Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4969595 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #18870 : 26 Ağustos 2015, 15:08:27 »
Emirin sozlesmesi koc geldikten sonra aralik ayinda uzatilmamismiydi.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
« Yanıtla #18871 : 26 Ağustos 2015, 15:26:26 »
Yunus Aydın'ın haberi bomba sanırım. Zaten biz bu adama 1 milyon €'dan 4 yıllık yeni sözleşme önerdik. Ömer Onan kendisi açıkladı. Emir 1M'luk teklif dururken 800K'ya iniyor ve koç onu istemiyor. Mantıklı hiçbir açıklaması yok.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #18872 : 26 Ağustos 2015, 15:46:02 »
yerli rotasyonu için başka adam bence boşuna bakmayalım

Dixon
Melih
kenan - durumu hala belli değil
Berk
Egehan
Ercan
Barış
Ömer

bunlar ile sezona gireceğiz..

Çok yanlış bir yapılanmaya gidildi. Yabancılar bugün var, yarın yok. Kemiği yerliler oluşturur.
Oğuz'u, Semih'i istemiyoruz da yerlerine gelecek tonla oyuncu varda mı istemiyoruz.
Oğuz gitti yerine Hersek geldi. Gülsem mi napsam anlamadım.
Emir'in gitmesi de hata. Şu yerli rotasyonunu görünce Allah yabancılara sakatlık vermesin diyorum.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18873 : 26 Ağustos 2015, 15:51:29 »
Çok yanlış bir yapılanmaya gidildi. Yabancılar bugün var, yarın yok. Kemiği yerliler oluşturur.
Oğuz'u, Semih'i istemiyoruz da yerlerine gelecek tonla oyuncu varda mı istemiyoruz.
Oğuz gitti yerine Hersek geldi. Gülsem mi napsam anlamadım.
Emir'in gitmesi de hata. Şu yerli rotasyonunu görünce Allah yabancılara sakatlık vermesin diyorum.

Yerli kemik iskelet ile avrupada başarılı olmak imkansız.
6 yabanı kuralında yerli iskelet olmasını ben doğru bulmuyorum çünkü bi boka yaramıyorlar.
Barış Oğuz'un 500 bin usd verecek olan hali , aynı katkısızlığı o verecek , oğuz a küfür etmiyeceğiz Barış'a edeceğiz bu açıdan bak mevzuya..
dixon Emir den 3 kat daha fazla katkı verir..

Allah kimseye sakatlık vermesin tabiki :)

Edit : bizde biliyorsun Obradoviç sahaya sıçsa '' ulan ne güzel sıçtı ne adam '' deriz anlayışı var biraz ..
o yüzden beni hoş karşıla değerli dostum
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2015, 15:59:06 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #18874 : 26 Ağustos 2015, 16:26:38 »
6 yabanı kuralında yerli iskelet olmasını ben doğru bulmuyorum çünkü bi boka yaramıyorlar.
Barış Oğuz'un 500 bin usd verecek olan hali , aynı katkısızlığı o verecek , oğuz a küfür etmiyeceğiz Barış'a edeceğiz bu açıdan bak mevzuya..

Edit : bizde biliyorsun Obradoviç sahaya sıçsa '' ulan ne güzel sıçtı ne adam '' deriz anlayışı var biraz ..
abi sende barışa sövmeye hazır kıta bekliyosun :((
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #18875 : 26 Ağustos 2015, 16:37:25 »

Avrupa için değil ki dediğim, ligde ne yapacağız?
Avrupa'da geçen sene de yabancı hakkımızı tam kullanmadığımız için eleştirmiştim ben. 8 yabancı kullanmak doğru.
Valla Barış Oğuz'un tek kolu olamaz dostum. Milli takımda da görüyoruz.
Yok işte alternatif. Furkan'ı Ömer'i getiremeyeceğimize göre Oğuz ve Semih'ten en az birisi kalmalıydı.
Bizim taraftar duygusal. Ohh ohh iyiki gittiler diyoruz da upgrade ediyorsan gönderirsin ağzımı açmazdım inan ama öyle bir yerli oyuncu piyasası yok ülkede.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #18876 : 26 Ağustos 2015, 17:06:26 »
Semih, Oğuz, Emir, Serhat....Giden yerlilerin tamamı beğendiğim oyunculardı.Şu dörtlünün üzerine 6 iyi seçilmiş yabancı koy, şampiyonluğa oynar ligde.

