Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304933 defa)

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7935 : 04 Eylül 2023, 17:20:31 »
3 ay geçti hala ortada 6 numara transferi yok. Medyadaki satilmislar yada popüler olmaya çalışan zavallılar da aceleye gerek yok, en doğru isim gelecek algısına devam ediyorlar. Grup kuraları çekilmiş hala acele yokmuş. Kalırız boyle saatli bomba gibi sahada gezinen ismaile bu kafayla. Ne 6 numaraymis. Siktimin krunicinin peşinden aylarca koştuk adamlar vermedi. Simdi acelemiz yok deniyor. Şansa kazanmaya devam ediyoruz. Bakalim nereye kadar donecek teker. Patlayınca gözümüze sokarız 6 numara transferini.
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2023, 17:20:47 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
« Yanıtla #7936 : 04 Eylül 2023, 22:42:48 »
Ciddi ciddi 6 numara almayacaklar galiba. Bu sezonu çöpe atan hamle de bu olacak. İsmail asla bu seviyelerin oyuncusu değil. Kaldı 2 saat, bari ligde rekabet edebilmek için bir tane 6 numara alın.

Adamlar N'Dombele'yi taraftar baskılarından sonra pat diye aldı. Bunlarda, plana sadık kalsınlar. Arap İsmail kesinlikle Türk oyuncusu takıntısı yüzünden istememiştir 6 numara. Bu İsmail Yüksek denilen herif tüm sezonu çöp edecek diye bir hissiyatım var, umarım haksız çıkmam.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7937 : 04 Eylül 2023, 23:32:32 »
3 ay geçti hala ortada 6 numara transferi yok. Medyadaki satilmislar yada popüler olmaya çalışan zavallılar da aceleye gerek yok, en doğru isim gelecek algısına devam ediyorlar. Grup kuraları çekilmiş hala acele yokmuş. Kalırız boyle saatli bomba gibi sahada gezinen ismaile bu kafayla. Ne 6 numaraymis. Siktimin krunicinin peşinden aylarca koştuk adamlar vermedi. Simdi acelemiz yok deniyor. Şansa kazanmaya devam ediyoruz. Bakalim nereye kadar donecek teker. Patlayınca gözümüze sokarız 6 numara transferini.
Transfer girişimlerinin çoğunun doğru olduğunu düşünüyorum.Yağız başta.Ama parayı güzel kullanmak istiyor olabilirler.Kabul etmek lazım ki makas 6 no alsakta çok ezeli rakiple.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7938 : 05 Eylül 2023, 11:38:11 »
Transfer girişimlerinin çoğunun doğru olduğunu düşünüyorum.Yağız başta.Ama parayı güzel kullanmak istiyor olabilirler.Kabul etmek lazım ki makas 6 no alsakta çok ezeli rakiple.
Çok değil de bizim alternatiflerimiz yok. Gs tarihinin en çöp kadroları ile bile şampiyonluklar almıştır. Bizim ne öyle bir lüksümüz var ne de ona müsaade edecek bir düzen var. Tamamı isim yapmış, belirli bir seviyeye çıkmış ancak düşüşe geçmiş ve gözden düşmüş isimler aldılar. Buna İcardi de dahil ki adam gs hariç teklif almadı avrupa klüplerinden.

Luan da ameliyat olacakmış. Patladı elimizde. Bir yedek stoper, bir yedek forvet ve bir de 6 numarayı çoktan bitirmemiz gerekiyordu. Pepe 2,5 milyona araplara gidecekmiş. Ben olsam onu da alırdım mesala. Bazıları ne gerek var, cengiz var, tadic var, irfan var diyebilir ama maraton uzun. Ayrıca cengizin de irfanın da kanat performansını ben beğenmiyorum. İrfanın gerçek pozisyonu da kanat değil zaten.

King, Crespo, Luan, Batu çoktan gönderilmeliydi. Şimdi hem göndermek istediğin adamı zorla kadroda tutacak ve verim bekleyeceksin hem de belki de sözleşmesini dondurup parasını vermeye devam edeceksin. Yine bir planlama hatası var burada gibime geliyor.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7939 : 05 Eylül 2023, 13:17:00 »
Sancho problem yaşıyormuş Manchester ile. King'den çıkıp kiralayalım bence hemen. Sene sonu da satın alma opsiyonu koysunlar.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7940 : 05 Eylül 2023, 14:07:02 »
Sancho problem yaşıyormuş Manchester ile. King'den çıkıp kiralayalım bence hemen. Sene sonu da satın alma opsiyonu koysunlar.

agzindan bal damliyor kardesim.... keske :)

