Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4964458 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #14520 : 23 Aralık 2014, 00:05:16 »
mantzaris abartıldığı kadar iyi değil hatta hiç beğenmem

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #14521 : 23 Aralık 2014, 00:08:55 »
bogdan gou ve bjelica'yi yazdim zaten okumadiniz galiba , mesajlari bastan okusaydiniz ne demek istedigimi anlardiniz.
bir spa , bir lojeski , bir printezis, bir sloukas bulmak da zor , ayni gou bogdan bjelica gibi.
darden hunter petway lafa dum duz adamlar , rol oyunculari bunu inkar eden cikmaz herhalde.

Dediğinde sıkıntı yok da benim anlatmak istediğim bu takım çok fazla hafife alınıyor beni rahatsız eden o.Oly gibi takımlar için transfer yapmaktan kolay bir şey yok,takımın ana iskeleti belli sadece yanlarıyla oynuyorlar.Ama biz ise Emir,Bjelica dışında iskeleti tamamen değişen bir takımız,hata yapma şansımız onlara göre daha düşük biz ana parçaları belirlemeye çalışıyoruz.Koçun da anlatmak istediği bu zaten diyor ki bize fark yaratacak adam lazım seneye postalamakla uğraşmayalım ana iskelete koyalım.O yüzden misal şu aşamada Darden falan bizim takımda hiç iş yapacağını düşünmüyorum.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #14522 : 23 Aralık 2014, 00:12:38 »
mantzaris abartıldığı kadar iyi değil hatta hiç beğenmem

O takım için önemli..Bize alalım demiyorum..Organizasyonlarında bir parça mı evet.Onu anlattım sadece
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #14523 : 23 Aralık 2014, 00:16:00 »
Dediğinde sıkıntı yok da benim anlatmak istediğim bu takım çok fazla hafife alınıyor beni rahatsız eden o.Oly gibi takımlar için transfer yapmaktan kolay bir şey yok,takımın ana iskeleti belli sadece yanlarıyla oynuyorlar.Ama biz ise Emir,Bjelica dışında iskeleti tamamen değişen bir takımız,hata yapma şansımız onlara göre daha düşük biz ana parçaları belirlemeye çalışıyoruz.Koçun da anlatmak istediği bu zaten diyor ki bize fark yaratacak adam lazım seneye postalamakla uğraşmayalım ana iskelete koyalım.O yüzden misal şu aşamada Darden falan bizim takımda hiç iş yapacağını düşünmüyorum.

darden eger 6 aylik gelecekse buyursun gelsin ama sen de biliyorsun ki bu imkansiz , 6 ay icin oly'yi birakip gelmez.
ama darden gibi savunmaci 3 numaraya ihtiyac var , emir bu sene gecen senenin bile gerisinde (gecen sene top16'dan bahsediyorum)
sf alip bogdan'i pg'ye devsirmek en mantikli yol suan..biz simdi atiyorum mesela Ryan Broekhoff'u alsak seneye sadece 2 transfer ile f4 adayi takim oluruz.

calathes/delaney - hickman-kenan
bogdan-goudelock
broekhoff-emir
bjelica-vesely
bourousis/tomic/dublijevic- semih

zor mu bunlari yapmak sence ?

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #14524 : 23 Aralık 2014, 00:18:44 »
O takım için önemli..Bize alalım demiyorum..Organizasyonlarında bir parça mı evet.Onu anlattım sadece
dedin diye söylemedim ismini görünce direk yazdım çok sakar bulurum onu abuk sabuk yerde şut atar top kaybeder yüzünde o çaresiz bakış

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #14525 : 23 Aralık 2014, 00:20:14 »
Zor. Şu zor mu sorularına bitiyorum.. Kolaysa gel sen yap.

Binlerce kadro kurarsan bu şekilde.. Transfer pazarlıklarını, diğer olasılıkları biliyor musunuz? Fm oynamıyoruz...

Yaz öncesi sizin istediğinizden bile iyi bir kadro kurulması planlanırken, bir anda işler yolunda gitmedi. Ve bambaşka bir kadro kuruldu.

