Gönderen Konu: Fenerbahçe Ülker'in Şampiyonluk Hikayesi  (Okunma sayısı 340892 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Salon şu anda boşmuş...

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
son anda gelmeye karar verip trafige takılırlarsa ne olacak? hoho..21.20'de gelirlerse yani...

hiçbirşey değişmeyecek :)

Çevrimdışı hercumerc

• Üye
  • Yer: Tampa,FL
ya gercekten aklim almiyor. ne oldu simdi? sampiyonluk icin sahaya ciksan kazanma sansin vardi kendi elinle en buyuk rakibine verdin kupayi. hakikaten bazen hamaset yapmaya baslayinca insanlar makul dusunemiyorlar. tabi isin altinda baska bir varsa o ayri ama su gorundugu kadariyla cok sacma bir is yapti galatasaray.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
ben halen bu adamlara güvenmiyorum .. gözlerim ile sahada görmeden ve sizlerden de aynı şeyleri gördüğümüze dair onay almadan kesinlikle inanmam ve sevinmem..

o yüzden beklemeye devam...

Bunların nesine inanacaksın ki Cem, al benden de o kadar :)

Çevrimdışı SARI KANARYA

• Üye
  • Yer: İZMİR
Bizim yönetim yapılan savaşta başarılıydı demek için yapması gereken ama yapmadıkları hamleler için vasat bir oyun sergiledi demek bence yanlış sayılmaz.Düşene vurulmaz ama düşen gs olursa tekmele tekmeleyebildiğin kadar.Cemal nalga hadisesini hiç kullanmamamız garibime gitti.Bu kadar çıkıyoruz çıkmıyoruz sözlerinden sonra çıkıpta hakem katliamına uğrayıp kupayı kendi evinde onlara kaptırırsan maçtan sonra ne kadar konuşursan konuş nafile.Ben bu süreçte daha saldırgan olmalarını beklerdim.Onlar savaş istediler ama fenerbahçenin zaten savaşta olduğunu düşünemediler.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Kaldi 1saat 30 dakika

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
rakip gs olunca yerde tekmelemek değil üstüne bir de kızgın yağ dökmek gerekir.... Aynı durumda biz olsak neler yaparlardı...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
Cem maçı seyretmeye karar verdim....Siftah yapacağım

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
arkadaşlar benim forum takipçiliğim yoktur ama şu makarayı size göstermeden rahat edemedim:

« Son Düzenleme: 19 Haziran 2014, 20:05:57 Gönderen: Okan Y. »
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı SARI KANARYA

• Üye
  • Yer: İZMİR
Ömer koçsan trtsporda modaretörlük mü yapıyor?

Çevrimdışı klasik cubuklu

• Üye

Ömer koçsan trtsporda modaretörlük mü yapıyor?

Yanilmiyorsam sene basindan beri var o program

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
ben de şaşırdım izliyorum
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
saat 21:15 te açıklama yapıp galatasarayın en ağır şekilde cezalandırılması gerektiği söylenip bu cezalandırmanın takipçisi olacağımızın açıklanması yapılımalıdır.

ergin ataman için 5. maçta mahmut uslu ile nerede karşılaşığ ta bahsettiği olayın yaşandığı aynı maçtan sonra basın toplantısında alenen ettiği küfür, bütün maç sonlarında yaptığı konuşmalar ve can güvenliğimiz tehlikede sözünün üstünde durulup milli takım antrönörlüğünü kabul etmediğimizi bu görevinden alınmasını beklediğimiz belirtilmelidir.

önümüzdeki günlerde de bu iş kesinlikle peşi bırakılmamalı, oldu bittiye getirilmesine izin verilmemelidir

ama nerde bizde yönetim .konuşması gerektiğinde konuşmayan, konuşmaması gerektiğinde konuşan, akılcı bir üslup kullanan, derdini anlatabilen bir yönetim maalesef yok

Çevrimdışı klasik cubuklu

• Üye

Aynen hatta İlker Üçerde vardı yanlış hatırlamıyorsam

Evet o da var

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
saat 21:15 te açıklama yapıp galatasarayın en ağır şekilde cezalandırılması gerektiği söylenip bu cezalandırmanın takipçisi olacağımızın açıklanması yapılımalıdır.

ergin ataman için 5. maçta mahmut uslu ile nerede karşılaşığ ta bahsettiği olayın yaşandığı aynı maçtan sonra basın toplantısında alenen ettiği küfür, bütün maç sonlarında yaptığı konuşmalar ve can güvenliğimiz tehlikede sözünün üstünde durulup milli takım antrönörlüğünü kabul etmediğimizi bu görevinden alınmasını beklediğimiz belirtilmelidir.

önümüzdeki günlerde de bu iş kesinlikle peşi bırakılmamalı, oldu bittiye getirilmesine izin verilmemelidir

ama nerde bizde yönetim .konuşması gerektiğinde konuşmayan, konuşmaması gerektiğinde konuşan, akılcı bir üslup kullanan, derdini anlatabilen bir yönetim maalesef yok

Aynen ben de böyle düşünüyorum. Altta kalmayıp karşı atağa geçilmeli. Turgay Demirel'in gsli kimliğine tekrar atıfta bulunulup en ağır cezayı vermesi istenmeli. Euroleague için de avrupaya alınmamaları için gerekli takibi yapacağımız söylenmeli. Ergin Ataman denen karaktersiz de görevden alınmadığı müddetçe oyuncu göndermeyi düşünmüyoruz denmeli.
Burada nabzı düşürelim, susalım denirse hata olur. Önümüzdeki günlerde onlar konuşmaya devam edecekler çünkü.