Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305258 defa)

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5340 : 08 Ağustos 2021, 15:09:00 »
https://www.youtube.com/watch?v=ze1b48y9YSc&ab_channel=Futbolik
Kim Min-Jae, Fenerbahçe'de Ne Yapar? | Mustafa Demirtaş

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #5341 : 08 Ağustos 2021, 15:19:01 »
Zanka sanırım Kopenhaga gidecek, Lemos'u İspanya veya Güney Amerikaya kiralayabiliriz, Thiam Türkiye'de bir takıma gider, Dirar ile fesederiz başka çare yok, Ademi'de İsviçre Avusturya falan gidebilir, Perotti ile de fesederiz. Bu 6 oyuncudan acilen kurtulmak lazım.

Burda asıl sorun Samatta ve Sosa malesef satsan satılmaz fesetsen maddi yönden külfeti yüksek olur.

Kim, Szalai, Caulker, Tisserand, Novak, Gustavo, Zajc, Pelkas, Osayi, Valencia elde zaten hali hazırda 10 yabancı kalacak. Forvet ve Sol Kanat ile 12 olur.

Sonuç olarak gelenden çok gidecekler için uğraşırız bu sene.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #5342 : 08 Ağustos 2021, 15:19:57 »
https://www.youtube.com/watch?v=ze1b48y9YSc&ab_channel=Futbolik
Kim Min-Jae, Fenerbahçe'de Ne Yapar? | Mustafa Demirtaş
Attila belki de sol stoper için dünyada bulabileceğimiz en iyi isim ve bunun üstüne belki de bu şartlarda bulabileceğiz en iyi merkez stoperi bulduk.Tisserand’a güvenim olsa mükemmel üçlü kurduk derdim ama sağolsun hiç güvenilmeyeceğini ispatladı bizlere geçen sene.Tisserand’ın hiç üçlü geçmişi var mı?

Şimdi atletizm istiyorsa Vitor,Mesut’un bu sistemde işi yok.Ama Mesut’ta bu preslere katılım gösterecekse,o zaman takım olarak daha kompakt bir yapıya bürünebiliriz.
Şimdi kanat bekleri garantiye alıp;çok müthiş bir forvet yakalamak lazım.Vitor sistem hocası olduğu için bu takıma inancım tam.
GS müthiş yatırım yapıyor gençlere ama bu paralara nasıl çıkıyorlar aklım almıyor.7 milyon € gibi paralar ne kadar kolay veriyorlar ya aklım almıyor.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #5343 : 08 Ağustos 2021, 15:21:39 »
Zanka sanırım Kopenhaga gidecek, Lemos'u İspanya veya Güney Amerikaya kiralayabiliriz, Thiam Türkiye'de bir takıma gider, Dirar ile fesederiz başka çare yok, Ademi'de İsviçre Avusturya falan gidebilir, Perotti ile de fesederiz. Bu 6 oyuncudan acilen kurtulmak lazım.

Burda asıl sorun Samatta ve Sosa malesef satsan satılmaz fesetsen maddi yönden külfeti yüksek olur.

Kim, Szalai, Caulker, Tisserand, Novak, Gustavo, Zajc, Pelkas, Osayi, Valencia elde zaten hali hazırda 10 yabancı kalacak. Forvet ve Sol Kanat ile 12 olur.

Sonuç olarak gelenden çok gidecekler için uğraşırız bu sene.
Caulker’ın da bir Anadolu takımına kiralanacağını düşünüyorum.Bakalım neler olacak.
BJK yaşlılar takımı olacak gibi,GS dinamik kadro kuruyor ve belirsiz tek takım biziz
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5344 : 08 Ağustos 2021, 15:36:29 »
Attila belki de sol stoper için dünyada bulabileceğimiz en iyi isim ve bunun üstüne belki de bu şartlarda bulabileceğiz en iyi merkez stoperi bulduk.Tisserand’a güvenim olsa mükemmel üçlü kurduk derdim ama sağolsun hiç güvenilmeyeceğini ispatladı bizlere geçen sene.Tisserand’ın hiç üçlü geçmişi var mı?

