Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1267607 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #30 : 23 Aralık 2013, 14:48:38 »
Bugün yapılacağı söylenen toplantı oldu mu?

top16ya kadar nasıl bir hareket olacak acaba?
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : 23 Aralık 2013, 16:32:15 »
Bugün yapılacağı söylenen toplantı oldu mu?

top16ya kadar nasıl bir hareket olacak acaba?

çok bi zamanda yok , 2 3 ocak yani 10 gün sonra maçlar başlıyor.
ben transfer beklemiyorum belki rotasyonda değişikler olabilir
Berk konusunda seninle hem fikirim en azından ligde süre vermek lazım savunması ile takıma direnç katar.

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #32 : 23 Aralık 2013, 18:56:30 »
Cidden Berke karsi agir haksizlik yapildi bu ruhsuzlardan bin kat daha agresif savunmasi olan birisydi ne diye veto etti Obra anlamadim.
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #33 : 24 Aralık 2013, 18:01:08 »
Erkek Basketbol Takımımız Fenerbahçe Ülker’in başarılı oyuncusu Emir Preldzic’in bu sezon sonunda bitecek sözleşmesi 3 yıl uzatıldı.

2007-08 sezonunda renklerimize bağlanan, Fenerbahçe Ülker ile ligde ve Avrupa’da sayısız başarılar yaşayan Emir, 2016-17 sezon sonuna kadar Fenerbahçe Ülker’de!

Emir Preldzic’e; bu sezon Euroleague’de grup lideri olarak TOP 16’ya çıkan, ligde tek hedefi zirve olan Erkek Basketbol Takımımız Fenerbahçe Ülker’de sonsuz başarılar dileriz.

Fenerbahçe Spor Kulübü
yanlış yere yazmışsam silemedim :)
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2013, 18:07:46 Gönderen: fırat80 »
(   FENERBAHÇE  )

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : 24 Aralık 2013, 18:08:55 »
Erkek Basketbol Takımımız Fenerbahçe Ülker’in başarılı oyuncusu Emir Preldzic’in bu sezon sonunda bitecek sözleşmesi 3 yıl uzatıldı.

2007-08 sezonunda renklerimize bağlanan, Fenerbahçe Ülker ile ligde ve Avrupa’da sayısız başarılar yaşayan Emir, 2016-17 sezon sonuna kadar Fenerbahçe Ülker’de!

Emir Preldzic’e; bu sezon Euroleague’de grup lideri olarak TOP 16’ya çıkan, ligde tek hedefi zirve olan Erkek Basketbol Takımımız Fenerbahçe Ülker’de sonsuz başarılar dileriz.

Fenerbahçe Spor Kulübü
yanlış yere yazmışsam silemedim :)

problem yok dursun :)

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #35 : 24 Aralık 2013, 19:10:13 »
Cidden Berke karsi agir haksizlik yapildi bu ruhsuzlardan bin kat daha agresif savunmasi olan birisydi ne diye veto etti Obra anlamadim.

Ruhsuz derken???
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #36 : 24 Aralık 2013, 21:26:28 »
Transfer haberleri başlığına İsmail Şenol'un üniversitedeki söyleşisinde neler dediğini yazmıştım. Burayada takımla ilgili verdiği genel bilgilerden bahsedip bu söyleşi meselesini de kapatmış olayım.

Bogdanovic ile ilgili bir soru sorulmuştu. "Son haftalardaki form düşüklüğü" ile ilgili. O da Top 16 öncesi bu tarz fiziksel düşüşlerin doğal olduğunu TOP 16 serisinde yaşanacağına maçlar başlamadan önce atlatılmasının bir olumsuzluk değil aksine bir avantaj olduğunu söyledi. Takım şu anda tamamen kuvvetlenme antrenmanları yapıyormuş. Top 16 serisinin ilk 2-3 haftasında takımın performansında inişli çıkışlı görüntüleri sıkça göreceğimizi söyledi. Tam hazır olarak Ocak ortasından sonra sezon başındaki performansı yakalayıp bununda üstüne çıkmış bir Fenerbahçe Ülker izleyebiliriz dedi. Ligde ve Euroleague'in son haftalarındaki istikrarsızlığı yapılan kuvvet antrenmanlarına bağladı.

