Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304739 defa)

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6120 : 01 Şubat 2022, 14:07:07 »
berke de yeni sözleşmeyi kabul etmemiş :D ne sanıyorsa kendini.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6121 : 01 Şubat 2022, 14:08:28 »
ÖZEL | Fenerbahçe, Efecan Karaca için Alanyaspor ile görüşmelere başladı.

Fenerbahçe'nin ilk teklifi Sinan Gümüş + Para idi. Sinan Gümüş Alanyaspor ile yıllık ücret konusunda anlaşamadı. İş paraya döndü. Bugün netleşecek.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #6122 : 01 Şubat 2022, 14:36:53 »

Fenerbahçe'nin ilk teklifi Sinan Gümüş + Para idi. Sinan Gümüş Alanyaspor ile yıllık ücret konusunda anlaşamadı. İş paraya döndü. Bugün netleşecek.

Bu Sinan Gümüş karısıyla bile anlaşamaz. Ne bu ya 2 yıldır kimseyle anlaşamıyor.

Ah Ali Koç ah. Kimleri bela ettin başımıza. Koca Fener formasını kimlere giydirdin.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6123 : 01 Şubat 2022, 15:10:16 »

ya bunlar ortasaha transfer etmekten baska sey bilmiyor mu?

kaleye de forvete de defansa da orta saha koyalim .... ne bu ya 200 tane ortasaha mi olur bir takimda???
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6124 : 01 Şubat 2022, 15:58:19 »
ya bunlar ortasaha transfer etmekten baska sey bilmiyor mu?

kaleye de forvete de defansa da orta saha koyalim .... ne bu ya 200 tane ortasaha mi olur bir takimda???
abi efecan orta saha değil kanat.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6125 : 01 Şubat 2022, 16:15:26 »
abi efecan orta saha değil kanat.

abi biliyorum.... iyi de adam ... ama eldekileri napicaz??

Zaten bu sene olan olmus .... daha umit mi var ki, elden adam cikarmadan hala adam pesindeyiz...

Bu takima 4 senedir ortanin ortasi ve sag kanada devamli transfer yapiyoruz... Sene basinda ne guzel genclere sans veriyorlardi en azindan kalan surede yine gencler oynasin... Ferdiyi koy saga koy sola genc ... yok mu cozum?

Bak allahi var cok iyi adam ama su anda acil ihtiyac mi?
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6126 : 01 Şubat 2022, 16:21:23 »

Zaten bu sene olan olmus .... daha umit mi var ki, elden adam cikarmadan hala adam pesindeyiz...

Bu takima 4 senedir ortanin ortasi ve sag kanada devamli transfer yapiyoruz... Sene basinda ne guzel genclere sans veriyorlardi en azindan kalan surede yine gencler oynasin... Ferdiyi koy saga koy sola genc ... yok mu cozum?

abi sorun şu şu an ferdi ve osayi’den başka saf kanat oyuncumuz yok..bence ikisi de hala yetersiz irfan can’ı biz sürekli kanatta kullanıyoruz ama adam kanat değil.yani birilerini göndermeden de efecan transferi yapılabilir bence.bu transfer döneminde efecan-sağ bek-sol bek transferleri bence yeter devre arasında seferovic dışında forvet almak kumar olur.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6127 : 01 Şubat 2022, 17:12:05 »
Eğer bu Löw haberleri doğruysa zat-ı şahaneleri başkanlığa devam edecek demektir. Anca Löw kurtarırdı zaten onu.

Yalnız şu ana kadar gördüğümüz kafayla devam ederse Löw’den de faydalanamayıp iyice madara olur…
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2022, 17:13:13 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6128 : 01 Şubat 2022, 17:14:58 »

Efecan gereksiz bir transfer olur. Ferdi de Osayi de daha yetenekli.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6129 : 01 Şubat 2022, 17:15:54 »
Bu Sinan Gümüş karısıyla bile anlaşamaz.
;D ;D

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6130 : 01 Şubat 2022, 17:21:28 »
berke de yeni sözleşmeyi kabul etmemiş :D ne sanıyorsa kendini.
Yazmıştım daha önce; mahalle maçlarında eldiveni, kaleci forması olduğu için kaleye geçip, büyük kaleci ayakları yapan çocuktan farkı yok Berke’nin… Kıymeti kendinden menkul.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6131 : 01 Şubat 2022, 17:26:19 »
ferdi kanat bek oynadığı sürece tempo kazandı bence artık 8 numara oynayabilecek dayanıklılıkta.crespo-irfan-ferdi orta sahası 4-3-3’te güzel olur.kanatta oynayabilecek yaratıcılıkta ve skorerlikte değil fenerbahçe seviyesinde olmaz bence.ama iki yönlü orta saha cuk olur.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #6132 : 01 Şubat 2022, 17:45:46 »
Eğer bu Löw haberleri doğruysa zat-ı şahaneleri başkanlığa devam edecek demektir. Anca Löw kurtarırdı zaten onu.

Yalnız şu ana kadar gördüğümüz kafayla devam ederse Löw’den de faydalanamayıp iyice madara olur…

Löw haberinin doğruluğundan kuşkuluyum ama doğru olsa da olmasa da kesinlikle "başarısız oldum, başkanlığı bırakıyorum" diyecek bir adam olmadığı ortada.
Löw ile sözleşme imzalamak bana kalırsa yeterli olmaz, bu saatten sonra kendisini kurtaracak tek şey finansal fair-play, harcama limiti falan hepsini delip geçip Löw'ün istediği her kim varsa parayı basıp şampiyon olacak kadroyu kurmak.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6133 : 02 Şubat 2022, 13:51:14 »
ozan tufan geri dönüyor

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6134 : 02 Şubat 2022, 14:08:57 »
Löw haberinin doğruluğundan kuşkuluyum ama doğru olsa da olmasa da kesinlikle "başarısız oldum, başkanlığı bırakıyorum" diyecek bir adam olmadığı ortada.
Löw ile sözleşme imzalamak bana kalırsa yeterli olmaz, bu saatten sonra kendisini kurtaracak tek şey finansal fair-play, harcama limiti falan hepsini delip geçip Löw'ün istediği her kim varsa parayı basıp şampiyon olacak kadroyu kurmak.
Eğer Löw gelirse, futbolla ilgili tüm sportif faaliyetlerin tek sorumlusu olmalı.
Löw’ü getirmek bunun dışında bir anlam taşımamalı.

Başkan, kaybedilen maçtan sonra Löw’e de basın önünde trip atacaksa, işlerine karışacaksa, hala transferi ben yaparım kafasında olacaksa, taraftar kötü çıkan ilk transferde adamı komisyonculukla suçlayacaksa……… Löw falan gelmesin…

Zihniyet devrimi lazım Fenerbahçe’ye…