Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304781 defa)

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #390 : 19 Mayıs 2014, 21:20:43 »
geçen sene herkes sistem için en uygun isim cardozo dedi gittiler emenikeyi aldılar.bu sene sistem için en uygun isim kampl deniyor gidiyorlar diegoyla anlaşıyolar-anlaşacaklar.

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #391 : 19 Mayıs 2014, 21:21:35 »
geçen sene herkes sistem için en uygun isim cardozo dedi gittiler emenikeyi aldılar.bu sene sistem için en uygun isim kampl deniyor gidiyorlar diegoyla anlaşıyolar-anlaşacaklar.

Evet. Bu hamle sonucu da şampiyon olduk?

Çevrimdışı onee

• Üye
    • orhanyet
« Yanıtla #392 : 19 Mayıs 2014, 21:25:54 »
Evet. Bu hamle sonucu da şampiyon olduk?
sonucunda şampiyonluk geldi ona birşey demiyorum sadece ortadaki durumu söyledim.kötü bir niyetim yok.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #393 : 19 Mayıs 2014, 21:34:49 »
İstanbul BBSK, eski futbolcuları Pierre Webo ve Samuel Holmen için Fenerbahçe'ye resmi teklifte bulunacakmış.

Diego transferi ve Stoch-Krasic-Yobo üçlüsü ile birlikte 13 yabancıya ulaştık.5'inin gönderilmesi şart.

Christian, Stoch, Kadlec vs gitsin Webo kalsın yani

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #394 : 19 Mayıs 2014, 21:38:11 »

Diego alınabilecek en iyi adam şu anda tam da bizim ihtiyacımız olan yere, gelince görürsünüz nasıl topçu olduğunu. Adama Sarbi muamelesi yapılıyor yazık yani o kadar da değil.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #395 : 20 Mayıs 2014, 08:45:42 »
Diego şimdiden çok eleştiri almış, bence yaratıcılık anlamında ciddi anlamda katkı alacağımız bir isim ve sadece tek yönlü bir isim değil. Bence hayırlı olsun diyip geçmek lazım, sonuçta her halükarda elimizdeki kadronun gücünü arttıracak bir hamla burun kıvıracak lüksümüz yok bana göre. :)

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #396 : 20 Mayıs 2014, 09:34:30 »
sonucunda şampiyonluk geldi ona birşey demiyorum sadece ortadaki durumu söyledim.kötü bir niyetim yok.

Ben de kötü niyetle yazmadım zaten. Bundan önceki sayfalarda Diego hamlesinin kötülüğünden dem vurmuştunuz yanlış hatırlamıyorsam. Öyle düşünerek cevap attım.

Yani demem o ki; bazen taraftar çok fazla bir şey bilmediğini kabul etmeli. Buna ben de dahilim, siz de. Takımın hocası falan orada..
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2014, 09:35:00 Gönderen: Eto »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #397 : 20 Mayıs 2014, 09:47:41 »
Bonservis vermeden yapılan her transfer iyidir

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #398 : 20 Mayıs 2014, 10:25:57 »
Diego iyi oyuncu ama zikredilen rakamlar doğru ise verilen para çok
nihayetinde Diego son transferini yapıyor bu transferle, ondan para kazanmak mümkün değil. üstelik CL de yok ortada
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #399 : 20 Mayıs 2014, 12:45:03 »
Normalde linkte Recep ve Hakan'ın performans değerlendirmesi olduğu için kiralık oyuncularımızın performansları bölümünde paylaşacaktım ama burası daha aktif bir konu olduğundan ve adı bizle anılan Cenk Şahin dahil Ptt 1.lig'de göze batan oyuncular hakkında bir değerlendirme olduğu için burada paylaşayım dedim.

http://www.yarisaha.com/ptt-1-ligin-one-cikan-gencleri/
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2014, 12:46:28 Gönderen: Bülent »
...

Çevrimdışı onee

• Üye
    • orhanyet
« Yanıtla #400 : 20 Mayıs 2014, 15:12:16 »
Ben de kötü niyetle yazmadım zaten. Bundan önceki sayfalarda Diego hamlesinin kötülüğünden dem vurmuştunuz yanlış hatırlamıyorsam. Öyle düşünerek cevap attım.

Yani demem o ki; bazen taraftar çok fazla bir şey bilmediğini kabul etmeli. Buna ben de dahilim, siz de. Takımın hocası falan orada..
ben geçmiş sayfalarda sadece ersun yanalın isteğiyle değil de azız yıldırımın kafasına göre transfer yaptığı için ve çoğu kişi sistem değişecek dediği için eleştirdim.

evet taraftar olarak çok şeyi gereksiz eleştiriyoruz.kadroyla ilgili şöyle bir şey söyleyeyim josicolu maldonadolu kadro şampiyonlar liginde çeyrek final yaptı.keza geçen seneki kadro uefada yarı final yaptı.ondan çok fazla eleştirmek gereksiz.haklısınız.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #401 : 20 Mayıs 2014, 16:14:02 »
pato gelmedimi hala yaaaa :))))
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #402 : 20 Mayıs 2014, 16:16:06 »
pato gelmedimi hala yaaaa :))))

hava alanında haber bekliyomuş :P

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #403 : 20 Mayıs 2014, 16:27:29 »
Abdullah Kiğılı'nın 48 saat içinde tüm transferler bitecek söylemide beklenildiği gibi patladı.
...

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #404 : 20 Mayıs 2014, 16:30:54 »
ben geçmiş sayfalarda sadece ersun yanalın isteğiyle değil de azız yıldırımın kafasına göre transfer yaptığı için ve çoğu kişi sistem değişecek dediği için eleştirdim.

evet taraftar olarak çok şeyi gereksiz eleştiriyoruz.kadroyla ilgili şöyle bir şey söyleyeyim josicolu maldonadolu kadro şampiyonlar liginde çeyrek final yaptı.keza geçen seneki kadro uefada yarı final yaptı.ondan çok fazla eleştirmek gereksiz.haklısınız.

Eleştri muhakkak haktır da, mesela şunu da sormak isterim; bu kanıya nasıl vardır? Belki de Ersun Hoca istedi?