Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (2014-15)  (Okunma sayısı 117937 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (2014-15)
« Yanıtla #270 : 10 Aralık 2014, 23:13:31 »
Inşallah yine Printezis'in son saniyesindeki gibi hazin bir son yaşarsın Cska.

Zaten dengeleti bozacak paralar harcıyorlar, birde ak47 dönerse tek umudumuz Oly'nin yaptığı türden bir mucize beklemek. :(
...

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #271 : 11 Aralık 2014, 00:22:06 »
Beter ol Cincin..ama su ak47 olayini sevmedim..bu ökkeş itoudis iyi para harcatiyor.ama sonu kupa olmazsa kariyeri biter..umarim obra dersini verir f4 de sunlarin..

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #272 : 11 Aralık 2014, 09:12:02 »
Beter ol Cincin..ama su ak47 olayini sevmedim..bu ökkeş itoudis iyi para harcatiyor.ama sonu kupa olmazsa kariyeri biter..umarim obra dersini verir f4 de sunlarin..

hayın İToudis :)

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #273 : 11 Aralık 2014, 09:17:16 »
Babasinida hic sevmezdim bu sut oglanin...
Hain evlat ökkeş itoudis...:)

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #274 : 12 Aralık 2014, 18:51:53 »
Arkadaş Kazan-Zalgiris maçında fena stres yaptım ya,en fanatik Kazan taraftarları şu an benim Kazan'ı tuttuğum gibi tutmuyordur.İlk yarıyı 2 sayı önde kapattı Zalgiris.

İlk yarıda işler bizim istediğimiz gitmedi,açıkçası bizde bu şans varken Zalgiris bugün kazanır,üstüne bir de akşam Alba Berlin kaybeder.

Yalnız 2 takımda da hakikaten çok özel 1'er oyuncu var,James Anderson ve Langford.Anderson sene sonu büyük bir transfer yapacak bence,onu o takımda tutmak çok zor.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #275 : 12 Aralık 2014, 19:38:47 »
Kazan 13 sayıyla yendi Zalgiris'i,müthiş oldu bu iş,Kazan karşı gruba gitti,Zalgiris de bizim gruba geldi.1 saat sonra da Alba Berlinliyiz :)

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #276 : 12 Aralık 2014, 22:45:00 »
Efes-Nizhny maçını anlatan Murat Kosova iki basit matematik işlemini yapmaktan aciz, önce maçın ilk yarısında Nizhny'nin hiç bir şansı olmadığını iddia etti, ikinci yarıda bu kez şansları mucizelere kaldı falan dedi, oysa ki Nizhny iki maçı kazanırsa diğer maça bakılmaksızın gruptan çıkıyor.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #277 : 12 Aralık 2014, 22:49:28 »
Nizhny İstanbul'da Efes'i yendi,

Bu sonuçla son hafta Kazan deplasmanda Nizhny'yi yenerse Zalgiris kendi maçına bakmaksızın dördüncü oluyor,
Eğer Nizhny kendi sahasında Kazan'ı yener ve Zalgiris de Sassari'yi yenerse üçlü averajda Zalgiris üçüncü Nizhny dördüncü oluyor.
Nizhny Kazan'ı yener ve Zalgiris Sassari'ye yenilirse bu durumda Nizhny üçüncü Kazan dördüncü oluyor.

Real-Efes maçı ise liderlik maçı olacak.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #278 : 12 Aralık 2014, 22:55:31 »
Gerizekalı Efes kaybetti,ben kesin Efes yener diye Kazan öbür gruba,Zalgirisi bizim gruba demiştim ama şimdi işler değişti.Ama sevinebileceğimiz olay şu ki hiçbir şartta Kazan bizim gruba gelmeyecek,ya elenecekler ya da 3. olup karşı gruba gidecekler.Tabi bu sefer de Zalgiris'in haftaya kesinlikle Sassari'yi yeneceğini düşünürek yazıyorum bunları,yenerler de.Nizhny-Kazan maçı haftaya çok önemli,Kazan kazanırsa onlar diğer gruba Zalgiris bizim gruba gelecek,Nizhny kazanırsa Kazan Eurocup'a gidip Zalgiris öbür gruba Nizhny bizim gruba gelecek,aslında çok iyi oldu Efes'in kaybetmesi bugün,Zalgiris yerine Nizhny bizim gruba gelse daha iyi olur hatta.Hatta diğer bir açıdan da düşünüp Kazan elense ve Eurocup'a gitse Gs'nin elenip Eurocup'a gitmesi halinde daha da iyi olur :)

Tabi dediğim gibi bütün hesapları Zalgiris'in haftaya kesinlikle kazanacağını düşündüğüm için yazdım.Olur da hem Kazan yenilip hem Zalgiris yenilirse bu sefer de Kazan bizim gruba gelir ama bu ihtimal %1 bile değil bana göre.Ama tabi böyle birşey olup üstüne Real Madrid de haftaya Efes'e kaybederse çok fena söverim heralde :)
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2014, 22:59:16 Gönderen: fbkolik »

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #279 : 12 Aralık 2014, 23:06:58 »
B grubunda Alba Berlin deplasmanda Limoges'u yendi ve bu sonuçla gruptan çıkan dört takım netleşmiş oldu.

