Gönderen Konu: Aziz Yıldırım  (Okunma sayısı 111782 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Ali Koç kaç sayı farkla başkan olur ?
« Yanıtla #360 : 03 Haziran 2018, 22:29:26 »
Rahat olacağını biliyorduk ama bu kadar fark beklemiyordum, rezil Aziz  :D

Ali Koç: 16.092
Aziz Yıldırım: 4644
Bu farkın tercümesi nedir biliyor musunuz!
Kovulmaktır.
Zamanında adam gibi gitmesini bilmez , kulübü çiftlik , taraftarı da hiç yerine koyarsan böyle kovulursun.
Yaptığı birçok iyi işin ardından zamanında gitseydi saygıyla anılabilirdi.
Kendi etti kendi buldu.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
Ynt: Aziz Yıldırım
« Yanıtla #361 : 04 Haziran 2018, 00:50:06 »
kusura bakma ama hak ettin be aziz yıldırım. yaşlandıkça sağlıklı değerlendirme yapamaz oldun, gerçekleri göremedin. bugün stada oy vermeye geldiğimde  herkes gibi benim de elimi sıktın. yüzüne baktım, hâlâ kazanacağına inancın tamdı. içimden ''4-5 saat sonra komaya gireceksin'' dedim.

adam gibi çekilmeyi ve koltuğu ali koç'a devretmeyi bilemedin. bunu yapsaydın, ali şen gibi efsane olarak anılırdın gelecekte. kibrin ve hırsların sonun oldu. adam geldi seni ezdi geçti.

her şeye rağmen fenerbahçe için yaptıkların adına teşekkürler. umarım bir daha aday olmazsın çünkü gözlerindeki hırsın ateşi sönmeyecek gibiydi bugün.

Çevrimdışı DesperateCry

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #362 : 04 Haziran 2018, 08:36:25 »
Sabah haberlerde izledim, hala "bu şekilde gönderilmemeliydi, katkısı çok" diyen var. Tamam, tesisler olsun, stat, ülker arena olsun, fenerium olsun klübe büyük katkıları oldu. Ancak, kızdırmayın beni 10 sene daha gitmem, başkanı taraftarlar değil delegeler seçer falan diyen, seçim sırasında klübün imkanlarını (özellikler fbtv yönetiminin tamamen değişmesini bekliyorum) rakibine karşı kullanan biri olarak tam hakettiği şekilde gönderildi Aziz Yıldırım.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #363 : 04 Haziran 2018, 08:39:35 »
Sabah haberlerde izledim, hala "bu şekilde gönderilmemeliydi, katkısı çok" diyen var. Tamam, tesisler olsun, stat, ülker arena olsun, fenerium olsun klübe büyük katkıları oldu. Ancak, kızdırmayın beni 10 sene daha gitmem, başkanı taraftarlar değil delegeler seçer falan diyen, seçim sırasında klübün imkanlarını (özellikler fbtv yönetiminin tamamen değişmesini bekliyorum) rakibine karşı kullanan biri olarak tam hakettiği şekilde gönderildi Aziz Yıldırım.

Ya sabah sabah küfür edeceğim.. siktirsinler bu şekilde gönderilmemeliymiş..  Başka nasıl gidecekti peki ? kendisi kaşındı, sonunda da hakettiğini buldu..

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #364 : 04 Haziran 2018, 10:01:39 »
Rezil ola ola gittin,içimin yağları eridi.Beter ol.Hadi seni gelsin kurtarsın bedava havuza soktuğun,bedava bilet dağıttığın yancıların,hadi gelsin seni kurtarsın hapisten çıktığın gün yanına koşa koşa gittiğin Mehmet Ağar,taraftarı olduğun Galatasaray başkanlığı konusunda önünde engel kalmadı.

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #365 : 04 Haziran 2018, 11:29:30 »
Kendini Fenerbahçe'den, fenerbahce taraftarından daha büyük gören Aziz Yıldırım'ı hakettiği şekilde ezile ezile hezimete uğratarak gönderdik. Bu yolda emeği geçen herkese teşekkürler.

Hakkında fazla romantiklige de gerek olmadığını düşünüyorum kendisi bu kulübün değerlerini ayaklar altına alan vizyonunu daraltan taraftarını ayrıştıran kulübe küstüren Fenerbahçe'nin saygınlığını yok eden şerefsizin tekiydi.

Aziz yıldırım kötü biriydi ve bu sefer iyilik kazandı.

Bu sabah güneş Başkanı Ali KOÇ olan bir Fenerbahçe için doğdu. ☀️☀️☀️☀️

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #366 : 04 Haziran 2018, 21:35:36 »
Artık buradan (Yönetim ve Kurumlar bölümünden) kaldırıp, FENERBAHÇE TARİHİ bölümüne taşımanın zamanı geldi de geçiyor. Gidişin olsun, dönüşün olmasın.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #367 : 05 Haziran 2018, 13:18:13 »
Kendisini Ali Koç'un harika bir alaylı vurgu ile bağırarak söylediği BÜYÜÜÜKK BAŞKAAANNNNN olarak hatırlayacağız :P
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2018, 13:18:30 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #368 : 12 Haziran 2018, 12:24:50 »
Niye gitmek istemiyor diye kızıyordum ama kulübün borç miktarı açıklandıkça hak verdim. Altını ıslatan çocuğun kuruyana kadar yataktan çıkmak istemeyişi durumu... Koskoca kulübü batakhaneye çevirmiş. Utanmaz. Arlanmaz. Haya yoksunu.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #369 : 13 Haziran 2018, 20:10:28 »
Özgür ağabey acı hakikati ne güzel ifade etmiş:

en az 10 yıldır AY'a muhalifim ve ömrümde de bir kez oy verdim; o da karşısında MAA olduğu için. ama her zaman başkan fenerbahçenin parasını kimseye yedirmez diye düşünüyordum. meğerse adam kulübü resmen devlet malı deniz yemeyen domuz durumuna sokmuş.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #370 : 14 Haziran 2018, 17:12:56 »
Boyle birinin 20 sene baskanlik yaptigi bir takimin taraftari oldugum icin cok uzun zamandir utandigim bircok an oldu. Simdi Ali Koc gibi bir baskana sahip olmaktan dolayi buyuk gurur duyuyorum.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2018, 17:13:09 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #371 : 25 Temmuz 2018, 00:08:55 »
Bu hainin yargılanması gerekiyor!

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #372 : 24 Haziran 2021, 20:21:40 »
Bugün yaptığı açıklamalar ve hele Nihat Özdemir'i sahiplenmesi, "ben Fenerbahçe'yim!" demesi, tribünleri karıştıracağını söylemesi vs. Ali Koç başlığına yazdığım burada da dursun:

Bugünün bana öğrettiği ders: Ali Koç kötü bir başkan. Ancak Aziz Yıldırım kötü bir insan.
Umarım birisi iyi bir başkan olur. Diğeri de iyi bir insan. Böyle olmasını çok isterim. Geç olmadan...

Bu mesaja ilave: Ali Koç'un iyi bir başkan olmak için hâlâ şansı var. Boş geçen üç seneye rağmen son bir kredisi... Fakat bu şahsın egosu öyle bir yerde ki, günde beş öğün toprakla karışık kepek ekmek yemesi gerek ki, birazcık insani hasletler boy versin, o nefs törpülensin.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #373 : 24 Haziran 2021, 20:30:12 »
ya herifin futbolda övündüğü şey 20 yılda 13 kupa.galatasaray o kadar kupayı 4-5 senede kazandı kendisinin döneminde ona rağmen utanmadan övünüyor.