Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305029 defa)

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7605 : 11 Temmuz 2023, 09:59:15 »
Zaten ben geçen yılların politikasını övmüyorum. Bu sene gömmek için transferlerini bekleyelim diyorum sadece. Bizimle ismi geçen adamlar da kötü oyuncular değil bu sene. Alabileceğin adam var, alamayacağın adam var. Roma niye bıraksın ki Dybala'yı sana?

Zaha filan alabiliriz max şu piyasada. Gelmezse sövün de. Daha durun yani.

Ben olsam mesela Angelino'ya muhakkak salça olurdum. GS alacağına biz alırdık. Bak mesela bu alınabilecek bir oyuncu, düşüşte, gözden çıkarıldı. Bas parayı, al. Ama Dybala'yı nereye alıyorsun.
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2023, 10:00:59 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7606 : 11 Temmuz 2023, 10:57:31 »
Zaten ben geçen yılların politikasını övmüyorum. Bu sene gömmek için transferlerini bekleyelim diyorum sadece. Bizimle ismi geçen adamlar da kötü oyuncular değil bu sene. Alabileceğin adam var, alamayacağın adam var. Roma niye bıraksın ki Dybala'yı sana?

Zaha filan alabiliriz max şu piyasada. Gelmezse sövün de. Daha durun yani.

Ben olsam mesela Angelino'ya muhakkak salça olurdum. GS alacağına biz alırdık. Bak mesela bu alınabilecek bir oyuncu, düşüşte, gözden çıkarıldı. Bas parayı, al. Ama Dybala'yı nereye alıyorsun.

Aslinda ayni noktaya sende geliyorsun ama biraz daha yolun var... Tam dedigin gibi Angelino vs varken nereden cikti djiku yada symz...

Ben mantigi soyleyeyim; satarsak para kazanalim .... Bu ana felsefe oldukca, sampiyonluga oynayan takimi kurman zor.... Ama cok oyuncu yetistiren bir takim olursun... Ali Koc yonetimi ile giden yol bu.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7607 : 11 Temmuz 2023, 13:54:23 »
Bu saydıklarının hepsi alınabilir. Ama De Vrij alınamazdı. Ben stoper özelinde konuştum öyle. Perisic Hajduk'a gidecek ama. Bizim kulübü tercih etmiyor oyuncular senelerdir, Agger bize gelmemek için futbolu bıraktı aq. Dybala'ya filan da 20 milyon bonservis, 10 milyon imza parası verirsen alırsın anca. O da gelip 25 gol 47 asist filan yapacak herhalde ki o paraları vermeye niyetliyiz.

Kadro tamamlansın, overall kaliteye bakıp konuşuruz neyin ne olduğunu. Ama adı geçen adamlar gayet iyi oyuncular. Sadece tanınmış değiller buralara.

Bizde başka Hollandalılar da oynadı. De Vrij için Pierre'i ve Dirk Kuyt'ı devreye soktuk mu? Bu ikisine rica edip ''De Vrij'a Fenerbahçe'yi anlatın'' dedik mi? De Vrij'ın kendisine ve âilesine bi sunum yaptık mı? Fenerbahçe'yi ve İstanbul'u anlattık mı? ''Robin Van Persie'ye bizi sor anlatsın'' dedik mi? De Vrij gibi adamlara yüksek maaş teklif edip köşeye çekilmek ve cevap beklemek yetmez.

Alex de Türkiye'ye gelmeyecekti. Hem kendisi zengin, hem de kayınpederi aşırı zengindi. Görüşme esnasında Alex'in o an hamile olan eşi içeri girince Hakan Bilal Kutlualp hemen purosunu söndürüp ayağa kalkmış ve eşini ayakta selâmlamış. Alex ''işte o an Fenerbahçe'ye gelmeye karar verdim'' diyor.

Bahsettiklerim bu tip detaylar. Ali Koç hangi sunumu yapıyor, hangi kişileri araya sokuyor, ricacı kılıyor merak ediyorum. Sen Ali Koç'sun ya, bırak Türkiye'yi Avrupa'nın en sayılı âilelerinden birisinin başındasın abin Ömer Koç ile birlikte. JJ'nin transferi dışında (Portekiz devlet başkanını devreye sokmuştu) ne yaptın demezler mi adama?

