Gönderen Konu: Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig (2014-15 Sezonu)  (Okunma sayısı 103681 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hatai

• Üye
Zorlanmak ne... Dökülüyorlar. Rezillik paçasından akıyor takımın. Kendisini diktatör sanan, onu bile olmayı beceremeyecek kadar zavallı bir ruh hastasının koca Fenerbahçe'yi getirdiği son nokta. Onun "aslan yürekli futbolcuları..."

Selçuk'un adı çıkmış. Günah keçisi... Selçuk'dan daha iyi oynayan sahada kim var? Daha doğrusu kim oynuyor ki? Gökhan Gönül son isabetli ve etkili ortasını 40 sene önce yapmış, mesela kimse adını anmıyor. Caner'in ne yaptığı belirsiz, Webo ve Sow -hele Sow- sahada var mı yok mu belli değil. Selçuk kötüleri sıralasak son sırada kalır.

Haklısın Hakan abi. bu başkandan ve evladı olan topçulardan kurtulmadıktan sonra bizim yüzümüz gülmez.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya

Kulübü bitirdi, trübünleri bitirdi, kendisini bitirdi, ömrümüzden ömür bitirdi ve hala kene gibi Fenerbahçe'nin kanıyla yaşamaya ve beslenmeye devam ediyor habis.
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2015, 21:34:32 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Bu 1 puan İsmail Kartal'ı şampiyon edecek bir puan... Onu artık münasip yerine sokup ömür boyu gezdirsin. Ya da yarısını Aziz'e versin, bölüşüp kullansınlar.

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
Gitti bu sefer

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
6.dakikada gol yedik ve uzatmalarla 90 dakika kume düşmüş takıma gol atamadık. Bu 1 puanla bitime 1 hafta kala şampiyonluğu ilan ederiz artık.

Çevrimdışı hatai

• Üye
Yeter artık yeter! şu takımın düştüğü duruma bak. Alt yapıdan oyuncularla çıksan erciyesi yenmen lazım. nasıl hocasın sen kartal? takımı bitirdin. Geçen sene her takımı gücüyle ezen takım bu sene yürüyemiyor. pozisyona dahi giremiyor. baş sorumlu başkan ama sen de en az onun kadar sorumlusun. eline Fenerbahçe teknik direktörlüğü fırsatı geçmiş sen hala çapsız kadrolar kuruyorsun, oyunu okuyamıyorsun. bu maçların artık tekniği taktiği yok. Bu maçları bir şekilde kazanman gerekiyor. yok arkadaş biz Zico'dan sonra şampiyonlar liginde ne zaman olacağız? ne zaman zevkle maç izleyeceğiz? zaten şu oyuncularla edirnenin ötesine gitmek akıl işi değil. Bu sene gitti. seneye de bu yönetim ve çapsız bir hoca gelirse sonumuz aynı olur. Bu arada hamzaoğlu'nu da teknik direktör yaptık ya, helal olsun bize.   

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
Allah belanızı versin diyorum bize bu neticeyi yaşatanlara

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
Basari ismail kartalin başarısızlik benimdir"aziz yildirim
Tabi bunu kongrede hangi allahin kulu soyleyebilir zor.

Çevrimdışı OUZZ

• Üye
  • Yer: KAYSERİ
  • FB
Şampiyonluk gitti. Yazıkkk!

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
Cuma olsa da sevinsek.

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
Kurşunlanma olayından sonra 5 maçta 7 gol yedik. 2 maçta puan kaybettik. Olay kim vurduya gitti bizde. Zaten başımızda malların en iyileri var kendi kendimizi engelleme potansiyelimiz oldukça yüksekken birde dışarıdan müdahale geldi ve yönetim dik durmadı. 3. bitiririz artık ligi. Geçmiş olsun.
Avrupa geliri yok sponsor gelmeyecek kombine alan olmayacak çöküş yakındır.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
#IngaOrekhova

Çevrimdışı exex

• Üye
elimden geldiğince her defasında girdim Şampiyon olacağız yazdım. Aziz Yıldırımından hocasına kadar savundum bu takımı. Benden isimler için bu kadar.

Artık tek inancım Allah ın yardımıyla şampiyonlukları son anlarda kaybeden şu armanın  bir mucizeyle bu armayı sevenler için şampiyon olması. Allah yardımıcımız  olsun

Çevrimdışı OUZZ

• Üye
  • Yer: KAYSERİ
  • FB
elimden geldiğince her defasında girdim Şampiyon olacağız yazdım. Aziz Yıldırımından hocasına kadar savundum bu takımı. Benden isimler için bu kadar.

Artık tek inancım Allah ın yardımıyla şampiyonlukları son anlarda kaybeden şu armanın  bir mucizeyle bu armayı sevenler için şampiyon olması. Allah yardımıcımız  olsun
Bende bu zamana kadar umudumu korudum ama artık yeter. Bundan sonra zor ihtimal.

active

• Ziyaretçi
Bu takımın şampiyonluğu bu yıl kaçırmasının tek sebebi Aziz Yıldırımdır kimse de aksini iddia etmesin

Çevrimdışı exex

• Üye
Bende bu zamana kadar umudumu korudum ama artık yeter. Bundan sonra zor ihtimal.

Zor , hatta çok zor ama  içimde nedense hala bir umut var... Muslerasızlarken Gençlerbirliği 3 puanı aldığı an puanlar eşitlenebilir. Sonrada kalan 2 maç hep son anda giden şampiyonluklar sonrası bu kez son anda alırız belli mi olur...