Gönderen Konu: Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig (2014-15 Sezonu)  (Okunma sayısı 103508 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
Adamın derdi belli; yedek kalıp bonservis değeri düşmesin. Puanlar gitmiş, şampiyonluk uçmuş; nasılsa her şartta başkan... Kim soracak ki hesabını? 

kadıköyde 17 seneye çıktı ya sezonu bitirmiştir kendisi
« Son Düzenleme: 21 Mart 2015, 00:02:00 Gönderen: tiyofencenk »
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
Emenike konusunun hoca tercihi olduğunu sanmıyorum. Führer maç sonu açıklamasında İsmail Kartal'ı "korurken" aslında Emenike'nin de kendi himayesinde olduğunu duyurdu. Ne demişti Gençlerbirliği mağlubiyeti sonrası; "İsmail Kartal ne yapsın. Emenike dışında kimse mücadele etmedi ki." Bu demecin üstüne sıkıysa kes Emenike'yi. Şu an İsmail Kartal'ın bu demeçten sonra eli kolu bağlıdır. Emenike'yi ya seve seve oynatacak, ya da...

Adamın derdi belli; yedek kalıp bonservis değeri düşmesin. Puanlar gitmiş, şampiyonluk uçmuş; nasılsa her şartta başkan... Kim soracak ki hesabını?
Aynen abi Emenike oynasa 10a satılırsa nolucak ki ? Şampiyonluk gidince en az 50 milyon çöpe ve rakibe gidiyor işin kötüsü

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Bunlarla yaptığımız son 21 maçın 13'ünü kazandık.4'ünü kaybettik.4'ünde berabere kaldık.
Kadıköy'de yaptığımız son 8 maçta ise 6 kez kazandık, 2 kez berabere kaldık.
G.Saray, Beşiktaş ve Trabzon ile sahamızda yaptığımız son 33 maçta yenilmedik.

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
Brugge malubiyetinin Beşiktaş'ı derinden sarstığına inanıyorum,her ne kadar iyi hazırlansalar da favori biziz.

Skor tahmini 2-0
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Yensek te 5 kuruşluk kıymeti yok bu saatten sonra benim için. İsmail hocanın nesine güvenip favoriyiz onu da hiç anlamıyorum.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Hele hayırlısıyla maçı bir kazanalım... "Kartal'la bu yolda yürünmez"; yolda kalır... Ama hele şu araziyi bir geçelim... Gittiği yere kadar... Brugge maçında Beşiktaş skordan bağımsız olarak söylüyorum; rezil oldu. Brugge maçta şu mesajı verdi: "Sizi ister savunmamızla, ister hücumumuzla yeneriz." Beşiktaş'ın golüne kadar olan bölümde Brugge oyunu tuttu, Beşiktaş bal yapmaz arı gibi vızırdadı durdu. Derken teknik ve taktikle izah edilemeyecek güzel bir gol buldu Beşiktaş. Futbol şansı işte... Brugge hemen hücumu hatırladı, akabinde bir oyuncu değişikliği yaptı ve 15 dakika içinde Beşiktaş'ı hallaç pamuğuna çevirdi. Diyeceğim, biz kötü yönetilen bir takımız ama gerçekten rakiplerimizin de bizden farkı yok. Beşiktaş müthiş bir medya şişirmesiyle büyütülüyor, abartılıyor. Hocaları da öyle... Brugge maçında onları alıcı gözle izledim ve bizden daha iyi olmadıklarını gördüm.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
Galatasaray da ikinciyi yedi artık yarın şu maçı alalım kalan 9 maçta da 20 puan toplasak bile şampiyon oluruz ya açık net zor değil rakiplerimizde bi cacık yokken potansiyelimizi gösterip şampiyon olamamak çok koyar

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
Yensek te 5 kuruşluk kıymeti yok bu saatten sonra benim için. İsmail hocanın nesine güvenip favoriyiz onu da hiç anlamıyorum.

Abi ben favoriyiz derken Beşiktaş'ın son haftalardaki performansını ele alarak söyledim.

İsmail hoca'da suç aramamak lazım o da emir kulu çünkü  ;D ;D

Böyle rezil oyunla şampiyon olmaktansa,hiç olmayalım daha iyi bence.Gerçi bizim ligde iyi oynayan takım yok orası ayrı konu  :)
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
Aha mal Kasımpaşa iki dakika 2 gol yedi

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
Emenike ilk 11'de, Sow yedek.

En azından iki el freninden birisi kenarda olacak. Öfke katsayımız yüzde elli düşecek.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
Tam baskıyı kurmuştuk ki, Emenike maçın önüne geçti. Kaçırdığı yüzde yüzlük gol yetmezmiş gibi trübünlerin protestosuna trip yapmaya kalktı ve formasını çıkarıp sahayı terk etmeye kalktı. Maç trübünlerle Emenike arasında ayrı bir maça döndü. Bütün kimyamız bozuldu.

Bir de uluslararası süzme PİLİÇ adlı şeyimin teknik direktörü de kenardan artistlik yapıp bizim futbolculara sataştı. Maç maçlıktan çıktı.
« Son Düzenleme: 22 Mart 2015, 22:13:20 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Şuna bak Emenike ergen triplerine giriyor,çapsız İsmail halen medet umar gibi oyuna gir diyor.Taraftar Mousa diye bağırmak yerine Aziz'i ve İsmail2i yuhlasa zaten şu maça 3.sırada çıkmazdık.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
İsmail'e sabahın olduğunu soran olsa inanın onu oynatmazdı ilk 11'de... Emenike hafta içi Führer'den tam destek aldı.
« Son Düzenleme: 22 Mart 2015, 22:13:49 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
Fenerbahçe formasını sırtından çıkarıp bir daha giymek istemediğini ifade edercesine elleriyle bitti işareti yapan bir humin zararlısının artık Fenerbahçeli sporcu sınıfından sayılması abes olur.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
Kale arkaları bizim stadın bütün ruhuymuş. Diğerlerinin varlığı yokluğu belli değil. Tamamını kapatsalar da olacakmış. En azından şu kriz yaşanmazdı.
« Son Düzenleme: 22 Mart 2015, 22:14:14 Gönderen: Hakan Yaman »