Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304793 defa)

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7410 : 20 Haziran 2023, 09:49:52 »
Yine herkesin bildiği kötü bir haberi ağzının suyu aka aka yetiştirmişsin buraya.

Arda'nın maaşını biraz artırıp, çıkışını 50 yapacakmışız, taze haber.
Niye suyum aksın allahaşkına.Arda başlığı açılmış çoğu yabancı.Barcadan tutun Benficasına kadar.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7411 : 20 Haziran 2023, 09:55:23 »
Arda dışında 2-3 tane daha iyi genç varmış onlarda A takıma alınmalı.Kzançtır kriz dönemleri.Harcanan isimler var..Tarık-Kemal-Gökhan Türe diğer Gökhan akla ilk gelenler.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7412 : 20 Haziran 2023, 10:01:02 »
Niye suyum aksın allahaşkına.Arda başlığı açılmış çoğu yabancı.Barcadan tutun Benficasına kadar.
Hep olumsuz haberleri taşıyorsun, bir tane iyi  haber taşıdığını görmedim, maçta biri hafif sakatlanmaya görsün anında veriyon sakatlandı haberini misal.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7413 : 20 Haziran 2023, 10:29:11 »
Bu saatten sonra yapacağımız en büyük transfer Arda Güler'dir, takımda tutmaktan daha büyük transfer yok benim için.

5 yıldır zibilyon tâne hata yapan Ali Koç umarım ilk defa doğru bir iş yapıp Arda'yı ve âilesini ikna eder. Hiç olmazsa bunu başarsın bize.

Ayrıca çocuk daha 18 yaşında, çok küçük yâni. Avrupa kaçmıyor, nasıl olsa gidecek. 2 yıl daha kalıp 20 yaşında gidebilir ki 20 çok uygun bir yaş. Şu an nereye giderse gitsin forması garanti değil, oysa bizde forması garanti. Hadi be Ali Koç, tut şu çocuğu ikna et.

Keske ... ama dunku golden sonra zor ... devamli vitrinde. (neredeyse keske atmasaydi diyesin geliyor....)
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2023, 10:29:35 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #7414 : 20 Haziran 2023, 15:09:11 »
Gerek Ekşi Sözlükte, gerekse de Twitter'da ''Arda gitmeli, Fener'de daha fazla harcanmamalı'' diyerek algı kasanlarin tamamı galatasaraylı. Ödleri kopuyor Arda kalacak diye çünkü onlar da farkında ki bu çocuk seneye bizi tek başına şampiyon yapabilir, o yetenek var. Bizim ''Fener harcar'' algısını kırmamız gerekli. Kimi harcamışız? Eljif Elmas'ı, Vedat'ı parlatıp satmadık mı? Hollanda'da Ajax'ın yüzüne bakmadığı Ferdi'yi parlatmadık mı? Kim Min Jae'nin Avrupa'ya tanıtmadık mı? Oynamaya gönlü olan hangi oyuncuyu çürüttük? Böyle algıların Allah cezasını versin.

İlâveten; arada bir söylüyorum burda, Hollanda futboluna, oyuncularına, takımlarına düşkün olduğum için özellikle transfer dönemlerinde Hollanda basınını elfvoetbal.nl üzerinden günlük takip ediyorum. Arda şu an Ajax'ın gündeminde yok. Ajax taraftarı Twitter'da ''Arda'yı alın'' diye yalvarıyor ama yeniden yapılanma yaşayan Ajax'ın şu anki planlamasında Arda yok. Ayrıca Hollanda basını Dortmund'un da Arda yarışından çekildiğini yazdı. Yine de Hollanda basını Arda için 17,5 milyon euronun çok düşük olduğunu yazıyor ve özellikle bu akşam Arda'nın attığı golü çarşaf çarşaf yayınladılar ''Ajax Arda Güler yarışına belki tekrar girer'' dediler.

