıyorum sana eğer Zanka Lemos giderse belki takviye mantıklıda diğer türlü saçma muhtemelen 3lü oynayıp 3 stopere de yedek istiyor hoca

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5180 : 23 Temmuz 2021, 16:24:00 »
Forvet olarak 2 kişi var elimizde abi Samatta-Serdar bence yetersiz sen Valencia'yı forvet olarak mı düşünüyorsun
Stoper konusunda katılıyorum sana eğer Zanka Lemos giderse belki takviye mantıklıda diğer türlü saçma muhtemelen 3lü oynayıp 3 stopere de yedek istiyor hoca

Cok da haksizlik etme sag acik olarak bence oynadigi maclarda cok faydali isler yapti Valencia.... Ha ben 3 unu de tercih etmem o ayri....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5181 : 23 Temmuz 2021, 16:27:16 »
Cok da haksizlik etme sag acik olarak bence oynadigi maclarda cok faydali isler yapti Valencia.... Ha ben 3 unu de tercih etmem o ayri....
Yanlış anlaşıldım galiba ben Valencia'dan memnunum adam bir şekilde formayı alıyor sevsekte sevmesekte golcü olmasın diyorum kanatta oynasın sıkıntı yok yada 3-4-3 oyarsak ön tarafta sağda solda oynasın problem yok

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #5182 : 23 Temmuz 2021, 16:32:14 »
Yanlış anlaşıldım galiba ben Valencia'dan memnunum adam bir şekilde formayı alıyor sevsekte sevmesekte golcü olmasın diyorum kanatta oynasın sıkıntı yok yada 3-4-3 oyarsak ön tarafta sağda solda oynasın problem yok

anladim bende katiliyorum bence

Irfancan/Valencia                  Mesut/Sinan

Samatta/Serdar

Eldeki en iyi ileri 3 lu dizilim...

Gonul isterki soyle 10-12 oyuncu elden ciksa ve solak bir Pivot Santrfor gelse....

Guzel bir ileri hat

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5183 : 23 Temmuz 2021, 16:38:48 »
anladim bende katiliyorum bence

Irfancan/Valencia                  Mesut/Sinan

Samatta/Serdar

Eldeki en iyi ileri 3 lu dizilim...

Gonul isterki soyle 10-12 oyuncu elden ciksa ve solak bir Pivot Santrfor gelse....

Guzel bir ileri hat
Evet diziliş bu öndeki ikili için 3 aday Pelkas-Mesut-İrfan bence zayıf rakiplere karşı İrfan orta sahaya çekilip önde Mesut-Pelkas bile olabilir
Santrafor konusunda Vedat-Sörloth zorlanacak gibi gözüküyor takımları kendi ülke takımlarına kiralamak istemezlerse birisi gelebilir oda Vedat olur bence gelmeye daha istekliymiş

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #5184 : 23 Temmuz 2021, 17:44:57 »
Evet diziliş bu öndeki ikili için 3 aday Pelkas-Mesut-İrfan bence zayıf rakiplere karşı İrfan orta sahaya çekilip önde Mesut-Pelkas bile olabilir
Santrafor konusunda Vedat-Sörloth zorlanacak gibi gözüküyor takımları kendi ülke takımlarına kiralamak istemezlerse birisi gelebilir oda Vedat olur bence gelmeye daha istekliymiş

biri gelsin de ... bak kacan balik buyuk olur... Zahavi bile ne oynadi PSV macinda... Samatta toparlamazsa yazik olur bu yoklukta harcanan paraya

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #5185 : 23 Temmuz 2021, 18:12:49 »
Sörloth müthiş olur ama zor sanırım o iş.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #5186 : 23 Temmuz 2021, 18:38:02 »
Elimizde ademi, samatta, valencia hatta thiam bile varken tek sezonluk performansi ile serdar yedek forvet olarak alindi. Bu adam daha once turkiyede kendini gosterememis bir adam. Valencia ise su anda ulkemizdeki en iyi 4-5 forvet oyuncusundan biri.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #5187 : 23 Temmuz 2021, 18:40:15 »
Yonetim iyi bir transfer yapmak istiyorsa oncelikle uzaklara bakmayip Berke'nin onumuzdeki sezon bitecek sozlesmesini uzatmali

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #5188 : 23 Temmuz 2021, 19:43:38 »
Yonetim iyi bir transfer yapmak istiyorsa oncelikle uzaklara bakmayip Berke'nin onumuzdeki sezon bitecek sozlesmesini uzatmali

Bence de

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5189 : 23 Temmuz 2021, 23:16:58 »
Bu da Sörloth eklemeli benim 11'im:

Sistem:4-4-2 (baklava)

Altay
Nazım-Caulker-Serdar-Attila
                 Gustavo