Gönderen Konu: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2016-17 Sezonu)  (Okunma sayısı 74680 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
Ynt: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2016-17 Sezonu)
« Yanıtla #135 : 11 Eylül 2016, 20:51:59 »
Ha takım çok mu iyi diyeceksiniz takım baştan aşağıya berbatt..
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2016, 20:52:12 Gönderen: sonkale1907 »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #136 : 11 Eylül 2016, 20:53:45 »
Dile kolay Kadıköy'de oynuyoruz ama gol pozisyonuna dahi giremiyoruz, çaresiziz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #137 : 11 Eylül 2016, 22:03:04 »
Sıradan bir anadolu takımından farksızız.Anadolu takımlarının kendi aralarındaki maçlar da içeride dışarıda her sonuca gebedir. Biz herhangi bir statta herhangi bir takıma karşı asla favori olamayız. Takımın ruhu yok, beyni yok. Hiç bir yeri takıma benzemiyor. Rezil bir takım. 

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #138 : 11 Eylül 2016, 22:07:45 »
Artık bu diktatörlüğe son vermek için ciddi bi tepki ne zaman vericez meraktayım.Yönetim istifa demek için o stadı dolduralım bari.

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #139 : 11 Eylül 2016, 22:21:03 »
Bugün sahanın en iyisi Souza idi gelmesine çok karşı ciksamda skrtel'da iyidi gerisi maalesef kötü.
Kapanan takimlari açacak oyuncu olmadığı için boyle maclari cok yaşayacağız bu sene. 10kisi kapanan takima beklerin orta acmasini beklemiyorum sansa top gelecekte atacagizda hasan ali basahsehir macinda 3tane net pozisyon urettide ne oldu yine atamadik. topu kullanabilen ve tempolu 2orta saha oyuncusu almamiz lazım muhakkak
#IngaOrekhova

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #140 : 11 Eylül 2016, 22:27:19 »
Şu yapı içinde futbolculara laf etmek anlamsız

Sent from my SM-N920C

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #141 : 11 Eylül 2016, 22:47:22 »
Bugün sahanın en iyisi Souza idi gelmesine çok karşı ciksamda skrtel'da iyidi gerisi maalesef kötü.
Kapanan takimlari açacak oyuncu olmadığı için boyle maclari cok yaşayacağız bu sene. 10kisi kapanan takima beklerin orta acmasini beklemiyorum sansa top gelecekte atacagizda hasan ali basahsehir macinda 3tane net pozisyon urettide ne oldu yine atamadik. topu kullanabilen ve tempolu 2orta saha oyuncusu almamiz lazım muhakkak
ya arkadaşlar, hala oyuncuları falan analiz ediyorsunuz ya, şaşıyorum size...
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2016, 22:47:35 Gönderen: ayhan »

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
« Yanıtla #142 : 11 Eylül 2016, 22:50:39 »
ya arkadaşlar, hala oyuncuları falan analiz ediyorsunuz ya, şaşıyorum size...
neyi analiz edelim. Perreira gitse hersey duzelir denildi duzelmedi aziz gitsede duzelmeyecek. takimi dagitip sezonu kapatalim ozaman ne yapalim?
#IngaOrekhova

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #143 : 11 Eylül 2016, 23:09:19 »
Ersun Yanal'in gittigi gun zaten bizim ipimizi cekmisti Aziz Aga.  Gecmis olsun!

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #144 : 11 Eylül 2016, 23:23:23 »
Büyük resim yani olması gereken başkanın artık bırakması.
Kısa vadede ise takımın en büyük sorunu, takımın oyun aklının olmaması. Haziran ayından bu yana 10 numara alamadılar.

Diğer en büyük handikapımız ise kanat bekleri hiç işlemiyor.
Kendi elimizle, geçen sene şampiyonluğu kaptırdığımız rakibimize Türkiye'nin en iyi kanat beklerini hediye ettik.

Bu sene başlamadan bitti diyebiliriz. 3 maçta 1 puan Fenerbahçe tarihinde var mıdır? Ben hatırlamıyorum..
Futboldaki başarısızlık diğer branşları da olumsuz yönde ciddi şekilde etkiliyor.

3 Temmuzdan bu yana çok acı çekiyoruz.
Fenerbahçe bir çoğumuzun hayatında en öncelikle yerlerde. Bu yaşananlar hepimizi fazlasıyla yıprattı, yıpratıyor..

