Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4964223 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #14580 : 23 Aralık 2014, 11:47:25 »
justin carter gs'ye dısarıdan bos oyuncu alacagından pahalıya patlar bence...
cunku birde buy-out odeyecekler...
parasını alamadıgı için takımdan ayrılacakmış. Furkan gittiginde oyuncumuzu ayarttılar diye aglayan GS nin şimdi benzer bi durumun için de bu sefer karsı tarafta yer alması manidar..

biz ilgilenmiyormusuz carter ile
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Çevrimdışı furkanzengin

• Üye
  • Yer: istanbul-sarajevo
« Yanıtla #14581 : 23 Aralık 2014, 11:47:36 »
justin carter gs'ye dısarıdan bos oyuncu alacagından pahalıya patlar bence...
cunku birde buy-out odeyecekler...

oyuncu alacağından dolayı fesh ederse sözleşmeyi buy out ödemiyorsun abi
Naprijed Zmajevi Naprijed Bosno

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #14582 : 23 Aralık 2014, 11:49:44 »
eger oyle birsey varsa biz almıyorsak cok sacma bir durum...carter bizim 3 numaraya uyum saglardı bence..

Çevrimdışı furkanzengin

• Üye
  • Yer: istanbul-sarajevo
« Yanıtla #14583 : 23 Aralık 2014, 11:52:22 »
eger oyle birsey varsa biz almıyorsak cok sacma bir durum...carter bizim 3 numaraya uyum saglardı bence..

bilemiyorum abi yorum yapmayayım. menejerinin ağzını açmayıp GS transfer teklifi yapıp da Uşak kabul etmeyince hemen bu kozu ortaya çıkarması Carter'ın da buna laf etmemesi karakter sorunu gibi geliyor bana.
Naprijed Zmajevi Naprijed Bosno

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14584 : 23 Aralık 2014, 12:07:18 »
Konu açıldığı için müdahil olayım.
Maalesef dün yazılan bazı cevapları gördüm ve üzüldüm. Tabi ki bu forumun bir yönetici kadrosu var ve her türlü tasarruf kendilerine aittir. Beğenip beğenmemek bizlere düşmez. Beğenen girer, beğenmeyen girmez.

Fikir belirtmek adına; Herhangi bir konuyu uzatmak forumun enerjisini düşürüyor. Her insanın kendisine göre bir doğrusu ve bakış açısı vardır. Belli çizgiler geçilmedikten sonra (küfür, hakaret... gibi) ufak tefek şeyleri idare etmek lazım. Yıkmak, dökmek, yok etmek kolaydır. Zor olan anlayış, sabır ve hoşgörüdür.  İşin kolayına kaçan yeterince kişi varken, en azından bizler zor olanı yapmaya çalışsak diyorum.

Ha, bir üye ille de uzaklaştırılması gerekiyorsa, çok fazla polemiğe girmeden bunu yapmak en iyisi.

Nacizane.
Değerli güzel abim , herkesin fikri önemlidir hele ki bizlerden büyük ve senin gibi kaliteli abilerimizin her türlü nasihatlaını mutlaka dinler ve öz eleştiri yaparız ki yapacağız. tüm forum admin/moderatör dostlarım adına varsa hatamız herkesten özür diliyorum. kırdıklarımız rahatsız ettiklerimiz saygısızlık ettiklerimiz de olduysa haklarını helal etsin.
basit mevzular için kalp kırmaya gerek yok hep bu felsefe de yaşadım .
aralık ayının gerginliği hepimize yansıdı sanırım.. :( 8)
saygılar ve selamlar. 

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #14585 : 23 Aralık 2014, 12:16:52 »
eminsin yani f4 yapacağından takımın
BELKI DE yazıyor orada nal gibi Allah Aşkına artık laf Söylemek için konuşmayın yani emin değilim o ihtimali görüyorum umuyorum . He şöyle birşey var tek şeyden eminim şu anki durumlara bakarak söylüyorum bunu gs Top 16da elenecek.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #14586 : 23 Aralık 2014, 12:25:52 »
He ayrıca ben bu Castin Kartır efendiyi izlemedim diye hatırlıyorum o yüzden net bi yorumda bulunamam ama sizin söylediklerinize göre 3 numara için bizim için iyi bir takviye olur hem de bedavaya sadece 6 aylık Parasını vererek. E madem böyle bir durum var Galatasaray kendini satacak parasızlıktan onlar 100 veriyorsa 150 verip alalım zaten fZlasını veremezler . Bu Adamı alırız rotasyonumuzu genişletip rahatlatırız sonra da makul ücrete iyi bir oyun kurucu bulursak onunla da imzalarız ve çok para saçmadan iki eksiğinizi gidermiş oluruz ve umarım bununla birlikte grupta 2. Olup Pana Maccabi Tarzı bi takımla eşleşip Final Four şansımızı arttırırız

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #14587 : 23 Aralık 2014, 13:04:22 »
...
saygılar ve selamlar.

Basit mevzular için kalp kırmaya gerek yok felsefene tamamen katılıyorum. Dünyada o kadar sıkıntı varken gerçekten üften püften konuları kendimize sıkıntı yapıyoruz, değmez.

Transfer konusuna dönecek olursak; Tabi ki herkesin bir beklentisi var. Beklentinin özü: F4.  Fenerbahçe'ye gönül vermiş insanların böyle bir beklentiye girmesi doğal. Ama şu unutulmamalı ki, başımızda son derece yeterli bir teknik ekip var. Obradoviç, geçen gün yapılan tv programında bir veya 2 takviye düşünüyoruz demiş. Yapılacak transferde ilk beklenti, takıma katkı verebilecek yapıda birisinin olması lazım diyor.

