Gönderen Konu: 2014 FIFA Dünya Kupası (Brezilya)  (Okunma sayısı 54418 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
Ynt: 2014 FIFA Dünya Kupası (Brezilya)
« Yanıtla #210 : 09 Temmuz 2014, 11:16:13 »
bu skor ve Brezilya futbolunun bu kadar desteğe rağmen iflası da bizim Brezilya ekolünü geç de olsa terkederek nasıl doğru bir hamle yaptığımızı kanıtlıyor. Lakin Baroni hala napıyor derseniz onun cevabı bende yok :)

Teşekkürler Aykut Kocaman
Teşekkürler Ersun Yanal

Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #211 : 09 Temmuz 2014, 11:34:24 »
Brezilya'da ciddi bir nitelik sorunu var. Binlerce oyuncusu yurt dışında oynayan bu ülkenin 10 sene önceki kadrosuna baksak süper starlar ve ulaşılmaz futbolculardan kuruluyken bu seneki karosundan stoperlerden ikisi ve Neymar hariç kimseyi parayla takımıma almam.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #212 : 09 Temmuz 2014, 11:49:51 »
Facia resmen geliyorum dedi. Neymar ve hakemlere bel bağlayıp böyle saçma sapan bir kadro ile yola çıkarsan olacağı budur. Bu bir turnuva ve sen ne olursa olsun kadronda turnuva tecrübesi bulunan oyuncuları bulundurmak zorundasın. (Luisao,Kaka,Melo,Lucio,Ronaldinho) Aksi takdirde düzen içerisinde saat gibi işleyen turnuva takımları böyle silindir gibi üzerinden geçer.

Ayrıca şunu söylemeden geçemeyeceğim;

Hulk'u beğeneniniz var mı? değeri bilmem kaç milyon €. Ama ben onda futbol namına hiç bir şey göremiyorum.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #213 : 09 Temmuz 2014, 13:00:38 »

Hulk'u beğeneniniz var mı? değeri bilmem kaç milyon €. Ama ben onda futbol namına hiç bir şey göremiyorum.
Hulk benim Porto günlerinden beri en beğendiğim oyuncuların başında gelir Fenerbahçe'ye gelmesini en çok istediğim oyuncuların başında gelir(çok uç isimler dışında Ronaldo,Messi,Sergio Ramos vb.) turnuva başında Brezilya'nın en büyük kozunun Neymar değil Hulk olacağını düşünüyordum ancak tam bir hayal kırıklığı oldu benim için Rusya sanırım yaramamış.

« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2014, 13:01:24 Gönderen: south »

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #214 : 09 Temmuz 2014, 13:56:37 »
günün maçından önce iki efsane
Mario Kempes ve Johan Cruyff 1978 Dünya Kupası

Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #215 : 09 Temmuz 2014, 14:20:26 »
ronaldinyo, kaka, pato, robinyo dururken coluk cocukla doldurursan kadroyu olacagı bu
sen hiç fizik gücüyle kazanmamışsın yetenek ve futbol zekası iyi oyunculardan kurulu kadrolarla topu koşturarak başarılı olmuşsun
koş koşla fizik gücüyle belki latin ülkelerini yenebilirsin ama bir avrupa takımına bu şekilde oynayamazsın oynarsan pişman ederler
golcüsü fred olan bir takım için yarı finalde büyük başarıdır
 fark çift hanelerde degilse almanların insafındandır
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #216 : 09 Temmuz 2014, 14:46:30 »
Brezilya'da ciddi bir nitelik sorunu var. Binlerce oyuncusu yurt dışında oynayan bu ülkenin 10 sene önceki kadrosuna baksak süper starlar ve ulaşılmaz futbolculardan kuruluyken bu seneki karosundan stoperlerden ikisi ve Neymar hariç kimseyi parayla takımıma almam.

Willianı alırım ben :)

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #217 : 09 Temmuz 2014, 19:54:21 »
Şu ana kadar şampiyonluğu hak eden bence 2 takım var. Hollanda ve Almanya... Umarım Hollanda Arjantin'i eler.
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2014, 19:54:36 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #218 : 09 Temmuz 2014, 21:23:23 »
Hollanda alacak bence robben reyizden 2 gol bekliyorum...
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #219 : 09 Temmuz 2014, 21:59:37 »
Hulk benim Porto günlerinden beri en beğendiğim oyuncuların başında gelir Fenerbahçe'ye gelmesini en çok istediğim oyuncuların başında gelir(çok uç isimler dışında Ronaldo,Messi,Sergio Ramos vb.) turnuva başında Brezilya'nın en büyük kozunun Neymar değil Hulk olacağını düşünüyordum ancak tam bir hayal kırıklığı oldu benim için Rusya sanırım yaramamış.

hulk benimde gözümde dünyanın en iyi forvetlerinden biri ama brezilyanın oyun planlarında kadroda hep olmasına rağmen onu kullanmak pek yoktu. fred yerine onu kullanmak daha iyi olabilirdi

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #220 : 10 Temmuz 2014, 00:46:44 »
Koyt,Agüera nedir ya? İsmet Badem Allahtan futbol yorumculuğu yapmıyor bu 3'lü bi arada maç falan anlatırdı mazallah !

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #221 : 10 Temmuz 2014, 00:57:47 »

Koyt,Agüera nedir ya? İsmet Badem Allahtan futbol yorumculuğu yapmıyor bu 3'lü bi arada maç falan anlatırdı mazallah !

Bleyza, makaleb, kliyza :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #222 : 10 Temmuz 2014, 01:15:08 »
İkı takımda gol yememek için yemin etmişler. Her iki takımda defansif anlayış belirleyince seyir zevki sıfırr oluyor. Uykum geldi yahu

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #223 : 10 Temmuz 2014, 01:50:36 »
Turnuva başlarken söyledik, takım hiç umut vermezken söyledik şanlı Arjantinimiz şampiyon olacak.
Messi tarih yazacak...
...

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #224 : 10 Temmuz 2014, 01:59:52 »
Turnuvanın başından beri 2 favori takımım finale çıktı.Almanya'yı oynadığı futboldan Arjantin'i ise sırf Messi için istiyordum,güzel oldu :) Ama bugün Messi için değil Mascherano için sevinçliyim,inanılmaz oynadı,olağanüstü savunma hamleleri yaptı,maçın oyuncusuydu bence.

Yalnız biz Kuyt'un değerini gerçekten çok fazla bilmiyoruz,belki çok yetenekli değil,belki çalım atamaz,belki hızlı değil ama inanılmaz yararlı bir oyuncu.Keşke 5 yaş daha genç olsaydı.As oynamaya başladığı günden beri her maç takımının en iyi 2-3 isminden biriydi,bugün de Janmaat ile birlikte Hollanda'nın en iyi oyuncusuydu bence.Hak ettiği değeri vermemiz lazım,çünkü gerçekten çok değerli bir oyuncu.

Cüneyt Çakır'ın da gerçekten turnuvanın başından beri yönettiği 3 maçta  verdiği hatalı karar sayısı 3'ü geçmez,nasıl bu kadar iyi maç yönetiyor anlamış değilim.Hadi bazı şeyleri geçtim de avantaj ne diye sorsan onu bile bilmezdi,hiç avantaj oynatmazdı Türkiye liginde,bu turnuvada müthiş avantaj kuralları uyguladı.Ne olursa olsun tebrik etmek lazım.Finali de Howard Webb yönetecektir çok büyük ihtimalle.