Gönderen Konu: Aziz Yıldırım  (Okunma sayısı 112142 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Aziz Yıldırım
« Yanıtla #90 : 28 Mayıs 2015, 16:48:11 »

sanki birini anımsatıyor daha yukarıdaki birisini...

:) aynen

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #91 : 29 Mayıs 2015, 06:43:41 »
Daha önce uyardım ama dinleyen olmadı. Bundan sonra hakaret eden, saygısız kelime eden mesajları silecem. Yeter. Görüşlerinizi hakaret etmeden de savunabilirsiniz. Hayır yapamıyorsanız. Yazmayın. Sizinle aynı düşünce de olmayan insanlar, hakaret okumak zorunda değil.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #92 : 29 Mayıs 2015, 10:06:42 »
şu ülkede basaramadıgımız tek sey secim. secme secilme olayında karsılıklı saygı duyma olayı... ülkenin siyasi partilerine bakınca zaten belli oluyor bu durum... aynı insan portföyü tabi buraya da tasınıyor ve sonuc bu... ben de sevmiyorum aziz yıldırımı. yaptıkları yapmadıkları tartısılır; yeni gelecek insanın yapacakları yapamayacakları konusulur ama hic böyle bi ortam görmedim ben ne yazıkki neyse.. olsun bitsin de artık gecilsin su durum ve takım gelecege hazırlansın önemli olan bastaki insan degil bu takımın gittigi nokta. bunu unutmamak lazım sanırım
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #93 : 29 Mayıs 2015, 17:49:39 »
türk insanının seçimlerine bakınca bazı konulardaki seçimlerine saygı duymak gerçekten imkansız sözüm meclisten dışarı

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #94 : 30 Mayıs 2015, 13:04:53 »
Az onceki ali kocun konusmasi bir yanda kongrenin gazi alip hulusi belguyu destegi azaltmis olabilir.

Ali kocun konusmasinin ardindan tek beklenti artik davanin bir an once sonuclanip ali kocun baskan olmasi.tek umudumuz bu.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #95 : 30 Mayıs 2015, 13:16:28 »
defalarca bırakıyorum bıraktım filanca tarihte bırakıcam deyipte bırakmamış biri için söyledikleri hiçbir şey ifade etmiyor.

bir zamanlar sözü vardı birgün herkes fenerbahçeli olacak diye şu anda fenerbahçeli olmayanlar fenerbahçeden nefret ediyor hani onu geçtim de fenerbahçeliler bile kulüpten soğumaya uzaklaşmaya başladı. bu şartlarda yeni doğanların fenerbahçeli olmaları çok zor.

vatan millet devlet atatürk laiklik ile fenerbahçenin ne alakası var hala aynı şeyler fenerbahçe bir spor kulübü. bu sözleri edenler yanlış yerde ediyor yakında bir seçim daha var orada olmaları gerekirdi.

fenerbahçe dünya kulübü olacaktı bu mu borçsuz bırakacağını söylüyordu.

kulübün bu seneki en başarılı en ümit vaad eden ona en uzak branşı sağolsun ona da el attı yaşanan gelişmelere bakın ya.

ali koç geçen seçimden önce de bir konuşma yapmıştı bugünde aynısını yaptı benim için hiçbir anlam ifade etmiyor fenerbahçeye de faydadan çok zarar veriyor. çünkü başkan çok net onu kullanıyor.

şu anki durum akıl sınırlarını zorluyor gerçekten yazık.

hayırlısı olsun.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #96 : 30 Mayıs 2015, 13:55:24 »
defalarca bırakıyorum bıraktım filanca tarihte bırakıcam deyipte bırakmamış biri için söyledikleri hiçbir şey ifade etmiyor.

bir zamanlar sözü vardı birgün herkes fenerbahçeli olacak diye şu anda fenerbahçeli olmayanlar fenerbahçeden nefret ediyor hani onu geçtim de fenerbahçeliler bile kulüpten soğumaya uzaklaşmaya başladı. bu şartlarda yeni doğanların fenerbahçeli olmaları çok zor.

vatan millet devlet atatürk laiklik ile fenerbahçenin ne alakası var hala aynı şeyler fenerbahçe bir spor kulübü. bu sözleri edenler yanlış yerde ediyor yakında bir seçim daha var orada olmaları gerekirdi.

kulübün bu seneki en başarılı en ümit vaad eden ona en uzak branşı sağolsun ona da el attı yaşanan gelişmelere bakın ya.

ali koç geçen seçimden önce de bir konuşma yapmıştı bugünde aynısını yaptı benim için hiçbir anlam ifade etmiyor fenerbahçeye de faydadan çok zarar veriyor. çünkü başkan çok net onu kullanıyor.

hayırlısı olsun.

%100 katılıyorum.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #97 : 30 Mayıs 2015, 23:45:05 »
Su anda iyimser olmaktan baska caremiz yok.bir baskan bir kulube bu kadar zarar verirken yarin tekrardan baskan secilecek.saka gibi ama gercek

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #98 : 30 Mayıs 2015, 23:59:21 »
Futbol, basketbol tribünlerini bitirdi, futbol takımını şampiyonluktan etti, şimdi sıra basketbolda.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #99 : 31 Mayıs 2015, 00:21:30 »
Bu akşam da görevini başarıyla tamamladığına göre huzur içerisinde uyuyabilir.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #100 : 31 Mayıs 2015, 00:29:17 »
Bu herif reisi nasıl ikna etti?? Sponsorluk bitmişken salonların hali ortada iken obradoviç in fikri değişir mi ??? 
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #101 : 31 Mayıs 2015, 00:56:12 »

hayırlısı olsun.

Baskan'in Ali Koc'u kullanip kullanmadigini bilmiyorum ama politikada ya "demek istediklerini bazilarini soyleyemezsin" ya da "demek istediklerinin tersini soylersin".  Zeki biri bu ikisi silahi kullanip, dogru zamani beklerse politikada basarili olur.

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #102 : 31 Mayıs 2015, 01:11:53 »
Bu akşam da görevini başarıyla tamamladığına göre huzur içerisinde uyuyabilir.
Bu akşam napmış? işler iyi gittiğinde aziz karışmıyo o yuzden bu şube iyi bi yenilgi alıyoruz onuda aziz yıldırıma kesiyosunuz

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #103 : 31 Mayıs 2015, 01:14:08 »
Bu akşam napmış? işler iyi gittiğinde aziz karışmıyo o yuzden bu şube iyi bi yenilgi alıyoruz onuda aziz yıldırıma kesiyosunuz

Bu akşam yaptıkları; 1- Kendi taraftarına bilet çıkarmamak. 2-Locaları Karşıyakalılara teslim etmek. 3- Üst kattaki tribünün büyük kısmını Karşıyakalı taraftarların oluşturması.

Tabi bunlar sizin için yeterli sebepler değilse haklısınız.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #104 : 31 Mayıs 2015, 01:14:25 »
Kulübü maddi manevi tüm branşlarda kötü günler bekliyor analizlerime göre