Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304823 defa)

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5820 : 02 Eylül 2021, 16:56:43 »
Bence değişsin de sınır kalksın, bizim de lehimize olur.

Kaleci Altay harici her mevkiye yabancı yazıyoruz. Mesut İrfan deniyor da Mesut'un futbol oynamaya niyeti yok. İrfan da ikide bir sakatlanıyor, üstelik mevkisinde Pelkas Rossi Valencia gibi gözün kapalı yazabileceğin adamlar var.

Varsa imkan hemen değiştirsinler.

İyide abi biz niye İrfan'a 10 verdik yada Mhy rekabetine girdik yada Burak Kapacak'a bonservis ödedik bunlar ne olacak
Sen her mevkiye yabancı yazıyoruz diyorsunda ben sana bizim total yerlilerimizi yazayım

Altay-Serdar-Ferdi-Nazım-Mhy-İrfan-Mesut
birde diğer takımlara bak
Alpaslan-Taylan-Emrex2-Arda-Aytaç-Berkan
Ersin-Rıdvan-Salih-Kenan-Töre
İsmail-Uğurcan-Berat-Abdülkadir-Serkan

yani biz hem 11 olarak hemde totalde daha avantajlıyız hem sayısal hem kalite olarak

bugün Beşiktaş Salih yada Töre ile oynayacak sınır kalksa Atiba yada Nkundu/Larin olacak
Gs zaten kaleciden dolayı 1-0 geride başlıyor telafi etmek ve orta sahaya yabancı koymak için Halil'i alıyor
Trabzon mecburiyetten İsmail Köybaşı ile oynuyor Sivas delik deşik etti son maç şuan biz avantajlıyız ve ona göre planlama yaptık bugün kural kalksa net avantaj sağlayacak 2takım Beşiktaş ve Trabzon olur
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2021, 16:59:23 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #5821 : 02 Eylül 2021, 17:12:00 »
İyide abi biz niye İrfan'a 10 verdik yada Mhy rekabetine girdik yada Burak Kapacak'a bonservis ödedik bunlar ne olacak
Sen her mevkiye yabancı yazıyoruz diyorsunda ben sana bizim total yerlilerimizi yazayım

Altay-Serdar-Ferdi-Nazım-Mhy-İrfan-Mesut
birde diğer takımlara bak
Alpaslan-Taylan-Emrex2-Arda-Aytaç-Berkan
Ersin-Rıdvan-Salih-Kenan-Töre
İsmail-Uğurcan-Berat-Abdülkadir-Serkan

yani biz hem 11 olarak hemde totalde daha avantajlıyız hem sayısal hem kalite olarak

bugün Beşiktaş Salih yada Töre ile oynayacak sınır kalksa Atiba yada Nkundu/Larin olacak
Gs zaten kaleciden dolayı 1-0 geride başlıyor telafi etmek ve orta sahaya yabancı koymak için Halil'i alıyor
Trabzon mecburiyetten İsmail Köybaşı ile oynuyor Sivas delik deşik etti son maç şuan biz avantajlıyız ve ona göre planlama yaptık bugün kural kalksa net avantaj sağlayacak 2takım Beşiktaş ve Trabzon olur

Daha bir de burdan Ozan, Caner ve Gökhan eksildi üstelik :)

Total yerli kalitesine baktığında evet biz daha önde görünüyoruz da bu saydıklarının hiçbiri net 11 oyuncusu olarak yazılamıyor tahtaya. Bu biraz benim sinirimi bozan olay. Sanırım göz zevkime daha fazla önem veriyorum  :D

Düşünsene Bustos'u almışsın fişek gibi sağ bek, ama sınır var diye Nazım'ı oynatmak zorunda kalıyorsun, adam yedek bekliyor.

Çok sinir bozucu ya ne bileyim.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5822 : 02 Eylül 2021, 17:23:31 »
Daha bir de burdan Ozan, Caner ve Gökhan eksildi üstelik :)

Total yerli kalitesine baktığında evet biz daha önde görünüyoruz da bu saydıklarının hiçbiri net 11 oyuncusu olarak yazılamıyor tahtaya. Bu biraz benim sinirimi bozan olay. Sanırım göz zevkime daha fazla önem veriyorum  :D

Düşünsene Bustos'u almışsın fişek gibi sağ bek, ama sınır var diye Nazım'ı oynatmak zorunda kalıyorsun, adam yedek bekliyor.

Çok sinir bozucu ya ne bileyim.
Aynen abi Ozan vardı daha Muhammed-Burak falanda var yazmadım bile belki ben yanılıyorumdur ama Ts ve Bjk net güçlenecek eminim
Hoca İrfan'ı Gustavo'nun yanına çekerse sağ beke yabancı koyarız Altay-İrfan-Mesut mesela yada Altay-Ferdi-x kadro fena olmadı bazı mevkiler baya şişti hoca inşallah yönetir bu kadroyu
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2021, 17:26:45 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5823 : 02 Eylül 2021, 17:56:25 »
bu adamı niye verdi Salzburg onu anlamadım, yaşı genç istatistikleri iyi, sebebi neydi ki?
önümüzdeki yıl sözleşmesi bitiyormuş oyuncu da kalmak istemiyormuş galiba

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5824 : 02 Eylül 2021, 19:13:54 »
Kulübümüz, Avusturya’nın Red Bull Salzburg takımından Alman forvet Mergim Berisha’yı bonservisiyle 4 yıllığına renklerine bağladı.

Berisha’ya sarı-lacivert çubuklumuzla başarılar ve şampiyonluklar diliyoruz.

Fenerbahçe’ye hoş geldin Mergim Berisha!

