Gönderen Konu: Fenerbahçe Ülker Euroleague (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 769141 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
Şu an kupa 3 maç uzakta ve başımızda sadece bunun için yaşayan bir adam var kupanın bana göre favorisi daha doğrusu 1adım önde gördüğüm cskadır bunun nedeni herşeyden öte sertlikleri bu yüzden obradoviç reali tercih edebilir çünkü real müthiş bir takım olmasının dışında gerektiği sertlikte değil yada sahaya yansımıyor bunun nedenide laso maalesef çünkü avrupada reali tutuyorum yalnız karşımıza çıkınca parkeye gömülmelerini istiyorum öyle olacağınıda düşünüyorum real finale çıksa bile şuandaki görüntüsüyle kupaya en uzak taraf bize gelirsek cskayla beraber en sert savunma yapan takımız hatta en serti f4de vitesi hem hücumda hemde savunmada en az bir tık daha yukarı atacağız gözüken o çok eksiğimiz var evet ama eniyinin bizden az eksiği yok
Maccabi bizden kolay kolay hiçbir yerde maç alamaz belki bir maç o da olağanüstü şeyler olursa adamlar dağıldı dahada toplayamazlar sadece gördüklerimi yazdım

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
bunların arasında çoğu 3 temmuz türedisi çakma fenomenler de var

Aziz ci tayfa hep böyle...

Benim Goudlock konusuna bir tartışmam vardı zamanında ne çullanmışlardı bana..

Adam için '' TBL de bunun gibi 5 adam var '' diyen okudum zamanında.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı serkan330

• Üye
  • Yer: Gebze / İstanbul
    • serkancelik
Sana Twitterda 1. maç sonunda 7 sayı 4 asist yapsa yeter demiştim...

2. maç istatistiğine bak

gördüm helalin var

Çevrimdışı serkan330

• Üye
  • Yer: Gebze / İstanbul
    • serkancelik
Kimse kusura bakmasın
Takıma güveniyoruz diye bizimle t....k geçenlere mi hoşgörülü olayım?

Takımdan maması kesilince hoca hakkında atıp tutanlara mı hoşgörülü mü olayım?

Kaybedilen maçlardan sonra oyuncuları yerle yeksan edenlere mi hoşgörülü olayım?

Efes Heurtel'i alıp da biz Zisis'i aldığımızda, "Efes Madrid bileti satınaldı, Fenerbahçe babayı aldı" diyenlere mi hoşgörülü mü olayım?

Daha ortada fol yok yumurta yokken Hickman'ı yuhalayanlara mı hoşgörülü olayım?

Kaybedilen Galatasaray maçından derbiyi kazandığı için Volkan Demirel'i Emre Belözoğlu'nu falan Vesely'den, Emir'den daha karakterli ilan edenlere mi hoşgörülü olayım?

Bir eksikliği yazmak için bin cümle harcarken, bin tane güzelliği yazmak için bir cümle lütfetmeyecek ego sahibi insanlara mı hoşgörülü olayım?

Ivkovic gençleri yetiştiriyor diye dilenirken Obradovic'in 2 sezondur gençlere ne kadar süre verdiğini yazamayanlara mı hoşgörülü olayım?

HAdi eyvallah

Edit: Bir de Obradovic'in esas gücü Itoudis'di diyenler vardı. Izquierdo daha iyi yönetti takımı diyenler bile oldu. Ne diyeyim?

hoş görülü olmak iyidir be abi

ortak payda fenerbahçe
zaten bu söylediklerini yazanlar utanıyordur

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
Obradoviç dosta düşmana tersten sapladı resmen bahsedilen komisyoncu karaktersiz gibi ithamlar forumda bahsi geçti mi bilmiyorum ? takım kurgusunun yanlış olduğunu pass first , savunmacı 3 atletik uzun diyenlerimiz oldu ve şuan herkes obranın büyüklüğünü anlamış durumdadır.

Kahvelerde bile dayılar basketbol maçını izlemeye başladıysa bu sevinci tüm fenerbahçeliler yaşamalıdır. Troller gene ilk fırsatta saydırırlar onları umursamamak lazım.

Kendince huertel alınmalı diyen taraftarda hatasını görmüştür bence göremediyse net trolldür zaten;)
Hoşgörülecek durumlar var görülmeyecek belaltı çalışanlarda var.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra

Edit: Bir de Obradovic'in esas gücü Itoudis'di diyenler vardı. Izquierdo daha iyi yönetti takımı diyenler bile oldu. Ne diyeyim?

Bu sonuncudaki hayalgucunu takdir etmek lazim Okan.  Bu ulkeden cikan hayalgucu genis gencleri kusturmemek lazim.  Sonra biz neden Star Wars, Jurassic Park gibi filmler uretemiyoruz diye hayiflaniriz. 
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2015, 12:48:39 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
bu sene başı transfer olayında vardıda biz mi almadık zsis transferi bı fırsattı ve bu fırstı kullanıp aldık onu almamız sene başındaki trasnferleri yanlış planlanması değil piyasada o tarzda bi oyuncu bulunmamasıdır

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Fenerbahçe Ülker Euroleague (2014-2015 Sezonu)
« Yanıtla #5902 : 17 Nisan 2015, 12:50:08 »
Besim, ihmal etmek değil, kırıcı olmamak için fazla yazmıyorum.

