Gönderen Konu: Fenerbahçe Ülker Türkiye Kupası (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 84405 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

active

• Ziyaretçi
Resmi maçlar başlamadan konuşmayın diyorlardı.2 hafta sonra bu takmın EL de çok zor bir maçı var.
Resmi maçlarda da berbat gidiyoruz.Heurtel inşallah alınır yoksa yine hedeflerimizi çok gerisinde kalırız bence

Çevrimdışı ardglr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ardaguler
Her 2 hücumun birisinde top kaybı oluyor, sezon başıdır falan eyvallah ama bu kadar da olmaz yani, rakip de atla deve değil tofaş. 2 hafta sonra milan var üstelik.

sonradan ekleme: maç içinde agresif olduğumdan sert olmuş, ama top kayıpları can sıkıcı, yine de son topla maç kazanmak iyidir, güven verir.
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2014, 22:00:50 Gönderen: ardglr »

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
Biz istikrarli savunma yapamamaya ve savunma ribaundu vermeye devam ettigimiz surece takimin ust siniri belli.

Bu arada ne uclukler girdi yahu.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
çok güzel maç oluyor
sezon başında böyle sert ve son periyota taşınan bir oyun olması çok iyi oldu
hazırlık maçlarında bu ortamı yakalayamıyorduk
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Vallaha iyi yirttik..

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
Goudelock niye alındının cevabı :D

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
Vallahi sezon başı için bundan iyi maç olamazdı
Hem eksiğini gör, hem buzzer beater la kazan
bu maçı 20 sayı yapsaydık hiçbir faydası yoktu
Şimdi bir sürü donemiz oldu

Tofaş'a da tebrikler, bilhassa gençleri çok iyi oynadı (Tayfun,Çinko, Muhsin)
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
2 son 3 luğu o cakti vallaha...

Çevrimdışı exex

• Üye
Hayırlısı ... 2 de 2 güzel oldu

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Kötü oynayarak son anlarda  goudelock un özel skorer kimliği sayesinde kazandık ama milano maçı yaklaştıkça endişelerim artmıyo değil , savunma problemleri top kayıpları ve takım organizasyonu sorunları olduğu gibi devam ediyo, kendi adıma Obradovic olduğu yerde elbet bi çözüm bi çare vardır koçta bunu bulacaktır belki transfer belki takım içi ufak tefek oynamalar, bunu zaten yakın süreç gösterecektir...
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
Rakibin üçlüklerinin hepsine yanıt verdik , hazırlık maçlarında bulamadığımız atmosferi bulduk bu maçta . Rakip kim olursa olsun buzzerla maç kazanmak iyidir .
Takımın daha alacak çok yolu var. Önümüzdeki 2-3 ay çok sıkıntılı geçecek gibi. Umarım sıkıntısız atlatırız.

Çevrimdışı muhendis40

• Üye
  • Yer: İstanbul-Sakarya
Zor oldu ama bizim oldu...Kenan neden oynamadı bilen var mı ?   Bir de artık şu spikerlerin Obradovici övmek konusu abartıya kaçınca gerçekten çok itici oluyor  "Vesely faulü yapınca nasılda korku dolu gözlerle Obradovice baktı ama değil mi hocam haaa haaa" demesi gibi ...Aydın Örsü bilmeyeni biri olmasam  oyunculara korku salan tek tarihimizdeki Fenerbahçeli hoca Obradovic sanacağım spikere baksam ...

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
Bu arada Milano maçı için bu kadar panik niye? Ön eleme muamelesi yapmaya gerek yok. Milano da kusursuz değil. Biz de değiliz. Ancak gelişim yolu açık.

A.Y.

fbkolik

• Ziyaretçi
Şu maçı kazanmanın zerre önemi yok benim için,sadece oynanan oyunu izliyorum.Savunmada perdelere takılıyoruz,takım yerleşmesi kötü,yardım savunmaları berbat,kaymalar kötü,hücum ribaundu veriyoruz,bir takımın savunmada yapabileceği her türlü hataları yapıyoruz.

Hücumda ise inanılması güç top kayıpları yapıyoruz.Hickman ve Bogdanovic'in top eline geldiğinden korkar oldum bir ara,bu kadar tembel paslar atılıp bu kadar felaket top kayıpları yapılmaz.

Açıkçası bugün oynadığımız oyunu mahalleden boyuna posuna bakıp sen,sen,sen deyip bir 5 çıkarsaydık da oynardı,hatta hücumda bu kadar top kaybı yapmazdı.Tamam takım yeni,eyvallah ama şu oyunun en ufak açıklaması olamaz.El'de ilk turda bir kaza yaşamayız inşallah,ama bu oyun çok müsait kazaya.Sadece Allah korusun diyorum,çünkü işimiz savunmada tamamen Allah'a hücumda da guard transferine kalmış durumda.
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2014, 21:56:39 Gönderen: fbkolik »

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
Şu maçı kazanmanın zerre önemi yok benim için,sadece oynanan oyunu izliyorum.Savunmada perdelere takılıyoruz,takım yerleşmesi kötü,yardım savunmaları berbat,kaymalar kötü,hücum ribaundu veriyoruz,bir takımın savunmada yapabileceği her türlü hataları yapıyoruz.

Hücumda ise inanılması güç top kayıpları yapıyoruz.Hickman ve Bogdanovic'in top eline geldiğinden korkar oldum bir ara,bu kadar tembel paslar atılıp bu kadar felaket top kayıpları yapılmaz.

Açıkçası bugün oynadığımız oyunu mahalleden boyuna posuna bakıp sen,sen,sen deyip bir 5 çıkarsaydık da oynardı,hatta hücumda bu kadar top kaybı yapmazdı.Tamam takım yeni,eyvallah ama şu oyunun en ufak açıklaması olamaz.El'de ilk turda bir kaza yaşamayız inşallah,ama bu oyun çok müsait kazaya.Sadece Allah korusun diyorum,çünkü işimiz savunmada tamamen Allah'a hücumda da guard transferine kalmış durumda.
buyrun takımınızı kurun madem bizde Fenerbahçe Ülker yerine sizleri izliyelim