Ajax, Dortmund, Leipzig gibi takımlar değil de PSG kalibresindeki takımlar Arda'yı alırsa burda bulduğu forma süresini orda bulamaz Arda. Birilerinin bunu Arda'ya anlatması gerekli. Seneye her maça ilk 11 başlayıp büyük bir süre alacağı kesinken 18 yaşında bir bilinmeze doğru yol almak ne kadar mantıklı. Avrupa kaçmıyor, nasıl olsa gidecek, ne bu acele birisi söylesin. Şu an ''Arda gitsin kendini kurtarsın'' diyen kim varsa Fener'in Arda'nın önümüzdeki sene yakalayabileceği şampiyonluğa engel olmak amacında olduğunu görelim. Ekşi sözlükteki bizim aptal Fener taraftarı da bunu yiyor ve git kurtar kendini yazıyor ya çıldırıyorum.

Hocam boltla işaretliğim cümlenle ilgili olarak şüphelerim var, çocuğun şüphelerinin olması da çok doğal. Genel kuruldan videolar izledim, sirke dönmüş kulüp. Yönetiminden taraftarım diyenine kadar. Biz güvenemiyoruz şu rezilliğe, kafaya, bu çocuk nasıl güvenecek?

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #7415 : 20 Haziran 2023, 20:17:32 »
Öncesinde de Demir Hotiç gibi düşmana güven veren bir forvetimiz vardı Bosnalı.
Zeytinburnuspor'a kaval kemiğiyle attığı efsane gol halen aklımda. :D
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7416 : 20 Haziran 2023, 20:19:28 »
Başka golü yok zaten tıngır mıngır köşeye gitmişti:)

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #7417 : 21 Haziran 2023, 02:04:59 »

Karabükspor diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7418 : 21 Haziran 2023, 03:20:11 »
Hocam boltla işaretliğim cümlenle ilgili olarak şüphelerim var, çocuğun şüphelerinin olması da çok doğal. Genel kuruldan videolar izledim, sirke dönmüş kulüp. Yönetiminden taraftarım diyenine kadar. Biz güvenemiyoruz şu rezilliğe, kafaya, bu çocuk nasıl güvenecek?

İsmail gelecek gibi duruyor, bu yüzden Arda'nın her maça ilk 11 başlayacağını söylemek yanlış olmaz. İsmail JJ öncesi Arda"ya bir hayli süre veriyordu.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #7419 : 21 Haziran 2023, 09:11:04 »
Karabükspor diye hatırlıyorum.
Olabilir. Ama Karabük var mıydı ligde o zamanlar yav?

Bu arada bence Volkan olacak yeni TD.
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2023, 09:11:33 Gönderen: Umut »
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7420 : 21 Haziran 2023, 09:39:15 »

Volkan dün açıklama yaptı olmayacak

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7421 : 21 Haziran 2023, 09:41:53 »
Volkan dün açıklama yaptı olmayacak

O zaman Ismail Kartal hayirli olsun. Adam aglamis olabilir, ilk kez kendi takim kurma sansi olacak ... Transfer yapabilecek ..
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7422 : 21 Haziran 2023, 09:45:52 »
O zaman Ismail Kartal hayirli olsun. Adam aglamis olabilir, ilk kez kendi takim kurma sansi olacak ... Transfer yapabilecek ..

İsmail hoca severim en azından gereksiz israf yaptırmaz takıma bu sene benim için zaten kayıp sene olacak defolup gitsinler de adam gibi başkan gelsin böyle rezalet olmaz wonderkid 17.5 serbest kalma maddesi koyup 37 yaşında adam 12 milyon veriyorsun saçma salak işler

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7423 : 21 Haziran 2023, 15:16:35 »
Başkan bugün Arda ile görüşeçekti.Varmı gelişme.?

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #7424 : 21 Haziran 2023, 22:13:06 »

Ağbi yanlış anlaşılmasın, hafıza yarıştırmıyorum. Sadece Karabük doğumlu bir Fenerbahçeli olarak yeni açıktaki yerimi almıştım, onun için net hatırlıyorum. Hatta Amigo Adnan'ın son üç dört maçından birisidir. Maçı anlatan Levent Özçelik Hotiç'in sert vuruşu demiş, güleyim mi ağlayayım mı bilemedim....

https://www.youtube.com/watch?v=Duv1cqBejJE