Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304720 defa)

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8040 : 15 Eylül 2023, 16:31:44 »
Liva
Osayi-Becao-Djiku-Ferdi
Crespo-Fred
Cengiz-Sebastian-Tadic
Dzeko

İdeal 11'im bu, kadroda 2 Türk var, 3.oyuncu değişkenlik gösterir.

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
« Yanıtla #8041 : 15 Eylül 2023, 16:34:53 »
İsmail çöpü 3 derbiden birisinde kesin atılır.
Crespo denilen herife girmiyorum bile. 6 numarayı bomboş bıraktılar. Ferdi’yi devşirsinler 6’ya. Çok komik gerçekten, her send Beşiktaş ve GS şampiyonluklarını görmekten zevke gelen bir yönetimimiz var ben onu anladım. Rahat rahat şampiyon olmamıza bir adım kalmışken, yine almadılar kritik parçayı.

İsmail çöpü bakalım kaç maçta takımı yakacak, onu merak ediyorum.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #8042 : 15 Eylül 2023, 16:58:07 »
Bir önceki sayfada da yazılmış Zajc niye anlamadım doğrusu İsmail Hocanın aklı bir önceki performans döneminde performans verenlerde kaldı anlaşılan. İsmail 6 numara değil ve çok sakar bir oyuncu benim gözümde umarım başımıza iş açmaz aynı şeyler Crespo içinde geçerli belki Bartuğ denenmeli orada

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8043 : 15 Eylül 2023, 17:05:59 »
Allah bir an önce bunlardan kurtarsın bizi. Yoksa fenerbahcenin kurtuluşu yok.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #8044 : 15 Eylül 2023, 23:16:12 »
Crespo 1 sene önceki form durumunu yakalar inşallah ama böyle inşallah maşallaha işi bırakmadan her ihtiyacı gidermek lazımdı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8045 : 15 Eylül 2023, 23:20:20 »
A spor denen tetikçi kanal Ahmet Selimi işşiz bırakacak.Bu çoçuğa sahip çıkılmalı.Levent denen dinazora dava açmalı kulüp yaptığı açıklamadan dolayı.Borsada işlem görüyoruz.Ahmet Selim çok iyi savundu haberini gazetecilik budur.
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2023, 23:21:38 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #8046 : 16 Eylül 2023, 00:33:50 »
İsmail’in gelip bitmiş ligde maçlar kazandığı için Crespo Zajc MHY üçlüsünü bir bok sanma gibi bir hatası var. O yüzden rotasyon ayağına çok maçta bu üçlüyü izleyeceğiz bakın görün (bu adamın kritik maçlarda sıçtığı unutuluyor. Bkz. slavia Prag ve Kayseri’ye elenmek). He bana göre yapılması gereken şu:
Yapılmayan 6 numara transferi Szymanskiyi negatif anlamda etkileyecek ama ben eldeki orta sahalardan özellikle zorluğu orta ve yüksek maçlarda şöyle bir üçlü çıkarırdım:
Zajc Crespo Fred
Bu üçlüyü söylememin nedeniyse Crespo’nun 6 numara asla olmaması. Bu adam bu takımda 6 numara oynayacak son adam. Bu adam ancak üçlü orta sahanın sol içi ya da sağ içi olur tek başına 8 de oynamaz. O yüzden Zajc’ı geride oyun kurucu oynatıp sol iç Crespo sağ iç Fred yapılabilir. Crespo ve Fred ile de önde basarak savunmayı bu yolla yapabiliriz. Orta saha üstünlüğünü de dinamizm ile almaya çalışırız çünkü Syzma ile olmaz bu.
Bu demek değil ki Szymanski hiç oynamayacak. Maçına göre şu üçlüler ideal olur
Zajc Crespo Fred
İsmail Fred Szyma

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #8047 : 16 Eylül 2023, 00:38:01 »
Morales gibi Andre Gomez mi ne onu gidip alacaktı sonra o çöpü yollamaya çalışacaktık boş verin zaten peres ve crespo gitmeyince belliyid adam almayacaklari dua edelim de ilk yarı sonu havlu atmayalım

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #8048 : 16 Eylül 2023, 01:09:43 »
A spor denen tetikçi kanal Ahmet Selimi işşiz bırakacak.Bu çoçuğa sahip çıkılmalı.Levent denen dinazora dava açmalı kulüp yaptığı açıklamadan dolayı.Borsada işlem görüyoruz.Ahmet Selim çok iyi savundu haberini gazetecilik budur.

Nevzat Dindar
Serhan Türk
Halûk Yürekli
Gökhan Dinç
Levent Tüzemen
A Spor'da çıkan şişman ve kel bi herif var adı aklıma gelmedi

Bu isimlerin GS yönetiminin paralı köpeği olduğunu, hepsinin de en büyük amacının Fenerbahçe üzerine algılar yapmak ve gs'nin menfaatine konuşmak olduğunu cümle cihan biliyor, tüm futbol dünyası her şeyin farkında.

Bugün levent tüzemen isimli şahıs işini gücünü bırakıp Fred transferi üzerinden bi algı operasyonu yapmaya kalktı, Ahmet Selim Kul gâyet sâkin ve kibarca cevaplayınca levent isimli şahıs aklî melekelerini yitirmiş gibi, ağzından köpükler fışkırarak bağırmaya başladı. Yaşanan olay Türk futbolunun özetidir.

