Gönderen Konu: Milli Takımlar  (Okunma sayısı 32543 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Milli Takımlar
« Yanıtla #195 : 27 Eylül 2021, 17:33:16 »
Ferdi Kadıoğlu’na şu ana kadar tek resmi davet Kanada Milli Takımı’ndan geldi. Kanada’nın ısrarı sürüyor ama Ferdi’nin önceliği Kanada değil.

• Türkiye ve Hollanda A Milli Takım’larından henüz resmi davet gelmedi.

@yagosabuncuoglu

Stefan Kuntz hallet şu işi
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2021, 17:33:36 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #196 : 01 Ekim 2021, 20:27:07 »
Aday kadro belli olmuş
https://twitter.com/MilliTakimlar/status/1443971489624170502

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, üç oyuncuya ilk kez milli olma şansı tanıdı.

Berkan Kutlu
Berat Özdemir
Serdar Dursun

A Milli Takım dışında kalanlar
Mert Günok
Ersin Destanoğlu
Umut Meraş
Okay Yokuşlu
Salih Uçan
Efecan Karaca
Halil Akbunar
Enes Ünal
Halil Dervişoğlu

Türkiye Bayrağı Geri dönenler
Sinan Bolat
Serdar Aziz
Caner Erkin

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #197 : 01 Ekim 2021, 20:28:20 »
Hep derim Serdar Aziz bu ligin en iyi yerli stoperi diye Alpaslan balonu giriyorsa Serdar rahat girmeliydi Kuntz çağırmış hakediyordu

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #198 : 01 Ekim 2021, 22:56:39 »
Hep derim Serdar Aziz bu ligin en iyi yerli stoperi diye Alpaslan balonu giriyorsa Serdar rahat girmeliydi Kuntz çağırmış hakediyordu

bir stoper bu kadar çelimsiz olamaz, kendine iyi bakmadığı ve iyi bir profesyonel olmadığını düşünüyorum bu yüzden sık sakatlaniyor Gustavo gibi bir profesyonel olsaydı hem fenerbahçe hem milli takımın değişmez olurdu.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #199 : 01 Ekim 2021, 23:20:30 »
bir stoper bu kadar çelimsiz olamaz, kendine iyi bakmadığı ve iyi bir profesyonel olmadığını düşünüyorum bu yüzden sık sakatlaniyor Gustavo gibi bir profesyonel olsaydı hem fenerbahçe hem milli takımın değişmez olurdu.
Gs döneminde maça bile çıkamıyordu adı kronik olmuştu bizde baya maça çıktı abi :) Türk sporcularda profesyonellik hiç yok belki Emre'de
vardı
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2021, 23:20:39 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #200 : 01 Ekim 2021, 23:30:06 »
Nice kazmalar defalarca milli olurken Serdar Dursun'un 30 yaşına kadar milli takıma alınmamasına ne diyorsunuz?

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #201 : 01 Ekim 2021, 23:32:35 »
Nice kazmalar defalarca milli olurken Serdar Dursun'un 30 yaşına kadar milli takıma alınmamasına ne diyorsunuz?
Kenan Karaman ile aynı ligde oynadı attığı gol sayısı da ortadaydı net art niyet vardı orada üstelik bu kadar golcü sorunu yaşanırken

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #202 : 02 Ekim 2021, 16:52:55 »
Kenan Karaman ile aynı ligde oynadı attığı gol sayısı da ortadaydı net art niyet vardı orada üstelik bu kadar golcü sorunu yaşanırken
Aynen

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #203 : 04 Ekim 2021, 12:59:40 »
Stefan Kuntz: "Prim sorunun muhatabının yönetim ve Hamit Altıntop olduğunu düşünüyorum ama şunu söyleyebilirim, Almanya'da da prim konusu tartışılmıştır. Bu bir kulüp takımı değil, gurur, onur gibi faktörler de devreye girer.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #204 : 04 Ekim 2021, 14:56:54 »
Ferdi için şunları demek istiyorum.

Bence Ferdi de biliyordur ama bi umut bekliyor işte. Ferdi'nin Hollanda Milli Takımında oynaması imkânsız çünkü Ferdi'nin yaş grubunda potansiyeli çok yüksek genç Hollandalılar var. PSV'nin 99 doğumlu hârika çocuğu Cody Gakpo, Club Brugge'de harikalar yaratan 99 doğumlu Noa Lang, Nice'te oynayan 99 doğumlu Justin Kluivert ile 98 doğumlu Calvin Stengs ve Manchester City altyapısındaki 2002 doğumlu Jayden Braaf Ferdi ile aynı bölgede oynayan ve Ferdi'den daha yetenekli gençler. Bu isimleri Ferdi de iyi bilir ve Hollanda'da oynamasının imkânsız olduğunun farkındadır. Daha Villarreal'li Danjuma'yı, Tottenham'lı Bergwijn'ı ya da Mohamed İhattaren'i saymadım bile.

Kanada'yı da secmeyecegine göre yakın zamanda Türkiye'yi seçecektir bence. Olur da Hollanda Milli Takımını seçtiğini açıklarsa 3-5 basit özel maç dışında formayı göremez orda.

Kuntz'un kısa sürede ikna etmesi lâzım yoksa 22 yaşına girince bizde de yabancı statüsüne geçecek Ferdi.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #205 : 06 Ekim 2021, 10:51:39 »
norveç maçı kadıköydeymiş fener maçlarında 300₺ olan yerler 35₺ oluncs hemen tükenmiş biletler :D

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #206 : 08 Ekim 2021, 23:46:22 »
Maçtan hiçbir şey anlamadım.Adamlar eksik olmasına rağmen bizden daha kompakt oynadılar.

Zaten Caner varsa 100 tane orta açmışızdır.Hocayı doğru zamanda mı getirdik emin değilim.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #207 : 09 Ekim 2021, 00:01:34 »
yusuf hakan ozan burak dörtlüsüne acayip taktım kafayı bu heriflerin bi daha aday kadroya bile girmemesi lazım rezil herifler.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #208 : 09 Ekim 2021, 00:17:34 »
yusuf hakan ozan burak dörtlüsüne acayip taktım kafayı bu heriflerin bi daha aday kadroya bile girmemesi lazım rezil herifler.
Umarım Watford küme düşmez...
FENERBAHÇE

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #209 : 09 Ekim 2021, 00:25:28 »
Umarım Watford küme düşmez...
ozan şu son 5-6 aydır gittiği kafayla gitmeye devam ederse 2 seneye alanya bile almaz onu.ingiltere’de kendini soyutlayıp türkiye’yle bağlantısını kesmesi lazım.