Yazın da söyledim daha bizle eşleşmeden.. Olympiakos'un hücumdaki yaratıcılık konusunda bizle yarışma şansı yok. Kısa skorer konusunda düşündükleri kadar iyi değil.. Printezis in olmadığı bir uzun rotasyonu ise bence çok büyük sıkıntıları olan bir uzun rotasyondur. Bir kere oyun zekası olarak çok alta düşüyorlar..

« Son Düzenleme: 23 Aralık 2014, 00:23:07 Gönderen: Utkan Şahin »
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #14526 : 23 Aralık 2014, 00:24:15 »
darden eger 6 aylik gelecekse buyursun gelsin ama sen de biliyorsun ki bu imkansiz , 6 ay icin oly'yi birakip gelmez.
ama darden gibi savunmaci 3 numaraya ihtiyac var , emir bu sene gecen senenin bile gerisinde (gecen sene top16'dan bahsediyorum)
sf alip bogdan'i pg'ye devsirmek en mantikli yol suan..biz simdi atiyorum mesela Ryan Broekhoff'u alsak seneye sadece 2 transfer ile f4 adayi takim oluruz.

calathes/delaney - hickman-kenan
bogdan-goudelock
broekhoff-emir
bjelica-vesely
bourousis/tomic/dublijevic- semih

zor mu bunlari yapmak sence ?

Genel anlamda katılıyorum,Emir özellikle berbat ama bu kadar geniş rotasyonlarda büyük problem sonra rolleri belirlemek çok zor oluyor.Misal Calathes gelsin,Broekhoff'a gerek yok ben zaten 9 kişilik rotasyonun yeterli olduğunu düşünüyorum.
Calathes gelsin seneye sadece geriye uzunu değiştirmek kalır,kalanı lüks olur paşa keyfine kalır

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14527 : 23 Aralık 2014, 00:24:26 »
Zor. Şu zor mu sorularına bitiyorum.. Kolaysa gel sen yap.

Binlerce kadro kurarsan bu şekilde.. Transfer pazarlıklarını, diğer olasılıkları biliyor musunuz? Fm oynamıyoruz...

Yazın da söyledim daha bizle eşleşmeden.. Olympiakos'un hücumdaki yaratıcılık konusunda bizle yarışma şansı yok. Kısa skorer konusunda düşündükleri kadar iyi değil.. Printezis in olmadığı bir uzun rotasyonu ise bence çok büyük sıkıntıları olan bir uzun rotasyondur. Bir kere oyun zekası olarak çok alta düşüyorlar..

kardesim normal yazamiyor musun ? ben kalamarina nickli  arkadasa sormustum , sende cevap verdin iyi de ettin ama bu sorulara bitiyorum , fm oynamiyoruz falan ..ben bilmiyor muyum bunlari ? seneye diyorum haa belki dogru degil simdiden konusmak ama fikir yurutuyoruz , calathes serbest kalacak , tomic'in az da olsa gelme ihtimali var , dubljevic'e belki bonservis veririz vs
konusuyoruz muhabbet ediyoruz iste ne var bunda anlamadim , 5 gunde bir sayfa ilerlemesi daha mi iyi
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2014, 00:25:04 Gönderen: emindesouza »

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #14528 : 23 Aralık 2014, 00:37:28 »
kardesim normal yazamiyor musun ? ben kalamarina nickli  arkadasa sormustum , sende cevap verdin iyi de ettin ama bu sorulara bitiyorum , fm oynamiyoruz falan ..ben bilmiyor muyum bunlari ? seneye diyorum haa belki dogru degil simdiden konusmak ama fikir yurutuyoruz , calathes serbest kalacak , tomic'in az da olsa gelme ihtimali var , dubljevic'e belki bonservis veririz vs
konusuyoruz muhabbet ediyoruz iste ne var bunda anlamadim , 5 gunde bir sayfa ilerlemesi daha mi iyi
Normal yazmaktan kastın ne? Senin yaptığın yoruma bende eleştiri getiriyorum. Eleştiri istemiyorsan yazmazsın.. Bir şey yazıyorsan fikirlerini açmak zorundasın.

