Gönderen Konu: TKBL Serisinin 5. Maçı, 05.05.2014 - [20.00] Galatasaray Odeabank-Fenerbahçe  (Okunma sayısı 37033 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SARI KANARYA

• Üye
  • Yer: İZMİR
HAKAN YAMAN ismine basketbol bilgisi adına büyük saygı duyuyorum.Bu saygı önceki yaptığı isabetli yorumlardan kaynaklanmıştır.Öfkeli,takıma küsmüş,hayal kırıklığını en üst seviyede yaşadığı için takıma olan öfkesi bir türlü geçmemiş bir profilde olduğunuzu görmek zor değil.

Euroleage finali her taraftarın içinde bir uhde olarak herdaim kalacaktır.Evet euroleage finali rezalet bir maçtı tıpkı dün geceki serinin 5. maçı gibi.Güle oynaya bizi yendiler.Hiçbir varlık gösteremedik.Taraftar en çok euroleage final maçına üzüldü.Hava birden değişti.Kadın basketboldaki psikolojik üstünlük her sene ağlayan,hakemleri bahane eden,sürekli şubeyi kapatalım havasındaki rakibimize geçti.Ama onlar bile bu başarıyı yakalayacaklarını tahmin etmiyorlardı.

Küllerinden yeniden doğacak bir fenerbahçe için takıma destek şart.Hiçbirşey kaybetmedik.Bu psikoloji bu açlık duygusu ile kadın basket branşını yıllarca domine edebiliriz düşüncesi takıma küsme psikolojisine göre daha olumlu bir yaklaşımdır.

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
Seda da 400 bin euro ya yakın bir para kazanıyor yusuf... yabancı sınırı varken bu rakamlar böyle olması son derece doğal..
İvana sakatlık sonrası çok çöktü yoksa bence Avrupa nın hatırı sayılır 5 numaralarındandı... di li geçmiş zaman kullandım fark ettiysen :)

Of of of resmen skandal. Kız çocuğum olursa ileride köşeyi döndüm sayılır :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Of of of resmen skandal. Kız çocuğum olursa ileride köşeyi döndüm sayılır :)

ben ikizlerden birisini voleybolcu diğerini tenisci yapacağım :)
Kızım basketbolcu olsun derim ama çok çarpık ilişki var korkuyorum :( :)  :) :)

tenis iyidir iyi onun için ;) 

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Seda da 400 bin euro ya yakın bir para kazanıyor yusuf... yabancı sınırı varken bu rakamlar böyle olması son derece doğal..
İvana sakatlık sonrası çok çöktü yoksa bence Avrupa nın hatırı sayılır 5 numaralarındandı... di li geçmiş zaman kullandım fark ettiysen :)

artık çok eskilerde kalan bilgi olduğu için mişli geçmiş zaman bile kullanabilirsin yani

Çevrimdışı balanced

• Üye
Son yıllardaki iştahından eser kalmamış, yeter artık şube kapatalım nidaları arasında, belkide Galatasaray isminin devamı için idareten kurulan, sezon sonu dağılacak bir takıma 4 ayda teslim olmak gerçekten kabul edilemez ..Biri Euroleague olmak üzere 4 ay içinde kaybedilen bu 3 kupa yılların emeğinin alın terinin nasıl 4 ayda bitirildiğinin sonuncu oldu...Başrolde ki herkes büyük iş başardı..

Çevrimdışı Forza_FB

• Üye
bayan voleybolda sana çok yakın, senin ayarında veya üstünde; yurt içinde en az 2-3, yurt dışında en az 5-6 takım varken;

erkek voleybolda sana çok yakın, senin ayarında veya üstünde; yurt içinde en az 3-4, yurt dışında en az 7-8 takım varken;

erkek basketbolda sana çok yakın, senin ayarında veya üstünde; yurt içinde en az 4, yurt dışında en az 10-12 takım varken;

futbolda sana çok yakın, senin ayarında veya üstünde; yurt içinde en az 3, yurt dışında en az 30-40 takım varken;

kız basketbolda bu tablo yurt içinde 0 (yazıyla sıfır) yurt dışında sadece 1 iken;

hiç bir şekilde kendinde savunulacak bir taraf göremezsin. sana yakın tek rakibine son 4 ayda 3 kupa veremezsin. sana yakın tek rakibine son 5 yılda 5 Türkiye kupası veremezsin. bildiğin veremezsin. yok öyle bir dünya. Avrupa şampiyonluğunu priminin dün itibariyle alamamış bir kulübe ve-re-mez-sin...

