Gönderen Konu: Fenerbahçe Ülker Türkiye Kupası (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 84369 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Abi yanlış anlama senı ne kadar sevdıgımı bılırsın sadece musaıt mısın anlamında sordum:))
Aklıma takılan birşey var da şimdi biz Teo veya Calathesi alsaydık bu kadronun ustune onlardan bırı gelecekti ama bu adamlar olmadı.Koç da şuan da galıba Huertel veya Kopponen den birini istemiş ama bütçe yokmuş soylenene göre bu nasıl bir iş ben çözemedim,ısrarla bu adamın istekleri niye hep yarım bırakılıyor hele ki 1 mılyon dolar için

sevgi ve saygı karşılıklı muratım..
vallaha çok detayları bilmiyorum ama dediğin şeyler konuşulan ve doğruluğu olan konular.
işte bazen o 1 2 milyon usd ler önemli olabiliyor. vallaha bende bilmiyorum muratım ne diyim.
hayırlısı diyelim. :)

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
sevgi ve saygı karşılıklı muratım..
vallaha çok detayları bilmiyorum ama dediğin şeyler konuşulan ve doğruluğu olan konular.
işte bazen o 1 2 milyon usd ler önemli olabiliyor. vallaha bende bilmiyorum muratım ne diyim.
hayırlısı diyelim. :)
Abi ben koç için üzülüyorum zaten sanki para işi adamın elindeymiş de oyuncu almıyormuş gibi lanse ediliyor.Umarım koç yıllarca başımızda kalır gerisi teferruat benim için.
Cevap içinde teşekkürler abicim:))
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Abi ben koç için üzülüyorum zaten sanki para işi adamın elindeymiş de oyuncu almıyormuş gibi lanse ediliyor.Umarım koç yıllarca başımızda kalır gerisi teferruat benim için.
Cevap içinde teşekkürler abicim:))
Koç kıymetli bir adam. belki türk oyunculara fazla anlam yüklemekte hata yapıyor olabilir bunu zaman gösterecek ama transfer delisi yabanı hayranı bir adam kesinlikle değil. adım gibi eminim ki çalıştığı klübün de çıkarlarını göz ederek transfer planlaması yapıyordur.
benim tek istediğim biliyorsun muratım obradoviç min 5 sene kalsın.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Koç kadroya kenan ı almıyor ve düşünmüyorsa Memnun değil demektir..Değilsede mutlaka bir takviye olur
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
Gruptan çıkmayı garantiledik. Bizim için formalite maçı.. Önümüzdeki hafta fikstür yoğun olduğu için bol rotasyonla oynayabiliriz.

Maç bilgilerini gün içerisinde ekleyeceğim.

Alex Stephenson'a dikkat edin ama..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
adamsın utkan..

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
Kenan ve Semih kadroda yok. hickmann zoraki oyun kuruyor. 1ve 5 net olarak sıkıntılı geçen seneki gibi :-\.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
Takimin en büyük derdi bence 1 numara acigindan ziyade saçma top kayiplari..özellikle bu kayiplar tam mavi koparacakken oluyor ve bir anda 7*8 sayilik önde olduğumuz durumlarda fark 10 latin üstüne cikacagina 2-3 sayilara iniyor..bu top kayiplari 3-4 mactir devam ediyor..artik heyecana mi ; telasa mi kapiliyorlar bilmiyorum ama üst düzey takim bu kayiplari yapmamali..üstelik bu kayiplar direkt bos turnike olarak potamizda...

Ben bu takimin 5 numara ihtiyacinin 1 numara ihtiyaci yaninda saçma olacagini düşünüyorum...
Ancak zoric değişirse olur..o da ancak seneye..yoksa zorici yollayip yerine 5 alacagima giderim o paraya adam gibi 1 alirim...yoksa her ikisi için bütçe ayrilacaksa 2 yarim adam aliriz...bize tam adam lazim takim idare edecek 1 numarada...bari bir eksik tamamlansin ki o da 5 numaraları iyice devreye sokacak biri olsun..

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
Zack Wright da ibb de
Mutlaka izlemeli maçı
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
Ruhsuzlar sürüsü olan futbol takımını izlemektense hiçbir önemi olmasada bu maçı izlemeyi düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2014, 08:53:21 Gönderen: Bülent »
...

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
Koç kıymetli bir adam. belki türk oyunculara fazla anlam yüklemekte hata yapıyor olabilir bunu zaman gösterecek ama transfer delisi yabanı hayranı bir adam kesinlikle değil. adım gibi eminim ki çalıştığı klübün de çıkarlarını göz ederek transfer planlaması yapıyordur.
benim tek istediğim biliyorsun muratım obradoviç min 5 sene kalsın.
Aynen abi koc uzun süreli başımızda kalsın yeter,başarı nasıl olsa gelecek bu adamın kıymetini ilerde anlayacak herkes
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
Obra nin tamamen setleri calisacagi formalite maci...elenmemiz için 20 fark yememiz lazim..kenan ve izzet olur kadroda herhalde..

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
Macin tekrarı var mi ikinci yari kaçırdığım kisimlar oldu

Çevrimdışı kuga

• Üye

Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
Ruhsuzlar sürüsü olan futbol takımını izlemektense hiçbir önemi olmasada bu maçı izlemeyi düşünüyorum.

Geri vitesin kralını yapıyorum ne yazık ki. :(((
Emir büyük yerden, ruhsuz futbolcular izlenecek.

Düzeltme;

Futbol takımının maçı 21:00'deymiş.
Iki maçta izlenecek.
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2014, 17:46:17 Gönderen: Bülent »
...