Gönderen Konu: Fenerbahçe Ülker Türkiye Kupası (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 84228 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
maçın tekrarı fbtv ve ya aspordan verilecek mi?

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
FBÜ Medya diye bir twitter adresi var.. Arkadaşlarımız ilgileniyor. Bildiğim kadarıyla oradan yükleyecekler maçı..

Bugün takım ikinci yarıda sadece 21 sayı yedi.

24 asist yapıp, 49 ribaunt aldı..

Ve twitterda bu takım yerden yere vuruldu. :D
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı exex

• Üye
o avatar nedir lan 8)

Sen benden çok yaşayacakmışsın Cem :)

Bendeki tamamen basketbol aşkı :)
Neden genelde avatarlarımız erkek resimlerinden oluşuyor dedim ve Toulouse'un Hırvat mankeni ,pardon oyuncusu Misura nın resmini koymaya karar verdim :D

Arada takıma ve yönetime sinirlenince sakinleşmemi sağlıyor :D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
FBÜ Medya diye bir twitter adresi var.. Arkadaşlarımız ilgileniyor. Bildiğim kadarıyla oradan yükleyecekler maçı..

ne diye yerden yere vuruluyor utkan  cidden merak ettim.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Bendeki tamamen basketbol aşkı :)
Neden genelde avatarlarımız erkek resimlerinden oluşuyor dedim ve Toulouse'un Hırvat mankeni ,pardon oyuncusu Misura nın resmini koymaya karar verdim :D

Arada takıma ve yönetime sinirlenince sakinleşmemi sağlıyor :D

bayan basketboldan o kadar uzağım ki hangi manken veya film yıldızı diye düşünüyordum ki açılama yaptın sağolasın.
bizde seninle beraber sakinleşeceğiz desene :)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Bu takımın bir numaralı skor opsiyonu Bogdan olur. Bence şu an kadrodaki en önemli silahımız. Takım ile arasındaki yabancılığı bir an önce atıp olaya dahil olması için sabırsızlanıyorum. Periyot sonu bulduğu üçlük bu açıdan da önemliydi. Şu an transfer yapmaktan evvel yeni oyuncuları, özellikle Bogdan'ı takımla kaynaştırmaya çalışmanın Obradovic açısından öncelik olduğunu düşünüyorum.

hmetin

• Ziyaretçi
Yerden yere vuranlar olduysa ayıp etmisler.Cem Hoca,Utkan,Kemal Hoca vb ben sizin gibi teknik fazla anlamam da gecen sene ilk adımda geciliyorduk o zaman da defans yerlebir oluyordu.Bu sene insallah o ilk ayakta cabuk gecilmeyip defans dengemiz dagılmaz.Oyuncular bu konuda daha dikkatli ve ayak cabukluguna sahip olurlar.
Mac sonucu da cok aldatıcı aslında bir ara 47-41 mi neydi sonra koptu mac
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2014, 23:40:49 Gönderen: hmetin »

Çevrimdışı exex

• Üye
bayan basketboldan o kadar uzağım ki hangi manken veya film yıldızı diye düşünüyordum ki açılama yaptın sağolasın.
bizde seninle beraber sakinleşeceğiz desene :)

ne işim olur abi onlarla :) rahatsız olan varsa değiştirrim :D

İnş. sinirlenmeyiz de sakinleşmeye gerek kalmaz :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
ne işim olur abi onlarla :) rahatsız olan varsa değiştirrim :D

İnş. sinirlenmeyiz de sakinleşmeye gerek kalmaz :)

eren senin avatardan rahatsız olunur mu yahu :)
sıkıntı yok .
sinirlenme mevzusuna gelirse. o kişinin kendisine kalmış. biz 30 sayı fark bile atsak sinirlenecek laf edecek bir mevzu buluruz o yüzden senin avatar dursun 8)

Çevrimdışı exex

• Üye
eren senin avatardan rahatsız olunur mu yahu :)
sıkıntı yok .
sinirlenme mevzusuna gelirse. o kişinin kendisine kalmış. biz 30 sayı fark bile atsak sinirlenecek laf edecek bir mevzu buluruz o yüzden senin avatar dursun 8)

Tamamdır abi :D

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Daha maç başlamamıştı, twitterda Bizim forumda da yazan bir kardeşimiz Takımda savunma yapabilecek tek kişi bile yok yazınca dayanamayıp ben patladım Cem, bu kadar aşağılanmayı takımın malzemecisi bile haketmiyor. Gs taraftarlarının bütük kesimi leş gibi kadrolarına rağmen tam destek veriyorlar takımlarına biz her oyuncuya bir kulp takıyoruz.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk

bence takımın eleştirilebilecek tek yanı 18 top kaybı yapılması. Bence çok yüksek bir sayı ancak ribaundlarda ezmişiz, asist sayısı oldukça yüksek mesela bunlar da çok ciddi artılar. Kaldıki takım birbirine alıştıkça top kaybı azalacak.

Hickman performansı kötüydü, ancak günlük bir şey bu. Ayrıca özellikle Can'ın performansı çok iyiydi bence ciddi anlamda süre aldığı ilk maç olmasına rağmen güzel işler yaptı. Guard mevzusu vb. mevkiilerle ilgili konuşulunca Can, Serhat bu takımda yokmuş gibi yorumlar yapılıyor maalesef, hatta kurulan kadrolarda isimleri bile geçmiyor adamların. Bence Can çok güzel bir oyunla "ben buradayım!" dedi, sanırım bu da bize bir ders olmalı, kadro sadece yabancılardan ibaret değil!

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
Maçı kaçıranlar youtube'a yüklenmiş ordan izleyebilirler
1.  Çeyrek
2 Ekim 2014 Türkiye Kupası Fenerbahçe Ülker Rönesans TED Ankara Kolejliler 1.Çeyrek

2. Çeyrek
2 Ekim 2014 Türkiye Kupası Fenerbahçe Ülker Rönesans TED Ankara Kolejliler 2.Çeyrek

3. Çeyrek
2 Ekim 2014 Türkiye Kupası Fenerbahçe Ülker Rönesans TED Ankara Kolejliler 3.Çeyrek

4. Çeyrek
2 Ekim 2014 Türkiye Kupası Fenerbahçe Ülker Rönesans TED Ankara Kolejliler 4.Çeyrek

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Daha maç başlamamıştı, twitterda Bizim forumda da yazan bir kardeşimiz Takımda savunma yapabilecek tek kişi bile yok yazınca dayanamayıp ben patladım Cem, bu kadar aşağılanmayı takımın malzemecisi bile haketmiyor. Gs taraftarlarının bütük kesimi leş gibi kadrolarına rağmen tam destek veriyorlar takımlarına biz her oyuncuya bir kulp takıyoruz.
Zeki abi twitter farklı bir ortam yorum yapmak istemiyorum çok fazla yoksa küfür edicem.
Orada yazılanlar gerçek mi goygoy mu anlamak zor
Bilerek trollük yapıyorlar yada cidden öyle düşünüyorlar vs vs vs
Abi diyorum keşke babaları bi eczaneye uğrasaymış güzel olurmuş.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe Ülker Türkiye Kupası (2014-2015 Sezonu)
« Yanıtla #164 : 03 Ekim 2014, 10:54:19 »
İzleyen arkadaşlar yorumlarını paylaşabilirmi.