Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305175 defa)

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5250 : 04 Ağustos 2021, 16:56:49 »
ben zaten gerekirse dedim ozan için.çünkü onun da aklı yurt dışında gibi gözüküyor işin sonunda her iki taraf da kazançlı çıkabilir.
Orada şöyle bir sıkıntı var deniyor Ozan düşme potansiyeli olan takım istemiyor kalıcı takım istiyor diğer mevzuda atıyorum Ozan burada yıllık 2 milyon euro alıyor bizde vergi yok ama Avrupa'da vergiyi düşününce 4 falan alması lazım oda zor diyorlar bakalım satılacaklar olacak şuan orta saha en dolu pozisyon giderse yeri dolar ama en azından aynı oyuncular olmasa da Dorukhan yada Gs aldığı Berkan alınırdı onlarda kaçtı

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5251 : 04 Ağustos 2021, 17:09:22 »
Orada şöyle bir sıkıntı var deniyor Ozan düşme potansiyeli olan takım istemiyor kalıcı takım istiyor diğer mevzuda atıyorum Ozan burada yıllık 2 milyon euro alıyor bizde vergi yok ama Avrupa'da vergiyi düşününce 4 falan alması lazım oda zor diyorlar bakalım satılacaklar olacak şuan orta saha en dolu pozisyon giderse yeri dolar ama en azından aynı oyuncular olmasa da Dorukhan yada Gs aldığı Berkan alınırdı onlarda kaçtı
abi zajc dediğimiz oyuncunun maaşı 1m anca vardır.şu anda da hocanın beğendiği oyunculardan biri.ozan’ın,gustavo’nun maaşları bu adamın 2-3 katı.böyle imkanları kullanıp bu şekilde hareket etmemiz lazım bence.mesela ferdi,osayi gibi oyuncular da aynı şekilde düşük maaşlı oyuncular onlardan da hücumda çok fazla sorumluluk vermeden kanat bek gibi faydalanmak bana mantıklı geliyor.her oyuncunun yeri dolar,ama doldururken de bu şekilde fiyat/verime odaklanmamız lazım.ben olaya böyle bakıyorum yani ama tabi bunu yaparken yetenek filtresini doğru ayarlamak lazım.bu yönetim bunu yapabilir mi,o ayrı.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5252 : 04 Ağustos 2021, 17:15:56 »
abi zajc dediğimiz oyuncunun maaşı 1m anca vardır.şu anda da hocanın beğendiği oyunculardan biri.ozan’ın,gustavo’nun maaşları bu adamın 2-3 katı.böyle imkanları kullanıp bu şekilde hareket etmemiz lazım bence.mesela ferdi,osayi gibi oyuncular da aynı şekilde düşük maaşlı oyuncular onlardan da hücumda çok fazla sorumluluk vermeden kanat bek gibi faydalanmak bana mantıklı geliyor.her oyuncunun yeri dolar,ama doldururken de bu şekilde fiyat/verime odaklanmamız lazım.ben olaya böyle bakıyorum yani ama tabi bunu yaparken yetenek filtresini doğru ayarlamak lazım.bu yönetim bunu yapabilir mi,o ayrı.
Zajc Ferdi bunlar hep istikrar sorunu yaşamış oyuncular tuttururlarsa istikrarı faydalı olur ama garantisi yok dediğin doğru  düşük ücretli topçular zarar etmeyiz burada Ferdi şu milli takım olayını halletse direk sözleşmeyi kapacak belki de onunda uyanık olması lazım son senesine giriyor artık, Pelkas-Szalai yanlış bilmiyorsam aynı şirketin oyuncuları ve ikisi de tuttu başkan buradan devam eder ne kadar başarılı olur zaman gösterecek

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5253 : 04 Ağustos 2021, 17:18:46 »
İsmail Yüksek için yetenekli gelecek vaat ediyor dendi Balıkesir'de oynuyordu çağırdılar çocuğu sonra tekrar kiraladılar Adana Demir'e orada da Samet Aybaba hiç oynatmadı şampiyonluk yolunda risk almadı şimdi ilk gönderilen ekipte yer aldı Gümrük talipmiş bu kadar çabuk vazgeçmek ana mantıklı gelmiyor

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #5254 : 04 Ağustos 2021, 17:19:11 »
Caner neyse de Ozan'a eleştiriyi abartıyorsunuz bence geçen senenin en iyi isimlerinden uzun sezonun üstüne milli takım yap hayal kırıklığı yaşa kampa gel kolay değil o kadar diyelim ki Ozan gitti o zaman beleşe Dorukhan'ı alacaktın seneye yabancı sayısı daha da düşecek en kötü alacağın yerli 5 milyondan başlar
Sinan nereye gidiyorsa gitsin umrumda değil :)
Samet izlediğim maçlarda yine şişmiş gibi gördüm.