Ancak Final Four yaparsak, ki yapacağımıza inanıyorum, Utkan'a da söyledim ben o GS maçı dahil olmak üzere yazılanları tek tek hatırlatacağım. Bizde zaman zaman takımı ve koçu eleştirdik. Zaman zaman umutsuzluğa kapıldığımız anlar oldu. Ama hiçbir zaman olmadık ithamlarda bulunmadık.

Zoc'a Mahmuti muamelesi yapıldığını, Zoric'e eleştiri sınırlarını aşarak tipinden tutun da başka türlü hakaretler yağdırıldığını, Kenan'a olmadık laflar söylendiğini, takıma karaktersiz dendiğini unutmadık, unutmamız da mümkün değil.

Ben bu kadar sövdüğüm takımın başarısıyla gururlanmazdım, hele bazı oyuncular için övgünün kralını hiç yapmazdım, biraz susardım.

Bu mesaj yerine ulastiysa, Final Four oncesidne cok yorum sildirir...

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
Kimse kusura bakmasın
Takıma güveniyoruz diye bizimle t....k geçenlere mi hoşgörülü olayım?

Takımdan maması kesilince hoca hakkında atıp tutanlara mı hoşgörülü mü olayım?

Kaybedilen maçlardan sonra oyuncuları yerle yeksan edenlere mi hoşgörülü olayım?

Efes Heurtel'i alıp da biz Zisis'i aldığımızda, "Efes Madrid bileti satınaldı, Fenerbahçe babayı aldı" diyenlere mi hoşgörülü mü olayım?

Daha ortada fol yok yumurta yokken Hickman'ı yuhalayanlara mı hoşgörülü olayım?

Kaybedilen Galatasaray maçından derbiyi kazandığı için Volkan Demirel'i Emre Belözoğlu'nu falan Vesely'den, Emir'den daha karakterli ilan edenlere mi hoşgörülü olayım?

Bir eksikliği yazmak için bin cümle harcarken, bin tane güzelliği yazmak için bir cümle lütfetmeyecek ego sahibi insanlara mı hoşgörülü olayım?

Ivkovic gençleri yetiştiriyor diye dilenirken Obradovic'in 2 sezondur gençlere ne kadar süre verdiğini yazamayanlara mı hoşgörülü olayım?

HAdi eyvallah

Mesaj gibi mesaj...

Ben de domuz gibi kin tutarım. Takımı eleştirmek başka, karakterine laf söylemek, kafasına göre oyuncuların üstünü çizmek, komisyon imaları yapmak başka. 

Son lig maçında Kenan için 'acınacak halde, yazın hemen gitmeli' diyen adam baktım bu sabah 'Kenan da iyiydi ha' tarzı tivit atıyor.

Bunların en iyi bildiği şey düşene vurmak. Son bir yılda iki defa sakatlık geçirmiş gencecik adamın üstünü çizerken bunlar hoşgörülü müydü ki biz şimdi hoşgörülü olalım.

Çevrimdışı Soner

• Üye
  • Yer: Van
dünden beri istemsiz şekilde maçı düşünüp kendi kendime gülümsüyorum ...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
http://zonebasket.com/allahim-bitmesin-bu-ruya/
Kemal biraz ateş etmiş..

bu yazıların sebebi aslında daha çok twitter daki ortamdır.
bu gözler
'' ObradoPİç'' yazan gözler gördü
'' Pao ya obra maç satıyor ''

eleştirmiyorsunuz susuyorsunuz sıvacısınız para mı alıyorsunuz vb ithamlar da gördü
o yüzdendir ki içlerde biraz dolmuşluk var.
yoksa hepimizin sevdası Fenerbahçe ..

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
Obra Başkan son maça Melih ve Serhat'ı da parlatıp bize sunarsa hiç şaşırmam.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
Mesaj gibi mesaj...

Ben de domuz gibi kin tutarım. Takımı eleştirmek başka, karakterine laf söylemek, kafasına göre oyuncuların üstünü çizmek, komisyon imaları yapmak başka. 

Son lig maçında Kenan için 'acınacak halde, yazın hemen gitmeli' diyen adam baktım bu sabah 'Kenan da iyiydi ha' tarzı tivit atıyor.

Bunların en iyi bildiği şey düşene vurmak. Son bir yılda iki defa sakatlık geçirmiş gencecik adamın üstünü çizerken bunlar hoşgörülü müydü ki biz şimdi hoşgörülü olalım.

Kenan'ı ben de eleştiriyorum. Halen de eleştirdiğim sebepler tamamen ortadan kalkmış değil. Ama kalkıp da Hickman sakatlandığında "keşke Kenan sakatlansaydı" diyecek kadar basitleşmeyi de hoşgörmüyorum.

Yine söylüyorum: Şİmdi inşallah bir maç alıp seriyi bitiririz ama ola ki iki maç kaybedersek bakın buralarda kimler neler yazıyor? Klasik mimli kadro, Emir-Kenan-Zoric-Semih-Oğuz 'a falan ne kuyruklar takılıyor? Ama inşallah o dönem Fenerbahçe'de tamamen bitiyor. Sadece biraz daha bu doğrularda ısrar etmemiz gerekiyor.
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #5908 : 17 Nisan 2015, 16:45:28 »
yorumlar silinebiliyor mu ?
Sayn Cem Ağrak bulmadan ucurayım ben benimkileri :D
Ver Lester'e, yaz deftere

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5909 : 17 Nisan 2015, 16:45:55 »
yorumlar silinebiliyor mu ?
Sayn Cem Ağrak bulmadan ucurayım ben benimkileri :D
ahhhhh :)