Gönderen Konu: Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig (2014-15 Sezonu)  (Okunma sayısı 103678 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
Zor , hatta çok zor ama  içimde nedense hala bir umut var... Muslerasızlarken Gençlerbirliği 3 puanı aldığı an puanlar eşitlenebilir. Sonrada kalan 2 maç hep son anda giden şampiyonluklar sonrası bu kez son anda alırız belli mi olur...

ben de öyle düşündüm sonra dedim ki kandirma kendini.

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
Bizim oyuncularımızin şampiyonluk iddiası olsa, eskişehir maçında o kadar ruhsuz olmaz ordan itibaren 6da 6 yapar biriktirdik. Bizim takımın haleti ruhiyesi için volkana bakmak lazım. Gençler maçında yedigi, sivas maçında yaptıkları ve genel olarak sahadaki duruşu takımın özeti. Şimdi seçim var diye değişiklik de yapmazlar, seneye sınırsız yabancı ile kurulacak kadrolar, bakalım büyük başkan ne tür bir yapılanma öngörmüş bu durum için.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
müstehak... aziz gitmeden gün yüzü yok bize
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
  • Yer: Japonya
Seneye takimi roberto caslos alex ikilisine emanet etsek super olur.kadroyu da az afrikalicok latin yapmak laim.bu dunya kupasinda latin amerika ulkelerinn basarilari ortada.yabaci siniri kaklmisken de cok buyuk bir revizyon gerek.selcuk,bekir,volkan gibi adamlardan kurtulup caner gibi g.gonul gibi adamlari da forma rekabeti dongusune sokmak lazim.hakan yaman hocamin dedigi gibi takimdaki kemiklesmis loser grubundan kurtulmak lazim once

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
umut fakirin ekmeği :)))
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
90.dakikada 10kisi rakibe karsi diegoyu cikarip Selçuk'u oyuna almak. Adam dunyadaki futbol tanrilarini öldürdü.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Euroleague finalinin ilk devresi bitti; önce D-Smart'ta Barcelona maçını açtım. Messi'nin golüyle Atletico'yu geçmişler ve resmen şampiyonluklarını ilan etmişler. Maç Madrid'deydi. Trübünlerde Fenerbahçeli taraftarları da gördüm. Hazır Messi ayaklarına gelmişken kaçırmamışlar. Oradan bu maça geçiş yaptım, açmamla Emre Belözoğlu'nun o nefis golü atması bir oldu. :)

Çevrimdışı Murat

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig (2014-15 Sezonu)
« Yanıtla #772 : 18 Mayıs 2015, 21:51:09 »
 Beşiktaş mala bağladı. Evinde yeniliyor. Haftaya ufacık olan kırıntıda gitti.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2015, 21:51:44 Gönderen: Murat »

Çevrimdışı onee

• Üye
    • orhanyet
« Yanıtla #773 : 18 Mayıs 2015, 22:06:32 »
bu takım ne zaman başkasının şeyiyle şampiyonluğa girip şampiyon oldu allahını severseniz.tamam yaşım çok büyük değil ama yapmayın.bu kulüpte umut edilecek tek şube var o da erkek basketbol.nedenleri de çok açık.

kabul edin aziz yıldırım başkan olduğu sürece bu şube böyle olmaya devam edecek.seneye ismail eagleı gönderip onunda  yardımcısını getirir.şaşırır mıyız tabi ki hayır.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #774 : 21 Mayıs 2015, 13:36:51 »
su futbolun ve allahın adaleti varsa bu hafta bjk sunları evire cevire yener...

bir yerde bunların cezalarını cekmeleri lazım...

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #775 : 22 Mayıs 2015, 03:36:50 »
Fenerbahce Spor Kulubu'nde ciddi bir paradigma degisimi ile karsi karsiyayiz.  Cok degil, bir sure once, herkes Aziz Yildirim'a kosulsuz destek verme taraftari iken, kademe kademe bu durum esasli bicimde degisti.  Nasil degismesin ki?  Baskan'in dogru durust yaptigi seylerin sayisi cok az.  Politik alanda siklikla soylenen kliseler bir anda Aziz Yildirim'in icraatlarina uygulanmaya baslandi: "Ama tesis yapti!".  Yahu evet, yapti da, yanlis yaptigi da tonla sey var.  Bu tesislesmeyi bir yandan ovup, diger yandan da yanlis yaptigi seyleri elestiremiyor musun?  Elestirmemize izin verilmedigi icin asama asama bu noktaya geldik.  Kulup, daha once hic olmadigi kadar bolunmus durumda.  Sadece disariya karsi mucadele vermemiz gerekirken, ciddi bir IC SAVAS'in icindeyiz.  Dedim ya, politik hayatin bir yansimasini yasiyoruz: diktator bir yonetim anlayisina karslik demokrasi mucadelesi vermekteyiz.