Aldığı ücret bence hakettiği para değil,ayrıca bu orta saha savaşından çıkar mı emin değilim.

Gustavo ama kesinlikle gitmeli.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5255 : 04 Ağustos 2021, 17:26:59 »
Samet izlediğim maçlarda yine şişmiş gibi gördüm.

Aldığı ücret bence hakettiği para değil,ayrıca bu orta saha savaşından çıkar mı emin değilim.

Gustavo ama kesinlikle gitmeli.
Fiziğine çok takılıyor bence vücut yapısıda ilginç Ozan'ın en fit hali bile iri bir şekilde Ozan-Valencia bu takımda formayı alır bence :D
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2021, 17:27:20 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5256 : 04 Ağustos 2021, 17:45:50 »
vitor yeni translerden birini de kadro dışı bırakmak istiyormuş.rezilliğe bak

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5257 : 04 Ağustos 2021, 17:53:09 »
Jose Sosa, Steven Caulker, Nabil Dirar ve Mauricio Lemos, Dinamo Kiev maç kadrosuna alınmadı.

Hoca Caulker'ı ağır buluyor demişlerdi doğru muhtemelen Sosa-Caner gidecek deniyordu o yolda ilerliyoruz

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5258 : 04 Ağustos 2021, 17:55:37 »
her takim icin gecerli ama oyuncularin fenerbahcede gosterdigi performansla yetenegi icin yorum yapmak dogru degil. altini camura da soksan yine altin, oyuncular ise insan ve futbol da bir takim oyunu

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #5259 : 04 Ağustos 2021, 18:07:53 »
Ortada hoca yokken Caulker'ın falan alınması gibi olayları ancak acemi yönetimler yapar, hatta onlar bile yapmaz.

Ya Ali Koç elle tutulur bir tane yanın yok. Hadi uğraş dur şimdi, n'olacak bu Caulker?

İşin aslı şu; son saniyeye kadar kimseyi getirmeyi beceremedi Başkan, maval okumasınlar bize. Baktı hoca getirememe rezilliği arş-ı âlâ'ya ulaştı, en son Vitor'u getirdi çâresizce. Vitor da cins adam, taktı mı takar ve oynatmaz oyuncuyu. Daha durun, Mesut Özil-Vitor kavgası başlamadı, 3.haftada kıyâmet kopar.
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2021, 18:08:20 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5260 : 04 Ağustos 2021, 18:11:04 »
Ortada hoca yokken Caulker'ın falan alınması gibi olayları ancak acemi yönetimler yapar, hatta onlar bile yapmaz.

Ya Ali Koç elle tutulur bir tane yanın yok. Hadi uğraş dur şimdi, n'olacak bu Caulker?

İşin aslı şu; son saniyeye kadar kimseyi getirmeyi beceremedi Başkan, maval okumasınlar bize. Baktı hoca getirememe rezilliği arş-ı âlâ'ya ulaştı, en son Vitor'u getirdi çâresizce. Vitor da cins adam, taktı mı takar ve oynatmaz oyuncuyu. Daha durun, Mesut Özil-Vitor kavgası başlamadı, 3.haftada kıyâmet kopar.
Kopsun da mesuttan kurtulalım. Çok ciddiyim. Takımı bozuyor bu adam. Zaten şov transferiydi. Şovlarını da yaptılar yeterince. Mesut bu saatten sonra ancak Çin yada Amerika'da oynar. Talip falan varsa bir an önce kurtulmak lazım.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5261 : 04 Ağustos 2021, 18:12:15 »
Kopsun da mesuttan kurtulalım. Çok ciddiyim. Takımı bozuyor bu adam. Zaten şov transferiydi. Şovlarını da yaptılar yeterince. Mesut bu saatten sonra ancak Çin yada Amerika'da oynar. Talip falan varsa bir an önce kurtulmak lazım.
aynı düşüncedeyim abi en başından beri hem de.belliydi böyle olacağı.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5262 : 04 Ağustos 2021, 18:16:50 »
Vitor Pereira dün Caner Erkin’le özel bir görüşme yapıyor. Kadro planını anlatıyor. Caner de oynama isteğini iletiyor. Ayrıldıktan sonra akşamında karar çıkıyor.
Detayları Onur Tuğrul akşama anlatacakmış başkan kendince Samandıra'da temizlik yapıyor Volkan Ballı'da boşa gitmedi sonuçlarını göreceğiz

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5263 : 04 Ağustos 2021, 20:47:58 »
Hak orta yapmayi bilmiyor diye itin gotune sokuluyordu, caner de butun toplari ceza sahasina atiyormus

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5264 : 04 Ağustos 2021, 20:52:41 »
Hak orta yapmayi bilmiyor diye itin gotune sokuluyordu, caner de butun toplari ceza sahasina atiyormus
ikisi de doğru değil mi?