Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Basketbol Türkiye Kupası (2013 - 2014)  (Okunma sayısı 45476 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
Kemal Sunal Film Müziği (Kibar Feyzo 1978)

Adettendir , bu sefer de benden olsun .

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Geçen sene ki o son saniye üçlüğü gözümün önünden gitmiyor.Umarım rövanşı alırız.Geçen hafta saat Ted maçında saat 18.00'a kadar kapıyı açmayıp dondurdular,şifayı kaptık,iyileşirsem gideceğim ve zafere tanıklık etmek ümidiyle

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Maçı seyredemedim ,matovic sıkıntılı görünüyor istatistiklerde. C.tesi hangi ikili oynamalı sizce Q'yu  da değerlendirince?

Israrla Yacouobu yerine Matovic'in olması gerektiğini savundum. Tezlerimin sonuna kadar arkasındayım. Fakat ufak bir sorun var: Matovic ortada yok. Sadece onun silüetini görüyorum; kendisi yok.

Oynadıkça açılır ve toparlar diye beklerken daha geriye gidiyor, gittikçe kötüye gidiyor. Şu haliyle (bugün Mersin maçındaki haliyle) faydadan çok zarar verir. Maçı izleyenler ne demek istediğimi anlayacak. Hele kötü oynadıkça gerilmesi yok mu?

4. periyodun başında Parish'e vurduğu pozisyonda cins bir hakem olsa ve tekniği çalsa yeniden bütün hava Mersin'e geçerdi. Çalabilirdi de... Fayda sağlayamayınca zarar veriyor, gereksiz fauller yapıyor. Yine 3. periyot faul hakkımızın dolduğunun farkında değil ki, gereksiz bir "Yugoslav" faulüyle rakibi çizgiye yolladı. Velhasıl sadece fiziken değil, mental olarak da hazır değil.

Doğrusu koç için sıkıntılı bir seçim olacak.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
MATOVİÇ...

Twitterda neden oynamıyor diye koça direk salladığım koçunda cevap verdiği matoviç...

Üzüldüm şimdi...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
Geçen seneki final maçı senaryosuna çok benziyo hatta birebir aynı...

-10 gün önce sahanda rahat kazandığın Galatasaray maçlar(83-67,79-67)
-Rakibin çeyrek ve yarı final maçlarında çıkardığı çok kötü oyunlar..
-Rakibin en formda oyuncularının olmaması(babası vefat eden Fovles-zatüre olan torrens)
-ve çok formda olan bir  Fenerbahçe..

Yani rehavet için tüm şartlar bu senede geçen sene olduğu gibi oluşmuş durumda...

Ama bu kez kızların aynı hataya düşeceğie ihtimal vermiyorum..Maçın başında sert başlayıp mesajı veririz.

Bu maçtaki en büyük güvencem ise Cappie'nin avcundaki yara izi. :)
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı erik2929

• Üye
Albaya ne olmus ? Yoksa zaten dar rotasyonlarinin iyice umugunu sıkar
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı erik2929

• Üye
Ben ne zamandan beri soyluyorum bu Matoyla ne koy olur ne kasaba ve  o rakibi karsisinda ezilip sacmalamasini cok gordum ayrica yeni vukuati degil. En cok uzuldugum nokta Biba isinmisken lisansinin iptal edilmesi cok yanlis secim olmus gerekten
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
zaturre başlangıcıymış sanırım.
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
TV yayını hakkında bilgisi olan var mı?

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
LigTv 3 yayınlıyor..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

Matovic i lig kadrosuna almak erken olmuş bir karar gibi duruyor. Ameliyatlardan sonra ayakları inanılmaz yavaş durumda. Üstelik artık hücumda da katkı veremiyor.

Bu arada Mersin maçının tekrarı 14.00 de FBTV de.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

Bu yılın ilk, sezonun 2. kupamızı kazandığımız bir maç olsun.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Bu arada KARŞI TARAF iyiden iyiye Bizim hakemlerle finale geldiğimize ve kazanırsak da hakemlerle kazanacağımıza kendini alıştırmış...

Arkadaş 4 senedir biz mi alıyoruz bu kupayı Hakemler mi size veriyor?

Senede 10 maç yap 1 tane kazan sonra bıdı bıdı...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı regdar

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Türkiye Kupası (2013 - 2014)
« Yanıtla #103 : 10 Ocak 2014, 16:52:58 »
Bence takım formda ama bazen konsantrasyon eksikliği var ya da çok küçümsüyorlar rakibi... yoksa büyük maçlarda daha iyi gözüküyor takım bu sene alıcaktır kupayı...

Çevrimdışı tortu

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Türkiye Kupası (2013 - 2014)
« Yanıtla #104 : 10 Ocak 2014, 19:25:36 »
Üstüme vazife değilde 156789065. kez yazıldığı için yazma gereği duydum..

Kübra ve Arslan  ayrıldılar.Arslan ve Kübra ayrıldılar.Ayrıldılar Arslan ve Kübra.

Kübra'nın sanırım Fenerbahçe'de ki üç yada dördüncü yılı transferinde Arslan'ın bi payı yok çünkü Kübra Fenerbahçe'ye gelmeden önce Arslan'ı tanımıyodum demişti.Hala bu formayı giymesinde Arslan'ın payı olma ihtimali bana hiç gerçekçi gelmiyo çünkü Arslan'ın geçen yıldan sonra böyle bi' kredesi yok.Daha mantıklı nedenler arıyabilirsiniz Kübra'nın hala çubuklu giymesiyle ilgili ne biliym sevgili başkanımızın manevi evlatlarından biri olabilir,sözde Fenerbahçe'li Didem Akın'ın kankası olabilir.Fenerbahçe gerçeklerini düşününce bu durum size niye ilginç geliyo onuda anlamıyorum
yattığı yerden para kazanan tek Fenerbahçeli sporcu Kübra değil.

Ha amaç Arslan'a sallamaksa bişey diyemem tabii..

Amac  Arslan'a sallamaksa diye  sitemvari kapanis yapilmis ama yazida Didem Akin'a sallama yapilmis.

Didem Akin F.Bahcelidir hem kendi soylemistir hem kendisi ile lisede okuyan sinif arkadasindan teyit ettirdim.
Sozde, yazida ayirimi nasil oluyor bilmem onu iddia eden renkdasimiz aciklar umarim.

Kusura bakmayin ben bildigimi yazmazsam bu gibi yazilarla kisiler hakkinda fikirler olusuyor sonra isin icinden cikilamiyor.
Kimse kimseyi sevmek zorunda degil, elestirebilir ama  iddia ediyorsak bence altini doldurmaliyiz.

Kupa maclarina gelince ilk macimiz cok zevkli idi, bilhassa genc oyuncularimizin mucadelesini gormek acisindan. Ama yari final macinda cok zorlandik, biraz moral bozdu. Herhalde son gunlerde oynadigimiz en kotu macti. Finalde konsantrasyon problemi olmazsa G.Saray'i yeneriz hem de kolay yeneriz tahmin ediyorum.

Bu arada bilgisi olan varsa paykasirsa sevinirim Hulya Coklar diye bir oyucumuz vardi gecen senelerde bazi maclarda sure aldi bu sene hic gormedim A takim kadrosunda.