Fenerbahçe Spor Kulübü

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5825 : 02 Eylül 2021, 19:34:07 »
Berisha + Meyer + Rossi

Batushayi + Teixeira + Pjanic

Hangi paketi tercih ederdiniz diye sormaya çekiniyorum. Mantıklı düşünürsek gülerler adama.

Umarım hepsi iyi çıkar da fayda sağlarlar takıma.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #5826 : 02 Eylül 2021, 19:41:26 »
Berisha + Meyer + Rossi

Hangi paketi tercih ederdiniz diye sormaya çekiniyorum. Mantıklı düşünürsek gülerler adama.

Para var Beşiktaşta ondan daha kaliteli oyuncular aldılar.

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5827 : 02 Eylül 2021, 20:12:53 »
Berisha + Meyer + Rossi

Ortalama 7 yaş fark var. İsim olarak paketlerinin iyi olması normal. İşin nihayetinde biz kazançlı çıkarız

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #5828 : 02 Eylül 2021, 20:22:43 »
Kendimizi kandırmayalım, BJK yürüye yürüye şampiyon olur. CL farkı bu işte, yoksa ne işi var Pjanic'in, Batshuayi'nin Beşiktaş'ta.

Ben Vitor'a üzülüyorum, adam yine korkunç bir BJK'ye denk geldi.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #5829 : 02 Eylül 2021, 20:26:42 »
Max Kruseden ders almadık galiba.Tip aynı fizyonomi sonu kötü bitmez umarım.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5830 : 02 Eylül 2021, 20:27:02 »
Meyer'in 2 sene önceki piyasa değeri 20 milyonmuş. Yaşı genç, inşallah iyi çıkar, ön libero olarak da oynayabiliyordur umarım.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5831 : 02 Eylül 2021, 20:44:15 »
Ortalama 7 yaş fark var. İsim olarak paketlerinin iyi olması normal. İşin nihayetinde biz kazançlı çıkarız
Yaş farkı önemli değil. Neticede senelik başarı söz konusu olduğunda adamların kadro seviye atladı. Seneye kiralıklar gider başkaları gelir. Uzun vadede geleceğe yönelik isimler almak her ne kadar olumlu gözükse de bizim gelecege yönelik düşünme lüksümüz yok. 8 yıl oldu sampiyon olamayali ve mutlak başarı gerekiyor camiaya.
Açıkçası bu seneki Beşiktaş'ın yaptığını yıllardır dilimde tüy bitti söyleye söyleye. Büyük takımlarda Real, Barça, juve, manu, Chelsea, City, PSG gibi kadroya giremeyen, kadroda dusunulmeyen, yedekte kalmaktan sıkılmış oyunculara talip olmalıyız dedim durdum. Bir kez yapmadık sunu. Şimdi adamları kadro korkutucu geliyor. 60 milyonluk oyuncuyu kadrolarına katıyorlar. Her ne kadar sahada isimler oynamasa da kalite yadsınamaz.
Türkiye ligi dublelere alışık, duble sırası gsden bjkeye dönüp duruyor. Kısır döngü gibi. Bize de bir türlü sıra gelmiyor.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #5832 : 02 Eylül 2021, 20:47:36 »
Berisha + Meyer + Rossi

2000 lerin ortasındaki Alex li Tuncay lı kadromuza karşı Bjk nin Gs nin kurduğu kadrolar gibi görünüyor. Tek fark Bjk dekilerin bir kısmı kiralık sanırım.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #5833 : 02 Eylül 2021, 20:49:54 »
Yaş farkı önemli değil. Neticede senelik başarı söz konusu olduğunda adamların kadro seviye atladı. Seneye kiralıklar gider başkaları gelir. Uzun vadede geleceğe yönelik isimler almak her ne kadar olumlu gözükse de bizim gelecege yönelik düşünme lüksümüz yok. 8 yıl oldu sampiyon olamayali ve mutlak başarı gerekiyor camiaya.
Açıkçası bu seneki Beşiktaş'ın yaptığını yıllardır dilimde tüy bitti söyleye söyleye. Büyük takımlarda Real, Barça, juve, manu, Chelsea, City, PSG gibi kadroya giremeyen, kadroda dusunulmeyen, yedekte kalmaktan sıkılmış oyunculara talip olmalıyız dedim durdum. Bir kez yapmadık sunu. Şimdi adamları kadro korkutucu geliyor. 60 milyonluk oyuncuyu kadrolarına katıyorlar. Her ne kadar sahada isimler oynamasa da kalite yadsınamaz.
Türkiye ligi dublelere alışık, duble sırası gsden bjkeye dönüp duruyor. Kısır döngü gibi. Bize de bir türlü sıra gelmiyor.
2-3 sene önce Victor Moses ı kiralamıştık Chelsea den :)

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5834 : 02 Eylül 2021, 21:00:02 »
zirvedeki 4 takım 2ye ayrıldı.tecrübeli ve kendini ispatlamış oyuncuları alan trabzon ve beşiktaş,genç potansiyelli oyunculara yönelen fenerbahçe ve galatasaray.

en iyi kaleci:fenerbahçe-altay
en iyi stoper:fenerbahçe-szalai
en iyi sağ bek:beşiktaş-rosier
en iyi sol bek:galatasaray-van aanholt
en iyi 6no:beşiktaş-josef
en iyi 8no:trabzonspor-hamsik
en iyi sol kanat:trabzonspor-nwakaeme
en iyi 10no:beşiktaş-texiera (kağıt üstünde mesut ama...)
en iyi sağ kanat:beşiktaş-ghezzal
en iyi forvet:bence henüz belli değil batshuayi’yi ben çoğu kişi gibi gözüm kapalı yazmam buraya.

belki de en önemlisi en iyi teknik direktör kim? onu siz söyleyin :)