Gönderen Konu: 2014 FIFA Dünya Kupası (Brezilya)  (Okunma sayısı 54034 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Ynt: 2014 FIFA Dünya Kupası (Brezilya)
« Yanıtla #285 : 14 Temmuz 2014, 15:54:30 »

Rufat'cim, guzel kardesim…  Simdi yedeklerin veya kadroya alinmayanlarin mac ile ne ilgisi var?  Biz macta olani konusuyoruz.  Farazi kadrolari veya "X, Y, Z soyle olsaydi"yi degil.  Valla ilk yari vesaire bilmiyorum.  Mac boyunca top Almanya'nin ayagindaydi.  Tum tempoya onlar ayarladi.  Top surekli Arjantin kalesindeydi.  Bunlar gayet objektif olgular: icine subjektif bir sey katmadim.  Bizzat gozle gordugumu soyluyorum.  Bugun maci tekrar izlesek yine ayni seyleri gozlemleyecegiz.

Abi saygim var, dedigim gibi fikrim sabit Arjantin de en az Almanya kadar haketti dun. Yedekler de galibi belirledi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #286 : 14 Temmuz 2014, 15:58:43 »

Iyi olsun.  Bu Kupa'da olmadi ama bir dahakinde hak eden kazanir belki :)

Messi kazanir insallah, cok istedi bu yil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #287 : 14 Temmuz 2014, 16:31:41 »
Bakıyorumda gruplardan finale kadar şöyle koltuğa yaslanıp ayaklarımı uzatıp keyifle izleyeceğim bir Arjantin maçı bulamıyorum. Gruplardan sonra finale kalınması Messi'ye bağlanıyor, kesinlikle katılmıyorum.

Gruplardan sonra 4 maçta sadece (1'i uzatmalarda) 2 gol atabilmiş Arjantin. Asıl finali getiren 4 maçta 1 gol yiyen Arjantin savunmasıdır.

Messi'nin altın top ödülünü alması bencede skandal ve de tamamen ticari.

Altın top için Portekiz'e 4 atan, Brezilya'ya 7 atan ve kupayı kazanan Almanya'dan en az 4 oyuncu sayabilirim.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #288 : 14 Temmuz 2014, 16:35:56 »
Bakıyorumda gruplardan finale kadar şöyle koltuğa yaslanıp ayaklarımı uzatıp keyifle izleyeceğim bir Arjantin maçı bulamıyorum. Gruplardan sonra finale kalınması Messi'ye bağlanıyor, kesinlikle katılmıyorum.

Gruplardan sonra 4 maçta sadece (1'i uzatmalarda) 2 gol atabilmiş Arjantin. Asıl finali getiren 4 maçta 1 gol yiyen Arjantin savunmasıdır.

Messi'nin altın top ödülünü alması bencede skandal ve de tamamen ticari.

Altın top için Portekiz'e 4 atan, Brezilya'ya 7 atan ve kupayı kazanan Almanya'dan en az 4 oyuncu sayabilirim.
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."