Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976516 defa)

Scorpionur, xtremre ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erik2929

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #120 : 15 Ocak 2014, 21:24:25 »
Eğer Gs serbest bıraksaydı Ayşe Cora ve Kaskiden Ayşegülü alırdım bu takıma, ikside aç ikiside yetenekli gidecekler kısımda Nevin hariç hepsine katılıyorum
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #121 : 15 Ocak 2014, 21:26:30 »
Eğer Gs serbest bıraksaydı Ayşe Cora ve Kaskiden Ayşegülü alırdım bu takıma, ikside aç ikiside yetenekli gidecekler kısımda Nevin hariç hepsine katılıyorum

Newin zaten seneye serbest..Kendi gider...Bu arada Ayşegül eski oyuncumuz..Ama onda o yetenek yok..Malesef...Çok fazla heyecanlı.Top hakimiyeti zayıf...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #122 : 15 Ocak 2014, 21:26:45 »
Haksızlık diye düşünenlere sormak isterim . 2 gün arayla 2 uzuna da şans verilmiş ,ve matovic  tabiri yerindeyse rezil bir oyun oynamış . Herkesin düşündüğü oluyor ve diğer uzun tercih ediliyor final maçında. Şimdi kendinizi Yacoubou yerine koyar mısınız? Siz  seçildiniz diye birisi ortalığı karıştırıyor maçtan önce . Maç sonrası diğer oyuncuların suratları asıkken birisi dalga geçer gibi etrafa gülücükler saçacak .Bunlar kendi takımına ,arkadaşlarına saygısızlık değil midir? Sadece oynarsan mı bu takıma aidiyet hissedeceksin acaba? Performans ayrı konudur ,herkes herkesi  eleştirir saygı duyarım.
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #123 : 15 Ocak 2014, 21:29:34 »
Haksızlık diye düşünenlere sormak isterim . 2 gün arayla 2 uzuna da şans verilmiş ,ve matovic  tabiri yerindeyse rezil bir oyun oynamış . Herkesin düşündüğü oluyor ve diğer uzun tercih ediliyor final maçında. Şimdi kendinizi Yacoubou yerine koyar mısınız? Siz  seçildiniz diye birisi ortalığı karıştırıyor maçtan önce . Maç sonrası diğer oyuncuların suratları asıkken birisi dalga geçer gibi etrafa gülücükler saçacak .Bunlar kendi takımına ,arkadaşlarına saygısızlık değil midir? Sadece oynarsan mı bu takıma aidiyet hissedeceksin acaba? Performans ayrı konudur ,herkes herkesi  eleştirir saygı duyarım.

Bende diyorum ki..
Sen haklısın.Zaten konuştuk bunu önce...

Ama zaten mATOVİÇ arıza çıkaracaktı.Yönetim yani Didem HANIM ayarladı onun işi...

Lakin Matoviçin koçla alakalı durumu bu maçlar değil..

Sene başı Kaski MAÇINDAN SONRA SORULAN soru?

Matoviç neden kadroda yok..

Benim seçimim...

Peki ileride olacakmı?

Zaten 4 yabancı oynatıyoruz..

Koçla arası sene başından beri bozukmuş Gökhan...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #124 : 15 Ocak 2014, 21:30:26 »
Newin zaten seneye serbest..Kendi gider...Bu arada Ayşegül eski oyuncumuz..Ama onda o yetenek yok..Malesef...Çok fazla heyecanlı.Top hakimiyeti zayıf...
Milli takımdayken evet ama Kaskide çok farklı oynuyor özellikle guard baskısı konusunda gayet iyi ben beğeniyorum açıkcası
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #125 : 15 Ocak 2014, 21:32:25 »
Milli takımdayken evet ama Kaskide çok farklı oynuyor özellikle guard baskısı konusunda gayet iyi ben beğeniyorum açıkcası

Bizde öyle top sürerken 3 top kaybedecek tefe koyar çalarlar.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #126 : 15 Ocak 2014, 21:34:26 »
Bende diyorum ki..
Sen haklısın.Zaten konuştuk bunu önce...

Ama zaten mATOVİÇ arıza çıkaracaktı.Yönetim yani Didem HANIM ayarladı onun işi...

Lakin Matoviçin koçla alakalı durumu bu maçlar değil..

Sene başı Kaski MAÇINDAN SONRA SORULAN soru?

Matoviç neden kadroda yok..

Benim seçimim...

Peki ileride olacakmı?

Zaten 4 yabancı oynatıyoruz..