bunun sporla ilgisi yenmekle yenilmekle hiç ilgisi yok. yukarıda bahsettim. senin ayarında bir takım yok. senin üstünde bir takım zaten yok. sana çok yakın sadece bir takım var.

takımdaki skandallara değinmiyorum bile. didem birsel cappie angel isim önemsiz. kim varsa gi-de-cek... 1 ay öncede söyledim. zaten gereğinden fazla rakam alıyorlardı. rakamlar normale inecek. böylece hem tasarruf yapılacak. hem temizlik...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
bayan voleybolda sana çok yakın, senin ayarında veya üstünde; yurt içinde en az 2-3, yurt dışında en az 5-6 takım varken;

erkek voleybolda sana çok yakın, senin ayarında veya üstünde; yurt içinde en az 3-4, yurt dışında en az 7-8 takım varken;

erkek basketbolda sana çok yakın, senin ayarında veya üstünde; yurt içinde en az 4, yurt dışında en az 10-12 takım varken;

futbolda sana çok yakın, senin ayarında veya üstünde; yurt içinde en az 3, yurt dışında en az 30-40 takım varken;

kız basketbolda bu tablo yurt içinde 0 (yazıyla sıfır) yurt dışında sadece 1 iken;

hiç bir şekilde kendinde savunulacak bir taraf göremezsin. sana yakın tek rakibine son 4 ayda 3 kupa veremezsin. sana yakın tek rakibine son 5 yılda 5 Türkiye kupası veremezsin. bildiğin veremezsin. yok öyle bir dünya. Avrupa şampiyonluğunu priminin dün itibariyle alamamış bir kulübe ve-re-mez-sin...

bunun sporla ilgisi yenmekle yenilmekle hiç ilgisi yok. yukarıda bahsettim. senin ayarında bir takım yok. senin üstünde bir takım zaten yok. sana çok yakın sadece bir takım var.

takımdaki skandallara değinmiyorum bile. didem birsel cappie angel isim önemsiz. kim varsa gi-de-cek... 1 ay öncede söyledim. zaten gereğinden fazla rakam alıyorlardı. rakamlar normale inecek. böylece hem tasarruf yapılacak. hem temizlik...

Yüreğine sağlık, kalemine sağlık Öcal.

Çevrimdışı seyhan_1907

• Üye
  • #Obradovicinaskeri

Bundan güzel anlatılamazdı, elinize sağlık BUDUR..
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 21:33:40 Gönderen: seyhan_1907 »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Gecelerin adamı Öcal bu sefer gündüz koymuş çocuğu :)

Çevrimdışı sensiblex

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Üsküdar
  • Fenerbahçe Tribün Lojistik Destek
Caferağa'dan ayrıldıklarından beri eski ilişkiyi kuramaz olmuştuk, yıllarca takip ettiğim halde gittikçe zayıflayan bağlar Rusya'daki finalden sonra iyice kopmuştu. Umursamaz bir halde final serisini takip etmezken, işyerinden Galatasaraylı arkadaş maça gidemeyince Abdi İpekçi yoluna düşüp ortamı seyrediverdim. Arşivde kalsın diye bu videoları ekledim

https://www.youtube.com/watch?v=gVSXpOGdHlc

https://www.youtube.com/watch?v=iiePbFINfK0
Düştük yine yollarına, sevdamızı haykırmaya...
http://www.youtube.com/user/sensibleturk

Çevrimdışı Forza_FB

• Üye
UNUTMA UNUTTURMA...