Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4966923 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Damir12

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #11655 : 24 Ağustos 2014, 15:25:15 »
Heurtel yerine Koponen daha iyi olmaz mıydı?

Bence transfere hiç gerek yok. Bogdan bizi çeker 1 numarada gecen sen partizanda yaptığı gibi. 2de Hickman, Goudelock, Melih, Can var yani Bogdan bence 1den cok süre alır. Bogdan - Kenan - Berk yeterli bir rotasyon bu. Kenan Sipahi gibi bir potansiyel var ki tartışmaya gerek yok. Berk desen geçen sene Final serisinin ikinci macında gsye karşı arka arkaya cok kritik 3 asist yapıp maça geri tutunmamızı sağlamış bir oyuncu. O düzeyde sorumluluk almış olan üzerine maçı getirmiş sayılabilecek bir oyuncu 3.guard olarak kesinlikle yer bulur.

Ha ama transfer yapılacaksa ne Huertel ne Koponen bize lazım tipte olan oyuncu Kalnietis

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #11656 : 24 Ağustos 2014, 23:26:36 »
Bence transfere hiç gerek yok. Bogdan bizi çeker 1 numarada gecen sen partizanda yaptığı gibi. 2de Hickman, Goudelock, Melih, Can var yani Bogdan bence 1den cok süre alır. Bogdan - Kenan - Berk yeterli bir rotasyon bu. Kenan Sipahi gibi bir potansiyel var ki tartışmaya gerek yok. Berk desen geçen sene Final serisinin ikinci macında gsye karşı arka arkaya cok kritik 3 asist yapıp maça geri tutunmamızı sağlamış bir oyuncu. O düzeyde sorumluluk almış olan üzerine maçı getirmiş sayılabilecek bir oyuncu 3.guard olarak kesinlikle yer bulur.

Ha ama transfer yapılacaksa ne Huertel ne Koponen bize lazım tipte olan oyuncu Kalnietis

Bogdan 1 numarada da süre alabilir tabi ki ama ondan 1 numarada bizi çekmesini beklemeyin bence,Hickman,Kenan ve Berk varken bunu beklemek yanlış olur bence ki,Bogdan daha çok 3 numarada kullanılacaktır diye düşünüyorum.

Damir12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11657 : 25 Ağustos 2014, 04:38:27 »
Bogdan 1 numarada da süre alabilir tabi ki ama ondan 1 numarada bizi çekmesini beklemeyin bence,Hickman,Kenan ve Berk varken bunu beklemek yanlış olur bence ki,Bogdan daha çok 3 numarada kullanılacaktır diye düşünüyorum.

Hickman geçen sene 1 numarada yok denecek kadar az süre aldı. Rice ve Ohayon götürdü orda o işi. Bogdan ise neredeyse sezonun yarısında partizanda 1 numara oynadı. Hickmandan beklemek bunu çok daha yanlış.

Zaten bence Kenan bol bol süre bulacaktır. Kritik anlarda Bogdan direksiyonu alır Bogdan Hickman Emir kısaları ile oynarız. Goudelockta olabilir hatta. 3numara konusunda ise koçun Bjelicaya 3te süre verebileceğini okumuştum daha önce. Veselynın videosuna bakarsak oda belli ki bireysel antremanlarından sonuc alırsa 3e kaydırılabilir. (orjini zaten 3 numaradır veselynin). Ha bunlara hiç gerek kalmadan elimizde bir Serhat Çetin var 3 numarada. Obradovic bu tip adamlardan iyi katkı alır.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #11658 : 25 Ağustos 2014, 05:01:39 »
Drew Goudelock bana Marcus Brown'u hatırlatıyor her şeyi ile.

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #11659 : 26 Ağustos 2014, 13:05:01 »
Hickman geçen sene 1 numarada yok denecek kadar az süre aldı. Rice ve Ohayon götürdü orda o işi. Bogdan ise neredeyse sezonun yarısında partizanda 1 numara oynadı. Hickmandan beklemek bunu çok daha yanlış.

