Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304920 defa)

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7830 : 16 Ağustos 2023, 14:58:13 »
Gs Ziyech'i de almak üzereymiş. Şampiyon kadroya bu kadar takviye yapmak esasında tam Fenerbahçe'nin yapacağı iş. Erdem Timur denen zat taraftarına şirin gözükmek için önüne geleni dolduruyor takıma. Son 5 yılda Fenerbahçe ne kadar hata yaptıysa şu anda gsnin yaptığı da o. Aldıkları adamlar kaliteli mi kaliteli? Ona laf yok ama gerekli mi? İşte orası tartışılır. Bana öyle geliyor ki beşiktaş aradan sıyrılıp gidecek bu sene de. Bizim kaleci ve orta saha takviyesi belirleyici olacak.
Abi sıçtı onlar ben sana söyleyeyim. Rezalet kötü bir yapılanma yapıyorlar. İhtiyaçları bence sadece stopere kaliteli bir yedek, sol beke savunma ağırlıklı bir oyuncu, çift yönlü bir orta saha ve santrafor alternatifiydi. Bir de hücumcu orta saha. Ama hep aynı tip sorunlu tipi doldurdular ve bahsettiğim ihtiyaçları giderecek hamleleri yok. Bu yapıları net patlar. Biz eğer içeride eski dominasyonumuzu kurarsak yıllar sonra yeniden şampiyon oluruz. Kaleci ve orta saha transferi hedefimizi ortaya koyacaktır. Bir de santrafor bölgesi sağlam devam etmek lazım sezonu. Batshuayi oynama niyeti varsa kalsın çok lazım olacak çünkü Dzeko ile sezon bitmez. Niyeti yoksa da acilen kaliteli bir alternatif lazım

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7831 : 16 Ağustos 2023, 15:00:40 »
Beşiktaşı büyütmeyin çok gözünüzde. Aboubakar ve Gedson dışında öyle fark yaratan bir oyuncu yok. Rashica Boey ekmeği yedi sadece o kadar. Üst düzey bir oyuncu değil. Oxlade Chamberlain zaten malum

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7832 : 16 Ağustos 2023, 15:05:42 »
Ya bu hocanin Krunic, Zajc vs israri bana da garip geliyor. Appiah, Aurelio tarzi oyunculari daha cok seviyorum 6 numarada...

adam gecer top gecmez, rakibi isiran oyuncu gerekiyor gibi (Ndidi misali) geliyor bana ....

Krunic oyun bilgisi ve oyun kurmasi iyi bir oyuncu ama bu profil degil ne yazik ki.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7833 : 16 Ağustos 2023, 15:12:14 »
Abi sıçtı onlar ben sana söyleyeyim. Rezalet kötü bir yapılanma yapıyorlar. İhtiyaçları bence sadece stopere kaliteli bir yedek, sol beke savunma ağırlıklı bir oyuncu, çift yönlü bir orta saha ve santrafor alternatifiydi. Bir de hücumcu orta saha. Ama hep aynı tip sorunlu tipi doldurdular ve bahsettiğim ihtiyaçları giderecek hamleleri yok. Bu yapıları net patlar. Biz eğer içeride eski dominasyonumuzu kurarsak yıllar sonra yeniden şampiyon oluruz. Kaleci ve orta saha transferi hedefimizi ortaya koyacaktır. Bir de santrafor bölgesi sağlam devam etmek lazım sezonu. Batshuayi oynama niyeti varsa kalsın çok lazım olacak çünkü Dzeko ile sezon bitmez. Niyeti yoksa da acilen kaliteli bir alternatif lazım
O kadar adam aldık, hala 2-3 tane eksikten bahsediyoruz. Çok trajik bir durum aslında ve Ali Koç geldiğinden beri 5 yıldır bu böyle. Burada azıcık takip ettiğimiz kadarıyla kıt zekamızla bazı isimler olmaz, vasat hatta halk diliyle çöp diyoruz, sonraki sene o dediğimiz isimlerin hepsini gönderip yeni baştan yapıyorlar. İşte bu vizyonsuzlukla alakalı bir durum. Bu sene şu ana kadar fena değiliz, bak çok iyiyiz demiyorum yine de. Fena değiliz. Kaleye ben olsam ne yapıp edip De Gea'yı alırdım. Livakovic bu kadar bonservis vermeye değecek birisi değil. Ondan çıkacak bonservisi orta sahaya harcardım. Krunic ve livakovice neden bu kadar taktık anlamıyorum. İsmail Kartal kontenjanı galiba bunlar da. Her sene gelen antrenörün böyle bir iki tane anlamsız kontenjanı olur. Beşiktaş konusu gsye bağlı. Gs ligden koparsa sonuna kadar yarışın içinde olurlar. Kopmazsa alttan stepne olarak gelirler.
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2023, 15:12:47 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7834 : 16 Ağustos 2023, 15:41:23 »
Hakim Ziyech son 3 haftada :)

