Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4964805 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

active

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #11190 : 31 Temmuz 2014, 02:20:36 »
Twitter'daki bir scouttan aldığım duyumu vereyim burayı okumaz zaten, Kopponen'e ciddi ilgi varmış. David Pick o iş olmaz dedi ama hayırlısı. Galiba bir kısa daha alınacak.

ahh bir gelse var yaa :D 8)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #11191 : 31 Temmuz 2014, 11:27:56 »
KONUNUN YERİ DEĞİL AMA EN ÇOK OKUNDUĞU İÇİN BURAYA YAZIYORUM:
Acil kemik iliği aranıyor... 13 yaşında bir erkek hasta için...vakit az... Hastalık nüksetti... Hasta İstanbul'ta...
Ankara’dan donör olmak isteyenler: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, İbni Sina Hastanesi, Akrabalık Dışı Kemik İliği ve Kordon Kanı Bankası Tel: 0 312 508 24 44.
İstanbul’dan donör olmak isteyenler: İstanbul Tıp Fakültesi Doku Bankası Tel: 0 212 534 75 00 ÇAPA’DA HAFTA İÇİN 9:00-16:00 ARASI RANDEVUSUZ GİDEBİLİYORSUNUZ.
İzmir’den donör olmak isteyenler: Ege Üniversitesi Kan Merkezi Tel: 0232 390 40 29
Bursa’dan donör olmak isteyenler: Bursa Uludağ üniversitesi Tıp Fakültesi. 0 224 295 00 00
adreslerine başvurabilir....
 Bu sehirler disinda yasayanlar ise: Oncelikle online olarak su formu dolduruyorsunuz:
http://www.kokhucrebagisla.com/G%C3%B6n%C3%BCll%C3...
(En alttaki: “Kök Hücre ve Kemik İliği Bağışı İçin Onam Formunu Okudum, Anladım, Kabul Ediyorum” kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın!)
Sonrasında:
İçinde 7,2 mg EDTA bulunan 4’er cc’lik 2 adet mor kapaklı tam kan (hemogram) tüpüne kan örneğinizi aldırarak, oda sıcaklığında ve 24 saat içinde elimizde olacak şekilde ve kargo ücretini kendiniz karşılayarak, aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.
(Lütfen, tüplerin üzerine TC kimlik numaranızı ve aldığınız e-postada yer alan başvuru numaranızı yazmayı unutmayınız.)
Bazı yasal zorunluluklar gereği; kargo ücretini kendinizin karşılaması gerekmektedir. Kargo ücreti; 5-8 TL arasında değişmektedir.
Kargo Adresi:
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
İbni Sina Hastanesi
Hematoloji Laboratuvarı, Asma Kat
06100
Sıhhiye, Ankara
Tel: (312) 508 24 40 (312) 508 24 44

Kemik iliği örneği son derece basit bir işlem... Ameliyat değil...Lütfen ismi sizi korkutmasın... Benim 5 yaşındaki kızımdan neredeyse ayda bir alındı...

Umarım sorun çözülmüştür. Geçmiş olsun.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11192 : 31 Temmuz 2014, 14:43:50 »
Twitter'daki bir scouttan aldığım duyumu vereyim burayı okumaz zaten, Kopponen'e ciddi ilgi varmış. David Pick o iş olmaz dedi ama hayırlısı. Galiba bir kısa daha alınacak.
vuralım senin scoutunu yerim ben :)
David Pick adlı arkadaşımız Dr Tyler ile sohbet ederken Khimki nin oyuncusu buy out olur anlamında bir tweet atmıştı.
tabi burada önemli olan
1- oyuncuya ilgimiz var mı *
2- oyuncunun bize ilgisi var mı *
3- Khimki nin oyuncu ile ilgili görüşü nedir

para her zaman herşeyi çözmüyor çünkü

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11193 : 31 Temmuz 2014, 14:58:20 »
David Pick adlı arkadaşımız Dr Tyler ile sohbet ederken Khimki nin oyuncusu buy out olur anlamında bir tweet atmıştı.
tabi burada önemli olan

hele ki söz konusu rus takımlarıysa adamlar af edersiniz abi para s...ıyorlar.eğer oyuncuyu bırakmak istemezlerse ne kadar buy out verirsek verelim bırakmazlar.ama koponen daha önce de yazdığımız gibi ilaç olur.geçen sene en çok sıkıntı yaşadığımız şut konusunda efsane bir takım olabiliriz.

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #11194 : 31 Temmuz 2014, 15:26:30 »
Pas öncelikli guard derken Koponen nerden çıktı anlayamadım.Tabi ordan burdan konuşulanlardan pas öncelikli isteniyordu diyorum belki de koçun aklında başka bir şey vardır.Neyse koça güvenip arkama yaslandım ,hangi tür guard,hangi isim gelirse gelsin rahatım,başarılı olacağız bence.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11195 : 31 Temmuz 2014, 15:31:00 »
Pas öncelikli guard derken Koponen nerden çıktı anlayamadım.Tabi ordan burdan konuşulanlardan pas öncelikli isteniyordu diyorum belki de koçun aklında başka bir şey vardır.Neyse koça güvenip arkama yaslandım ,hangi tür guard,hangi isim gelirse gelsin rahatım,başarılı olacağız bence.