Maç yayınlarıyla ilgili bir soru sordum ve "Sıra ne zaman Fenerbahçe Ülker'e gelecek?" dedim. Bu soruma da açık yüreklilikle cevap verdi. Bu sezon başı yapılan Euroleague yayın hakları sözleşmesi gereği haftalık yayın programı seçilirken ilk olarak D-Smart'ın yayın seçme hakkına sahip olduğunu ve onlarında daha çok izlendiği için Fenerbahçe Ülker'i ilk seçtiklerini söyledi. Sezon başında gs'nin maçlarının açık yayınlanmasıyla ilgili çok şikayet gelince anlaşmada bir değişiklik yapıp ikinci sıradan seçme hakkına sahip olan NTVSPOR'a sadece Efes'in maçlarını yayınlayıp Fenerbahçe ve gs'nin D-Smart'ta yayınlanmasına karar verildiğini söyledi. Bu sezon Fenerbahçe Ülker'in ve gs'nin geri kalan maçlarının tamamı Smart'tan yayınlanacakmış. Ancak bu anlaşma sadece bu sezon içinmiş. Sezon sonunda sözleşmenin biteceğini ve yayın haklarını hangi kuruluşun alacağının henüz belli olmadığını belirtip, ülkemizde basketbolun sanıldığından çok daha düşük reytingler aldığını ve bu nedenle reklam ile gelen paranın azalarak, kanalların gelirlerini aşağı çektiğini belirtip, ileride ne yazık ki hiçbir spor müsabakasının açık kanalda yayınlanmama ihtimalinin çok yüksek olduğuna değindi.

Ayrıca kulüp yayın hakkı geliri olarak, maçların şifreli kanaldan yayınlanmasından dolayı daha fazla para alıyormuş ve bu durumdan rahatsız değillermiş. Geçtiğimiz aylarda Nedim Karakaş şikayetçi olmuştu ancak İsmail Şenol'un böyle söyleyip, Kaan Kural'ın da onaylaması kafamda soru işareti oluşturdu. Ya Nedim Karakaş taraftarın gözünü boyamak için yalan konuşmalar yapıyor ya da sözüne güvendiğim iki yorumcu da kendilerini aklamak için yalan konuşuyor. Çözemedim.. :S
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2013, 22:17:45 Gönderen: Tolga Gümüş »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : 24 Aralık 2013, 21:30:29 »
tolga paylaşımlar için teşekkürler...

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #38 : 24 Aralık 2013, 21:34:27 »
tolga paylaşımlar için teşekkürler...

Ne demek abi. Bir şeyler öğrendikçe paylaşmak insanı mutlu ediyor.

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : 24 Aralık 2013, 22:12:54 »
Zat-ı muhterem'in günahını almayayım ama Nedim Bey'in yalan söylemiş olma ihtimali bana birazcık daha yüksek geldi.

Çevrimdışı iscilveger

• Üye
« Yanıtla #40 : 24 Aralık 2013, 23:40:48 »
Zat-ı muhterem'in günahını almayayım ama Nedim Bey'in yalan söylemiş olma ihtimali bana birazcık daha yüksek geldi.
;D ;D ;D Valla ne yalan söyleyeyim bencede

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #41 : 25 Aralık 2013, 17:05:55 »
Ahmet Özokur'un twitterdan Oğuz Savaş'ın takımla çalışmalara başladığı duyurdu.

BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : 27 Aralık 2013, 21:42:29 »
Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama şöyle bir röportaj buldum.

Video-intervista esclusiva: DailyBasket intervista Bo McCalebb, playmaker del Fenerbahce Istanbul

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #43 : 28 Aralık 2013, 09:45:59 »
Koç, Pazartesi 20:00 Ntvspor'da olacakmış.

Allahsızlar bunu da şifreli yayınlasanıza diye bağırasım var içime atıyorum.

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #44 : 29 Aralık 2013, 00:57:50 »
Fenerbahçe'nin maçlarının tamamı şifreliden yayınlanacak demek. Gün gelir devran döner.