Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305371 defa)

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6165 : 14 Nisan 2022, 19:57:47 »
abi talisca 10 numara hatta 10 bile değiş 9,5 desek yeri 5-6 milyon euro maaş ister en az orda arda varken bence gerek yok bu işe irfan sağda arda ortada oynar sola forvete ve sol beke 3 transfer yeter taliscaya vereceğimiz maaşı bonservise veririz çok daha verimli olur bence.

abi ben kendi adima 2 defansif orta saha izlemekten yoruldum ... Ileride daha cok oynanan bir oyun izlemek istiyorum ... Brezilya ekolunu izlemek istiyorum tekrar ... Ondan bana guzel geliyor. Besiktasta 4-4-2 de orta sahanin ortasinda guzel maclar cikariyordu....

Ha gercekci ol diyorsan sen haklisin.... Arda, mesut, irfan, .... orada oynatacak cok adam oldugunda haklisin .... Yinede bosta oldugundan rahatsizim. Talisca ve aboubakar hicbir zaman rakipte olmasini istemeyecegim iki adam .... oyuzden birsey diyemiyorum...
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2022, 20:01:27 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6166 : 14 Nisan 2022, 20:10:05 »
Ozan beyfendi de Besiktas la anlasmis ....

Centilmenlik ayagina Dorukhan i Trabzon'a aldirdigimizla kaldik. Ali Koc cok teessufler eder artik :)

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6167 : 14 Nisan 2022, 20:15:57 »
abi ben kendi adima 2 defansif orta saha izlemekten yoruldum ... Ileride daha cok oynanan bir oyun izlemek istiyorum ... Brezilya ekolunu izlemek istiyorum tekrar ... Ondan bana guzel geliyor. Besiktasta 4-4-2 de orta sahanin ortasinda guzel maclar cikariyordu....

Ha gercekci ol diyorsan sen haklisin.... Arda, mesut, irfan, .... orada oynatacak cok adam oldugunda haklisin .... Yinede bosta oldugundan rahatsizim. Talisca ve aboubakar hicbir zaman rakipte olmasini istemeyecegim iki adam .... oyuzden birsey diyemiyorum...
S

aboubakar konusunda katılıyorum sana abi benim onda tek endişem bu herif fenere gelince tekrar kroniğe bağlar dalga konusu oluruz.defansif orta saha konusunda bence zajc-crespo iki yönlü oyuncular bence ideal talisca onları çok iyi tamamlardı ama işte mesuttan pelkastan çıkmadan arda ve irfan elimizdeyken hemen atlamamak lazım bence.5-6 milyondan aza patlamaz çünkü bu herif bize.
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2022, 20:16:35 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6168 : 14 Nisan 2022, 20:41:09 »
Saboubakar konusunda katılıyorum sana abi benim onda tek endişem bu herif fenere gelince tekrar kroniğe bağlar dalga konusu oluruz.defansif orta saha konusunda bence zajc-crespo iki yönlü oyuncular bence ideal talisca onları çok iyi tamamlardı ama işte mesuttan pelkastan çıkmadan arda ve irfan elimizdeyken hemen atlamamak lazım bence.5-6 milyondan aza patlamaz çünkü bu herif bize.

Bana birde talisca fiziksel olarak da dogru adam gibi geliyor.... Crespo ve Zajc iyi ama yanina arda, mesut, pelkas olunca cok tifil kaliyoruz sahada ... Hani olimpiakos macini hatirla, omzu atan yurudu gecti ortasahayi... Birak onu 1 tane hava topu alamadik....

yine de haklisin bence de orta sahadan 3 takim cikaracak adam avr ... 4 sezondur da boyle ... Azaltmak sart.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6169 : 14 Nisan 2022, 21:21:31 »
Sörloth’u biz niye almıyoruz? Adam tam bizim ligin golcüsü.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6170 : 15 Nisan 2022, 00:05:38 »
Sörloth’u biz niye almıyoruz? Adam tam bizim ligin golcüsü.
sörloth beşiktaşa gidecek diyolar