şu first pass safkan tabirini kim çıkarttı ise ona selamlarımı iletiyorum... :)

• Üye
« Yanıtla #11196 : 31 Temmuz 2014, 15:49:11 »
Ben Türkçesini kullanıyorum abi :) Dillere pelesenk oldu ama o tabirler orası doğru :)

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #11197 : 31 Temmuz 2014, 15:52:53 »

suçlu Cengizmiş!

http://parkedefener.com/forum/index.php?topic=44.msg61518#msg61518
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #11198 : 31 Temmuz 2014, 15:53:48 »
Egemen Güven şart.Almamız lazım kesinlikle.İlerisi için çok önemli bir hamle olur bence.

Egemeni alıcaz, maaşını da vericez ama bir sezon KSKde bir sezon da Tofaş veya Antep de oynatıcaz.
yoksa körelir
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

• Üye
« Yanıtla #11199 : 31 Temmuz 2014, 16:01:53 »
Egemeni alıcaz, maaşını da vericez ama bir sezon KSKde bir sezon da Tofaş veya Antep de oynatıcaz.
yoksa körelir
Abi Obradovic olmasa ben de direk körelir derdim de,geçen sene Berk'in,Kenan'ın,Metecan'ın aldığı süreleri görünce ben kendini bizde de rahatça geliştirir düşüncesindeyim.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11200 : 31 Temmuz 2014, 17:13:36 »
koponen in pas özelliği gayet iyidir en iyilerden değildir ama ikili oyunları oynar.khimki de daha çok 2 numara gibi kullanılıyordu top onda az kalıyordu ve genelde bitirici konumda oynuyordu.ama eğer 1 numara oynarsa ki çok daha verimli bu bölgede gayet iyi pas özelliği vardır ve bunu gösterecektir

Çevrimdışı vuralex10

• Üye
« Yanıtla #11201 : 31 Temmuz 2014, 17:22:42 »
tabi burada önemli olan

Bilmiyorum adam böyle 3-4 günde bir tweet atan biri, resmine göre yaşı da büyük. Yani böyle Pelister gibi adam izleyip rapor yazan biri değil dış görünüşte ciddi geldi. Twitter'da arama kısmına yazdım baktım Serkan abi de sormuş o yüzden yazdım yoksa duyumuna saygı duyup yazmazdım buraya. :) Cem abi senin olaya gelince 1. var gibi gözüküyor en azından adam öyle diyor, 2.'ye gelince tabii bilemeyiz de Eurocup var Euroleague var. Biraz DÜZ bir düşünce ama doğruya doğru. :D 3. hakkında hiçbir fikrim yok, olamaz zaten.
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2014, 17:24:25 Gönderen: vuralex10 »
"I'm not here to get the second place."

- Zeljko Obradovic

• Üye
« Yanıtla #11202 : 31 Temmuz 2014, 17:49:09 »
koponen in pas özelliği gayet iyidir en iyilerden değildir ama ikili oyunları oynar.khimki de daha çok 2 numara gibi kullanılıyordu top onda az kalıyordu ve genelde bitirici konumda oynuyordu.ama eğer 1 numara oynarsa ki çok daha verimli bu bölgede gayet iyi pas özelliği vardır ve bunu gösterecektir
Kenan'ın daha iyi pas özelliği ,Goudelock ile Koponen'e verilcek dakikaları paylaşsalar daha iyi bence.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11203 : 31 Temmuz 2014, 18:05:25 »
Bilmiyorum adam böyle 3-4 günde bir tweet atan biri, resmine göre yaşı da büyük. Yani böyle Pelister gibi adam izleyip rapor yazan biri değil dış görünüşte ciddi geldi. Twitter'da arama kısmına yazdım baktım Serkan abi de sormuş o yüzden yazdım yoksa duyumuna saygı duyup yazmazdım buraya. :) Cem abi senin olaya gelince 1. var gibi gözüküyor en azından adam öyle diyor, 2.'ye gelince tabii bilemeyiz de Eurocup var Euroleague var. Biraz DÜZ bir düşünce ama doğruya doğru. :D 3. hakkında hiçbir fikrim yok, olamaz zaten.

Senin yazmış olman benim için yeterli vuralım . sıkıntı yok :)
Kaponen alınma ihtimali olan oyuncular dahilinde bir isim,  ismi de geçiyor olabilir ..
bakalım günler ne getirecek hep beraber göreceğiz.
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2014, 18:07:11 Gönderen: Cem Ağrak »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11204 : 31 Temmuz 2014, 18:32:22 »
Kenan'ın daha iyi pas özelliği ,Goudelock ile Koponen'e verilcek dakikaları paylaşsalar daha iyi bence.

finalndiya ya gayet iyi liderlik yapıyordu.ve finlandiya o turnuvanın en renkli takımlarından biriydi.kenan ın şu aşamada pas özelliği ile koponen in pas özelliğini kıyaslamak büyük hata olur.koponen eğer kontrol onda olursa her şeyi yapabilr.
kalnietis e gelirsek dengesiz bir oyuncu ama yine de beğeniyorum.doğru sistemde mükemmel bir guard a dönüşebilir