O zaman bende Chris Paul gelecek. LeBron gelecek diye yazayım. 10 sayfa ilerlesin burada...

Forum olarak hiç bir zaman çok yorum olsun diye bir amacımız olmadı. Olursa bir gün merak etme yaparız.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2014, 00:37:39 Gönderen: Utkan Şahin »
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14529 : 23 Aralık 2014, 00:38:35 »
Normal yazmaktan kastın ne? Senin yaptığın yoruma bende eleştiri getiriyorum. Eleştiri istemiyorsan yazmazsın.. Bir şey yazıyorsan fikirlerini açmak zorundasın.

O zaman bende Chris Paul gelecek. LeBron gelecek diye yazayım. 10 sayfa ilerlesin burada...

Forum olarak hiç bir zaman çok yorum olsun diye bir amacımız olmadı. Olursa bir gün merak etme yaparız.

bu sorulara bitiyorum , kolaysa sen yap, fm oynamiyoruz demek elestiri mi ?

lebron cp3 falan yazarsan ciddiye almazlar seni , ama calathes tomic bourosusis gayet mumkun isimler, onun bununla alakasi yok.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2014, 00:39:51 Gönderen: emindesouza »

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #14530 : 23 Aralık 2014, 00:39:17 »
bu sorulara bitiyorum , kolaysa sen yap, fm oynamiyoruz demek elestiri mi ?
O şekilde yazarsan, bu şekilde eleştiri bulursun. Dediklerini açarsan merak etme uzun uzun eleştiririm..

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14531 : 23 Aralık 2014, 00:42:58 »
O şekilde yazarsan, bu şekilde eleştiri bulursun. Dediklerini açarsan merak etme uzun uzun eleştiririm..

boyle elestiri olmaz , senden once murat kaya bey , kalamarina da katilmadigi noktalari soyledi normal bir dille cevap yazdi..belki arkadasina soylersen normal olur, elestiri olarak kabul eder..samimiyetin olmadigi birine kolaysa sen yap bu sorulara bitiyorum fm oynamiyoruz demek yanlis.

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #14532 : 23 Aralık 2014, 00:46:27 »
boyle elestiri olmaz , senden once murat kaya bey , kalamarina da katilmadigi noktalari soyledi normal bir dille cevap yazdi..belki arkadasina soylersen normal olur, elestiri olarak kabul eder..samimiyetin olmadigi birine kolaysa sen yap bu sorulara bitiyorum fm oynamiyoruz demek yanlis.
Senle samimiyetim olsaydım çok daha fazla sert konuşurdum merak etme.. Zor mu sorularına bitiyorum. Onların yaptıkları beni ilgilendirmez. Ki onların yazdıkları bölümlerde gayet yaptığın analizleri açarak yazmışsın. Benim eleştirdiğim konuda ise yazmamışsın..

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14533 : 23 Aralık 2014, 00:49:17 »
Senle samimiyetim olsaydım çok daha fazla sert konuşurdum merak etme.. Zor mu sorularına bitiyorum. Onların yaptıkları beni ilgilendirmez. Ki onların yazdıkları bölümlerde gayet yaptığın analizleri açarak yazmışsın. Benim eleştirdiğim konuda ise yazmamışsın..

bu uslupla yazan birine internet ortaminda cevap veremiyorum kusura bakma .. bir gun kismet olur yuz yuze konusuruz bunlari , belki yazinca anlasamiyoruz konusunca hall ederiz.

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #14534 : 23 Aralık 2014, 00:52:49 »
bu uslupla yazan birine internet ortaminda cevap veremiyorum kusura bakma .. bir gun kismet olur yuz yuze konusuruz bunlari , belki yazinca anlasamiyoruz konusunca hall ederiz.
Tamamdır. Bende elimden geldiğince bu forumun daha kaliteli yorumlar yapılması için uğraşacam. 5 sayfa sürekli konuşulması için değil..