Zaten bence Kenan bol bol süre bulacaktır. Kritik anlarda Bogdan direksiyonu alır Bogdan Hickman Emir kısaları ile oynarız. Goudelockta olabilir hatta. 3numara konusunda ise koçun Bjelicaya 3te süre verebileceğini okumuştum daha önce. Veselynın videosuna bakarsak oda belli ki bireysel antremanlarından sonuc alırsa 3e kaydırılabilir. (orjini zaten 3 numaradır veselynin). Ha bunlara hiç gerek kalmadan elimizde bir Serhat Çetin var 3 numarada. Obradovic bu tip adamlardan iyi katkı alır.
Pesaro'da oyun kurucu oynuyodu Hickman.Bogdan'a göre daha tecrübeli yani oyun kurucu pozisyonunda.Gerçi ben oyun sistemimizde çok büyük değişiklik olacağını sanmıyorum 1 numarada oynayan oyuncuların yine asli görevi oyun kurmaktan ziyade topu getirmek olacaktır,oyuna yine forvetler üzerinden yön vereceğiz.Tam bir oyun kurucumuz olmayacak belki ama 4 tane yarım oyun kurucumuz olacak saha içinde.
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #11660 : 26 Ağustos 2014, 16:01:20 »
O değil de, Egemen'i almayı başarabilirsek 5-6 sene içerisinde çok sağlam 1 ve 4-5 rotasyonumuz olabilir yerli olarak. 2-3 numaralardaysa ciddi bir Efes hakimiyeti söz konusu. Oraya da el atmakta fayda var. Özellikle Furkan'a NBA olmazsa kesin sulanmak lazım.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #11661 : 26 Ağustos 2014, 16:42:53 »
bizim de alttan omer faruk yurtseven geliyor..yabana atmayın...2 sene sonra cıddı oyuncu olacak...

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #11662 : 26 Ağustos 2014, 17:37:35 »
Metecan Edirne Basket'e kiralanmış.
...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #11663 : 26 Ağustos 2014, 18:12:02 »
Onu sayıyorum zaten Yılmaz abi. Ayberk-Egemen-Ömer belki Berkay.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #11664 : 26 Ağustos 2014, 20:14:36 »
Şöyle yerli çekirdeği yakalayabilsek güzel olur.Rakiplerimiz özellikle İspanyol ve Yunanlılar kontenjan konusunda rahat olmalarına rağmen sürükleyicileri yerliler hep ya da yerliler ciddi süre alıyor.Bizde de oyuncu havuzu genişlerse bizim ve diğer ülke takımlarının da böyle bir çekirdek kurması kolaylaşır ve belki de özlediğimiz başarılar daha da kolaylaşır.

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
« Yanıtla #11665 : 26 Ağustos 2014, 20:16:36 »
O değil de, Egemen'i almayı başarabilirsek 5-6 sene içerisinde çok sağlam 1 ve 4-5 rotasyonumuz olabilir yerli olarak. 2-3 numaralardaysa ciddi bir Efes hakimiyeti söz konusu. Oraya da el atmakta fayda var. Özellikle Furkan'a NBA olmazsa kesin sulanmak lazım.
Cedi,Furkan Korkmaz,Okben ve Emircan ile sağlam bir yerli kadroları olabilir ilerde, inşallah Egemen'i kaptırmayız oraya dediğin gibi abi.Acaba Tolga Geçim ilerde nasıl bir oyuncu olacak onu da merak ediyorum,gelişme süreci takip edilip o da kadroya katılabilir belki.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2014, 04:52:02 Gönderen: HakeemOlajuwon »

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #11666 : 26 Ağustos 2014, 21:14:53 »
Cedi,Tayfun Korkmaz,Okben ve Emircan ile sağlam bir yerli kadroları olabilir ilerde, inşallah Egemen'i kaptırmayız oraya dediğin gibi abi.Acaba Tolga Geçim ilerde nasıl bir oyuncu olacak onu da merak ediyorum,gelişme süreci takip edilip o da kadroya katılabilir belki.

Egemen ve Tayfun için dağları yakardım ben gerisi olmasa da olur.

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #11667 : 26 Ağustos 2014, 21:24:01 »
Düzeltme: Tayfun Korkmaz değil Furkan korkmaz 
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimiçi Murat

• Üye
« Yanıtla #11668 : 26 Ağustos 2014, 21:32:03 »
Ben toplam havuzun içinde Tolga Geçimi de görmek isterim.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #11669 : 26 Ağustos 2014, 21:39:47 »
Furkan Korkmaz çok başka oyuncu olacak eğer dağıtmazsa. Öte yandan Tolga Geçim de kuvvetle muhtemel şu kadrolarda olmazsa olmaz görev oyuncusu kontenjanını doldurabilir. O çocukta herşeyden biraz var.