Şimdi atletizm istiyorsa Vitor,Mesut’un bu sistemde işi yok.Ama Mesut’ta bu preslere katılım gösterecekse,o zaman takım olarak daha kompakt bir yapıya bürünebiliriz.
Şimdi kanat bekleri garantiye alıp;çok müthiş bir forvet yakalamak lazım.Vitor sistem hocası olduğu için bu takıma inancım tam.
GS müthiş yatırım yapıyor gençlere ama bu paralara nasıl çıkıyorlar aklım almıyor.7 milyon € gibi paralar ne kadar kolay veriyorlar ya aklım almıyor.

3lü geçmişi var ben güvenmiyorum genede ne kadar kaleden uzak durursa o kadar iyi olur.
Atletizm daha çok kanat beklerine ve stoperlere şart bu sistemde aslında Osayi bunu karşılıyor ama pas ve şut tercihleri çok sıkıntılı sola Kolasinac gelirse oda baya tempolu topçu elde Valencia var Nazım var bunlar o mevkileri lig için karşılar bence söylenene göre eğer olursa illa şart değilmiş orta sahaya atlet birisi isteniyormuş

Gs ffp kıskacından çıktı şuan veriyor paraları Feghouli-Falcao-Diagne ile yolları ayırırlarsa rahatlarlar 1-2 sene ama bu topçularda tutmazsa tekrar ffp devreye girer zaten şuan baya defolu kadroları var özellikle orta sahaları zayıf bu işlerden karlı çıkmak istiyorlarsa takviye yapmaya devam etmeliler
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2021, 15:37:32 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5345 : 08 Ağustos 2021, 16:15:27 »
michael frey standard liege’e karşı ilk 68 dakikada 5 gol atmış.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #5346 : 08 Ağustos 2021, 16:29:19 »

Sinirden güldüm ;D boş kaleye atamayan ayıya bak ;D

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #5347 : 08 Ağustos 2021, 16:38:05 »
aslinda bu da haksizlik. Bence Emre basariliydi kendi gorev taniminda. Hoca seciminde Emre nin Erol u istemedigini biliyoruz.
Ama menajer olarak geregini yapti.

Asil sikinti yine yonetimsel. Bu planlamayi verdigin adamlari hersene degistirmen asil sorun. Her geleninde yeni fikri ve felsefesi olmasi. Yani gercekten plansizligin en basarili ornegi Fenerbahcedir. Biri 4-4-3 biri 3-5-2 biri 4-4-2 oynayacagim diyor is karisiyor.

Senin getirdigin Hoca-Menajer vs de ayni ekolun devami olmali ki bir onceki senenin az da olsa kazanimlari cop olmasin. Su anda yasadigimiz gibi. Kadro disi biraktiklarinin yarisi rakiplerinde sure alabilir (caner-sinan-tiam....) Demek ki mesele sadece oyuncu kaynakli degil.

En buyuk ornegi Caulker degil mi???? yani akla yatkin bir tane aciklama bulamazsin Caulker rezaleti icin.

Hoca seçiminde Erol'u zorlaya zorlaya getirten Emre'dir, Ali Koç bilhassa yabancı olsun istedi Bjelica Dalic vs. üzerinde duruyordu. Emre'nin bastırmasıyla Erol üzerinde karar kılındı.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5348 : 08 Ağustos 2021, 17:24:44 »
Sinirden güldüm ;D boş kaleye atamayan ayıya bak ;D

Gollere baktim .... 1 i disinda hepsi bos kaleye ... Fener gibi takimda olasi degil o poisyonlar....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5349 : 08 Ağustos 2021, 17:26:14 »
Hoca seçiminde Erol'u zorlaya zorlaya getirten Emre'dir, Ali Koç bilhassa yabancı olsun istedi Bjelica Dalic vs. üzerinde duruyordu. Emre'nin bastırmasıyla Erol üzerinde karar kılındı.

