Gönderen Konu: Aziz Yıldırım  (Okunma sayısı 111747 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
Ynt: Aziz Yıldırım
« Yanıtla #225 : 11 Haziran 2016, 00:17:08 »
Görevi bıraksana bişey deneyeceğiz.
...

Çevrimdışı sel-vesely

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #226 : 11 Haziran 2016, 01:07:17 »
Allah tez zamanda bizi bu psikopattan kurtarsın.. 

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #227 : 11 Haziran 2016, 01:21:04 »
Ali Koç gibi Aziz'den icazet bekleyen adamlar da gelmesin Aziz'den sonra. Yoksa bunun hastalıklı zihniyeti başka türlü temizlenmez bu kulüpten.

Aziz'den daha fazla Ali Koç'a kızgınım.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #228 : 11 Haziran 2016, 10:05:46 »
İcazetle gelme durumunda ilk birkaç emre itaatsizlikte  olağanüstü kongreyi toplatır Aziz efendi. Gerçi efendiliğini hiç göremedik ya neyse. Hasılı kelam gelen çatır çatır gelmeli

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #229 : 11 Haziran 2016, 14:23:32 »
Adam  eskiden  beri  zaman  zaman  saçmalıyordu ama  fayda  zarar  kısmında  fayda  kısmı  ağır  basıyordu.Ama  son  bir  kaç  yil  fayda 0'landı.Tamamen  zarar  yazıyor.
Koskoca  klüpte  buna  dur  diyecek  kimse  yok mu ,  anlaşılır  gibi  değil.
Taraftarı  cımbızla  ayıklamaya  kakıyor.Sen  kimsin ,  ora  senin  babanın  çiftliğimi .Böyle  rezil  bir  karar  görülmüş  şey  değil.Yaptığı  hukukende  suc  ayrıca.Herkese  açık  bir  spor  müsabakasını  keyfi  olarak ,   izlemek  isteyenlere  kapatıyor.
Ama  hata  bizde  , bekleyip  oturuyoruz.
Bir  organizasyon  yapılsa ,  bir  protesto  yürüyüşü  ,  yapılacak  konuşmalarda  hataları   yüzüne  vurulsa.Taraftar  gurupları  bu  konuda  neden  bir  çalışma  yapmıyor?
Utanmadan  her  şeyde  birilerini  sucluyor ,  bunları  yaparken  yalanlar  söylüyor.Yeter  artık  utanmazlıkta  sınır  tanımıyor.

Çevrimdışı Sergen Kıral

• Üye
  • Yer: izmit
    • sergenkral
« Yanıtla #230 : 15 Haziran 2016, 14:13:10 »
Bırakana kadar basketbol erkek takımı hariç fenerle bağlantımı kesiyorum, günde 50 kere yandex, yaklaşık 5 bin tl lik (maç biletleriyle birlikte) alışveriş bunu haketmiyoruz.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #231 : 30 Haziran 2016, 13:38:17 »
Bugün de başımızda, kurtulamıyoruz.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Sergen Kıral

• Üye
  • Yer: izmit
    • sergenkral
« Yanıtla #232 : 08 Temmuz 2016, 15:30:43 »
Futboldan sogutmada ustune olmayan bir ilah

Çevrimdışı Selim ergin B

• Üye
  • Yer: izmir /bayraklı
    • @erginfenerbahce
« Yanıtla #233 : 31 Temmuz 2016, 13:07:32 »

Benim yazım. Spor kulübü ve Fenerbahçe . İlerleyen yıllarda futbol'da özellikle daha önemli işler olacak diye  düşünüyorum. Küçük bir yerde yanlışlık yaptım. Hızlı yazdığım için dikkat etmemişim.
http://blog.milliyet.com.tr/fenerbahce-91-efes-pilsen-70---spor-kulubu-olarak-sayisiz-kupa-oldu-tebrikler-yonetime--/Blog/?BlogNo=534131

General harrington kupası Fenerbahçe'de.

(EREN)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #234 : 09 Ağustos 2016, 16:52:07 »

Benim yazım. Spor kulübü ve Fenerbahçe . İlerleyen yıllarda futbol'da özellikle daha önemli işler olacak diye  düşünüyorum. Küçük bir yerde yanlışlık yaptım. Hızlı yazdığım için dikkat etmemişim.
http://blog.milliyet.com.tr/fenerbahce-91-efes-pilsen-70---spor-kulubu-olarak-sayisiz-kupa-oldu-tebrikler-yonetime--/Blog/?BlogNo=534131

Basketbol başlığına da bu minvalde mesaj yazmışsınız. Yazdığınız yazıya konu dışı diye buradan cevap vermek istiyorum.

Gerçekten Aziz'i ve yönetim kurulunu başarılı olarak mı görüyorsunuz ?  Görüyorsanız neden olduğunu merak ediyorum.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #235 : 10 Ağustos 2016, 11:49:19 »
Yazmak istemiyorm ama dayanamıyorumda. Futbolda daha öenmli işler olması için birinci şart Aziz in elini çekmesidir takım üzerinden. Ve hepimiz biliyoruzki bunun da tek yolu başımızdan gitmesi. Biz o büyük şeyler yapma fırsatını çok  yakaladık ama sağolsun kendisi heme karıştırıverdi ortalığı. Son örnek de ERsun Yanal ın kovulması dır..

Yazıda forma alın, kombine alın falan denmiş.. Belki lise öğrencilerine falan gaz verebilirsiniz böyle ama biz yemiyoruz artık. Kendisi gitmeden tek kuruş vermem artık, yeter bu kadar enayi yerine konmak. Eğer ertesi gün gideceğini bilsem yenilelim isterim maçlarda, biliyorumki yarınları kurtarmak için bugünü feda edebiliriz. Nasıl satrançta vezii feda ediliyorsa oyunu almak için bizde aynuı şeyi yapabiliriz. Hatta 3 sene önce yapsaydık mesela, bugün çok daha farklı bir yerde olurduk ve dönüp baktığımda futbolda elimize geçen bir bok göremiyorum.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #236 : 10 Ağustos 2016, 12:14:43 »
Dunyanin en kotu yonetilen futbol subelerinden biriyiz buyuk ihtimalle.  Bir takim sabote edilmek istense bu kadari yapilamazdi.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #237 : 12 Ağustos 2016, 22:34:49 »
futbolada bir obradoviç bulunsa ve takımın anahtarı ona teslim edilse fena olmayacak.yoksa yönetim ne yapsa tartışılacak.
Doğru işler yapsalar neden eleştirip tartışalım.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #238 : 13 Ağustos 2016, 10:34:39 »
Obradovicin futbolda karşılığı yok Mou bile bizden imkanları çok daha fazla olan bir takımda geçen sene başarısız oldu.

Senelerdir tek yetkili ceolar, sportif direktörler, menejerler, teknik direktörler çok gördük hala görmeyenler var herhalde.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #239 : 07 Eylül 2016, 13:23:03 »
Hello Kitty anlasmasi ve tribune yonelik gelismelere baktigimda bu yonetim ile ilgili tespitimin yersiz olmadigini goruyorum: Bu Yonetim'in Ersun Yanal tasarrufu, Kulup'e 3 Temmuz'dan daha fazla zarar vermistir.  Aksini iddia edenle bu meseleyi masaya yatirabiliriz.