De Vrij gelirdi, geriden de muhteşem oyun kurardı bize ama vizyona uygun olarak Djiku denen isimsizi getirdik. Bilgi bulur muyum diye en son çâre Ekşi Sözlük'e bakayım dedim, herifle ilgili doğru düzgün entry bile yoktu.

Hadi De Vrij'ı alamadın, sen Ali Koç'sun ya, Merih'i kulağından tuttuğun gibi getir imzayı attır ama nerde.
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2023, 13:56:12 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #7608 : 11 Temmuz 2023, 20:38:10 »
Icardi kaldığı için zaten kimsenin şampiyon olma ihtimali yok artık.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7609 : 11 Temmuz 2023, 20:43:10 »
Galatasaray uzak ara yapar seneye boşuna dekoder almayın bencr onları zengin etmeyelim.Olimpiakostan Bakambuyu aldılar.18 gol atmış.Artı bir sürü yıldızla görüşüyorlar.Artı Angelinho isminde bek.
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2023, 20:54:14 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7610 : 11 Temmuz 2023, 20:57:37 »
Icardi kaldığı için zaten kimsenin şampiyon olma ihtimali yok artık.
Olur mi bizim djuku, simansik ve kentimiz var. Hem daha kadro tamamlanmadi. Bir tamamlansin bakalim.  Baska hangi hamsikler gelecek.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7611 : 11 Temmuz 2023, 21:23:46 »
Şampiyonluk hedefi yok başkanın bu durumda bir şey yapamaz taraftar.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7612 : 12 Temmuz 2023, 20:40:40 »
Polonyalı oyuncu sevimçle karşılandı taraftarlarımız arasında.Eski yıllarda Şimanowski vardı birde oyuncu ismi benziyor hayırlı olsun.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7613 : 12 Temmuz 2023, 22:22:21 »
Hırvatların dünyaca ünlü kalecisinin transferini bitirmeye yakınmışız.Altayı Villareal istiyor.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7614 : 13 Temmuz 2023, 22:28:24 »
Vay be Nani adana demirspora transfer olmuş. Yasli desek herif dzekodan genç :)

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7615 : 13 Temmuz 2023, 22:36:55 »
Juve Bonuccu'yi kadro dışı bırakmış getirmek lazım.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7616 : 13 Temmuz 2023, 22:40:45 »
mckennie de alınabilir. sayın başkanımızın agnelli ile olan ilişkilerini kullanmasını bekliyoruz :(

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #7617 : 14 Temmuz 2023, 08:28:19 »

Fenerbahce ilgilenmis, hatta gorusmus menajeri ile. Ama Italyadan ayrilirsa Amerika istiyor ailesi icin. Yoksa Italya disinda tekliflerle ilgilenmiyor yazmis Fabrizio.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #7618 : 14 Temmuz 2023, 08:34:58 »
Kalecinin yabanci olacagini dusunerek. Su 3 turk kurali can yakacak gibi geliyor bana
Ferdi disinda kadroda olsun, diyecek kim var? yine samet, serdar irfan vs kadroda gorecegiz mecburiyetten ...
Mer Muldur gelir mi? gelirse bakalim nasil cikacak?

Sanki topu tufegi alip Melih icin basatirmak gerekirdi gibi  ... Emir patlama yapsa keske, yada Emre Mor.
Hazirlik karsilasmalarinda gorecegiz bakalim.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7619 : 14 Temmuz 2023, 10:24:45 »
Altay denen adam ilk hazırlık macinda bu sene yine bizi nelerin beklediğinin fragmanini yayınladı. Bu adamdan kurtulmazsak isimiz çok zor. Cok ciddiyim zamaninda erkek baskette kenan Sipahi vardı. Kurtulduğumuz gün eurolague sampiyonlugunun yolu açılmıştı. Bu adam ondan bile daha büyük bir felaket.