Bekleyip görelim. Ben şahsen son derece rahatım.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #14588 : 23 Aralık 2014, 13:31:57 »
Ya Galatasaray 100 veriyorsa bizimkiler 75 verip anlaşır o konuda sıkıntı yok.Hem daha iyi kulübüz hem de maaşlar günü gününe yatıyor.Sorun ilgilenip ilgilenmememiz.Ryan Broekhoffu 3 numara için önümüzdeki sene çok tutsam da Justin Carter denenmeli,bakarsınız tutar.7. 8.adam olarak kalır bizde benchten gelip direnç katan eleman olarak.

Justin Carter boy olarak oversize 3 numaralar ile eşleşmesi zor görülüyor ama her şey boy değil,savunmayı yukarı çekeceğini düşünüyorum.Hickman-Bogdan-Carter-Vesely-Semih gibi beşle rakipleri çok boğarız.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14589 : 23 Aralık 2014, 13:33:15 »
Basit mevzular için kalp kırmaya gerek yok felsefene tamamen katılıyorum. Dünyada o kadar sıkıntı varken gerçekten üften püften konuları kendimize sıkıntı yapıyoruz, değmez.

Transfer konusuna dönecek olursak; Tabi ki herkesin bir beklentisi var. Beklentinin özü: F4.  Fenerbahçe'ye gönül vermiş insanların böyle bir beklentiye girmesi doğal. Ama şu unutulmamalı ki, başımızda son derece yeterli bir teknik ekip var. Obradoviç, geçen gün yapılan tv programında bir veya 2 takviye düşünüyoruz demiş. Yapılacak transferde ilk beklenti, takıma katkı verebilecek yapıda birisinin olması lazım diyor.

Bekleyip görelim. Ben şahsen son derece rahatım.
aynen abim...
şahsi fikrimi söyleyim.
CAlathes FA olmazsa ( süre almamasına rağmen fa olması çok çok zor duruyor )  transfer yapabileceğimizi düşünmüyorum. eldeki mevcut bütçe ve istenilen oyuncular düşünüldüğü zaman mantıklı durmuyor.
ben takıma hocaya sonuna kadar güveniyorum. gönlüm 1 kısa takviyesi yapılmasını çok ister ama imkanlarda bu ise bende kendimi yırtmam açıkcası.
daha çok mücade edecekler değerli oyuncu arkadaşlar top 16 seviyesi daha zor ama bizde istim üzerindeyiz
ALlah yardımcımız olsun
ama özetle bizden cacık olmaz değerli abim ;) :)

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #14590 : 23 Aralık 2014, 14:06:55 »
ben diyorum...diot!a razıyım...
piyasada oyuncu yok pek cunku...gonul ister ki cok paramız olsa da t.rice'i alsak..
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2014, 14:07:23 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #14591 : 23 Aralık 2014, 14:09:48 »
Değerli güzel abim , herkesin fikri önemlidir hele ki bizlerden büyük ve senin gibi kaliteli abilerimizin her türlü nasihatlaını mutlaka dinler ve öz eleştiri yaparız ki yapacağız. tüm forum admin/moderatör dostlarım adına varsa hatamız herkesten özür diliyorum. kırdıklarımız rahatsız ettiklerimiz saygısızlık ettiklerimiz de olduysa haklarını helal etsin.
saygılar ve selamlar.

Cem abi seni daha yeni tanımama hem de sanal ortamdan tanımama rağmen büyük saygım var , gördüğüm kadarıyla hep saygılı düzgün cevaplar veriyorsun yaşı küçük ya da büyük olsun farketmez.
şimdi bir soru soracağım sakın şikayet olarak algılama , diyelim başka bir foruma üye oldun , transfer konusunda fikrini yazdın , çok istediğin bir isim var önümüzdeki sene çok yüksek ihtimal serbest kalacak ve o oyuncu ile ciddi şekilde ilgilendiğimiz de aşikar , ve o forumdakı başka bir üyeye bu kadroyu kurmak zor mu diye yazıp o arkadaşın fikrini öğrenmek istedin,  sonra başka biri "bu sorulara bitiyorum , kolaysa sen yap transferi , fm oynamıyoruz" falan yazsa nasıl karşılarsın samimi soruyorum ?

genel olarak yazıyorum , ister samimi bulun isterse de inanmayın ama benim başından beri forumda gerginlik çıkarmak gibi bir amacım hiç olmadı , daha önce olan olaylarda da dün de ...herşeye verilecek cevabım var , isteyen sora bilir. (cem abi bu son kısım sana değil genel yazdım)

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #14592 : 23 Aralık 2014, 14:23:13 »
6 ay sonra net bağlantın geldi nesen yerinde dimi ?

Yerinde abi yerinde, bir ara görüşelim ya :) Bir yemek yiyemedik 1 senedir :D

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #14593 : 23 Aralık 2014, 15:48:09 »
Yerinde abi yerinde, bir ara görüşelim ya :) Bir yemek yiyemedik 1 senedir :D

Cem Ağrak'ın mIrc zamanından yemek randevusu verip görüşmediği adamlar var Cem
az sabır
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #14594 : 23 Aralık 2014, 15:57:46 »
Cem Ağrak'ın mIrc zamanından yemek randevusu verip görüşmediği adamlar var Cem
az sabır

mIrc zamanındaki randevuların %70-80 i zaten yalandır normal yani :D eskilerden kim kaldı beee :D