Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976219 defa)

Umut, Tom Hanks, sinanyucel ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9240 : 02 Nisan 2023, 15:56:22 »
Tahmin avatar ve burdaki Asvel mesajı aynıydı.Barķın sanırım.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9241 : 02 Nisan 2023, 15:59:35 »
Tahmin avatar ve burdaki Asvel mesajı aynıydı.Barķın sanırım.
Yok Bond ben James Bond.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9242 : 02 Nisan 2023, 16:12:13 »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9243 : 02 Nisan 2023, 16:23:58 »
Yok Bond ben James Bond.
Burda atılan aynı Asvel maç yorumuve ağalardan benzetmiş olabilirim Tahmin dedim.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9244 : 02 Nisan 2023, 19:18:52 »
Yok Bond ben James Bond.

Vallaha bu resmi görünce inandım .Resme bakınca  dedimki bu gerçekten James Bond

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9245 : 06 Nisan 2023, 01:56:58 »
Demin enteresan bir haber gördüm.Sanırım stewart,ny liberty yöneticilerine,iagupovanın wnba haklarının la sparkstan yeni takımı libertye alınmasını istemiş.Bu da demek oluyor ki iagupovayla birlikte oynamaktan fazlasıyla memnun,iagupovanın sözleşmesinin seneyede devam ettiğini düşünürsek bence alinayı takımda tuttuğumuz müddetçe stewartlada uzun yıllarımız var demektir,bağlantılı olarak emma falanda kalır zaten,sloot gidecekse çok sıkıntı değil,o gidersede yerine johannes çekeriz 🤪
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2023, 01:57:25 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9246 : 09 Nisan 2023, 01:09:05 »
Demin enteresan bir haber gördüm.Sanırım stewart,ny liberty yöneticilerine,iagupovanın wnba haklarının la sparkstan yeni takımı libertye alınmasını istemiş.Bu da demek oluyor ki iagupovayla birlikte oynamaktan fazlasıyla memnun,iagupovanın sözleşmesinin seneyede devam ettiğini düşünürsek bence alinayı takımda tuttuğumuz müddetçe stewartlada uzun yıllarımız var demektir,bağlantılı olarak emma falanda kalır zaten,sloot gidecekse çok sıkıntı değil,o gidersede yerine johannes çekeriz 🤪
ya arkadaşlar burda bir şeyler yazarken leb demeden leblebi dememizi beklemeyin. Burda dahada kısaltılmış yazılarda yazılıyor biz ihtiyarız anlamıyoruz. Bazen Tomun yazdıklarını çözmek için uğraş veriyoruz, ne var tam ismi yazsanız. 😜
Johannes derken, Marine Johannes'mi?
Hani Caitlin Clark olacaktı? 😜
Bu sezon neyse ama bundan sonra adam akıllı yerli rotasyon şart.. Sırf bu yüzden Ligde şampiyonluğu kaçarsa şaşmayın.
İkinciside, yabancı oyuncularımız genelde geç geliyor, bu sırplar yerine kitija Laksa, Nataşa Howard, Dana Evans yada senin dediğin gibi Marine Johannes gibi birilerine temelli monte edersen ligde ve Euroleaguede başlangıçları iyi yaparız. 2 de - 3 de 0 la başlamayız. Ne dersin?

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9247 : 09 Nisan 2023, 13:40:06 »
ya arkadaşlar burda bir şeyler yazarken leb demeden leblebi dememizi beklemeyin. Burda dahada kısaltılmış yazılarda yazılıyor biz ihtiyarız anlamıyoruz. Bazen Tomun yazdıklarını çözmek için uğraş veriyoruz, ne var tam ismi yazsanız. 😜
Johannes derken, Marine Johannes'mi?
Hani Caitlin Clark olacaktı? 😜
Bu sezon neyse ama bundan sonra adam akıllı yerli rotasyon şart.. Sırf bu yüzden Ligde şampiyonluğu kaçarsa şaşmayın.
İkinciside, yabancı oyuncularımız genelde geç geliyor, bu sırplar yerine kitija Laksa, Nataşa Howard, Dana Evans yada senin dediğin gibi Marine Johannes gibi birilerine temelli monte edersen ligde ve Euroleaguede başlangıçları iyi yaparız. 2 de - 3 de 0 la başlamayız. Ne dersin?
Haklısın abi orayı kısa keşmişim biraz 😂😂Evet marine johannesi demek istemiştim,Clarkta olur abi ama hiç sıkıntı değil 🤣Sanırım onun kolejde bir yılı daha var ama,o yüzden getiremeyebiliriz,diğer oyuncular konusundaysa kesinlikle haklısın abi,bizim şu an yeni sezonda takıma geç katılacak isimleri düşününce(wnbadeki takımlarının durumuna göre bakacak olursak) içlerinde en erken sabally falan gelir herhalde,stokes stewart emma falan yine geç gelecek o yüzden erken tarihte gelebilecek bir ismi çekmek bence de mantıklı olur ama o türde gelecek bir isimde potansiyel olarak bizim takıma uygun olmaz bence,mesela şu natasha howardın devşirilme muhabbeti eğer doğruysa,zaten eldeki uzunlarıda tutmayı başarabilirsek uzun rotasyonu dehşet bir hale geliyor,o durumda sezonun çok ileri bir tarihine gelselerde,normal sezonda sıralamayı altta bitirsek bile ev sahibi avantajımız olmadanda tüm rakipleri eleyebileceğimiz bir takım çıkarttığımız için pek sorun yaşamayız bence,benim gözümde asıl mesele,o uzun veya kısa rotasyonuna net şekilde kaliteyi arttıracak ismi getirebilmek o açıdan

