Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305137 defa)

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6870 : 02 Ağustos 2022, 16:38:10 »
Washington
Tadi agzimizda kaldi .... ne golcuydu...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #6871 : 02 Ağustos 2022, 21:25:13 »
Valla dedeye destek vereceğiz. Taraftarın 90%’ının JJ gelsin diye hacet namazı kılmadığı kalmıştı… İyi kötü oluşan oyunu, istikrarı kimse önemsemedi.

Yok öyle şimdi, JJ şöyle JJ böyle demeye hakkımız. Sezon sonuna kadar destek verilecek. Yoksa iyice cortlarız. Taraftar kendini değerlendirsin biraz da…

Valla ben gelmesin dedim. Buraya da yazmıştım, tek argümanım ''her sene sıfırdan takım kurulmasından bıktım usandım, İsmail'e 3 transfer (sol bek, kanat, santrafor) yapılsın takım yürür gider'' dedim.

Benim gibi düşünenlere Ali Koç dedi ki ''takımın %70'i hazır, kalanı için transfer yapacağız.''

Al noldu? Yine sil baştan bir transfer politikası, yine 10-12 transfer ve içlerinde baba santrafor yok.

Yetmezmiş gibi, JJ seneye olmayacağı için gelenleri göndermek için tırmalıcaz. Ben böyle bir riske asla girmezdim başkanın yerinde olsam.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6872 : 02 Ağustos 2022, 21:41:35 »
Takimi dağıtmayıp ne yapacaktık.Risk ama ortada 20 puan yiyen yarıştan kopan bir takım vardı.O skorlar kandırmazsın.Erken havlu atan takımda hepsi gitse üzülmemek lazım.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6873 : 02 Ağustos 2022, 22:39:58 »
Fenerbahçe, Salvatore Sirigu’ya resmi teklif yaptı.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #6874 : 03 Ağustos 2022, 00:22:47 »
Yedek kalecide yabancı olsun. alın anasını satayım alın!!!

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6875 : 03 Ağustos 2022, 09:47:46 »
Alioski'den sonra Sirigu da çok mantıklı hamle. Yerli çöplere çekilen fahiş fiyatlara nazaran Sirigu hem fiyat olarak uygun hem de saha içinde bizi çok rahatlatacaktır.
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2022, 09:48:12 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6876 : 03 Ağustos 2022, 09:55:04 »
Alioski'den sonra Sirigu da çok mantıklı hamle. Yerli çöplere çekilen fahiş fiyatlara nazaran Sirigu hem fiyat olarak uygun hem de saha içinde bizi çok rahatlatacaktır.
Kesinlikle aynı fikirdeyim

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #6877 : 03 Ağustos 2022, 10:32:48 »
Ana plandan gidenler olmadıkça geriye yapılacak bir transfer kaldı o da santrafor  ;D

Szalai-Rossi ikilisinden hangisi giderse yerine oyuncu alınır. Bir de Zajc durumu var giderse yerine oyuncu alınır mı bilemedim.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6878 : 03 Ağustos 2022, 12:20:25 »
Sağ stoper alınır. JJ istiyor diye biliyorum.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6879 : 03 Ağustos 2022, 12:36:20 »
14 yabancı sınırı varken ve kadromuzda halen (sanırım) 21 yabancı oyuncu varken yabancı kaleci tercihini pek anlayamadım.

Sirigu iyidir kötüdür bu ayrı. Bunlar geçici hamleler sanırım. Ya da yerli kaleciler çok para istiyor olabilir.

Her şeyi para üzerinden değerlendiriyoruz. Ali Koç’un büyük yanlışlarından biri de bu. Fırsat transferi falan hikaye işler bence. Kadronun en iyisini kuracaksın. Bu kadar basit.

Bu sattığın kadar al, FFP vb konularında değişiklik olmadı mı? Finansal zorlamalar (kulübün parası dışında tabii) devam ediyor mu?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6880 : 03 Ağustos 2022, 14:58:15 »
14 yabancı sınırı varken ve kadromuzda halen (sanırım) 21 yabancı oyuncu varken yabancı kaleci tercihini pek anlayamadım.

Sirigu iyidir kötüdür bu ayrı. Bunlar geçici hamleler sanırım. Ya da yerli kaleciler çok para istiyor olabilir.

Her şeyi para üzerinden değerlendiriyoruz. Ali Koç’un büyük yanlışlarından biri de bu. Fırsat transferi falan hikaye işler bence. Kadronun en iyisini kuracaksın. Bu kadar basit.

Bu sattığın kadar al, FFP vb konularında değişiklik olmadı mı? Finansal zorlamalar (kulübün parası dışında tabii) devam ediyor mu?

Rize 3 Akkan da senelik 3 istiyormus... Abarti geldi bana da
Goztepe den Irfan a teklif gitmis ki ben kendi adima cok begenirim... Olursa sevinirim, ama o da Gokhan gibi olursa yedek kaleciye o para verilmez. Orada baskan hakli.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #6881 : 03 Ağustos 2022, 15:04:42 »
İrfan büyük balon üstüne birde galatasaraylı. ben hiç beğenmiyorum kaleciliğini.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6882 : 03 Ağustos 2022, 15:12:29 »
İrfan büyük balon üstüne birde galatasaraylı. ben hiç beğenmiyorum kaleciliğini.

23 yasinda .... bence ozellikle karsikarsiya iyi ... arti eldeki alternatiflere gore iyidir...

Altay ha sakatlandi ha sakatlanacak ... kabus gormekten biktik.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6883 : 03 Ağustos 2022, 15:41:55 »
Rize 3 Akkan da senelik 3 istiyormus... Abarti geldi bana da
Goztepe den Irfan a teklif gitmis ki ben kendi adima cok begenirim... Olursa sevinirim, ama o da Gokhan gibi olursa yedek kaleciye o para verilmez. Orada baskan hakli.
Yabancı sınırı var. Bu çocuklar bu paraları isteyecek, yönetim yönetimse ya parayı bastırıp alacak ya da ikna edecek bir şekilde.

Taraftar da “ne kadara aldın” diye hesap sormamalı bence. O işlere taraftarın girmesini gereksiz buluyorum ben.

Sonra yönetimde de şöyle bir refleks oluşuyor; ‘hem ucuza alayım hem taraftarı memnun edeyim’… O yüzden Plea gibi adamları kaçırıyoruz, Ali Koç karar verinceye kadar… Ya da gidiyor bir garanti adam alacağına iki ne yapacağı belirsiz adam alıyor.

Ucuz etin yahnisi tatsız olur.

İrfan Can hakkında çok net bir görüşüm oluşmadı ama Gökhan’ı izledim geçen sezon, iyi kaleci. Formayı bile alır Altay’dan.

Sirigu’ya da okay’im ben ayrıca, mevzuya yabancı kontenjanı ile ilgili yaklaştım.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6884 : 03 Ağustos 2022, 15:45:14 »
Formayı bile alır Altay’dan.

hepsine katiliyorum ama yukarida dedigin zor.
Bu arada Gokhan Akkan dan net donulmus. O is olmuyor. Bosa dusunmeinin anlami yok.