Her şerde bir hayır vardır derler ya, inşallah hakkımızda hayırlısı olur.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #145 : 11 Eylül 2016, 23:57:29 »
neyi analiz edelim. Perreira gitse hersey duzelir denildi duzelmedi aziz gitsede duzelmeyecek. takimi dagitip sezonu kapatalim ozaman ne yapalim?

Arkadaşlar yazmışlar zaten. Kim demiş pareira gidince herşeyin düzeleceğini ? Pareira, Advocaat vs meselesi değil bu. Biz yapmasakda takım sezonu kapattı zaten... 2002-2003 sezonundan beterini görüyorum. Aziz gitse nasıl düzelmeyecek ? Asıl sorunlu gidince herşey düzelir ama sorun bu gidişin ne kadar geç olacağı çünkü o kaldıkça daha fazla yara alıyoruz ve bu yaraların onarılması da o oranda uzayacak... Bugün gideceğini varsayarsak sadece bu seneyi kaybederiz, kaldığı her dakika gelecek seneleri de ipotek altına alıyor. bu takımın bugün ilk 5 e girmesi başarıdır bence.

Nasıl bir mantık ki ülkenin en iyi beklerini kaybedebiliyor ?

kapris uğruna, nasıl hastalıklı bir mantık ki tarihin en iyi topunu oynadığımız senelerde hocaları gönderebiliyor ?

kişisel takıntılar uğruna, nasıl bir hastalık ki efsane olmuş futbolcuları harcayarak imajımızı zedeliyor ?

nasıl bir mantık ki gırtlağa kadar boka batmışken fbtv de millet sanki real madrid, barcelonaymışız gibi program yapıp hiçbir sikime
yaramayacak hd yayına methiyeler düzüyor, düzmek zorunda kalıyor ?

nasıl bir mantıkla hazırlık maçında dünyanın parasına bilet satıyor, yaz günü millet tatildeyken sezonun en önemli maçlarından birinde dünyanın parasına bilet satabiliyor ?

nasıl bir zeka ki emenike, stoch, sow gibi ya işe yaramamış yada ahı gitmiş vahı kalmış adamları getirip başarı bekliyor ?

Not : bu arada twiter profilini gördüm, ne kadar çok ortak noktamız varmış (hobilerin değil tabiki :) ), meslek, küçükyalı (ilkokul, orta okul, lise), adana (3 sene orada yaşadım)...

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
« Yanıtla #146 : 12 Eylül 2016, 00:04:01 »
Arkadaşlar yazmışlar zaten. Kim demiş pareira gidince herşeyin düzeleceğini ? Pareira, Advocaat vs meselesi değil bu. Biz yapmasakda takım sezonu kapattı zaten... 2002-2003 sezonundan beterini görüyorum. Aziz gitse nasıl düzelmeyecek ? Asıl sorunlu gidince herşey düzelir ama sorun bu gidişin ne kadar geç olacağı çünkü o kaldıkça daha fazla yara alıyoruz ve bu yaraların onarılması da o oranda uzayacak... Bugün gideceğini varsayarsak sadece bu seneyi kaybederiz, kaldığı her dakika gelecek seneleri de ipotek altına alıyor. bu takımın bugün ilk 5 e girmesi başarıdır bence.

Nasıl bir mantık ki ülkenin en iyi beklerini kaybedebiliyor ?

kapris uğruna, nasıl hastalıklı bir mantık ki tarihin en iyi topunu oynadığımız senelerde hocaları gönderebiliyor ?

kişisel takıntılar uğruna, nasıl bir hastalık ki efsane olmuş futbolcuları harcayarak imajımızı zedeliyor ?

nasıl bir mantık ki gırtlağa kadar boka batmışken fbtv de millet sanki real madrid, barcelonaymışız gibi program yapıp hiçbir sikime
yaramayacak hd yayına methiyeler düzüyor, düzmek zorunda kalıyor ?

nasıl bir mantıkla hazırlık maçında dünyanın parasına bilet satıyor, yaz günü millet tatildeyken sezonun en önemli maçlarından birinde dünyanın parasına bilet satabiliyor ?

nasıl bir zeka ki emenike, stoch, sow gibi ya işe yaramamış yada ahı gitmiş vahı kalmış adamları getirip başarı bekliyor ?