Ama gozuken Partey in sakatligi konusu biraz karisikmis... Eldeki Crespo ile devam karari cikmasi muhtamel... (ki bence hata olur)
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2023, 14:08:46 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7941 : 05 Eylül 2023, 14:22:34 »
agzindan bal damliyor kardesim.... keske :)

Ama gozuken Partey in sakatligi konusu biraz karisikmis... Eldeki Crespo ile devam karari cikmasi muhtamel... (ki bence hata olur)
öyle bi rezilliğin olacağını sanmıyorum hele de ali koç almamız lazım dedikten sonra. eğer bu ismail kartalın fikriyse de takım yanlış kişinin elinde demektir kusura bakmasın.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7942 : 05 Eylül 2023, 14:38:37 »
öyle bi rezilliğin olacağını sanmıyorum hele de ali koç almamız lazım dedikten sonra. eğer bu ismail kartalın fikriyse de takım yanlış kişinin elinde demektir kusura bakmasın.
Altaydan sıcak para gelmişken bir de. Altay satılmadan dahi 6 numara için ciddi bir bütçe ayrılmıştı. Satıldıktan sonra elimiz daha da rahat güya ama koskoca avrupa kıtasında avrupaya yetiştirecek oyuncu bulamadık ne hikmetse. 6 yıllık Ali Koç yönetiminin bir özeti. Bir de üstüne almayıp elimizdekilerle yetinelim derlerse tüyü dikerler. Olmaz demeyelim. Ali Koç yapar mı yapar.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #7943 : 05 Eylül 2023, 16:19:55 »
Abi bana soyleyenin yalancisiyim .... oyle duyumculuk vs, o islerde de bezim yok biliyorsunuz...

Ama anladigim su;
1-)Partey olayi ciddiymis ama sakatlik sonrasi ve sakatligin uzun surecegi vs soylenince... Tikanmis olay. Zaten Arsenal de kolaylik saglamiyormus vs ....
2-)Peres in sakatlik belirsizlik yaratmis, acil bir sol ayakli defansa gidilebilir 6 numara yerine
3-)GS in da durumundan anlasilacagi uzre piyasada musait iyi adam da su anda yok...

Sonucta benim anladigim, en kotu seneryoda is Ocaga birakildi. Crespo ile 3 ay devam edilecek.

En iyi senaryoda Transfer donemi bitmeden @ilturo nun dedigi gibi bir firsat cikarsa degerlendirilecek. Tabi en az bir yabancinin daha gitmesi kosulu ile.... Hatta daha da onemlisi Peres in durumu netlesince.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #7944 : 05 Eylül 2023, 16:22:13 »
Ha sunu da ekleyeyim.... Peres in durumu netlesince defans degil sol bek alinip, Osterwalde defansta da degerlendirilir mi? bu da konusuluyormus....

Ama gozuken o bu hafta fenerbahcelilere uzun gecer, en azindan kararlar alinana kadar.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7945 : 05 Eylül 2023, 16:59:55 »
Carrasco da arabistana gitmiş. Tam bir kanat oyuncusuydu. Bu arada dombili bedavaya gelmiş gsye. Önceden Türkiye'de oynamak istemediğini söyleyen adam Totenham'a baskı yaparak ben doğustan sarı kırmızı renklere aşığım demiş ve ücretsiz gelmiş gsye. Sahtekar kediler sizi. Aldıkları yaptıkları tüm transferler şaibeli.
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2023, 17:00:20 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7946 : 05 Eylül 2023, 17:16:05 »
15 milyona geldi. Öyle dediklerine bakma. Seneye 15 milyon ödeyip alacaklar.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7947 : 05 Eylül 2023, 17:22:46 »
15 milyona geldi. Öyle dediklerine bakma. Seneye 15 milyon ödeyip alacaklar.
Ödemezler. Sponsor öder yada Totenham hibe eder .

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7948 : 05 Eylül 2023, 17:53:27 »
6 no işi bitti geçmiş olsun, mhy irfan fred szy zajc crespo ismail falan derken 7-8 tane 8 no bozması oyuncu varken tek gerçek 6 no olmadan sezona giriyoruz yine, crespo king gider falan demeyin hiç gidecekse bu listeye yazılmazdı basbaya bek, stoperde eksikken mert müldür yazılmamışken, emre mor, bertuğ falan duruyorken, verilen sözler yine tutulmadı yine kritik mevki eksik yine aynı hikayeler, ulan ali ne çektirdin be seneler oldu hala değişmiyorsun!?!

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7949 : 05 Eylül 2023, 17:55:32 »
zajcla sözleşme uzatmak gerçekten yaptığımız en manasız iş. bir de herif ağustosa kadar bekletti bizi.