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9248 : 09 Nisan 2023, 13:43:38 »
Clark'ın Avrupa'daki ilk takımı biz olacağız muhtemelen, herkes müsterih olsun.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9249 : 09 Nisan 2023, 13:50:00 »
Clark'ın Avrupa'daki ilk takımı biz olacağız muhtemelen, herkes müsterih olsun.
Hocam kalp var bende yalnız,bu bir hissiyat mı peki yoksa ufaktan bilgisel bir şey de var mı ona göre umutlanalım 😂😂

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9250 : 09 Nisan 2023, 13:53:30 »
Takip ediliyor oyuncu, buralara gelmeye karar verdiği an kolundan tutup getireceğiz.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9251 : 09 Nisan 2023, 14:19:50 »
Takip ediliyor oyuncu, buralara gelmeye karar verdiği an kolundan tutup getireceğiz.
😍😍 Ya benim kafam çok karıştı şu anda,geçen seneye kadar uzun rotasyonuna zahui-ewill-kia vaughnn-lynetta kizer-laura nicholls lar getiren şube,bir anda ne olduda böyle büyük bir değişimle tüm doğru işleri bir anda yapmaya başlar oldu.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9252 : 10 Nisan 2023, 22:50:27 »
Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı önümüzdeki sezon çalışmaları kapsamında eski oyuncuları Sevgi Uzun ve Tilbe Şenyürek ile prensipte anlaşma sağladı. Altyapıdan yetiştirdiği oyuncu Melis Gülcan ile de sözlü bir görüşmede bulunulmuş.(tw//adebisi)
İlave olarak Merve ve Manolyada gidiyormuş,İdilide kiralık gönderecekmişiz.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2023, 22:51:29 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9253 : 11 Nisan 2023, 15:55:11 »
Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı önümüzdeki sezon çalışmaları kapsamında eski oyuncuları Sevgi Uzun ve Tilbe Şenyürek ile prensipte anlaşma sağladı. Altyapıdan yetiştirdiği oyuncu Melis Gülcan ile de sözlü bir görüşmede bulunulmuş.(tw//adebisi)
Yazının başın da sağolasın derken sonlarda ne dedim. Manolya tamam, Stokes nerde? Merve ve İdili yollamazdım. Ha elin çok bol olur neyse. Özellikle gibimizde bencin geniş olması şart.
Sevgi ve Tilbe'nin bu sezonli lif finallerinde oynatma şansımız yokmu?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9254 : 11 Nisan 2023, 17:09:44 »
Sevgi ile kesin olarak anlaşılmış sanırım ama Tilbe'den haberim yok. Her ikisi de özellikle ligde ciddi süreler alıp rotasyona gireceklerdir. Olcay ve Alperi de var. Devşirme kim olur bilmiyorum ama devşirme ile birlikte 5 kişilik bir yerli rotasyonu olur. Bizimkilerin federasyona baskı yapıp şu yabancı kısıtlamasını kaldırtmaları en azından +1'i tekrar getirtmeye çalışmaları gerek. Mersin'in yabancıları bir kaçı hariç boktan olduğu için ligde o kadar etkilenmiyorlar ama biz çok etkileniyoruz. Wandersloot, Stewart ve Meeseman mutlaka oynamalı desek kayla yada iagupova dışarda kalıyor. Daha ne yapacağı belli olmayan Sabally var.