Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304929 defa)

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6540 : 12 Temmuz 2022, 00:07:24 »
king sorlothun haberciside olabilir oyle dua ediyoruz.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6541 : 12 Temmuz 2022, 02:04:33 »
Willian Arao, Fenerbahçe'nin ödemesi gereken ilk taksidi ödememesi üzerine Flamengo'dan henüz ayrılmadı ve bugün antrenmana çıktı.

@canselkemiksiz

@ahmetercanIar
 : Bugün itibariyle Sörloth'un Fenerbahçe'ye gelme ihtimali %1 bile değil.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6542 : 12 Temmuz 2022, 05:09:07 »
Sörloth için gereksiz yangın yapılıyor zaten ya. Bir kez oldu evet kariyerinde tek yıl o da burada ama tekrarlar mı? Bilinmez… Son yıllarda Trabzon havası almış oyuncuların performanslarına da bakılırsa… ben çok bu transferden yana değilim açıkçası :/ keşke olsa da şöyle bir şey olsa :
4-1-3-2 ana formasyon olacaksa eğer
Altay Ertuğrul
Osayi Burak Nazım
Kim Serdar
Szalai Penetra
Wellington Ferdi Szalai
Vinicius Souza İsmail
İrfan Ferdi Emre Mor Arda
Arda Lincoln İrfan Mert Hakan
Ferdi Lincoln Rossi Bruma
Belotti Serdar Dursun
Boupendza Rossi Valencia

4-3-3

Altay Ertuğrul
Osayi Burak Nazım
Kim Serdar
Szalai Penetra
Ferdi Wellington
Vinicius Souza İsmail
Crespo/Zajc İrfan Mert Hakan
Valencia Emre Mor
Boupendza Rossi Bruma
Belotti Serdar Boupendza Valencia

4-2-3-1

Kale ve Savunma aynı
Vinicius Souza İsmail
İrfan Emre Mor Ferdi
Arda Lincoln İrfan MHY
Ferdi Rossi Bruma
Belotti Serdar Dursun Valencia

4-1-3-2 oynayacaksak eğer Crespo da Zajc da zor yer bulur ve biri satılmalı değerlerini bulmuşken hatta ikisi bile satılabilir.

Hocanın her halükarda bir tane çapa ön libero istediğini düşünürsek eğer takımdaki çok sayıda 8 numaradan bazılarıyla yolları ayırmak gerekecek. Açıkçası beni en çok sevindiren konu savunma anlamında iyi de bir ön libero alınırsa çok çok güçlü olmamız ve aşağı yukarı burada her şeyin oturmuş olması. Takımdaki değerli oyuncuların profilleri tarzları göz önünde bulundurulursa eğer en efektif kadro ve Diziliş de 4-3-3 olan gibi geliyor bana.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6543 : 12 Temmuz 2022, 05:20:27 »
Sörloth için gereksiz yangın yapılıyor zaten ya. Bir kez oldu evet kariyerinde tek yıl o da burada ama tekrarlar mı? Bilinmez… Son yıllarda Trabzon havası almış oyuncuların performanslarına da bakılırsa… ben çok bu transferden yana değilim açıkçası :/ keşke olsa da şöyle bir şey olsa :
4-1-3-2 ana formasyon olacaksa eğer
Altay Ertuğrul
Osayi Burak Nazım
Kim Serdar
Szalai Penetra
Wellington Ferdi Szalai
Vinicius Souza İsmail
İrfan Ferdi Emre Mor Arda
Ferdi Lincoln Rossi Bruma
Belotti Serdar Dursun
Boupendza Rossi Valencia

4-3-3

Altay Ertuğrul
Osayi Burak Nazım
Kim Serdar
Szalai Penetra
Ferdi Wellington
Vinicius Souza İsmail
Valencia Emre Mor
Boupendza Rossi Bruma
Belotti Serdar Boupendza Valencia

4-2-3-1

Kale ve Savunma aynı
Vinicius Souza İsmail
İrfan Emre Mor Ferdi
Arda Lincoln İrfan MHY
Ferdi Rossi Bruma

4-1-3-2 oynayacaksak eğer Crespo da Zajc da zor yer bulur ve biri satılmalı değerlerini bulmuşken hatta ikisi bile satılabilir.