Soylemek istedigim daha cok sey var ama bunlari Twitter'da cok guzel ozetlemis biri:

"Bu arada soruyorlar Fenerbahçe hakkında neden bir şey demiyorsunuz diye. Milletin bugün söylediklerini 6 ay önce söyledik.
6 ay önce söylediklerimize "ihanet" diyenler de bugün o noktaya geldi. O yüzden ben 6 ay sonra ne konuşacaklarını söyleyeyim.
6 ay sonra kelimesi kelimesine "Aziz Yıldırım gitsin de kim gelirse gelsin" noktasında olacaklar. O zaman bile geri kalmış durumdalar."

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #776 : 24 Mayıs 2015, 19:50:32 »
Gs bugün şampiyon olacak ama hani şöyle bir senaryo olsun ve tüm sezonu özetlesin diye çok isterim(olmaz da) son haftaya puan eşitliği ile giriliyor ve Galatasaray Rize deplasmanında 2-0 önce Fenerbahçe Kasımpaşa maçı 1-1 her iki Mücadelede 75.dakika ve Diego oyundan çıkıyor Hasan Ali oyuna giriyor Takımımıza tek bir gol yeterken 88. Dakikada Hasan Ali'nin kanadından bir gol yiyoruz ve Kasımpaşa 2-1 kazanıyor.... Gercekten tüm sezonun Özeti olur ve belki aday olmaya yüzü kalmax

Çevrimdışı onee

• Üye
    • orhanyet
« Yanıtla #777 : 24 Mayıs 2015, 22:03:03 »
Galatasaray besiktasi 2-0 yendi.yarin ismail hocam sampiyonlar ligini garantilemek için beraberliğe yatar.hadi hayirli olsun

Not:40senede 11kez sampiyon olan Galatasaray, aziz yildirimin 17yillik gorev süresinde 9 kere şampiyon oldu.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #778 : 25 Mayıs 2015, 07:51:05 »
Emin, coşmuşsun. Boşver bence, takma bu kadar kafana. Aziz gitmeden bize gün yüzü görmek haram. Sen gene şanslısınki bu 17 senenin ikinci yarısını bilinçli yaşadın. Ya bizler ??

Eskiden Aziz Yıldırım için;
Ticareti biliyor, ucuza alıp sonra iyi fiyata oyuncu satıyor diyorduk, bitti, (bkz, k.çımıza kaçanlar, guiza, emenike, bienvenue, kezman -ki onu bile rahmetle anar olduk-, rebrovları, beshtnatschik -herneyse- vs leri saymıyorum bile)

Tesis yapıyor, stat yapıyor derdik, gördükki gerek yokmuş, devlet yapıyormuş işini bilenin. İmzaladığı protokol elinde patlıyormuş işini bilmeyenin.

90 ların sonu, 2000 li yılların başında perişanları yaşadıktan sonra daumla ciddi bir çıkışa geçip en sağlam kadronmuzla en iyi topumuzu oynarken (appiah,aurelio, vanhoijdonk, alex, serhat, tuncay, luciano, anelka, hatta nobre) bize atılan karalamalardan çok daha ciddilerinin yaşandığı denizli faciası sonrasında -işin peşine düşmeyip- takımı dağıtıp herşeyi silbaştan kurmak isteyip, devamında zicoyu komik sebeplerle göndermesi, kendi inşaa ettiği sisteme tam tersi hareket edip istikrarı unutması, takımda vefa diye birşey kalmaması (ne mantıktır Alex için jubile olayında "alexe jubile yapmanın bu klube ne faydası var?" demek, ne zararı var peki yapmanın ?

Kendini klubün sahibi sanmaya başladı. Yaptıkları inkar edilemez, ama malesef gelinen noktada hepsi bunları birer birer yok etti.

Artık şu bir gerçekki, Fenerbahçede hiçbir başarı cezasız kalmaz.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #779 : 25 Mayıs 2015, 16:13:12 »
yahu artık alıskanlık oldu..melo ilk sarıyı macın daha 20. dk sında gooemeliysi pas gecti hakem..sonra 60 da sarı gordugunde atılmalıydı..

herseyi gectim zaten demba ba ya yaptıgı kırmız kart ve penaltıydı..herkes dondu kıcını gitti...

mac orada donebilirdi...

pes vallahi pes..

yani herhalde hakemler buna ilk kırmızı akrt gostereni doveceginden korkuyorlar...baska anlam bulmaıyorum..