Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Basketbol Türkiye Kupası (2013 - 2014)  (Okunma sayısı 45473 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
Bütün kaynaklar kayboldu, maç kaç kaç  :)

94-63 kazandık
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı TitoSantana

• Üye
  • Yer: Adana

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Tam istediğimiz oldu. Çok rahat kazandık. 2. devre ana rotasyonu olduğu gibi dinlendirdik.Tamamını yedeklerle oynadık.

Nevin 14 sayı. Olcay yedeklerin arasında başka duruyor. Farkı belli oluyor.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
Maçın MVP'si 14 sayı, 7 ribaunt, 4 asistle oynayan Nevin Nevlin seçilmiş.

Bana kalırsa Cappie olmalıydı. Rakibi nakavt eden oydu ama yine de iyi olmuş. Moral olur Nevin'e. :)

Çevrimdışı TitoSantana

• Üye
  • Yer: Adana
22:30'da FBTV'de maçın tekrarı verilecek.

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
Melis ,Olcay ve Cansu'yu aynı anda sahada görmek çok güzel..Sakat olmasa  biraz da Melisa'yı seyrederdik :)
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
Tebrikler Kraliçeler 8)
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı turner

• Üye
  • Yer: istanbul
  • obrakadabra
nevın ve olcayın skor katkısı cok sevındırıcı
Her sabah özgürlüğe doğar FENERBAHCE

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
İkinci yarıyı izledim . Fark bayağı açılmıştı değerlendirme yapmam pek doğru olmaz ama iki şey söylemek istiyorum .

Birincisi Kübra bu formayı bir dakika bile giymeyi haketmiyor .

İkincisi Cansu çok çok iyi bir noktaya gelebilir . Bir kez daha gösterdi bunu . Allah nazarlardan saklasın .
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2014, 22:51:57 Gönderen: Ereng. »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
Durmak yok, yola devam. :P

Bu maçla aynı saatte Erkek Basketbol Takımımızın Barcelona maçı var. Hiç unutmam, geçen sene Antalya'da oynanan yarı final maçında da Erkek Basketbol Takımının Siena maçı vardı. Hani Boby Brown'ın çıldırdığı maç... Tabii biz salonda gözümüz Ceyhan maçı, kulağımız telefonda maç skoru peşinde... O gün tarih 04 Ocak'mış. Tam 370 gün sonra yine Türkiye Kupası yarı finaliyle aynı saatte yine kritik bir Euroleague maçı... İnşallah çifte zafer olur.

Bu geceyi çok iyi dinlenerek geçirmek lazım. Her saat altın değerinde...
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2014, 21:51:37 Gönderen: Carter-Williams »

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
ikinci yarıyı izledim . Fark bayağı açılmıştı değerlendirme yapmam pek doğru olmaz ama iki şey söylemek istiyorum .

Birincisi Kübrabu formayı bir dakika bile giymeyi haketmiyor .

İkinci Cansu çok çok iyi bir noktaya gelebilir . Bir kez daha gösterdi bunu . Allah nazarlardan saklasın .
Kübra formayı hak etmiyor ama ne yaparsınız Arslan Bey'in hatırı için tutuyorlar,aman Arslan'ın kaprislerine katlanmaya devam etsin koca kulüp.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
İncelemek isteyenler için maçın istatistik cetveli şu linkte:

http://www.tbl.org.tr/tk/2014/bkup/mac.asp?mac=1ba1055&sezon=2013-2014

Çevrimdışı Ibrahim K.

• Üye
  • Yer: Almanya
Ben diger oyuncular dan ziyade genc oyuncularimiz Cansu ve Olcaya deginmek istiyorum.
Olcay maca cok iyi basladi zaten bugün harika bir performans gösterdi.
Cansu Köksal yine iyi bir sut yüzdesi ile 7 sayi ile oynadi onun yani sira 1 ribaund 2 top calma 0 top kaybi ile oynamis.
Gelecekte bu iki oyuncudan cok cok katkilar alabiliriz umarim bu iyi calismalarina devam ederler.
Ayrica su Kübra nin aldigi 14 dakikayi su Cansu Kösksal alsaydi ne güzel olurdu. Resmen genc oyuncularimiz bile Kübra Siyahdemir den cok cok daha iyi oynuyorlar buna Melis de dahil! :D

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
Üstüme vazife değilde 156789065. kez yazıldığı için yazma gereği duydum..

Kübra ve Arslan  ayrıldılar.Arslan ve Kübra ayrıldılar.Ayrıldılar Arslan ve Kübra.

Kübra'nın sanırım Fenerbahçe'de ki üç yada dördüncü yılı transferinde Arslan'ın bi payı yok çünkü Kübra Fenerbahçe'ye gelmeden önce Arslan'ı tanımıyodum demişti.Hala bu formayı giymesinde Arslan'ın payı olma ihtimali bana hiç gerçekçi gelmiyo çünkü Arslan'ın geçen yıldan sonra böyle bi' kredesi yok.Daha mantıklı nedenler arıyabilirsiniz Kübra'nın hala çubuklu giymesiyle ilgili ne biliym sevgili başkanımızın manevi evlatlarından biri olabilir,sözde Fenerbahçe'li Didem Akın'ın kankası olabilir.Fenerbahçe gerçeklerini düşününce bu durum size niye ilginç geliyo onuda anlamıyorum
yattığı yerden para kazanan tek Fenerbahçeli sporcu Kübra değil.

Ha amaç Arslan'a sallamaksa bişey diyemem tabii..
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
Üstüme vazife değilde 156789065. kez yazıldığı için yazma gereği duydum..

Kübra ve Arslan  ayrıldılar.Arslan ve Kübra ayrıldılar.Ayrıldılar Arslan ve Kübra.

Kübra'nın sanırım Fenerbahçe'de ki üç yada dördüncü yılı transferinde Arslan'ın bi payı yok çünkü Kübra Fenerbahçe'ye gelmeden önce Arslan'ı tanımıyodum demişti.Hala bu formayı giymesinde Arslan'ın payı olma ihtimali bana hiç gerçekçi gelmiyo çünkü Arslan'ın geçen yıldan sonra böyle bi' kredesi yok.Daha mantıklı nedenler arıyabilirsiniz Kübra'nın hala çubuklu giymesiyle ilgili ne biliym sevgili başkanımızın manevi evlatlarından biri olabilir,sözde Fenerbahçe'li Didem Akın'ın kankası olabilir.Fenerbahçe gerçeklerini düşününce bu durum size niye ilginç geliyo onuda anlamıyorum
yattığı yerden para kazanan tek Fenerbahçeli sporcu Kübra değil.

Ha amaç Arslan'a sallamaksa bişey diyemem tabii..
Dediklerinize ben de katılıyorum iyice sıkıcı olmaya başladı bu muhabbet ama Arslan ile yeniden başlamışlar sanırım  :D
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....