Koçla arası sene başından beri bozukmuş Gökhan...
Murat Abi fark etmez . EĞER BU takıma aidiyet hissediyorsa haklı bile olsa takım için bazı şeyleri sindirecek , sindiremiyorsa da Kupa maçından önce yapmayacak bunları . ki haklı bile değil.
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #127 : 15 Ocak 2014, 21:36:16 »
Kubra bu takımda oynayabiliyorsa kimseye birşey olmaz :)) en azından görmüş denemiş oluruz

ps : keşke bu karar erken alınıp Ndour alınsaymış seviye atlardık.... bu sene birçok yanlış karar verdik maalesef
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2014, 21:44:36 Gönderen: erik2929 »

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #128 : 15 Ocak 2014, 21:51:53 »

Matoviç olayı sürpriz değil.Arıza çıkaracağı belliydi.Geri plana atılmayı hazmedemedi.
Sakatlık ve sonrası geri dönüş süreci / performansı haksız olduğunu gösteriyor.
Ancak lisansı çıkarılsaydı bence daha erken ve iyi bir şekilde dönerdi.Umursamadı bilerek.
Kararı doğru buluyorum.Oraya yetki/sorumluluk verdiğiniz birini getirdiyseniz kararlarına herkes uyacak.

Oyuncuya dayalı düzene karşıyım.Koç'un yetersizliği,hataları başka bir şey.
Onu değerlendirecek olan şube yönetimidir gerektiğinde yol verirler.
Oyuncular asla bu işlere dahil olmamalılar.

Yani herkes (şube yönetimi,koç ve oyuncular) kendi işini yapacak.
Kimse kimsenin işine karışmayacak.
Aksi takdirde bu işin sonu gelmez.

Ne yazık ki bizim kulüpte dahil ülkemizde biraz da yıldız oyuncu oldun mu üstüne vazife olmayan işlere
giriliyor.Yakın zamanda bizim Nazillispor'da yaşadık bunu Hoca ve oyuncular arasında sorun vardı
9 futbolcu kadro dışı bırakıldı oyunculara hoca varsa biz yokuz diyorlardı ben de araya girdim futbolcularla
konuştum arabuluculuk yapmaya çalıştım sonunda 6 futbolcu affedildi (benim sayemde değil ha  :) biraz katkım olmuştur
futbolcular bunu söylüyor) ama bundan sonra ilişkiler nasıl yürür muamma tabii.

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #129 : 15 Ocak 2014, 21:57:51 »
Geçtiğimiz sezonki final serisinden bu yana çoğu oyuncu gözümden düşmüş durumda. Uğruna savaş çıkarabileceğim Cappie bile buraya dahil. Pek dile getirmiyorum ama takımın özellikle Amerikalılarının değişmesinin gerektiğini düşünüyorum. Kolejden bu yana takip ettiğim Elena ve yıllardır hayalini kurduğumuz Parker ile çok şey değişir.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #130 : 15 Ocak 2014, 23:05:49 »
Geçtiğimiz sezonki final serisinden bu yana çoğu oyuncu gözümden düşmüş durumda. Uğruna savaş çıkarabileceğim Cappie bile buraya dahil. Pek dile getirmiyorum ama takımın özellikle Amerikalılarının değişmesinin gerektiğini düşünüyorum. Kolejden bu yana takip ettiğim Elena ve yıllardır hayalini kurduğumuz Parker ile çok şey değişir.

Erdenay bak şimdi bir bağlantı kurucam...

Cappie ne zaman New Yorka geldi.O zamandan beri aklında basketbol pek yok onu..Bize gelmese muhtemelen kariyeri rezil bir hal alırdı..Onu söylemem lazım...Biz ona o bize iyi geldi bir zaman...

Neyse...

Bakın Gsye yenildik..Şu anda Gs Euroligin trışkadan takımlarından birine çift hane ile yeniliyor.Onlar sadece bizim maçlara motive oldukça..Biz ise NE DE OLSA kazanırız MODUNDA oldukça Çok şey kaybederiz...

Maalesef dediğin gibi artık karakter koyan ve Avrupada vurduğunu sallayacak oyuncu almak lazım...

Lakin Angel konusu bence muallak
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #131 : 15 Ocak 2014, 23:13:01 »
Gs den korkmaya gerek yok zaten onları havaya sokan biziz, bu arada bayıldığın koç kendi evinde Kayseriye yenilmiş ....

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #132 : 15 Ocak 2014, 23:14:26 »
Gs den korkmaya gerek yok zaten onları havaya sokan biziz, bu arada bayıldığın koç kendi evinde Kayseriye yenilmiş ....

Onların durumundada sıkıntılar varmış..

Kosice de...

O koç geçen sene bence çok iyi iş çıkardı.O takım gibi sıradan bir takımı 3. yaptı ki..İnigueze versen ilk 8 e sokamazdı
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #133 : 15 Ocak 2014, 23:17:21 »
Şu Alex Quigley de Macar pasaportu olan bir oyuncu fena değil aslında.Biba yerine olsaydı keşke
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #134 : 15 Ocak 2014, 23:19:33 »
Onların durumundada sıkıntılar varmış..

Kosice de...

O koç geçen sene bence çok iyi iş çıkardı.O takım gibi sıradan bir takımı 3. yaptı ki..İnigueze versen ilk 8 e sokamazdı
3 cü yenilgisi bilmem kaç bin önünde ilk senesinde evet çok iyi işler yaptı ama şuan yerlerde. İnigueze de yıldızlar topluluğu verilmedi gayet dar kadromuz vardı geçen sene neyse