Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305425 defa)

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5205 : 28 Temmuz 2021, 23:34:09 »
rvpyi kesti kesmesine de başına da gelmeyen kalmadı.bizim genel taraftar kitlesi de pek rahat bırakmaz adamı yoksa başkanın çok müdahele edeceğini sanmıyorum ama kamuoyu-taraftar baskısı vs işleri karıştırabilir biraz.şu an ihtiyacımız olan en son şey kaos.
Taraftar genel olarak sosyal medyada gördüğüm kadarıyla Mesut'a sallıyor biraz erken sanki ilk hazırlık maçında övüyorlardı şimdi küfür ediyorlar sosyal medyayı ciddiye almamak lazım, Mesut konusunda benim görüşüm şöyle takım rakip yarı sahada top tutamadıktan sonra baskıyı kuramadıktan sonra anlamsız oynaması şuan ne takım o seviyede nede Mesut o seviyede ligde görmek lazım. Kaos olmaması içinde iyi başlangıç şart bence

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5206 : 29 Temmuz 2021, 09:46:09 »
Takım komple değişene kadarki plan güzel uygulandı, rakibe hiç fırsat verilmedi. Son paslarda becerikli olsak maçı erkenden koparırdık. Sonradan oyuna giren oyuncular laylaylom havasında olduğu için zaten havası kaçan maç berabere bitti.

Vitor bilmediğimiz adam değil önceliği takım savunması. Ekstra hücum varyasyonları görmeyiz ama sıkı bir takım oluruz orası kesin. Dediğim gibi takım değişene kadarki oyun iyiydi ancak daha iyi rakiplere karşı da görmek ve artık belli bir kemik kadroyu oturtmak lazım.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #5207 : 29 Temmuz 2021, 09:49:36 »
Taraftar genel olarak sosyal medyada gördüğüm kadarıyla Mesut'a sallıyor biraz erken sanki ilk hazırlık maçında övüyorlardı şimdi küfür ediyorlar sosyal medyayı ciddiye almamak lazım, Mesut konusunda benim görüşüm şöyle takım rakip yarı sahada top tutamadıktan sonra baskıyı kuramadıktan sonra anlamsız oynaması şuan ne takım o seviyede nede Mesut o seviyede ligde görmek lazım. Kaos olmaması içinde iyi başlangıç şart bence

Bizim taraftarımız biraz ilginçtir.  Bize gelen her sporcudan olağanüstü işler yapması beklenir.  Bu her branşta böyle maalesef. Mesela 1990'lı yılların sonunda basket takımıza gelip ardından olaylı şekilde ayrılan Mahmoud Abdul Rauf'un taraftarımız ve camiamız hakkında söylediği çok ilginç bir tespit var "...Benden 4'lük atmamı beklediler!"
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2021, 09:53:32 Gönderen: Semazen »
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5208 : 29 Temmuz 2021, 09:56:59 »
altay-berke
nazım-dirar-murat
attila-tisserand-zanka-lemos
caulker-serdar-sadık
caner-novak
gustavo-sosa-o.kaan
ozan-m.hakan-ismail-muhammed
pelkas-osayi-sinan-barıs sungur
mesut-zajc-ferdi
irfan-perotti-thiam-barış alıcı
valencia-samatta-s.dursun-ademi

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5209 : 29 Temmuz 2021, 10:05:18 »
Kimyası çok bozuk bir kadro, elden çıkarılması gereken yığınla adam var. Hocanın işi çok zor.

Zajc 30 maç oynarsa hani Genoa'nın zorunlu opsiyonu vardı? 33 maç 1 gol, 3 asistle sezonu tamamlamış. Bu adamla devam etmek gibi bir hatada bulunmayız inşallah.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #5210 : 29 Temmuz 2021, 12:47:21 »
Kimyası çok bozuk bir kadro, elden çıkarılması gereken yığınla adam var. Hocanın işi çok zor.

Zajc 30 maç oynarsa hani Genoa'nın zorunlu opsiyonu vardı? 33 maç 1 gol, 3 asistle sezonu tamamlamış. Bu adamla devam etmek gibi bir hatada bulunmayız inşallah.

Zajc fiziğini ve kondisyonunu geliştirip komple bir 8 numara olmuş. Ortasahada an itibariyle en etkili en formda isim. Formayı kaptı bile. Neden böyle bir yorumda bulundunuz anlamadım?
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5211 : 29 Temmuz 2021, 12:55:16 »
Zajc fiziğini ve kondisyonunu geliştirip komple bir 8 numara olmuş. Ortasahada an itibariyle en etkili en formda isim. Formayı kaptı bile. Neden böyle bir yorumda bulundunuz anlamadım?
Bizdeki etkisiz performansı üzerinden yorumladım. Kadro fazlasıyla kalabalık zaten. Genoa neden kullanmadı opsiyonu?