Hocanın her halükarda bir tane çapa ön libero istediğini düşünürsek eğer takımdaki çok sayıda 8 numaradan bazılarıyla yolları ayırmak gerekecek. Açıkçası beni en çok sevindiren konu savunma anlamında iyi de bir ön libero alınırsa çok çok güçlü olmamız ve aşağı yukarı burada her şeyin oturmuş olması. Takımdaki değerli oyuncuların profilleri tarzları göz önünde bulundurulursa eğer en efektif kadro ve Diziliş de 4-3-3 olan gibi geliyor bana.
Ersunlu yıldaki Sow-Webo(Emenike)-Kuyt üçlüsünün Sow-Niang-Kuyt (kimlerle oynuyormuşuz zamanında ya Fransa ligi gol krallarının prime zamanları falan) olduğunu düşünsenize 8)
Sow - Niang - Kuyt üçlüsü gibi bir üçlü oluşturmuşuz oluruz Valencia(Rossi) - Belotti - Boupendza (Rossi) üçlüsüyle. Düşünsenize forvet özellikleri yüksek üç oyuncu ceza sahasına giriyorlar Ferdi(Wellington) - Osayi boşalttıkları alanları kullanıyor Souza arkayı topluyor Arda İrfan Zajc Lincoln Crespo Mert Hakan falan da hem top dağıtıyor hem de takımı öne taşıyor. Bence taş gibi takım oluruz o zaman(bunu da şimdiye kadar yapılan transferleri geri planda tutarak yapabiliriz)

Şu kadro şampiyon olamazsa artık JJ Kurtlar Vadisi Yeniden’de falan oynar.

Altay Ertuğrul
Osayi Ferdi Burak Nazım
Kim Serdar
Szalai Penetra
Ferdi Wellington Szalai
Vinicius Souza İsmail Crespo/Zajc
İrfan Crespo/Zajc Mert Hakan Lincoln
Arda Güler Lincoln İrfan MHY
Valencia Rossi Emre Mor
Boupendza Rossi Bruma

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6544 : 12 Temmuz 2022, 12:03:46 »
Ersunlu yıldaki Sow-Webo(Emenike)-Kuyt üçlüsünün Sow-Niang-Kuyt (kimlerle oynuyormuşuz zamanında ya Fransa ligi gol krallarının prime zamanları falan) olduğunu düşünsenize 8)
Sow - Niang - Kuyt üçlüsü gibi bir üçlü oluşturmuşuz oluruz Valencia(Rossi) - Belotti - Boupendza (Rossi) üçlüsüyle. Düşünsenize forvet özellikleri yüksek üç oyuncu ceza sahasına giriyorlar Ferdi(Wellington) - Osayi boşalttıkları alanları kullanıyor Souza arkayı topluyor Arda İrfan Zajc Lincoln Crespo Mert Hakan falan da hem top dağıtıyor hem de takımı öne taşıyor. Bence taş gibi takım oluruz o zaman(bunu da şimdiye kadar yapılan transferleri geri planda tutarak yapabiliriz)

Şu kadro şampiyon olamazsa artık JJ Kurtlar Vadisi Yeniden’de falan oynar.

Altay Ertuğrul
Osayi Ferdi Burak Nazım
Kim Serdar
Szalai Penetra
Ferdi Wellington Szalai
Vinicius Souza İsmail Crespo/Zajc
İrfan Crespo/Zajc Mert Hakan Lincoln
Arda Güler Lincoln İrfan MHY
Valencia Rossi Emre Mor
Boupendza Rossi Bruma
Penetra kim bilmiyorum ama mümkünse genç çocuklara şans verelim. Gerek yok yedek stoper için yabancı transfere.

Sonra Arda’yı oynatmıyor diye kızıyoruz. Oynatsın işte Arda’yı, İsmail’i, Arda Okan’ı Kaan’ı…

Alınanlara bakınca hiç de geri kalır yanları olmaz bu çocukların.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6545 : 12 Temmuz 2022, 12:08:47 »
Bu takımın gecen sene sonunda bir sol bek ve bir forvet ihtiyaci vardi. Hala da ayni ... durum budur gerisi hikaye...

king ve berisha konusu ise al birini vur otekine... gelen giden hikaye... tiago cukur 4. Yedek, o yuzden o da onemli degil.

Sorloth bu hocanin sistemine uyan adam mi bilemiyorum? Sanki eski nobre yada niang gibi bir isim lazim.

Yani yine bindik bir alamete gidiyoruz....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6546 : 12 Temmuz 2022, 12:45:20 »
Bizim amacımız/geleceğe ilişkin planımız ne hakikaten.

Arda
Lincoln
İrfan Can
Crespo
Zacj
MHY
Pelkas

Bizim amacımız oyuncu, alıp, parlatıp satmak mı?

Parlatabileceğimiz oyuncuları, yeni aldıklarımız yüzünden oynatamıyoruz ki…

Pelkas’ı satmadan İrfan Can’ı, Mesut’u alıyorsun mesela…

Zacj satılmadan Lincoln’ü, Arao’yu aldığın gibi…

Oyuncu satmak amacın değil belli ki. İyi pazarlanan oyuncular ezkaza eline geçerse (eljif gibi), senin satma kabiliyetinden bağımsız bir şekilde gidiyorlar zaten. Tesadüfen para kazanıyorsun yani…

Yani Porto modeli sana uygun değil. Zaten onu amaçlamış olsan Vitor ile devam ederdin bir şekilde.

