Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304693 defa)

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #750 : 08 Ağustos 2014, 15:21:11 »
hey gidi gunler .Tuncay in transfer oldugu gunu hatirladim.Insallah ayni etkiyi gosterir.

Tuncay gibi etkili olması en büyük dileğimiz tabiiki de ama bu genç kardeşimiz orta sahada forvet arkası oynatılıyordu yanlış hatırlamıyorsam, farklı özellikleri var, iyi antrenman yerse çok faydalı olabilir bana göre

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #751 : 08 Ağustos 2014, 15:22:24 »
Emenike dediklerini yapabilir de beyin fukarası malesef, 4 kişiyle kontratak yapmışsın orta yapmak veya pas atmak yerine çaprazdan alakasız yerden şut atıp gökkubbeyi döver saç baş yoldurur taraftara, geçen senenin en kötü transferi bence, hele ki Cardozonun yerine Emenike tercihi tam bir felaket.
geçen sene emenike değil de cardozo gelseydi bence şampiyonluk çok daha zor olurdu.emenike bizim sistemimize daha uygun bir futbolcu.cardozo  trabzon da bile 15 gol atarsa ben futboldan anlamıyorum derim.tam aksine bence geçen senenin en iyi transferiydi emenike.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #752 : 08 Ağustos 2014, 15:24:39 »
geçen sene emenike değil de cardozo gelseydi bence şampiyonluk çok daha zor olurdu.emenike bizim sistemimize daha uygun bir futbolcu.cardozo  trabzon da bile 15 gol atarsa ben futboldan anlamıyorum derim.tam aksine bence geçen senenin en iyi transferiydi emenike.

Sistem deyince üzerine sistem kurulacak futbolcudur Cardozo, her takımı bir tık yukarıya taşır, Emenike malesef takımın moralini bozar, gamsızdır umursamazdır vsvsvs bence 5 kuruş etmez.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #753 : 08 Ağustos 2014, 15:33:57 »
Sistem deyince üzerine sistem kurulacak futbolcudur Cardozo, her takımı bir tık yukarıya taşır, Emenike malesef takımın moralini bozar, gamsızdır umursamazdır vsvsvs bence 5 kuruş etmez.
2  sene önceydi abi o.sonuçta emenikeyi aldık bana göre iyi oynadı sana göre kötü oynadı ama hocaya göre de iyi oynadı.ve her neyse en sonunda ligin uzak ara en iyi futbolunu oynayarak kazandık.cardozo gelseydi ki geçen sene bence berbattı.ligi bu şekilde domine edeceğimizin garantisi yoktu.
ayrıca emenike dediğin kadar kötü bir oyuncuysa neden emenike için 15 20 milyon euro arası rakamlar konuşuluyor.tabi rakamlar üzerinden gitmek çok doğru değil ama rakamlar da bence önemli bir göstergedir.
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2014, 15:34:33 Gönderen: active »

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #754 : 08 Ağustos 2014, 15:35:32 »
2  sene önceydi abi o.sonuçta emenikeyi aldık bana göre iyi oynadı sana göre kötü oynadı ama hocaya göre de iyi oynadı.ve her neyse en sonunda ligin uzak ara en iyi futbolunu oynayarak kazandık.cardozo gelseydi ki geçen sene bence berbattı.ligi bu şekilde domine edeceğimizin garantisi yoktu.
ayrıca emenike dediğin kadar kötü bir oyuncuysa neden emenike için 15 20 milyon euro arası rakamlar konuşuluyor.tabi rakamlar üzerinden gitmek çok doğru değil ama rakamlar da bence önemli bir göstergedir.

Rakamlardan gidersen Cardozonun geçen seneki fiyatı da 15M Euroydu :)

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #755 : 08 Ağustos 2014, 15:38:19 »
Emenike öyle ya da böyle geçen sene takıma en iyi katkı verenlerden biriydi bence hatta ilk yarıdaki seri galibiyetlerde 6 puanı tek başına aldı.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #756 : 08 Ağustos 2014, 15:39:11 »
Rakamlardan gidersen Cardozonun geçen seneki fiyatı da 15M Euroydu :)
işte geçen senki fiyatı.bu senki fiyatı da 5 6 milyon.iddia edeyimbu yıl sonudaki fiyatı da 3 4 milyon olacak.yani cardozo her yıl düşüşe geçen bir oyuncu artık.benim yemin ederim abi dünyada 3 sene önce falan en sevdiğim forvetti.ama artık cardozo dan geçti bence.emenike doğru tercihti.

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #757 : 08 Ağustos 2014, 15:41:13 »
Ama futbol zekasının fakir olması konusunda sizinle hemfikirim :)

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #758 : 08 Ağustos 2014, 15:53:42 »

20 m euro verilen oyuncumuz varsa hemen gönderelim müzeyede kulübe katkılarından dolayı heykelini koyalım. emenike özelinde değil bütün takımımız için geçerli söylediğim.

emenike iyi bir oyuncu mutlaka iyi bir pazarı da vardır, cardozo da iyi bir futbolcu ama daha yaşlı. eğer golcüleri golle değerlendireceksek webo ikisini de geçer bence.

bir de sow var şu anda türkiyede bulunan forvet oyuncularından en iyisi olduğunu düşünüyorum, daha ileri gideyim dünyanın en iyilerinden birisi.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #759 : 08 Ağustos 2014, 16:58:09 »
işte geçen senki fiyatı.bu senki fiyatı da 5 6 milyon.iddia edeyimbu yıl sonudaki fiyatı da 3 4 milyon olacak.yani cardozo her yıl düşüşe geçen bir oyuncu artık.benim yemin ederim abi dünyada 3 sene önce falan en sevdiğim forvetti.ama artık cardozo dan geçti bence.emenike doğru tercihti.

Emenike 32 yaşına gelince bakalım kaç para edecek :)

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #760 : 08 Ağustos 2014, 18:32:00 »
Emenike 32 yaşına gelince bakalım kaç para edecek :)
onu zaman gösterecek abi bakalım. :)

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #761 : 08 Ağustos 2014, 20:50:52 »
Facia düzeyde savunma yapıyoruz,70 metrelik pasla bir takım nasıl 2'ye 2 pozisyon verebilir,golü yiyeceğimiz belliydi,yedek Beşiktaş'tan yedik golü.Mahalle takımlarından bile gol yer bu savunma anlayışı ama sorun sadece savunmada alınan pozisyon da değil,takımın genel olarak pozisyon alışı amatör düzeyde.

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #762 : 08 Ağustos 2014, 21:04:24 »
Bekir alves savunmasu olmuyo hele ki sol stoper alves ise. Kadlec Alves savunması kursak diego ile 2yabancı oynatma hakkımız kalıyor. Sıkıntılı süreç bekliyo bizi sanki.
#IngaOrekhova

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #763 : 08 Ağustos 2014, 21:34:54 »
1-0 kaybettik,işin acı tarafı ise tamamen resmi maçmış gibi oynayıp,çok sert oynayıp yedek Beşiktaş'a kaybettik,hücumda yapabildiğimiz tek şey Caner ile soldan,Gökhan ile de sağdan orta yapabilmek,dönen topları da alamayınca çok büyük sorun yaşıyoruz savunmada,çünkü Gökhan ve Caner  ileride kalıyo,çok kolay pozisyon veriyoruz.Ayrıca savunmada çok adam olsak bile rezalet pozisyon alıyor takım ve savunma oyuncuları çok basit çalım yiyor,takımı izlerken hazırlık maçı olsa bile çok büyük sıkıntı yaşadım ekran başında,inşallah takım bir an önce toparlanır.Caner dışındaki oyuncular çok kötü durumda.

Bir de Alves-Bekir-Kadlec-Serdar 4lüsü Egemen'in çeyreği etmez,hele şu Kadlec takımda hala nasıl kalıyor aklım almıyor,dünyanın en kolay çalım yiyen adamlarından birisi.Kuyt ise bizim herşeyimizmiş de haberimiz yokmuş,zaten her zaman Kuyt bu takımın  olmazsa olmazı derdim ama bizim takım için bu kadar önemli olduğunu ben bile tahmin etmiyorum.Onun yokluğunda sağ kanat otobana dönmüş durumda.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #764 : 08 Ağustos 2014, 22:18:24 »
Costa bütün savunmayı ipe dizerek gol attı.Messi atsa şu şekil golü tamam diyeceğim de Diego Costa'dan yiyoruz şu golü.Bu sene avrupaya gidememekle Allah bizi korumuş Egemen'in de yokluğunda.Şu savunma kurgusu amatör takımlar düzeyinde,hem pozisyon almayı bilmiyoruz hem de çok kolay çalım yiyoruz.Elle tutulur hiçbir tarafı yok.Bizim için iyi olan tek yanı ise Aziz Yıldırım'ın da maçı izlemiş olması.Hala oyuncu almayacağız diyecekse kaderimize razı olacağız başka yolu yok,bu savunmayla her takım gol atar bize.

Ayrıca Alves'in yaptığı sertlikler de cinayete teşebbüs gibi birşey,resmen adamları sakatlamaya yönelik giriyor,2 tane direk kırmızılık hareket yaptı,üstelik hazırlık maçında ve Egemen'in yokluğunda en güvendiğimiz kişi Alves sözde.
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2014, 22:26:44 Gönderen: fbkolik »