CSKA'nın birinciliği Maccabi'nin de ikinciliği kesin. Son haftaya Malaga ve Alba Berlin aynı galibiyet sayısında giriyorlar, ikili averaj Malaga'da.

Alba Berlin'in üçüncü olması için hem kendi sahasında Cedevita'yı yenmesi, hem de Maccabi'nin sahasında Malaga'yı yenmesi gerekiyor. Aslında takımlar grup seçme işine girmezlerse gayet olası bir senaryo.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #280 : 12 Aralık 2014, 23:09:02 »
Yalnız Alba Berlin de Limoges'i yendi,müthiş oldu ya.Haftaya Maccabi Malaga'yı yener Alba da Cedetiva'yı yenerse ki kesin yener Alba bizim grupta Malaga öteki grupta oluyor.Tabi Maccabi kendi grubunda Alba Berlin'in olmasını istediği için haftaya Malaga'ya yatar mı diye aklına da geliyor insanın.Bu İsraillilerden herşey beklenir açıkçası bilmiyorum ama Malaga'yı bir yenseler ne kadar mükemmel olurdu ya.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #281 : 12 Aralık 2014, 23:12:59 »
Yalnız Alba Berlin de Limoges'i yendi,müthiş oldu ya.Haftaya Maccabi Malaga'yı yener Alba da Cedetiva'yı yenerse ki kesin yener Alba bizim grupta Malaga öteki grupta oluyor.Tabi Maccabi kendi grubunda Alba Berlin'in olmasını istediği için haftaya Malaga'ya yatar mı diye aklına da geliyor insanın.Bu İsraillilerden herşey beklenir açıkçası bilmiyorum ama Malaga'yı bir yenseler ne kadar mükemmel olurdu ya.

Belki de Malaga, CSKA yerine Maccabi'yi ister grubuna ve maçı kaybeder, ya da Alba Berlin Maccabi'yi isteyip Cedevita'ya yatabilir. Neyse çok da kafa yormamak gerekir, haftaya nasıl olsa netleşecek ama bana kalırsa Malaga ve Alba Berlin arasında çok da fark yok.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #282 : 12 Aralık 2014, 23:18:52 »
Belki de Malaga, CSKA yerine Maccabi'yi ister grubuna ve maçı kaybeder, ya da Alba Berlin Maccabi'yi isteyip Cedevita'ya yatabilir. Neyse çok da kafa yormamak gerekir, haftaya nasıl olsa netleşecek ama bana kalırsa Malaga ve Alba Berlin arasında çok da fark yok.
Valla hakikaten inanılmaz karışık oldu gruplar abi,dediğin gibi hiç belki de hiç kafa yormayıp son haftayı beklemek lazım.Fenerbahçelilerden tek ricam son hafta için bol bol dua etmeleri :) Ama kim gelirse gelsin de şu Kazan gelmesin,hakikaten gelmesin,bize inanılmaz ters geleceğini düşünüyorum ben Kazan'ın.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #283 : 12 Aralık 2014, 23:31:07 »
Bu arada Olimpiakos da Kızılyıldız'ı 64-59 yendi,bu hafta için istemediğimiz tek sonuç buydu galiba,onun dışında her yönden mükemmel bir hafta geçti bizim için.İnşallah haftaya Kızılyıldız Laboral'i yener ve onlar diğer gruba gidip Laboral bizim gruba gelir.Bu Kızılyıldız da çok enteresan bir takım,onların da bizim grupta olmaması çok iyi olur.Tabi bir de işin diğer boyutları var,onun için ne şartta olursa olsun yenmeleri lazım haftaya Laboral'i.

Hakikaten haftaya oynayacak takımları iligilendirdiği kadar bizi de ilgilendiren tonla maç var,inşallah çoğu istediğimiz şekilde sonuçlanır.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #284 : 14 Aralık 2014, 13:39:45 »
oly gsyi yener valencia neptunasi yenerse gs son siraya mi dusuyor?