Kafan karışık aslında, oyuncu mu parlatacaksın, alt yapıya mı önem vereceksin, bunları yaparken şampiyon mu olacaksın… Ya da hepsini bırakıp sadece ligi en üst noktada mı bitireceksin.

Dört yıl geçti beşinci yıl başladı hala bir netlik yok…

İstikrar yok, akıl yok, mantık yok, plan yok, kafa yok…

Günü birlik düşünme var, plansızlık var, ne istediğini bilmeme var, ortalama taraftar refleksi ile hareket etme var, megafon var, Antep fıstığı var…

Biz Aziz Başkan’ı neden gönderdik o zaman?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6547 : 12 Temmuz 2022, 14:13:34 »
Ortasaha almaya devam ettikce bu takimdan cacik olmaz...

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #6548 : 12 Temmuz 2022, 14:22:06 »
Tiago Çukur yeni Kemal Ademi olur mu?

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #6549 : 12 Temmuz 2022, 14:28:22 »
Bence bu yıl yapılan transferlerden en son karşı çıkılacak kişi Tiago. 250 bine 19 yaşında milli forvet kumarı, tutarsa çok iyi tutmazsa üzülmezsin. Bruma ve Emre Mor alınmışken Tiago'ya laf edesim gelmiyor.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6550 : 12 Temmuz 2022, 14:32:17 »
abiler şimdiden şu olmaz bu olmaz değil de transfer sezonun bitimini beklesek de yorum yapsak, tabi ki yorum yapacağız ama şimdiden şu olur bu olur gibi abartı yorumlara girmemek lazım bence. belki de zajc crespo elden çıkacak ona göre bir planlama var o yüzden orta saha alınıyor biraz daha bekleyip yorumlamak daha doğru olacak bence

twitterda sizde görmüşsünüzdür muhtemelen king ve berisha rogon'un topçusu rogon muhtemelen berisha'yı bundesliga'ya gönderip king'i getirecek bize bakalım ana santrafor kim olacak biraz daha beklemekte fayda var

tiago çukur eleştiriliyor ben tanımıyorum oyuncuyu ama maliyet yok gibi bir şey. serdar ferdi muriqi elif elmas bu tarz topçulardan iyi paralar yada verimler aldık neden bu kadar bu transfere takıldık anlayamadım doğrusu
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2022, 14:33:54 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #6551 : 12 Temmuz 2022, 14:32:18 »
Bence bu yıl yapılan transferlerden en son karşı çıkılacak kişi Tiago. 250 bine 19 yaşında milli forvet kumarı, tutarsa çok iyi tutmazsa üzülmezsin. Bruma ve Emre Mor alınmışken Tiago'ya laf edesim gelmiyor.
Oyuncuyu hiç tanımıyorum, Ademi'yi çağrıştırdı bana sadece. Dediğin gibi ya tutarsa transferi.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6552 : 12 Temmuz 2022, 14:37:06 »

Kesinlikle ayni fikirdeyim.
Tiago Çukur yeni Kemal Ademi olur mu?

Ademi olur mu? olmaz cunki turk pasaportu var.. iki seneye en kotu 250 bin euroya yine bir turk takimina takasta kullanirsin. Arti maasi da komik bir rakam diyor herkes... yani kiyas bile olmaz...

Ama sorun sanirim genel resim. Adamakilli bir forvet gelse, berisha gitmis, king gelmis, cukur gelmis daha rahat kafayla yorumlayabilir insanlar. Ama su anda "s2kerim sizin yapacaginiz isi" kafasinda millet

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6553 : 12 Temmuz 2022, 16:31:10 »
Elinde Valencia varken King der susarım.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #6554 : 12 Temmuz 2022, 17:03:09 »
Valencia benim gözümde King'ten 2 gömlek üstün.

Ya ne çabuk unuttunuz, her sene King adı geçmedi mi takımla? ROGON bu herifi itelemek için her sene uğraşıyor ve ben bıktım usandım bu işten. Elinde mis gibi Valencia varken King kim amk? İyice sinirleniyorum, King ihtiyacımız olan son hücum oyuncu tarzı. Bize elit bir pivot santrafor lâzım dedikçe King'in ismi geçiyor. Amına koyayım ben bu ROGON denen firmanın arkadaş ya. Sikti ebemizi ve Ali Koç hâlâ ROGON ile çalışıyor. Yetmedi mi ROGON'un yarak gibi oyuncularına kontrat vermemiz, yetmedi mi ROGON'un bizden kazandığı para ulan?

İstemiyorum, ROGON'un takım bulamayan çöp oyuncularını kadroda görmek istemiyorum.