Gönderen Konu: Aziz Yıldırım  (Okunma sayısı 111437 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Aziz Yıldırım
« Yanıtla #255 : 22 Eylül 2017, 17:18:35 »
Hala Ali Koç'un karşısında liste yapıp aday olacakmış adam. Kurtulamıcaz mı bu adamdan biz yahu

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #256 : 04 Ekim 2017, 16:03:22 »
ya nedir bu çektiğimiz amk
o değil de kazara seçilirse biz biteriz

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #257 : 04 Ekim 2017, 16:26:12 »
ya nedir bu çektiğimiz amk
o değil de kazara seçilirse biz biteriz

Trump seçildi, Brexit oldu.  Bu da olacak galiba...

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #258 : 07 Ekim 2017, 20:41:27 »
Aziz Yıldırım gitmeli, Yıldırım Demirören de gitmeli. Futbol takımının başarısız olmasının en büyük sorumlusunun Aziz Yıldırım ve yönetimlerinin olması gerçeği Yıldırım Demirören federasyonunu aklamaz.

Aziz Yıldırım ve yönetimlerinin kulübü yönetmek, sahip çıkmak, savunmak için yaptıkları söyledikleri başkan olduğu ilk günden itibaren yanlış. Yoksa sadece birkaç ay önce Demirören federasyonu için örgüt çete yarın bunlar için mahkemeye suç duyurusunda bulunacağız demişti.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #259 : 08 Ekim 2017, 23:50:34 »
Kürek şubesi, boks şubesi ve 20 yıldır başkandan nemalanan beleşçi tayfa Ali Koç'un seçilip seviye atlamamızı değil rahatlarının bozulmaması için kendilerini düşünüp yine yeniden Aziz Yıldırım'ı seçecektir. :(
...

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #260 : 09 Ekim 2017, 08:57:48 »
Valla Aziz Yıldırım gitmiş kalmış çok umurumda değil de, Obradovic her röportajında  Aziz Yıldırım'a minnet ve saygısını söylemesi beni tedirgin ediyor. Olası bir Aziz Yıldırım değişikliğinde basketbol depremi yaşamayız umarım.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #261 : 09 Ekim 2017, 10:35:35 »
Valla Aziz Yıldırım gitmiş kalmış çok umurumda değil de, Obradovic her röportajında  Aziz Yıldırım'a minnet ve saygısını söylemesi beni tedirgin ediyor. Olası bir Aziz Yıldırım değişikliğinde basketbol depremi yaşamayız umarım.
Ben şahsen Aziz Yıldırım kaldığı sürece bizden ne köy ne kasaba olacağına asla ihtimal vermiyorum.Artık öyle bir hal aldı ki durum , bu adam gitmedikçe  bir silkinme ve  diriliş  ihtimali görülmüyor.Benim hissettiğimi herkes hissediyor tahmin ediyorum.
Obradoviç konusunda ise  , başka kim gelirse gelsin Obradoviç'i bir şekilde ikna eder , o konuda çok endişeli değilim.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #262 : 09 Ekim 2017, 12:42:29 »

Obradovic akilli adam.  Her zaman yonetimlerle arasini iyi tutar.  O yonden en ufak sorun bile yasanmaz.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #263 : 19 Ocak 2018, 19:57:52 »
Böyle bir tip kolay kolay bulunmaz, hapisten çıkarken kendi çıkarı için Fenerbahçe'yi sattığını biliyorduk ama bu kadarına ben bile şaşırdım. Hiç utanma diye bir şey yok. Millet bu herifi nasıl destekliyor aklım almıyor(çıkarı için destekleyen karaktersizler hariç).

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #264 : 19 Ocak 2018, 19:59:59 »
Rezilliğin resmini çiz deseler, hazır fotosu var derdim.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #265 : 01 Şubat 2018, 11:58:34 »
Seçimlerle ilgili farkındalığı arttırmak için bazı sosyal medya hesapları görmeye başladım. Bunlardan birisinini paylaşayım ilgilenen olursa diye. https://twitter.com/Vote4Fb

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #266 : 01 Şubat 2018, 13:15:32 »
Bu herif 1, diğer malum şahıs 2. Bu 2'si ömrümüzün önemli bir kısmını z.kip attılar...

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #267 : 11 Şubat 2018, 15:34:00 »
Bir sürü Galatasaraylı ve Beşiktaşlı'yı üye yaptığı belgelendi bu hainin. Nasıl kurtulacağız biz bu heriften!

https://twitter.com/10numarabey/status/962324824948342784
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2018, 15:34:43 Gönderen: franz392 »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #268 : 13 Şubat 2018, 07:53:14 »
https://twitter.com/10numarabey/status/962680974994788352

Şu flood u okuyalım da hafızalarımız canlansın arkadaşlar.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #269 : 26 Şubat 2018, 16:15:09 »
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Konya Fenerbahçeliler Derneği'ni ziyaret etti. Yıldırım, "Hedef 1 Milyon Üye" kampanyası çerçevesinde 50 bin üyeye ulaştıklarını, 1 milyona gelindiği zaman ise Fenerbahçe'nin kimsenin parasına ihtiyacı olmayacağını söyledi.

Başkan Aziz Yıldırım, Asbaşkan Ozan Balaban ve beraberindeki heyet, Konya Fenerbahçeliler Derneği'ne ziyarette bulundu.

Yıldırım, "Hedef 1 Milyon Üye" kampanyası çerçevesinde 50 bin üyeye ulaştıklarını belirterek, "Temsilci ve normal üye sayısında 50 bine ulaşıldı. Aslında 1 milyona ulaşıldığı zaman ki bu bir senede, iki senede de olmaz. Bir de Türkiye'nin ekonomik şartları ve insanların durumları belli. Maçların daha çekişmeli geçmesi durumunda belki insanlar takviye yapılması için katkı sağlayacaklardır. Onlar da sağlanıp, bu proje hayata geçtiği zaman Fenerbahçe'nin hiç kimsenin parasına, puluna ihtiyacı kalmayacak. Tamamen kendi kendine idare edecek. Onlarla bir taraftan yatırımlar yapılacak, bir taraftandan da yatırımlardan gelen paralarla kulüp idame edilecek. Bütün prensip, anlayış buydu. Ancak malesef Türkiye'deki şartlar aksamalara neden oldu. İnşallah düzelir" şeklinde konuştu.

----

Bu saçma sapan haberi okuduktan sonra bir yerlerden esen rüzgarı hissetmişsinizdir :D

1 milyon üye olunca kimsenin parasına ihtiyaç kalmayacakmış, güya Ali Koç'a gönderme yapıyor aklınca. 50 bin ile 1 milyon arasındaki farktan haberi var mı acaba... 4 yılda neden 50 bin üyede kaldığını ve de 1 milyon hedefine kaçıncı yüzyılda ulaşılacağını da söylesene bir zahmet...

Seçimi kaybetme korkusundan geçmişte kendisine ağza alınmayacak laflar eden ve kavgalı olduğu Hamdi Akın ve Aziz Yılmaz ile tekrar "kanki" olmuş.