Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304908 defa)

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6705 : 16 Temmuz 2022, 15:26:37 »
J.Pedro konusuna çok takılıyoruz lâkin adam Lincoln, Bruma, Rossi, Valencia, Pelkas ve King'ten daha yetenekli. Alırsak hücum hattına bi tık daha kalite gelecek. Rossi ve Pelkas'ı satsak çok iyi olacak.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6706 : 16 Temmuz 2022, 18:49:15 »
Şampiyonluk için onbire takım kalitesini düşürmeden ve önceki sezon oluşan iskeleti bozmadan en fazla kaç ekleme yapmak yerindedir. 

Şampiyon olduğumuz sezonların öncesinde onbire kaç yeni transfer yapmışız mesela? Ve bunların kalitesi nasılmış? Ya da TR’de şampiyon olan diğer takımların bu noktada yaptıkları şey ne olmuş?

Var mı bunun TR Ligi için bir altın standardı? Ya da her şey tesadüfi mi gelişiyor burada?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6707 : 16 Temmuz 2022, 21:48:09 »
Türkiye ligi ve standart 🤣🤣🤣🤣
Çok hayalperest gördüm sizi üstadım 😁
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6708 : 17 Temmuz 2022, 00:09:43 »
Türkiye ligi ve standart 🤣🤣🤣🤣
Çok hayalperest gördüm sizi üstadım 😁
Toplum olarak da öyleyiz işte… Kriter yok, standart yok, hedef belirsiz, plan program nanay, -mış gibi yaşayıp gidiyoruz… Başarılar tesadüfi dolayısıyla.

Türkiye Uzay Ajansı kurulduğunda açılan ilk kadro çaycıymış mesela  :P

Koç Holding hakikaten bu yönetim işlerinde iyidir, o yüzden umutlanmıştım. Ama anlaşılan taban tavanı besler lafı burada da değişmedi. Adam bildiğin taraftar çıktı.

Bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete yazmıştı geçen bir renktaş.

Fenerbahçe’nin de TR’nin de hali böyle. Gençler düzeltir mi bilinmez…

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6709 : 17 Temmuz 2022, 20:20:26 »
Fenerbahçe, Cagliari ile bonservis konusunda 5.5 Milyon Euro'da el sıkıştı. (TRT SPOR)

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6710 : 17 Temmuz 2022, 22:05:31 »
Alıntı yapılan: Samet_GFB link= =43. #msg242124 date=1658078426
Fenerbahçe, Cagliari ile bonservis konusunda 5.5 Milyon Euro'da el sıkıştı. (TRT SPOR)
Birkaç yerde de 4,5+2m bonus diye okudum. Bence gayet makul. 2m bonus da zaten ŞL katılımı ve Lig şampiyonluğu. Bunlar olsun da 5 de veririz ;D oyuncu tarafıyla ufak pürüzler varmış sanırım bu nedenle yarın menajeriyle yeni bir görüşme yapılacakmış.
Çekin alın Pedro ve Plea’yı madem Flamengo modeli olacak Bruno Henrique-Gabigol ikilisinin ikamesi olur gayet de. Bir sol bek iki de stoper al transferi kapat.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6711 : 17 Temmuz 2022, 22:08:21 »
Yabancılar şöyle olabilir

Osayi
Szalai
Nino
Ortiz
Wellington
Arao
Crespo/Zajc
Lincoln
Bruma
Pedro
Plea
King
Valencia
Rossi/Pelkas

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6712 : 17 Temmuz 2022, 22:16:14 »
Yabancılar şöyle olabilir

Osayi
Szalai
Nino
Ortiz
Wellington
Arao
Crespo/Zajc
Lincoln
Bruma
Pedro
Plea
King
Valencia
Rossi/Pelkas
Bayılıyorum ya futbolda kadro yapmaya😅

Altay Ertuğrul
Osayi Nazım(Burak)
Nino Serdar gerekirse Arao
Szalai Ortiz
Wellington ya da Pezzella Ferdi
Arao Crespo ya da Zajc İsmail
İrfan Ferdi Emre Mor
Arda Lincoln MHY İrfan
Ferdi Lincoln Bruma
Plea Valencia Serdar Dursun
Pedro King Rossi ya da Pelkas

Pelkas kalırsa sola alternatif olur Rossi kalırsa yardımcı forvete. Tahminim ve temennim sağda Orta saha özellikleri olan bir kanat olduğunda solda sprinter bir kanat olması solda orta saha özellikleri olan bir kanat olduğunda ise sağda sprinter bir kanat olması yönünde.