Kulüp açıklama yaptı ama yetmez, yetmiyor. Fenerbahçe taraftarı sosyal medyada güçlü değil, birlik olabilse yukarıda isimlerini saydığım kişilere dünyayı dar ederdi.

Ne yazık ki Ali Koç bunları yok etmek için kılını kıpırdatmıyor. Bunlar da çomarsız köy bulmuşlar, itlik taslıyorlar.

Aziz Yıldırım döneminde bu köpekler gıklarını çıkaramazdı.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #8049 : 16 Eylül 2023, 01:24:18 »
Nevzat Dindar
Serhan Türk
Halûk Yürekli
Gökhan Dinç
Levent Tüzemen
A Spor'da çıkan şişman ve kel bi herif var adı aklıma gelmedi

Bu isimlerin GS yönetiminin paralı köpeği olduğunu, hepsinin de en büyük amacının Fenerbahçe üzerine algılar yapmak ve gs'nin menfaatine konuşmak olduğunu cümle cihan biliyor, tüm futbol dünyası her şeyin farkında.

Bugün levent tüzemen isimli şahıs işini gücünü bırakıp Fred transferi üzerinden bi algı operasyonu yapmaya kalktı, Ahmet Selim Kul gâyet sâkin ve kibarca cevaplayınca levent isimli şahıs aklî melekelerini yitirmiş gibi, ağzından köpükler fışkırarak bağırmaya başladı. Yaşanan olay Türk futbolunun özetidir.

Kulüp açıklama yaptı ama yetmez, yetmiyor. Fenerbahçe taraftarı sosyal medyada güçlü değil, birlik olabilse yukarıda isimlerini saydığım kişilere dünyayı dar ederdi.

Ne yazık ki Ali Koç bunları yok etmek için kılını kıpırdatmıyor. Bunlar da çomarsız köy bulmuşlar, itlik taslıyorlar.

Aziz Yıldırım döneminde bu köpekler gıklarını çıkaramazdı.
Light bir açıklama yapmışız yine. Kibarlığımızdan ödün vermemişiz. Yakışır bize.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #8050 : 16 Eylül 2023, 01:29:08 »
Utanmaz, akıllanmaz, basiretsizler. Koskoca 3 ay boyunca belki 10larca ismin peşinden koşup transfer yapmadan kapadılar sezonu. Şimdi devre arasını bekleyip götümüze sokarız alacağımız adamı. Gerçi 3 ay boyunca kimseyi alamayan o zaman da alamaz. Yok alırsa 2 kat hatta 10 kat daha fazla küfürü hakederler. Neden sene başı almadınız madem diye. Orta sahayı ismail, zach, crespo ve mert'e teslim ediyorlar. Akıl alır gibi değil. Fred'e bir şey olsa yada Szymanskiye bu adamlara kaldık. Ben artık resmen bu adamların bir proje olduğunu düşünmeye başladım. Gsnin bizi içten çökertme planı olsa gerek bunlar. Başka bir açıklamasını bulamıyorum. Yada benim zekam elvermiyor. Anlayan varsa da kolay gelsin.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8051 : 16 Eylül 2023, 10:04:38 »
Bize yakışaçak ismi bulqamamışız.Kalitesiz adam almak istemediklerini söyledi yorumcular.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8052 : 16 Eylül 2023, 10:11:31 »
Utanmaz, akıllanmaz, basiretsizler. Koskoca 3 ay boyunca belki 10larca ismin peşinden koşup transfer yapmadan kapadılar sezonu. Şimdi devre arasını bekleyip götümüze sokarız alacağımız adamı. Gerçi 3 ay boyunca kimseyi alamayan o zaman da alamaz. Yok alırsa 2 kat hatta 10 kat daha fazla küfürü hakederler. Neden sene başı almadınız madem diye. Orta sahayı ismail, zach, crespo ve mert'e teslim ediyorlar. Akıl alır gibi değil. Fred'e bir şey olsa yada Szymanskiye bu adamlara kaldık. Ben artık resmen bu adamların bir proje olduğunu düşünmeye başladım. Gsnin bizi içten çökertme planı olsa gerek bunlar. Başka bir açıklamasını bulamıyorum. Yada benim zekam elvermiyor. Anlayan varsa da kolay gelsin.
Bende öyle düşünüyorum.Sanki eğer iyi kadro kurup şampiyon olursanız 3 Temmuzdan daha beter ederiz sizi operasyonun kralını çekeriz deniyor.Bize verilen rolü oynuyoruz figüranlık.

Maçları öylesine bakın futbolda.Baskette kısa gelecekmiş Amerikayı tarıyorlar.
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2023, 10:11:52 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #8053 : 16 Eylül 2023, 11:51:23 »
Bende öyle düşünüyorum.Sanki eğer iyi kadro kurup şampiyon olursanız 3 Temmuzdan daha beter ederiz sizi operasyonun kralını çekeriz deniyor.Bize verilen rolü oynuyoruz figüranlık.

Maçları öylesine bakın futbolda.Baskette kısa gelecekmiş Amerikayı tarıyorlar.
Baskette de bir bok olmaz. Bosuna umut beslemeye gerek yok. Hobi amaçlı takip edelim. Varsa yoksa yine iki bayan takımında var.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8054 : 16 Eylül 2023, 11:57:03 »
1 oyun kurucuya bakar.Baskette çok sıkıntımız yok.Ancak fazla şampiyonluk adayı var.Neyse futbol burası.Doneler farklı.