Gönderen Konu: Kadın Voleybol Milli Takım Organizasyonları  (Okunma sayısı 199439 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Kadın Voleybol Milli Takım Organizasyonları
« Yanıtla #1020 : 13 Ekim 2022, 22:57:10 »
Egonu 1.ve 3.setin en kritik anlarında dışarı vurdu yada blok yedi smaçörler desen bir servis karşılayacaklar onu bile beceremiyorlar

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1021 : 13 Ekim 2022, 23:27:00 »
Bu Carol işi ne oldu bizim acaba. Anlastigimiz söyleniyordu sonra ses çıkmadı. Galiba yalan oldu o iş. 4 sette 10 blok yaptı bugün. Uzun boylu değil ama mükemmel zamanlaması var.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1022 : 15 Ekim 2022, 20:24:47 »
Egonu'yu yıldırmışlar son milli maçım olacak demiş sinirle dedi muhtemelen bakalım dönecek mi acaba ırkçılık falanda oldu muhtemelen
https://twitter.com/er_volley/status/1581320447790288897

edit
Paola Egonu: “Milli takıma ara vermek istiyorum ama bu bir veda değil. Ocak ayında tekrar konuşacağız.
Ben İtalyanım ve kendimi İtalyan hissediyorum. Eleştiriler beni incitiyor. 23 yaşında bir kızım, şimdi kendimi bulmam gerekiyor.”
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2022, 10:57:45 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1023 : 15 Ekim 2022, 21:03:07 »
Irkçılık dünyanın en rezil şeyi.Italyada kazandılar ama Italya öyle bir ülke değil bizde yokmu faşizm dibine kadar.Egonuya gelince sen ülkeni sattın bıraktın yetiştiren ülkeden ayrıldın bir zahmet eleştirilesin Vakifada kapatırdın şampiyonluğu.Siyahileri coj seviyorum her ırkı ana sporcuların her başarısızlıkta ırkçılık kozunu oynamalarına baydı.Sen milli takımın ve kadın voleybolunu en çok kazanan sporcularındansın bırakıp gitmişim Italyan olsam ırkçılık yapmadan eleştirim.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1024 : 15 Ekim 2022, 21:50:47 »
Irkçılık dünyanın en rezil şeyi.Italyada kazandılar ama Italya öyle bir ülke değil bizde yokmu faşizm dibine kadar.Egonuya gelince sen ülkeni sattın bıraktın yetiştiren ülkeden ayrıldın bir zahmet eleştirilesin Vakifada kapatırdın şampiyonluğu.Siyahileri coj seviyorum her ırkı ana sporcuların her başarısızlıkta ırkçılık kozunu oynamalarına baydı.Sen milli takımın ve kadın voleybolunu en çok kazanan sporcularındansın bırakıp gitmişim Italyan olsam ırkçılık yapmadan eleştirim.
iyi sallamışsın İtalya'da bir kere acayip ırkçılık var kaç kere maçlar durdu futbolda özellikle balotelli'nin yaşadıkları ortada
egonu vakıf transferi satma olayına girmiyorum bile iyice zırvaladın yukarıya bu olayı yazarken dedim kesin saçmalayacak gene diye şaşırtmadın abi sağol .d

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1025 : 15 Ekim 2022, 21:56:19 »
Lazio denen pislik camia zaten amac soisyalist çoktur seçimleri birleşmediler.Dusecekler tasiyamazlar.Dünyanin her yerinde var tek tek gidecek faasolar.Egonuyu egonu yapan Italya imkanlarını sunmasa buralara geliriydi.Ben misal bırakıp gelmem vampir Vakıfa dünyanın her yerinde var bu mikrop faşizm bizdede artıyor maalesef milliyetçilik ayrı bu ayrı bir trend bu.Gecer.
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2022, 21:57:16 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1026 : 15 Ekim 2022, 22:05:05 »
Irkçılık dünyadan yok olmasi gereken şey ama siyahi oyuncular her başarısızlıkta bu kozu oynamaları baydı dava acarsın.Biraktim.kustum demezsin gelmeyin bu oyuna başarısız olur umarım sportif anlamda sosyal.medyada başlamışlar Vakıf yakakalari.Bu arada dedik busa Minaya kalmalı sahip çıkılmalı bizim taraftar at gitsin modunda.
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2022, 22:05:26 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1027 : 15 Ekim 2022, 22:06:07 »
Harika oynuyorlar

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1028 : 15 Ekim 2022, 22:32:35 »
Ah ah sayın taraftarlar burda yazdık Busa popovic bırakımayacakti buyrun popovic Galatasaraya gitmiş. Böyle orta bırakılır mi Busa öyle.Bosko misal Eczacıbaşıda olmadı ıstatistik oldu ama başarı çok yok.Parcalarda iyi.
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2022, 22:33:23 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #1029 : 16 Ekim 2022, 12:51:43 »
Bosko mukemmel bir turnuva geçirdi. Namağlup şampiyon oldular. Eczacı gibi loser bir camiada olmasa şimdiye kadar çok daha fazla kupa kazanabilirdi. Kariyerine yazık ediyor. Misal geçen sene bizde olsa lig de şampiyonlar ligi de bizimdi.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1030 : 18 Kasım 2022, 20:15:38 »
Guidetti ile yollar ayrılmış

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1031 : 15 Aralık 2022, 16:58:55 »
Mehmet Sevinç denen sözüm ona spikerin paylaşımını gördünüz  mü.?.Tarafımiz belli paylaşım yapmış hem Eczacıbaşı hem Vakıf.Geçen yıl biz olduğumuzda burda gördük mü bu tip paylaşım.Tam anlamıyla kompleks ve güce tapma olayı var.Rezil adam.
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2022, 16:59:58 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1032 : 15 Aralık 2022, 17:04:25 »
Haydi Haak diyoruz al kupayı Guidettiye bakarak kaldır.Bu kız genelinize çok iyi oyuncu bence Idvecte iş yok ama bireysel olarak yetenek kız viking.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1033 : 27 Aralık 2022, 15:50:27 »
Santarelli doğru tercih.Nihayet iyi koç geldi.Santarelli şu Vakıfbank şeyinden kurtar yetenek avına çık.Örümcek ağı gibiler .

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #1034 : 27 Aralık 2022, 16:00:16 »
Sırbistan milli takımı dururken ne işi var adamın Türk milli takımında. Muhtemelen para için gelmiş ama o da bir kaç yıla gider. Türkiye yabancılarla başarılı olan bir ülke, yerli oyuncularımızın oluşturduğu milli takım ne uzar ne kısalır. Sırbistan, İtalya, Amerika, Brezilya her zaman her yerde her şartta yener bizi. yeterki yenmek istesinler.