BU KADRONUN DOĞRU VE İYİ BİR HOCA YÖNETİMİYLE DE ŞAMPİYON OLAMAYACAĞINI DÜŞÜNEN VAR MI? Ya da kadroda eksiklik olduğunu düşünen var mı? Meraktan soruyorum fikir olması açısından. Bana göre yeterli fazlasıyla ama siz ne dersiniz?

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #6713 : 17 Temmuz 2022, 23:04:39 »
Fazlasıyla yeterli olur bence ama Plea Pedro ikisi beraber yapacaksak King de yardımcı santrafor oynayabildiği için hem Rossi hem Valencia ikisi de ayrılması lazım olur gibi.. Solda Pelkas da gidici duruyor, Bruma ve King solda oynayacaksa malum. Crespo ve Zajc’ın her ikisi birden giderse bir de box to box sağlam bi 8 no lazım olacak bize, 3-4 transfer ufak dokunuşlar derken Ali yine sil baştan takım kurucak gibi, sonumuz hayrolsun hocam güvenimizi boşa çıkarmaz inşallah.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #6714 : 18 Temmuz 2022, 10:48:32 »
Bence bu sene gol sıkıntısı çekmeyiz. Şu an ki en büyük sıkıntı Kim'in gitmesiyle oturma organımızın açıkta kalmış olması.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6715 : 18 Temmuz 2022, 12:02:32 »
JJ Arda’ya onbirde yer bulsun. Gerisi hikaye bence.

O alınan forvetler fena değil. Ama hala dan diye asılacak santraforumuz yok. Ceza sahasının üstünden kalecinin soluna köşeye teknik vuruş yapacak bir sürü adam doldu kadroya.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6716 : 18 Temmuz 2022, 13:02:35 »
JJ Arda’ya onbirde yer bulsun. Gerisi hikaye bence.

O alınan forvetler fena değil. Ama hala dan diye asılacak santraforumuz yok. Ceza sahasının üstünden kalecinin soluna köşeye teknik vuruş yapacak bir sürü adam doldu kadroya.

kadroyu azaltip altyai dahil 28 kisiye dusurebilseler, transfer kadar ise yarar...

yoksa her pozisyonda adam var... yeni gelenler de ekstrasi ... ama onlarda alismamali yatmaya

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6717 : 18 Temmuz 2022, 13:10:34 »
Bilmiyorum katılan olacak mı ama Rossi’nin hem aidiyet hem çalışkanlık olarak iyi bir takım oyuncusu olduğunu düşünüyorum.

Bu sene izlediğim hazırlık maçlarında da bunu hissettirdi. Pelkas gibi küsen bir yapısı da yok mesela. Çıkıp en iyisini verme peşinde hep. Yetenekli de…

Tek dezavantajı fiziği… Kendini güçlendirirse çok başka yerlere gelebilir. Sanırım kadro şişkinliği içinde gönderileceklerin başında geliyor.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6718 : 18 Temmuz 2022, 13:20:30 »
Bilmiyorum katılan olacak mı ama Rossi’nin hem aidiyet hem çalışkanlık olarak iyi bir takım oyuncusu olduğunu düşünüyorum.

Bu sene izlediğim hazırlık maçlarında da bunu hissettirdi. Pelkas gibi küsen bir yapısı da yok mesela. Çıkıp en iyisini verme peşinde hep. Yetenekli de…

Tek dezavantajı fiziği… Kendini güçlendirirse çok başka yerlere gelebilir. Sanırım kadro şişkinliği içinde gönderileceklerin başında geliyor.

Kime teklif gelirse gitsin ... bir iki oyuncu disinda hic biri digerinden kotu degil... Ozellikle orta sahada bosu bosuna kendi oyuncularimizi degersizlestiriyoruz derin kadro muhabbetine.... Hatta mumkunse satmadan bir daha kimseyi almasinlar.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #6719 : 18 Temmuz 2022, 13:29:48 »

Rossi bence Bruma'dan da King'ten de daha iyi oyuncu. Transfer yapma fantazisi yüzünden Rossi değersizleştirilmemeli.