❌Al Nassr: Sağlık kontrolünü geçemedi
❌Sevilla: Sağlık kontrolünü geçemedi
❌Roma: Sağlık kontrolünü geçemedi
✅Galatasaray: Dua ve Himmet ile geçecek

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7835 : 16 Ağustos 2023, 17:10:46 »
O kadar adam aldık, hala 2-3 tane eksikten bahsediyoruz. Çok trajik bir durum aslında ve Ali Koç geldiğinden beri 5 yıldır bu böyle. Burada azıcık takip ettiğimiz kadarıyla kıt zekamızla bazı isimler olmaz, vasat hatta halk diliyle çöp diyoruz, sonraki sene o dediğimiz isimlerin hepsini gönderip yeni baştan yapıyorlar. İşte bu vizyonsuzlukla alakalı bir durum. Bu sene şu ana kadar fena değiliz, bak çok iyiyiz demiyorum yine de. Fena değiliz. Kaleye ben olsam ne yapıp edip De Gea'yı alırdım. Livakovic bu kadar bonservis vermeye değecek birisi değil. Ondan çıkacak bonservisi orta sahaya harcardım. Krunic ve livakovice neden bu kadar taktık anlamıyorum. İsmail Kartal kontenjanı galiba bunlar da. Her sene gelen antrenörün böyle bir iki tane anlamsız kontenjanı olur. Beşiktaş konusu gsye bağlı. Gs ligden koparsa sonuna kadar yarışın içinde olurlar. Kopmazsa alttan stepne olarak gelirler.
Karşımızda biri mutlaka tutulur tabi abi dediğin gibi.. aslında o kadar transfere rağmen hala ihtiyaç olma nedeni alternatifleri de upgradw etme gerekliliği.. geçen sene o denli kötüymüş demek ki kadromuz :/

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7836 : 16 Ağustos 2023, 17:46:01 »
Krunic için Milan 10 milyona inmiş. Allah akıl fikir versin. Ostorvalde'den daha büyük kazık. Bu paralara çıkılacaksa İsmail asrın kazığını sokacak klübe. Ne desem bilemiyorum.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #7837 : 17 Ağustos 2023, 15:44:23 »
Kaleci, 6 numara ve kanat forvet alınacak gibi duruyor.

18 yabancı var. Jin Ho ve Fayed kesin kiralanır. Lincoln'ün sözleşme donduruldu, Gustavo gitti sayıyorum kaldı 14.

3 yabancı gelmesi için 3 yabancı gidecek. Bence Crespo ve King gidici. 3.olarak ya Bats satılır ya da Jayden kiralık verilir.

Bence King gider Bats kalırsa, kanat forvet almak kadroyu şişirir ve kafa karıştırır. Halihazırda ana rotasyon Dzeko(Bats)-Tadic(Kent)-Cengiz(E. Mor) şeklinde (İrfan'ı da Szy ile rotasyona yerleştirdim).

Yeterli-yetersiz bilemem ama gelecek hücum oyuncusu kaliteli ve yedekten girince de sorun çıkarmayacak birisi olmalı. Bats gibi prime döneminde bir adam arıza çıkarır.
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2023, 15:45:16 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #7838 : 17 Ağustos 2023, 15:50:39 »
Liva ve Krunic geldi diyelim lig rotasyonu:

Liva-İrfan
Müldür-Osayi
Becao-Aziz
Djiku-Peres
Ferdi-Jayden
Krunic-İsmail
Fred-Zajc-MHY
Szy-İrfan
Cengiz-Emre
Tadic-Kent
Dzeko-Bats
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2023, 15:52:08 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #7839 : 17 Ağustos 2023, 18:06:40 »
Kaleci, 6 numara ve kanat forvet alınacak gibi duruyor.

18 yabancı var. Jin Ho ve Fayed kesin kiralanır. Lincoln'ün sözleşme donduruldu, Gustavo gitti sayıyorum kaldı 14.

3 yabancı gelmesi için 3 yabancı gidecek. Bence Crespo ve King gidici. 3.olarak ya Bats satılır ya da Jayden kiralık verilir.