Not : bu arada twiter profilini gördüm, ne kadar çok ortak noktamız varmış (hobilerin değil tabiki :) ), meslek, küçükyalı (ilkokul, orta okul, lise), adana (3 sene orada yaşadım)...
oo baya ortak nokta varmis :) spor severligimizde ortak :)
bekler konusunda sadece canere katiliyorum gokhanin zaten ahi gitmis vahi kalmisti en onemli maclarda sakat bjk macinda da izledik yine kötüydü ama caner cok buyuk kayop elbette.
heleki bi 10nu ara alamamisken bu sistemde daha cok is yapacak olan diegoyu yolladik ve yerine kimseyi almadik baskan sampiyonlugun gitmesini gokhan caner ve diegoya kesti ama bitor ve kendisine hic pay bicmedi zaten orada kaybettik.

ama su takim şu oyunla 1puan acayip bi durum.
3haftada en rezil top oynayan bursa ama 6puani var. biseyler birazda olsa toparlanabilir oyuzden iyi analiz yapmamiz lazim eldekilerle mecburuz aziz anca en iyi ihtinalle mayista gider o da belki
#IngaOrekhova

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #147 : 12 Eylül 2016, 09:00:17 »
Aziz Yıldırım'ın futbolla ilgili yaptıktlarını bir galatasaraylıyı getirsen yapamazdı.

Hocanın kredisi yoktuysa hiç başlamayacaktın, futbolcu transferlerini ne giden hoca nede gelen hoca yaptı öyle bir takım var elimizde. Tamamen bambaşka bir futbol kültüründen gelmiş emekli olmuş yetmiş yaşındaki vede takımı kendisinin kurmadığı bir takım ve hoca. Advocaat bu seneyi zor bitirecek.

Mali bakımdan zor durumdayız gökhan, caner, alves, ba ve kadlec gitti bunlardan daha iyi olmayan takıma daha fazla katkısı olmayan köybaşı, van der wiel, skrtel ve roman geldi verilen bonservisler, verilen imza paraları ve futbolcu ücretleri en az 14-15 milyon euro daha fazla para çıktı kulübün kasasından. bu paraya çok iyi iki tane orta saha alırdın.

gökhan gönül e bok atılıyor ama geçen sene kulüpte ilk senesi olan kendisini göstermesi gereken şenerin oynadığı dönem ile gönülün ölüsünün oynadığı dönem arasındaki farkı görmemek için bariz kör olmak lazım.

twitterda malum bir gazeteci var yönetim yalakası. skrtel için kulüp 3 milyon euro bonservise anlaştı başkan bunu 1 m euro ve hatta daha altına düşürmek için başkan gitti ve transfer bu şekilde bitecek açıklaması yapıyor. kulüp zaten yaptığı yanlışlarda ortada da külliyen ortada olmaması için yapılan transfer ücretlerini açıklamıyor. yöneticinin biri açıklamasa insanlar bun u bilemeyecek insanlar.

çok acayip bir camiayız başarılı olmayı kesinlikle hak etmiyoruz, bu şekilde başarılı olmak kupalar beklemek hayal

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #148 : 12 Eylül 2016, 11:09:35 »
Yorumlara katılıyorum; rakip kulübün başkanını koysan, Aziz kadar zarar veremeyebilir futbol şubesine. Korkarım ki, taraftarın "yönetim istifa" lafına inat, 2-3 yıl daha devam eder bu adam.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #149 : 12 Eylül 2016, 11:58:37 »
Bekler konusunda Caner için üzülürüm ama Gökhan soru işareti. Çünkü sezon bitmeden bjk ile görüştü deniliyor ve kendisi de yalanlamadı. Tabi burada yönetimin suçu herkesten fazla. Oyuncularla sözleşmesi bitmeden görüşmemenin hiçbir mantığı yok.

Tabi böyle rezil bir durumda olmamızın en büyük nedenlerinden biri Ersun Yanal'ın kovulmaktan beter edilmesi. Bu sene gelmek de istedi ama bizim bay kapris "bu kulüpten içeri giremez " dedi. Ersun Hoca gitmese bu sene üçüncü şampiyonluğu olmaması için hiçbir neden yoktu. Neyse yazacak şey çok ama insanın içinden gelmiyor.

C2105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi