Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4964800 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drazan petroviç

• Üye
  • Yer: turkiye
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #11175 : 29 Temmuz 2014, 22:16:27 »
seçme şansım olsa kesinlikle freeland

Günümüz basketbolu 1-2-3
3-4-5
geçişleri olan oyuncularla oynan  rol çeşitliliği artan bir tarza girecek gibi..

Net atışı olmayan 1 numaralrın tarihten silindiği bi döneme girilmiş gibi bir hal var ...  8)

Çevrimdışı mbenga

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #11176 : 29 Temmuz 2014, 22:55:12 »
Şahsi fikrim 7. yabancı genç bir isim olacak ama hangi bölgeye olur onu kestiremiyorum.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11177 : 29 Temmuz 2014, 23:34:10 »
ben şu aşamada pek genç yabancı(20 yaş altı) alınmasına sıcak bakmıyorum tabi biraz zor ama charalmpaopoulos olursa fikrim değişebilir.gerçekten mükemmel bir turnuva geçiriyor.kumaşı çok sağlam. bir yıl tecrübe edinirse süper yerlere gelir bence

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11178 : 30 Temmuz 2014, 01:47:27 »
Charalampapoulos üst seviyede yıldız olabilecek bir isim değil.Alt yaş gruplarında bu kadar parlamasının sebebi çok iyi fiziğinin olması.Ürettiği skorları yada aldığı ribaundların büyük bir kısmını fizik üstünlüğü sayesinde üretiyor.A takım seviyesinde o kadar fazla fiziki üstünlüğü olamayacağı için bocalayacaktır.

En yakın örnek Olympiakostaki Kavvadas.O da altyapılarda fizik avantajıyla iyi istatistikler yapıyordu.A takım seviyesine çıktı 2 senedir Olyde esamesi okunmuyor.Zaten bizim yerli gençlerimiz var.Eğer gençlere yatırım yapılacaksa bunlar yerli olmalı yabancılar hazır isimler olmalı
ben de yerli gençler yetiştirip onlara yatırım yapılması gerektiğini düşünüyorum.charalampapoulos konusuna gelirsek dediğin gibi de  olabilir ben galiba turnuva performansına aldanmış olabilirim.ama gerçekten aldanılmayacak gibi değil mükemmel bir turnuva oynuyor.zaten ben de şu gençler mevzusundan konu açılınca söyledim.yoksa ben de olmuş yabancıları almaktan yanayım

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11179 : 30 Temmuz 2014, 02:23:54 »
Yok zaten çok iyi oynuyor turnuvada.Bu seviyenin çok üstünde orası belli ama A takıma geçerken sorun yaşaması olası diye düşünüyorum :) Bence o bahsedilen genç Egemen Güven.Gherardini Konyada zaten izliyor turnuvayı.Egemen için gerekli girişimler yapılır diye düşünüyorum.Onu acilen kapmak lazım

gerçekten mükemmel bir oyuncu.erkenden nba hevesine kapılmazsa avrupa nın anasını ağlatır bence.karşıyaka bırakmaz ama bence kolay kolay kesenin ağzını açmak lazım ama açmaya değecek bir oyuncu

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #11180 : 30 Temmuz 2014, 13:21:17 »
birini açıklasakta biraz muhabbet dönse sıkıntıdan haxballa sardım

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #11181 : 30 Temmuz 2014, 13:47:56 »
Yerli yapmak babında Edin Atic'e çökülebilir,3 sene yaş haddini de kurtarıyor.Veririz Olin'de falan takılır,Nba'de yapamaz akarı yok kokarı yok

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
ACİL... ACİL... ACİL...
« Yanıtla #11182 : 30 Temmuz 2014, 13:49:40 »
KONUNUN YERİ DEĞİL AMA EN ÇOK OKUNDUĞU İÇİN BURAYA YAZIYORUM:
Acil kemik iliği aranıyor... 13 yaşında bir erkek hasta için...vakit az... Hastalık nüksetti... Hasta İstanbul'ta...
Ankara’dan donör olmak isteyenler: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, İbni Sina Hastanesi, Akrabalık Dışı Kemik İliği ve Kordon Kanı Bankası Tel: 0 312 508 24 44.
İstanbul’dan donör olmak isteyenler: İstanbul Tıp Fakültesi Doku Bankası Tel: 0 212 534 75 00 ÇAPA’DA HAFTA İÇİN 9:00-16:00 ARASI RANDEVUSUZ GİDEBİLİYORSUNUZ.
İzmir’den donör olmak isteyenler: Ege Üniversitesi Kan Merkezi Tel: 0232 390 40 29
Bursa’dan donör olmak isteyenler: Bursa Uludağ üniversitesi Tıp Fakültesi. 0 224 295 00 00
adreslerine başvurabilir....
 Bu sehirler disinda yasayanlar ise: Oncelikle online olarak su formu dolduruyorsunuz:
http://www.kokhucrebagisla.com/G%C3%B6n%C3%BCll%C3...
(En alttaki: “Kök Hücre ve Kemik İliği Bağışı İçin Onam Formunu Okudum, Anladım, Kabul Ediyorum” kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın!)
Sonrasında:
İçinde 7,2 mg EDTA bulunan 4’er cc’lik 2 adet mor kapaklı tam kan (hemogram) tüpüne kan örneğinizi aldırarak, oda sıcaklığında ve 24 saat içinde elimizde olacak şekilde ve kargo ücretini kendiniz karşılayarak, aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.
(Lütfen, tüplerin üzerine TC kimlik numaranızı ve aldığınız e-postada yer alan başvuru numaranızı yazmayı unutmayınız.)
Bazı yasal zorunluluklar gereği; kargo ücretini kendinizin karşılaması gerekmektedir. Kargo ücreti; 5-8 TL arasında değişmektedir.
Kargo Adresi:
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
İbni Sina Hastanesi
Hematoloji Laboratuvarı, Asma Kat
06100
Sıhhiye, Ankara
Tel: (312) 508 24 40 (312) 508 24 44

Kemik iliği örneği son derece basit bir işlem... Ameliyat değil...Lütfen ismi sizi korkutmasın... Benim 5 yaşındaki kızımdan neredeyse ayda bir alındı...
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2014, 11:26:14 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #11183 : 30 Temmuz 2014, 13:49:43 »
Egemen Güven şart.Almamız lazım kesinlikle.İlerisi için çok önemli bir hamle olur bence.

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM
« Yanıtla #11184 : 30 Temmuz 2014, 14:50:25 »
Hazır 3 numara arıyorken metta world paece alalım. :) ne dersiniz!
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11185 : 30 Temmuz 2014, 15:00:59 »
Hazır 3 numara arıyorken metta world paece alalım. :) ne dersiniz!
3 numara aramıyoruz güzel kardeşim :)

Hakan Yaman kendisini çok sever ona özel ilgisi ve sevgisi vardır..
görürse güzel fikilerini izah eder 8)

Çevrimdışı sütçü

• Üye
  • Yer: Konya - Rize
    • @yuruboyka
« Yanıtla #11186 : 30 Temmuz 2014, 15:10:32 »
KONUNUN YERİ DEĞİL AMA EN ÇOK OKUNDUĞU İÇİN BURAYA YAZIYORUM:
Acil kemik iliği aranıyor... 13 yaşında bir erkek hasta için...vakit az... Hastalık nüksetti... Hasta İstanbul'ta...
Ankara’dan donör olmak isteyenler: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, İbni Sina Hastanesi, Akrabalık Dışı Kemik İliği ve Kordon Kanı Bankası Tel: 0 312 508 24 44.
İstanbul’dan donör olmak isteyenler: İstanbul Tıp Fakültesi Doku Bankası Tel: 0 212 534 75 00 ÇAPA’DA HAFTA İÇİN 9:00-16:00 ARASI RANDEVUSUZ GİDEBİLİYORSUNUZ.
İzmir’den donör olmak isteyenler: Ege Üniversitesi Kan Merkezi Tel: 0232 390 40 29
Bursa’dan donör olmak isteyenler: Bursa Uludağ üniversitesi Tıp Fakültesi. 0 224 295 00 00
adreslerine başvurabilir....
 Bu sehirler disinda yasayanlar ise: Oncelikle online olarak su formu dolduruyorsunuz:
http://www.kokhucrebagisla.com/G%C3%B6n%C3%BCll%C3...
(En alttaki: “Kök Hücre ve Kemik İliği Bağışı İçin Onam Formunu Okudum, Anladım, Kabul Ediyorum” kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın!)
Sonrasında:
İçinde 7,2 mg EDTA bulunan 4’er cc’lik 2 adet mor kapaklı tam kan (hemogram) tüpüne kan örneğinizi aldırarak, oda sıcaklığında ve 24 saat içinde elimizde olacak şekilde ve kargo ücretini kendiniz karşılayarak, aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.
(Lütfen, tüplerin üzerine TC kimlik numaranızı ve aldığınız e-postada yer alan başvuru numaranızı yazmayı unutmayınız.)
Bazı yasal zorunluluklar gereği; kargo ücretini kendinizin karşılaması gerekmektedir. Kargo ücreti; 5-8 TL arasında değişmektedir.
Kargo Adresi:
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
İbni Sina Hastanesi
Hematoloji Laboratuvarı, Asma Kat
06100
Sıhhiye, Ankara
Tel: (312) 508 24 40 (312) 508 24 44

Kemik iliği örneği son derece basit bir işlem... Ameliyat değil...Lütfen ismi sizi korkutmasın... Benim 5 yaşındaki kızımdan neredeyse ayda bir alındı...

Geçmiş olsun abi umarım en kısa zamanda bulunur.

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #11187 : 30 Temmuz 2014, 23:05:14 »
Bilmiyorum burada paylaşıldı mı ama Barış Ermiş'in şu röportajda söyledikleri, olgunluğu muhteşem gerçekten. Kaliteli oyuncu olup olmaması bir kenara ama çok kaliteli bir insan kesin.

http://m.sporx.com/haberDetay.php?frm_id=397941

Sent from my RM-914_eu_turkey_355 using Tapatalk
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2014, 23:05:39 Gönderen: phenom_07 »
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11188 : 30 Temmuz 2014, 23:56:03 »
Bilmiyorum burada paylaşıldı mı ama Barış Ermiş'in şu röportajda söyledikleri, olgunluğu muhteşem gerçekten. Kaliteli oyuncu olup olmaması bir kenara ama çok kaliteli bir insan kesin.

http://m.sporx.com/haberDetay.php?frm_id=397941

Sent from my RM-914_eu_turkey_355 using Tapatalk

karakterli bir insan gerçekten.bu sene telekom da olacak.kısmetse her maçına gidip destekleyeceğim onu.

Çevrimdışı vuralex10

• Üye
« Yanıtla #11189 : 31 Temmuz 2014, 02:16:59 »
Twitter'daki bir scouttan aldığım duyumu vereyim burayı okumaz zaten, Kopponen'e ciddi ilgi varmış. David Pick o iş olmaz dedi ama hayırlısı. Galiba bir kısa daha alınacak.
"I'm not here to get the second place."

- Zeljko Obradovic