Gönderen Konu: Kenan Sipahi  (Okunma sayısı 70051 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
Ynt: Kenan Sipahi
« Yanıtla #75 : 22 Aralık 2014, 19:27:46 »
Basketbol bilgisine çok güvendiğim Tanjevic'in dediği gibi..

21-22 yaşında takımın liderlerinden biri olmayan genç oyuncunun yıldız oyuncu olması çok zordur.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #76 : 22 Aralık 2014, 19:40:52 »
Önümüzdeki 2 sene benim için Kenan sonsuz krediye sahip. Sonrasında da yermem tabii ama bu iki sene onun potansiyeline ulaşabileceği dönem. Olursa muazzam olur. Olmazsa ne yapalım?

Aynen.  Benim icin onemli olan sey, bir oyuncunun ortaya koydugu emek ve iyi niyet.  Birinci elden, Kenan'in cok buyuk bir emek ve iyi niyet ortaya koyduguna tatmin oldum ben.  Insallah hakkinda en iyisi olur.

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
« Yanıtla #77 : 05 Ocak 2015, 20:38:03 »
şu cedi yi izledikte üzülüyorum yaa.. o takımın mvp si kenandı ama sakatlık sonrası şuan cedi çok daha öne gecti. umarım kenan en kısa zamanda eski günlerine döner ve gelişerek de devam eder..
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #78 : 05 Ocak 2015, 23:42:30 »
Kenan böyle yüreksiz oynamaya devam ederse olacağı yer en çok 2.pıtpıt olur hiç kusura bakmasın.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #79 : 06 Ocak 2015, 00:02:50 »
Kenan bugün fena değildi (ironi değil)
Çalıştığına dair çok fazla şey duydum. Çalışana daima destek olacağız. En azından sabredeceğiz
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #80 : 06 Ocak 2015, 07:22:12 »
Kenan bugün fena değildi (ironi değil)
Çalıştığına dair çok fazla şey duydum. Çalışana daima destek olacağız. En azından sabredeceğiz

Bende diğer maçlara göre daha etkin gördüm. Bu belki takımın kötü olmasından öyle göründü ama, aldığı fauller, basket faul, pozisyonu zorlaması.. Biraz kıpırdanma vardı sanki..

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #81 : 06 Ocak 2015, 09:53:18 »
Bende diğer maçlara göre daha etkin gördüm. Bu belki takımın kötü olmasından öyle göründü ama, aldığı fauller, basket faul, pozisyonu zorlaması.. Biraz kıpırdanma vardı sanki..

Bence de biraz daha hareketliydi. Ben Kenan'ın yerinde olsam Zisis'i çok dikkatli izlerdim nerede ne yapıyor diye, daha fazla penetre etmeli bence.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #82 : 06 Ocak 2015, 13:31:34 »
Daha bilgili kişiler vardır tabi ben ama çalışmadığını düşünmüyorum.Çalışmasa koçun ona bu kadar süre vermeyeceğini düşünüyordum.Anlaşılan Mehmet Sedef gibi antremanda harika maç içinde çalıştıklarını uygulayamıyor modunda.Zisis,kendisi ve Berk için büyük şans.Süre bulacaklardır üzülmelerine kızmalarına gerek yok.Zisis bugün var yarın yok ama onlar ellerinden geleni yaparlarsa 10 yıl buradalar.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #83 : 06 Ocak 2015, 13:53:09 »
Obradovic'in soyledigi sozlerin ben tam olarak gercegi yansittigini dusunmuyorum.  Bu derken, kastettigim sey, Obradovic'in yalanci olmasi degil.  Aksine, Hoca'nin yaptigi ve soyledigi her seyin arkasinda bir strateji olmasi.  Isler kotu gittiginde, bir nevi "reality check" yaparak, oyunculari silkeleyerek motive eden bir Hoca.  Bunun orneklerini Panathinaikos'ta cok gorduk.  Daha guncel ama biraz daha farkli bir ornek gecen seneki Milano maci.  Takimin uzerinde olu topragi varken, Hoca kendini attirmisti ve takimda belli bir oranda silkelenme husule gelmisti. 

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #84 : 06 Ocak 2015, 17:39:03 »
Bence de biraz daha hareketliydi. Ben Kenan'ın yerinde olsam Zisis'i çok dikkatli izlerdim nerede ne yapıyor diye, daha fazla penetre etmeli bence.

Asıl sorun bu zaten penetre etmiyor, hatta hiç denemiyor bile bu maçta 1 kere denedi basket faul aldı. Korkarak kahraman olunmaz, saldırarak birşeyler yapabilir.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #85 : 06 Ocak 2015, 18:51:59 »
Asıl sorun bu zaten penetre etmiyor, hatta hiç denemiyor bile bu maçta 1 kere denedi basket faul aldı. Korkarak kahraman olunmaz, saldırarak birşeyler yapabilir.

Cedi ' deki en büyük ozellik bu korkusuzca potaya gidiyor ya faul aliyorya sayi atıyor tabi cok daha atletik bir vucud yapisi var ben acikcasi önceden dedigim gibi bu sezon icin savunmasi sinif atlarsa yeteli olur hucumda saha gorusu zaten var braz daha cesaret sadece.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #86 : 07 Ocak 2015, 08:51:17 »
Cedi ' deki en büyük ozellik bu korkusuzca potaya gidiyor ya faul aliyorya sayi atıyor tabi cok daha atletik bir vucud yapisi var ben acikcasi önceden dedigim gibi bu sezon icin savunmasi sinif atlarsa yeteli olur hucumda saha gorusu zaten var braz daha cesaret sadece.

Aynen öyle kardeşim, Furkan bile aynı korkusuzlukla direkt potaya giderken Kenan ürküyor tırsıyor, biz de yavaş yavaş bu korkuyu atacak diye beklerken sezon ortası oldu hala bir tık yukarıya gidemedi. Ya kafayı değiştirip kahraman olacak, ya kaybolacak gidecek başka yol yok onun için.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #87 : 09 Ocak 2015, 10:32:04 »
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #88 : 09 Ocak 2015, 17:06:49 »

İnsan ne ederse kendine eder, başkasına birşey edemez.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #89 : 10 Ocak 2015, 02:23:16 »
maça yeni girdi, ilk potaya gidişinden sayı cıkardı.
ee be kardesim neden sürekli denemiyorsun, o fizikle potaya gidişlerinden en kötü faul cıkar zaten.

Geçen sene daha yürekli oynuyordu bu cocuk. Ciddi sinmiş..
1-2 mactır daha iyi ama bu anlamda.
Ver Lester'e, yaz deftere