Yabancı-Yabancı
Yabancı-Emir
Yabancı-Serhat
Yabancı-Yabancı
Semih-Oğuz

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18877 : 26 Ağustos 2015, 17:31:21 »
Dixon - Kenan
Sloukas - Melih
Bogdan - Kalinic
Datome - Barış
Vesely - Udoh

Ağırlıklı olarak kısa beşle ve bu 10 kişilik rotasyonla bence ligi kotarırız. Ligde Bogdan'ı üçte ve Kalinic'i daha çok dörtte (bu daha az Barış demek) rahatlıkla idare ederiz. Tabi Kenan'ın kalması şart zira Berk şu anki haliyle orayı dolduramaz gibi gözüküyor.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #18878 : 26 Ağustos 2015, 17:35:18 »
Cedi gibi bir yerlimiz olsaa çok rahatlardıkk.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #18879 : 26 Ağustos 2015, 17:44:18 »
Berk, Kenan'dan daha ileride şu anda. Kenan'ın kiralık gitmesi gerek.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #18880 : 26 Ağustos 2015, 17:50:01 »
Fenerbahçe'nin eski Şube Direktörü Nedim Karakaş, Emir Preldzic'in Darüşşafaka Doğuş'a transferiyle ilgili olarak, "Fenerbahçe çok iyi bir Fenerbahçeli'yi kaybetti." dedi.

Preldzic'in çok terbiyeli ve sorunsuz bir oyuncu olduğunu belirten Karakaş şunları söyledi
"Bir sezon sonunda Türkiye'deki kulüplerden birinden Fenerbahçe'den aldığının iki katı teklif yapılmıştı. Emir bir önceki sezonunki rakamın altına imza atmayı kabul etti. Oynadığı süre içinde pozitif davranışları ile Fenerbahçeliler'in kalbini kazandı. Milli takımda da yüreğini ortaya koyarak oynadı ve maçlar kazandırdı. Fenerbahçe'den ayrılmasına çok üzüldüm. Ayrılışındaki ana nedenin para olmadığından eminim. Spor yaşamı boyunca başarılarının devamlı olmasını dilerim."

terbiyeli ve sorunsuzmuşşmuşş..sporcuu zaten öyle olmak zorundaa..adamı övmek için abuk subuk şeyler söylemiş..

Hahahaha  :D :D :D Ah Nedim amca ah..

Bozacının şahidi şıracı. İyi ki kurtuldu kulüp sizin gibilerden.

Çok iyi Fenerbahçeliymiş. Sen de öylesin değil mi?

Yesinler sizi.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18881 : 26 Ağustos 2015, 18:01:05 »

Berk, Kenan'dan daha ileride şu anda. Kenan'ın kiralık gitmesi gerek.

Berk'i kendi altyapımızın ürünü diye fazla abartıyoruz. Kendi yaşıtları arasında bile çok etkili değil, U19 Dünya Şampiyonasını tek üçlük sokamadan tamamladı. İstatiksel anlamda da varlık gösteremedi. Berk Kenan'dan önde demek büyük haksızlık olur.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #18882 : 26 Ağustos 2015, 18:53:35 »
Berk'i kendi altyapımızın ürünü diye fazla abartıyoruz. Kendi yaşıtları arasında bile çok etkili değil, U19 Dünya Şampiyonasını tek üçlük sokamadan tamamladı. İstatiksel anlamda da varlık gösteremedi. Berk Kenan'dan önde demek büyük haksızlık olur.

Neye göre haksızlık olur? Ben de PG'tım, az çok anlarım. Ballhandlingde Berk önde, driveda Berk önce, pas vizyonunda Berk önde, hızda Berk önde, layupta Berk önde. Kenan'ın tek önde olduğu yer topa baskı, o da fiziğinden dolayı. İkisin de şutu kötü, zerre ilerleme yok.

Berk net bir şekilde Kenan'ın önünde. Hem Tofaş'tayken hem de Fenerbahçe'deyken ligde bol bol oynayıp bir gr ilerleyememek de ayrı başarı. Top taşıma işini Emri de yapıyordu. Sırf savunma yapsın diyecekse Göksenin'i alırdık. Bu mudur yani şimdi?

Bizim evladımız diye yerli oyunculara yıllardır gereksiz paralar bayılmaktan bıktım. Yok öyle bir dünya. Sırf bu yüzden potansiyelimize ihanet ediyoruz.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #18883 : 26 Ağustos 2015, 19:33:42 »
daçka oğuzu almıştı emiri de alarak bize kıyak mı yaptı? bu işi bilmiyorlarmı? ben bilmediklerini düşünmüyorum.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #18884 : 26 Ağustos 2015, 19:35:23 »
benim elimde olsa kiraladığımız oyuncuları türkiyedeki takımlara değil sırbistan, yunanistan ve litvanya gibi üşkelere gönderirdim bunun için birçok sebep mevcut.