Valla ben Basaksehir deki hocasi Abdullah Avci icin cok ugrasti Koc kabul etmedi diye biliyorum. Erol da yonetim den gelen bir tavsiye diye biliyorum.....
Zaten yabanci hoca olayini gorduk Koc un....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5350 : 08 Ağustos 2021, 18:16:33 »
Basketbolda Djordjevic tercihini beğenmeyip, Vitor'a güvenelim diyen biri olarak buna cevap vereyim;

Basketbol ve futbol şubeleri arasında dağlar kadar fark var. Obradovic'in 7 yıllık döneminde basketbol takımı Avrupa'nın en iyi 2-3 takımından biriyken, futbol takımı o süreçte Avrupa kelimesini unutmuştu. Basketbolda Avrupa'nın en büyük kupasını alırken, futbolda burun kıvrılan TR kupasını dahi alamadın.

İki şubenin durumunu aynı değerde görüp hoca değerlendirmesi mi yapılır abi?

Basketbolda zaten bir düzenin vardı. En iyisini elinde tutamadın, üzüldük, kızdık. Yerine Igor'u getirdin, adam bir şekilde geçiş sürecini her şeye rağmen atlattı. Herkesin sezon başında 'tamamdır' dediği çeyrek final biletini kaptı. Pao gibi çorbaya dönmedin, bir şekilde ama öyle ama böyle ilk şoku atlattın. Ardından yaşanan süreç ortada tekrar aynı konulara girmeye gerek yok. Yaşanan saçmalıklarından ardından şubeyi tutup istikrarsızlık abidesi Djordjevic'e emanet ediyorsan insanlar demediğini bırakmaz. Djordjevic, başarılı olur mu olmaz mı, onu zaman gösterecek.

Futbol takımında Vitor'a kredi vermek zorundayız. Vitor'un aldığı takımın hali ortada. Sanki son 8 yılda 5 şampiyonluk yaşadık, Avrupa'da fırtına gibi estik, herkes de kapımızda kuyruk oldu, biz de tuttuk Vitor'u getirdik gibi yazmanın anlamı yok.

Fenerbahçe Galatasaray'ı, Galatasaray da Fenerbahçe'yi o kadar kompleks yapmış durumdaki, başarılı olmak yerine rakibinin başarısızlıklarıyla mutlu oldukları için bu da Beşiktaş'ın inanılmaz işine geliyor. Fenerbahçe taraftarı sabırlı olursa (bir aksilik olmaz) Vitor bu takımı şampiyon yapar.
Ben senin öyle bir şey dediğini bile bilmiyorum. Kimseye ithafen söylemedim. Kıyas yapmaksa amaç futbolda tahammül sınırı daha düşük. Djordevic bana sorarsan daha çok kredi hakediyor. Amirla gemisi futboldur. Bugün 100 kişiye sorsan futbolda lig sampiyonlugu mu Euroleague şampiyonluğu mu diye cevap belli.
Futbolun kredisi falan yok. Kimse kimseyi kandırmasın. Futbolda amaç mutlak başarıdır ama o vizyonda yönetim yok işte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #5351 : 08 Ağustos 2021, 18:29:55 »
Ben senin öyle bir şey dediğini bile bilmiyorum. Kimseye ithafen söylemedim. Kıyas yapmaksa amaç futbolda tahammül sınırı daha düşük. Djordevic bana sorarsan daha çok kredi hakediyor. Amirla gemisi futboldur. Bugün 100 kişiye sorsan futbolda lig sampiyonlugu mu Euroleague şampiyonluğu mu diye cevap belli.
Futbolun kredisi falan yok. Kimse kimseyi kandırmasın. Futbolda amaç mutlak başarıdır ama o vizyonda yönetim yok işte.