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6171 : 15 Nisan 2022, 00:16:40 »
Löw'un ekibiyle maliyeti 25 milyon euro diyorlardı olmadıysa ondan olmamıştır muhtemelen Jorge Jesus'u zorluyoruz

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6172 : 15 Nisan 2022, 00:54:31 »
Löw'un ekibiyle maliyeti 25 milyon euro diyorlardı olmadıysa ondan olmamıştır muhtemelen Jorge Jesus'u zorluyoruz
jesusa da yıllık 7-8 diyolar

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6173 : 15 Nisan 2022, 01:18:22 »
jesusa da yıllık 7-8 diyolar
Valla bilmiyorum ne kadar istediğini ama hafifte düşüşte hoca Jesus bilemiyorum doğru isim mi

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6174 : 15 Nisan 2022, 10:47:02 »
Valla bilmiyorum ne kadar istediğini ama hafifte düşüşte hoca Jesus bilemiyorum doğru isim mi

Ismail Kartal guzellemeleri basladi medyada... Transfer listesi verdi vs de deniyor... Bence yine biz cok beklentiye girmeyelim. Olumu gosterip sitmaya razi edecekler

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6175 : 15 Nisan 2022, 11:25:10 »
Klopp 8 milyon Euro kazanıyor diye biliyorum. Löw için söylenen bu rakamların doğru olma ihtimali var mı? Hadi Löw 10 istedi diyelim. Gerİsi?

Bizim toplam transfer bütçemiz 30 M diye okudum ayrıca.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6176 : 15 Nisan 2022, 11:45:55 »
Klopp 8 milyon Euro kazanıyor diye biliyorum. Löw için söylenen bu rakamların doğru olma ihtimali var mı? Hadi Löw 10 istedi diyelim. Gerİsi?

Bizim toplam transfer bütçemiz 30 M diye okudum ayrıca.
3 yıllık maliyeti bu abi bu maliyet karşılanırda asıl sıkıntı transfer bütçesi dediğin gibi löw baya topcu ister

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6177 : 15 Nisan 2022, 12:10:47 »
3 yıllık maliyeti bu abi bu maliyet karşılanırda asıl sıkıntı transfer bütçesi dediğin gibi löw baya topcu ister

Low geldigi sene 1tane ortasaha diye yalvarmisti almamistik .... sonra gittiginde 3 tane almistik :)
nedense o geldi aklima ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6178 : 15 Nisan 2022, 12:17:09 »
3 yıllıksa iyiymiş.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6179 : 15 Nisan 2022, 12:33:13 »
Low geldigi sene 1tane ortasaha diye yalvarmisti almamistik .... sonra gittiginde 3 tane almistik :)
nedense o geldi aklima ....
Plansızlık bizim damarlarımıza işlemiş. Aurelio’yu Aziz Yıldırım’ın dangozluğu yüzünden elden kaçırıp, sonra Josico’larla Maldonado’larla boşa yıllar geçirdik. Herkesin gördüğü, sahada bu mevkiide eksiklik var diye bağıran oyunları görmezden geldi yönetimler. Gençler bilmiyordur muhtemelen; yakın sezonlarda İsmail Köybaşı’na muhtaç kaldığımız gibi 90’larda da sol bek bulamıyorduk bir türlü. Alex gibi adam varken Kezman gibi Güiza gibi verimi düşük santraforlar ile zaman geçirdik. (Gerçi bu ikisi de son dört yılda Ali Koç’un aldıklarından kat kat daha iyiydi)

Hatta iddiam o ki şampiyonluklardan, gerektiği halde yapılmamış tek bir transfer yüzünden uzakta kaldığımız sezonlar yaşadık.

Herkes sorunu gördü; taraftar ortalığı ayağa kaldırdı, TD o mevkiye adam istedi… Ama yönetimler yapmadı bir türlü o tek bir transferi.

« Son Düzenleme: 15 Nisan 2022, 12:37:52 Gönderen: Enver Tarcan »