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5212 : 29 Temmuz 2021, 12:56:21 »
Bizdeki etkisiz performansı üzerinden yorumladım. Kadro fazlasıyla kalabalık zaten. Genoa neden kullanmadı opsiyonu?
geçen yağız yazmıştı galiba genoa satmadan alamıyomuş bonservisi para sorunu varmış

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5213 : 29 Temmuz 2021, 13:10:09 »
geçen yağız yazmıştı galiba genoa satmadan alamıyomuş bonservisi para sorunu varmış
Açıkçası ne Genoa'da ne de hazırlık maçlarında izledim. Ederi varsa tıpkı Deniz Türüç gibi elden çıkarmak güzel olurdu, yabancı üstelik.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #5214 : 29 Temmuz 2021, 13:45:53 »

Zajc zaten son derece etkisiz ve dümdüz bir 10 numaraydı, geçen senelerde de 8 numaraya evrilirse bir yerlere gelebileceğini aksi takdirde her zaman silik bir oyuncu olarak kalacağını söylüyorduk. Tıpkı Ersun Yanal sonrası Caner Erkin gibi. O da sol beke evrildikten sonra yıldızlaştı herkesin bildiği gibi.

Genoa'nın neden almadığını bilmiyorum, altta efeovic yazmış sebep bu olabilir bilemem ama benim hazırlık maçlarında gördüğüm en net 5-6 isimden biriydi ilk 11 için.

Bazı oyuncular böyle oluyor, belli yaştan sonra futbolları olgunlaşıyor yahut gerçek mevkilerini buluyorlar, örnekleri pek çok. Zajc'ın da yaşı henüz 27. Bu performansı istikrar kazanırsa en az 5 yıl 8 numara aramayız. Olmazsa da bir kayıp yok, zaten her türlü gözden çıkarılmış bir oyuncuydu kulüp için.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5215 : 29 Temmuz 2021, 14:03:45 »
Zajc'ın gol asist istatistikleri bence de çok düşük hazırlık maçlarını çok abartmamak lazım her sene düşen yabancı sayısından sonra kalması da zor talibi varsa satılmalı son 2 senesi galiba

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5216 : 29 Temmuz 2021, 14:40:37 »
#Zanka is ready to come back "home": ongoing talks between #Fenerbahçe and #FCCopenaghen for the centre-back 1990 class. The Danimarka Bayrağı player is an explicit request from Jess #Thorup. Evolving situation YangınHorozFutbol topu #Calciomercato #Transfers

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5217 : 29 Temmuz 2021, 18:24:17 »
İtalya ve Fransa’dan bazı takımlar Dimitris Pelkas’ı yakından takip ediyor.

Özellikle Bologna’nın yakın zamanda Pelkas için yeni teklifte bulunacağı konuşuluyor.

@CalcioPillole
 ✓
@Ekremkonur

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #5218 : 29 Temmuz 2021, 19:00:08 »
Dün gördüğüm takımdan hiç bir halt olmaz arkadaşlar, boşuna ümitlenmeyin. Bu sene sanırım Fenerbahçe'yle arama bir mesafe koyacağım, izleme bakımından. Basketboldaki rezaletin yanında olabilecek en defansif kafalı hocayı getirdiler; onun da mentalitesi yeterince defansif değilmiş gibi bir de 5'li savunmaya geçesi tutmuş. Rezalet gerçekten.

Millet de şaşırıyor, "Ooo bu Ferdi'yi, Osayi'yi oynatacak, ofansif düşünüyor" diye. Alakası yok halbuki. Toplam 5 ofansif oyuncuyla çıkmış ki normal bir 4-2-3-1 düzeninde bile bekleri doğru kullanırsan çok daha ofansif bir takım olursun.

Vizyonum yetmiyor ya da benim...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5219 : 29 Temmuz 2021, 19:15:11 »
Dün gördüğüm takımdan hiç bir halt olmaz arkadaşlar, boşuna ümitlenmeyin. Bu sene sanırım Fenerbahçe'yle arama bir mesafe koyacağım, izleme bakımından. Basketboldaki rezaletin yanında olabilecek en defansif kafalı hocayı getirdiler; onun da mentalitesi yeterince defansif değilmiş gibi bir de 5'li savunmaya geçesi tutmuş. Rezalet gerçekten.

Millet de şaşırıyor, "Ooo bu Ferdi'yi, Osayi'yi oynatacak, ofansif düşünüyor" diye. Alakası yok halbuki. Toplam 5 ofansif oyuncuyla çıkmış ki normal bir 4-2-3-1 düzeninde bile bekleri doğru kullanırsan çok daha ofansif bir takım olursun.

Vizyonum yetmiyor ya da benim...
Sende zaten 3lüye ön yargı vardı abi dünkü maç tuzu biberi oldu sanki Ferdi-Osayi aynı anda 11 olmaz Kiev maçını beklemek lazım bence