Kıyası ben yapmıyorum abi, sen yapıyorsun. Djordjevic-Vitor denklemi yapan sensin. Senin yaptığın kıyas üzerine kıyaslıyorum. Futbolda kimseye kredi vermeye vermeye 8 yılını yedin zaten bu kafayla bir 8 yıl daha beklenir o zaman.

Amiral gemisinin futbol olduğunu kimse inkar etmiyor, neyin ispatı bu? Ama amiral gemisi futbol diye diye Obradovic'i kaçırtan, Igor'u elinde tutamayan ve yaz ortasında kala kala bir kumara kalan şube haline geldik. Basketbolu bu kadar kıytırık bir yere koyup, sonra niye en sert eleştirileri yapıyorsunuz onu da anlamadım, anlayacağımı da sanmıyorum. Ali Koç da bu vizyonla hareket ediyor, ona da kızmaya hakkınız yok o zaman bu konuda.
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2021, 18:33:53 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5352 : 08 Ağustos 2021, 18:30:45 »
Yeni stoperi sahada gormeden sisirmemek lazim, sonra ayni kisiler tersi yorumu cok rahatlikla yapiyor.

Thiam, caner ve eger saglikliysa (instagraminda antreman yaparkenki goruntulerini atiyor) perotti kalmaliyidi ki bu oyunculardan once gitmesi gereken cok oyuncu var.

Ahmet selim kul vutor hicbir oyuncuya karsi onyargili degil dese de ozan ve canerin vitor geldigi gun fb kariyerleri bitmisti. Orta gobekte kullanmazsa ayni seyler irfancanin da basina gelecek

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5353 : 08 Ağustos 2021, 18:40:25 »
Kıyası ben yapmıyorum abi, sen yapıyorsun. Djordjevic-Vitor denklemi yapan sensin. Senin yaptığın kıyas üzerine kıyaslıyorum. Futbolda kimseye kredi vermeye vermeye 8 yılını yedin zaten bu kafayla bir 8 yıl daha beklenir o zaman.

Amiral gemisinin futbol olduğunu kimse inkar etmiyor, neyin ispatı bu? Ama amiral gemisi futbol diye diye Obradovic'i kaçırtan, Igor'u elinde tutamayan ve yaz ortasında kala kala bir kumara kalan şube haline geldik. Basketbolu bu kadar kıytırık bir yere koyup, sonra niye en sert eleştirileri yapıyorsunuz onu da anlamadım, anlayacağımı da sanmıyorum. Ali Koç da bu vizyonla hareket ediyor, ona da kızmaya hakkınız yok o zaman bu konuda.
Ben basketbolda dediğimi dedim. Kıytırık bir yere koyduğum yok. Hatta yorumlarımin 4te 3u basketboldadir. O konuda yanılıyorsun. Futbolda başarı gelmediği müddetçe adam basketbol ve diğer branşları daha da beter hale getiriyor. Sen şimdi beni tanımayan yada yazdıklarımı hiç okumayan biri gibi konuşuyorsun. Ali koçu geldiğinde en çok savunan şu aşamada da en çok eleştirenler den birisiyim. Amatör branşlarda takımı sürekli geriye götürdü. Sadece bayan basket var. Onda da diğer klupler yatirimi kesti. Bir yakın doğu çıksa oradada çuvallar. Erkek baskett aziz yildirimin mirasını yedi ilk yıl. Bunları ben defalarca belirttim. İlk defa söylemiyorum sevgili kardeşim.
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2021, 18:40:53 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5354 : 08 Ağustos 2021, 18:42:32 »
Erol'u getiren yapay zekaydı :D onu programlayan eleman bir iş daha yapmış söylemişlerdi adı aklıma gelmedi kovulmuş eleman şuan bjk ile çalışıyormuş