Bence King gider Bats kalırsa, kanat forvet almak kadroyu şişirir ve kafa karıştırır. Halihazırda ana rotasyon Dzeko(Bats)-Tadic(Kent)-Cengiz(E. Mor) şeklinde (İrfan'ı da Szy ile rotasyona yerleştirdim).

Yeterli-yetersiz bilemem ama gelecek hücum oyuncusu kaliteli ve yedekten girince de sorun çıkarmayacak birisi olmalı. Bats gibi prime döneminde bir adam arıza çıkarır.

King opsiyonu ile kanat forvet ayni paket.... Kanat forvet gelirse king gidecek. (ya da iyi teklif gelirse ki, o daha dusuk ihtimal)
Serdar o kadar gidecegini soyledi vs, umut nayir alindi. Onun da gitmesi mantikli, ama ses seda yok.
Batshuayi ise kalacak gibi geliyor bana, cunki gitse Djeko nun arkasina ayni kalitede adam bulamayiz.
Crespo da takim bulamayip sozlesme uzatirsa sasirmam...
Gustavi Henrique yi ise tahminen biz parasini verir yollariz ara transferde. Ara transfer doneminden (brezilyanin yeni sezonu baslarken) once  gitmek istemiyormus.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7840 : 17 Ağustos 2023, 22:08:13 »
Gitmesi gereken ilk adam Peres gibi, hazır piyasası varken. Yedek olmak için fazla pahalı bir oyuncu. Ve tandemdeki performansı rezalet. Sol ayaklı diye o paraları vermek mantıksız olur. Çok yumuşak ve dağınık. Üçlünün solunda sakatlanana kadar muhteşemdi halbuki.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #7841 : 17 Ağustos 2023, 22:54:33 »
Gs Ziyech'i de almak üzereymiş. Şampiyon kadroya bu kadar takviye yapmak esasında tam Fenerbahçe'nin yapacağı iş. Erdem Timur denen zat taraftarına şirin gözükmek için önüne geleni dolduruyor takıma. Son 5 yılda Fenerbahçe ne kadar hata yaptıysa şu anda gsnin yaptığı da o. Aldıkları adamlar kaliteli mi kaliteli? Ona laf yok ama gerekli mi? İşte orası tartışılır. Bana öyle geliyor ki beşiktaş aradan sıyrılıp gidecek bu sene de. Bizim kaleci ve orta saha takviyesi belirleyici olacak.
Arap oyuncudan hayır gelmez abi Türk takımına, Salah gelse istemem. En iyisi sözleşme senesi biraz kendini gösterip sonra yatanı, kötüsünü sen düşün.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #7842 : 17 Ağustos 2023, 23:58:11 »
Arap oyuncudan hayır gelmez abi Türk takımına, Salah gelse istemem. En iyisi sözleşme senesi biraz kendini gösterip sonra yatanı, kötüsünü sen düşün.
Birde şu bağımlılık söylentisi var .... çok iyi adam ama takımı da bozabilir

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #7843 : 18 Ağustos 2023, 09:25:20 »
Hazırlık maçları geride kaldı artık ciddi maçlara geldik. Samsun deplasmanı ve Twente maçlarıyla birlikte sezon tam anlamıyla başlıyor diyebilirim.

Yarın akşam bir mucize olmazsa Zagreb elenir ve peşine Livakovic'i açıklarız bence. 6 numara için de eli kulağında diyorlar.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #7844 : 18 Ağustos 2023, 10:11:42 »
King opsiyonu ile kanat forvet ayni paket.... Kanat forvet gelirse king gidecek. (ya da iyi teklif gelirse ki, o daha dusuk ihtimal)
Serdar o kadar gidecegini soyledi vs, umut nayir alindi. Onun da gitmesi mantikli, ama ses seda yok.
Batshuayi ise kalacak gibi geliyor bana, cunki gitse Djeko nun arkasina ayni kalitede adam bulamayiz.
Crespo da takim bulamayip sozlesme uzatirsa sasirmam...
Gustavi Henrique yi ise tahminen biz parasini verir yollariz ara transferde. Ara transfer doneminden (brezilyanin yeni sezonu baslarken) once  gitmek istemiyormus.

Serdar => Karagumruk
Arao    => Yunanistan

Kaldi Gustavo...
Bu sene satislarda iyi is cikardilar. Yigidi oldur hakkini yeme ...

Transferlerde de 2 veteran ama kimsenin itiraz etmeyecegi iki isim ve satis potansiyeli yuksek isimler aldik ... su son 2 hamle de guzel olursa; gerisi artik yonetimin elinden cikacak ...